האוף טופיק הישראלי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏11/4/11.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב לומר שאני לא מבין על מה הלעג(ברשת ובעיתונות) לאסולין, הבן-אדם כנראה סיים עם הכדורגל המקצועני ופונה לתחום אחר כדי לפרנס את הילדים שלו בכבוד. לא מדובר כאן באיזה גאון גדול שיכול ללכת ללימודים אקדמיים או אפילו בדמות שרצוי שישאר בעולם הכדורגל כמאמן אז מה הפליאה כאן שהוא בחר לעבוד כשליח.

amn, Gianzola, gilad16 ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  2. alexshw Member

זה בעיקר מרמז על כך שהוא אולי הפסיד הרבה כסף בהימורים. אדם עם קריירה שלו אמור להיות אמיד מספיק כדי לא לעבוד בכזו עבודה.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידוע שהוא מהמר, עדיין אין סיבה ללעוג לו כל עוד הוא בוחר לעבוד גם אם מדובר במקצוע לא נוצץ במיוחד.

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מילה של נייג'ל דה יונג, כאילו מה אנשים מעדיפים, שהוא יפנה לשוק האפור כמו שאר הנפילים של עולם הכדורגל או הבידור שמתביישים לעבוד בעבודות כאלה? ה"כתבה" היום בידיעות אחרונות עליו זה אחד מקטעי העיתונות המבישים שראיתי לאחרונה.

EO11 ו-gilad16 אוהבים את זה.
  5. Drama2 הסמל מעל הכל

לועגים לו כי הוא עצלן, בליין, עמוס פוזה.
    רק לפני שנה קיבל הזדמנות אחרונה לשדרג את עצמו (גיחה לנצרת עילית) והוא הרס אותה. שיחק בקבוצה שרק רצתה לראות אותו מציג יכולת, והוא נתן כלום. הרי עונה אחת טובה בלאומית קונה לך חוזה יפה בליגה א'/ב'.

כדורגלנים לא מוכשרים כלל, אבל בעלי בינה סימלית (וחלקם הרבה יותר), הם ידעו לנצל את העובדה שהם כדורגלנים כדי להשיג עבודה בעירייה/שלטון ממשלתי/תאגידים(בנקים-ביטוח-כו') - כי מה יותר טוב מכדורגלן מקצועי בספורטיאדה ? ;)
    ואם כבר בנושא, גם בזה צריך קצת שכל, כי מנור חסן לפי הראיון האחרון שלו יושב בבית, ואני לא רואה את מאיר שמיר רץ לעזרתו.

ובחזרה לאסולין - כל ההתנהלות שלו בשנים האחרונות מצחיקה, זה התחיל מהסאגת-הישרדות וממשיך וממשיך (לרדת). הוא הביא את זה על עצמו ונפל חזק, רצית להיות כוכב ? למטבע יש 2 צדדים. לא מסקרים "רק בטוב" אתם יודעים..

ורק כדי לחזק את הטענה שזה לפי האדם ולא לפי המקצוע - טל חן סיפר שהוא אוטוטו מתחיל לעבוד כמורה נהיגה. זה מקצוע 'נוצץ' ? לא, זאת עבודה יומיות-לא נוצצת כמו שליח ? כן. אז למה לא צוחקים עליו ? כי טל חן לא הצטייר כחאפר, גם לא כעצלן, והפוזה היחידה בחייו היו הבחורות היפות שהיו לצידו.
    לפני יומיים קצין הרכב אצלנו נפגש עם נציג של חברת ליסינג גדולה, חלפתי על פני הנציג והתרגשתי כמו ילד בן 5. מפאת כבודו לא אכתוב מי זה, כי חיפשתי בגוגל ואין איזכורים עליו אז אני לא רוצה ליצור כזה, אבל מדובר בכדורגלן גדול מאוד שאני בטוח שכולם מכירים ואף התרגשו ממנו בעבר.

6. סיונרה Member

עם כמות המזל שהייתה לאסולין כחלוץ בית"ר, מאוד מפליא אותי שהוא לא הצליח יותר בהימורים.

7. אבי סנדור Member

זוכרים את הערב סטנדאפ על כדורגל ששיתפתי בעבר?
    אז זה קורה שוב והפעם אני מצטרף לפאנל המשתתפים..מוזמנים.
    סטנדאפ כדורגל - דף הבית | פייסבוק
    גם אבי מלר הולך להביך את עצמו על הבמה..מומלץ.

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/17
    Drama2 ו-סיונרה אוהבים את זה.
  8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שאני לא נותן כאן פתח לריב בין הירוקים לצהובים-כחולים אבל מה הקטע של אוהדי מכבי חיפה עם ההתעקשות לקרוא למכבי חיפה "מכבי" ולמכבי תל-אביב "תל אביב"? זה פאתטי ברמות, כל אוהד כדורגל ישראלי עם ותק של יותר מעשור יודע שמכבי זאת מכבי ת"א, ולמכבי חיפה נוהגים לקרוא בקיצור חיפה. ניסיון לא מוצלח לשנות את המציאות.

amn, orimor2212 ו-סגול בדם אוהבים את זה.
  9. Telkiyski Member

זה אחד הדברים המפגרים.
    גם להפועל ת"א קוראים "הפועל" בכל הארץ, ועדיין אוהדי הפועל ירושלים למשל קוראים לעצמם "הפועל".
    שאוהדי מכבי חיפה יקראו לעצמם "מכבי", אין עם זה שום בעיה. אבל להתחיל לנסות לשנות את זה שמכבי תל אביב נקראת "מכבי" ומכבי חיפה נקראת "חיפה" בקרב הציבור באופן כללי - זה מטומטם.

amn אוהב/ת את זה.
  10. סיונרה Member

כשאני אומר הפועל אני בדרך כלל מתכוון להפועל ירושלים.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אתה יודע טוב מאוד שאתה נותן פתח לויכוח מיותר, אתה לא בפורום מאתמול. מצטער, זה חזק ממני.
    זכותי וזכותם של שאר האוהדים (לא שאני הדובר שלהם, גם לא מתיימר) לקרוא לקבוצה 'מכבי', כהתרסה נגד התקשורת הבזויה שאימצה לעצמה שתי קבוצות מאזור חיוג 03, השאר פחות מעניינות מבחינתה. לצערי המציאות לא תשתנה, קשה לשנות מסורת של שנים. צר לי יותר עבור אוהדי מכבי חיפה הקונפורמיסטים, שמיישרים קו עם התקשורת ולא חסרים כאלה... גם כאן בפורום.

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

בשיח של כל עיר מכבי והפועל מייצגות בדרך כלל את הקבוצות העירוניות

בפ"ת שאומרים הפועל או מכבי זה ברור שזאת הפועל פ"ת ומכבי פ"ת

Drama2 אוהב/ת את זה.
  13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

התקשורת התל אביבית אימצה אתה זה? העניין מושרש כבר עשורים, כשהתחילו עם זה התל אביביות פשוט היו הקבוצות הבולטות ביותר, ושמרו על יציבות יחסית, בשני הענפים המובילים.

בשיח "עירוני" תקרא לקבוצות איך שזה מקובל בעיר, אבל מבחינה ארצית אתה לא תצליח לשנות את זה (בטח לא במצב המועדונים כרגע, אגב), וזה סתם יוצר בלבול וחוסר נוחות.

14. alexshw Member

מעולם לא ביקשנו ולא ציפינו ממי שלא אוהד את מכבי חיפה, לקרוא לה מכבי.
    אני בכלל פה רושם גם את שם העיר אחרי מכבי.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הפועל ב"ש והפועל ירושלים שולטות בשנתיים-שלוש האחרונות, כל אחת בענף שלה. אתה באמת מאמין שהמשך השליטה של השתיים והדשדוש של "הפועל האמיתית" יוביל לשינוי?
    למה אני צריך לשמוע את הפרשן המהולל, מר המהלך המזורגג, במהלך משחק בין מכבי ת"א למכבי חיפה, אומר: "כשאני אומר מכבי אני כמובן מתכוון לתל אביב"? אני אקרא לקבוצה שלי 'מכבי' בכל מקום שארצה, לא רק בשיח עירוני. מצטער שזה יוצר אצלך בלבול וחוסר נוחות, אני לא כאן כדי להקל עליך.