האוף טופיק הישראלי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏11/4/11.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתה מביך את עצמך.
    אכן לא רעיון מקורי (אף אחד לא מתיימר, היוצרים אפילו מציינים במפורש ששאבו השראה. הרעיון הגיע אחרי שבפורום שלנו קבוצת משתמשים יצרה ארכיון משחקים ורצתה לקחת את זה צעד קדימה), כמו שויקיהפועל זה לא רעיון מקורי, עושים את זה בכל העולם.
    גם לבני יהודה יש אתר כזה, של הפועל פתח תקווה מדהים, וככל שיהיו יותר כאלה, כך עדיף.
    ורק לפרוטוקול - מכביפדיה תיראה די שונה מויקיהפועל, רק משתמשים בתבנית ויקי כי זה הכי נוח.

ובנושא אחר - תגובות המועדון באתר הרשמי של מכבי חיפה יותר מצחיקות מסיכומי המשחק שהיו באתר של הפועל. מגיבים על הכל.

2. Telkiyski Member

הכל לא מקורי אצלכם. זה בדיוק העניין.
    כשאתם מנצחים דרבי אתם שרים "הפועל לקפל" כי זה בדיוק מה שאנחנו שרנו לכם שנים ("מכבי לקפל"). בכלל שיר הניצחון שלכם זה "אדום עולה בבלומפילד" (אצלכם זה איזה אוסף מילים רדודות על מחנות פליטים וגאווה יהודית ושיט כזה).

הפועל יורדים ליגה הולכים לחגוג בכיכר רבין. אפילו את הבובה של אוברוב האוהדים שלכם לקחו.
    עכשיו גם הויקפדיה.

פעם בכמה זמן אתם שוברים שיא חדש של יצירתיות.
    השיא שלכם בכלל לדעתי זה ה"אנחנו מכבי מי אתם בכלל הזה" שזה בפירוש ססמא שלקחתם מאוהדי הפועל ("אנחנו הפועל מה אתם?").

די. תהיו יצירתיים קצת.

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

די נו..

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מסרים סמויים:

https://srv214.Xxx.co.il/images/779647Screenshot_2017_09_06_.Xxx

5. Telkiyski Member

גאונות.

חייל שוקולד, oranfu ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

כל כמה חודשים אני חוזר לסרטון הזה,שום פורנו לא מתקרב לזה. הקבוצה הכי גדולה שהיתה פה ושתהיה פה. ברקוביץ' זה שחקן שאני עד עכשיו לא מאמין ששיחק בליגה שלנו, כל נגיעה שלו בכדור זה כמו נגיעה של מוצארט בקלידים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

8. DRORIKO Member

אתמול עשינו ראש השנה אצל המשפחה, אז בן דוד שלי התחיל לחפור לי על הספר של זה-אבי ומיוזמתו השאיל לי אותו. אז בגלל שמשעמם טילים בחג עברתי עליו קצת היום. ספר לא רע, עם זאת מלא בסיפור סבתא(תרתי משמע). ממה שהתרשמתי מהספר זהבי הוא לא רק כדורגלן מצליח אלא גם איש עסקים באופי שלו. נכון שמלווים אותו גם סוכנים וכאלה,אבל זהבי הוא זה שמנהל את העסק. הכי מרתק היה סיפור על המשא ומתן שהוא ניהל עם טביב בעיצומה של עונת הדאבל. בחור מאד אינטיליגנט ומחושב. מן הסתם גם עניין אותי מה כתבו על התקופה הכושלת של זהבי באיטליה. יוסיפוביץ' בחר להקדיש לזה 2 וחצי משפטים שבהם תירץ את הכשלון בחילופי המאמנים. כן ספר את זה למיקולי שסיים את עונה עם 16 שערים ו-12 בישולים.

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/17
  9. alexshw Member

10. DRORIKO Member

טוב סיימתי עכשיו לקרוא את הספר על זהבי. היו האשמות כלפי יוסיפוביץ',בעיקר מכאלה שלא קראו את הספר,שהוא עושה גלוריפיקציה לזהבי. אני ממש לא מסכים עם זה, יוסיפוביץ' מציג את זהבי בצורה אמביוולנטית. מצד אחד הוא טורח להזכיר לכל אורך הספר שזהבי שחקן גדול ו-וינר ומקצוען שנותן את כל כולו למשחק(מה שנכון). מצד שני הוא גם מציג אותו כחתיכת נודניק שיש לו מה להגיד על הכל ונראה שכל אלה שמסביבו, מאמנים,שחקנים,ג'ורדי,גולדהאר מוכנים לספוג את זה רק בגלל שזהבי שחקן על. אם יואב זיו היה מתנהג ככה אחרי שבוע הוא לא במכבי. סתם לצורך הדוגמא(ספויילר אם זה משנה) אחרי התיקו 0 בקארדיף,שהיה מכובד לכל הדעות, זהבי נזף בגוטמן ששיחקנו פחדני משל היה שלמה שרף(כנראה שכח מה קרה נגד וילס בבית) גוטמן כמו תלמיד בבית ספר ניסה להסביר לו את הרציונל מאחורי זה. אם זה היה שחקן אחר גוטמן היה שולח אותו להקיף את המגרש 10 פעמים. ולמרות הכל זהבי היה דמות מאד אהובה בחדר הלבשה,גם בהפועל וגם במכבי. הוא גם מאד דואג למשפחה שלו ובפרט לאחיו שעבר ניתוח כושל לקיצור קיבה ומאז הוא מוגבל. ככה שהוא אמנם לא הטיפוס הכי נוח אבל הוא לא המפלצת ששונאיו מנסים ליצור.

הספר מעניין כי סוף סוף יש מסמך שמתעד את מה שקורה במבצר של קריית שלום. את הדינמיקה בחדר הלבשה, את צורת העבודה של המאמנים, את הקשר בינם לבין השחקנים,בינם לבין ג'ורדי(מהספר אפשר להבין היטב למה פאקו לא המשיך)את הדומיננטיות של טוריחו. אגב הופתעתי לגלות שגם במכבי יש פסיכולוג, ברח לי השם שלו אבל הוא עושה שם עבודה משמעותית.

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/17
    amn אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

אני יודע שברכבת מוכרים את הספר ב-60 שקל נדמה לי,אז ביום ראשון שאני אעבור שם אני אקנה אותו. לא נעים לי לקרוא ספר שלא שילמתי עליו.

amn אוהב/ת את זה.
  12. סיונרה Member

מפלצת? היטלר היה מפלצת. זהבי שחקן כדורגל ופוץ לא קטן, זה הכל. אין לו שום תרומה שלילית לאנושות.

13. G.B7 ירוק עולה

מסכים איתך
    לא צריך להיסחף.
    אפשר ללמוד ולקחת הרבה תכונות טובות מערן זהבי כמו הווינריות שלו המקצוענות שלו אבל לא חסר לו גם תכונות שליליות (אף אחד לא מושלם גם לא זהבי ) יכול להיות שחלק מהתכונות השליליות הם רק בעייני אבל זה מה שאני מרגיש הוא יכול להיות יהיר ושחצן והוא יהיה באשמתו או שלו באשמתו מעורב באירועים (מקרה פואד אבל גם אם במקרה הזה היה קורבן הוא לא קדוש מעונה תנועות הפיו פיו שלו)
    זריקת סרט הקפטן בעייני הרבה פחות חמורה מהפרישה שלו מהנבחרת , הדופק 200 הקהל שלך שורק לך בוז אז הוא עשה טעות חמורה וזרק את הסרט אבל זה יכול לקרות ברגע אחד של עצבים אבל הפרישה מהנבחרת בעייני זה מעשה שחצני ההרגשה שלי - (ני עושה לכם טובה ששחקן כמוני משחק בנבחרת שלכם ועוד אתם לא מעריכים אותי אז ביי לא רוצה להיות במקום שאני לא השיא בו ) שוב זה הדעה שלי מהפרישה של השחקן
    אין מה לעשות זהבי לא יכול להיות קונצנזוס עשה המון דברים שאם אתה עושה אותם בלשון המעטה לא יאהבו אותך
    המעבר עצמו בין הפועל למכבי, תנועות הפיו פיו שלו ,מקרה פואד בדרבי ,וכן עצם זה שהוא שם גולים חשובים (הייתי חייב להכניס את זה עד היום אני שומע את השידור של מאיר אינשטיין ז"ל ב-15.5 וחוזר לטרגדיה ספורטיבית הזאת .

14. DRORIKO Member

ממה שהתרשמתי מהספר, זהבי הוא לא שחצן אלא בעל מודעות עצמית,כזה שמתאים את עצמו למעמד שלו. למשל,ועוד פעם ספויילר, כשהגיע למכבי בהתחלה הוא שתק כמו דג, נתן לאוסקר למקם אותו בתור קשר אמצע,למרות ששנא את התפקיד, ולא התבלט יותר מדי בחדר הלבשה,כיאה לשחקן חדש שיודע שיש כמה שחקנים לפניו בהיררכיה. כשסוזה הגיע וסימן אותו ישר ככוכב של הקבוצה זהבי התחיל להתנהג בהתאם למעמד. זאת לא היתה שחצנות,כי עובדה שבחדר הלבשה אהבו אותו והעריצו אותו. גם כשהגיע לפארלמו הוא לא שיחק אותה שריף אלא היה שקט , אותו סיפור גם היה בהפועל, שם זהבי ידע שיש כמה לפניו בהיררכיה כמו ורמוט ושכטר אז למרות שלא אהב את זה הוא שתק ושיחק את המשחק.
    לגבי ההתבטאויות ה"בעייתיות" שלו אני דווקא אוהב את זה. אני אוהב את האנשים הישירים שאומרים את האמת בפנים ולא מנסים להתיפיף. בנאום העכברים למשל הייתי הכי בעדו, גם כי אני עצמי לא סובל את התקשורת.

amn אוהב/ת את זה.
  15. סיונרה Member

תנועת הפיו פיו זאת דוגמא למשהו?
    אוהדי הפועל חיפשו תירוץ לעובדה שהם מתנהגים כמו מפגרים אז המציאו איזו פרובוקציה.
    לשחקן מותר לחגוג שערים איך שבא לו, גם להתגרות בקהל היריבה זה בסדר לחלוטין.
    הוא גם לא עבר מהפועל למכבי.

amn ו-DRORIKO אוהבים את זה.