האוף טופיק הספרדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Riki, ‏16/12/05.

1. yakov_y YNWA

צ׳רצי ?

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

שחקן יותר מפורסם ומאוד מוכשר.

3. yakov_y YNWA

אנסאלדי ?
    בקושי זכרתי שהיה באתלטיקו.

אם זה הוא אז לא יותר מוכשר.

4. RubberSoul Member

כבר ראיתי את התמונה הזאת, אז אני לא אגלה. אבל זה שחקן בליגה הספרדית ומי שעקב אחריו העונה יודע שהוא כבר התחיל לשנות משהו בתסרוקת ולהיראות פחות ילד.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני בשוק כי עקבתי פחות. לא שחקן של אטלטיקו.

6. yakov_y YNWA

מי השחקן ?

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

איקר מוניאין.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  8. Raulito Madridista

היה לנו פעם את הדיון הזה בפורום עד כמה “מארקה” ו"AS" ממלכתיים יותר מהמקבילים שלהם בברצלונה. אבל דבר כזה עדיין לא ראיתי:

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/1/10e1b5df44085bcbe08cf349b46d29e85bbae25e.Xxx

כתבה ראשית אחת, ארבע ידיעות נוספות, הכל עד כמה ריאל מדריד זוכה למתנות מהשופטים. מילא היה מדובר באתר בטיפו או ניסיון לעקוץ מצד בארסה מאניה (פעם ב- זה מתקבל על הדעת). אני לא אומר שלא היו ספקות לגבי אתמול במקרה אחד לפחות - הפנדל, אבל כל מקרה מעורר מחלוקת הופך אצלהם ל"מתנה לריאל מדריד". וזה אתר עם מיליוני קוראים בספרד. מזל שיש פה ושם גם ידיעות זבל על ניימאר ולאוטרו מרטינס. זה פשוט בדיחה.

גם ההתבטאויות של פיקה אגב נטולות קלאסה, כמה פעמים שחקנים של ריאל מדריד אמרו בפומבי בתקשורת והצהירו שהשופטים בעד ברצלונה?

9. Raulito Madridista

https://scontent.fhfa2-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/149055777_3305340652900259_6788804733232950713_o.Xxx?_nc_cat=106&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=EG1h-Ze4Ey8AX_FRb9w&_nc_ht=scontent.fhfa2-2.fna&oh=3856f53e8c68b1d16ca969ff60db305e&oe=604CDC2D

תראו איזה אוצר הגיע אליי בדואר. ההזמנה המקורית הייתה בחודש אוקטובר ולמרות עידן הקורונה כבר חשבתי שזה אבוד. חולצה של רונאלדו מהגמר נגד ליברפול ב-2017/18, משחקו האחרון במועדון (כמובן שזו רפליקה, לא אמרתי שהוא לבש אותה) וגם מדליית דמה. פתאום זה הרגיש לי שאין לי מספיק חולצות שלו [לקח לי זמן אגב, כמעט שנה, לקנות את החולצה הראשונה שלו במועדון, בשלהי 2009/10].

מבין שחקני “הקבוצה הנוכחית” -

כריסטיאנו רונאלדו וסרחיו ראמוס - (הרבה יותר מאחת) יותר מאחת.

דני קרבחאל - חולצת צ’מפיונס בית, 2016/17
    רפאל ואראן - ליגת האלופות בית 2018/19
    פפה - חולצת בית ליגה 2015/16
    מרסלו - חולצת גמר 2016/17
    לוקה מודריץ’ - חולצת בית ליגת האלופות 2016/17
    איסקו - חולצת בית ליגת האלופות 2016/17
    גארת’ בייל - חולצת חוץ ליגה 2013/14
    חסה רודריגס - חולצת בית ליגה 2013/14
    אדן הזאר - חולצת ליגת האלופות 2019/20 (לא ידעתי)

קארים בנזמה - לעולם לא, רק אם יביא לנו את הגביע ה-14.
    החולצה הבאה: מתלבט לגבי מישהו מרגש שנחבא אל הכלים כמו נאצ’ו\קאסמירו, אולי אפילו פדה ואלוורדה.

יש לי כל כך הרבה חולצות מפעם, אני חושב שהבחירה הכי גרועה שלי (רוביניו התחיל דווקא טוב) היא של ווסלי סניידר. החולצות הכי יפות שלנו היו בעונת 2002/03, לבן נקי וטהור. וגם חולצת החוץ השחורה. תמיד אחרי שנה מבריקה יש נפילה - לראייה השנה הזו. חולצת הזהב באליפות של מוריניו הייתה אש, גם החולצה אשתקד ואהבתי במיוחד גם את 2016/17.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

חמשת הגדולים לפי ז'ואאו פליקס:
    מסי, רונאלדו, ניימאר - ברור
    אובלאק - גם כן ברור
    סרחיו ראמוס

12. GentlePunter Member

הצחקקן הספרדי חואן חויה בורחה (El Risitas), מת אמש. היה אוהד שרוף של בטיס וכנראה זכה לצפות בתיקו 0 שלהם מול ריאל מדריד לפני כמה ימים.

לעילוי נשמתו, אחד מהקטעים הדגולים בהשראתו מן השנה שעברה.

P M on Twitter: "@LFC Retweet https://t.co/ydHzHpXBSR" / Twitter

13. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/1/1654a439ea013af94ca500bea0668084e2f408cc.Xxx

"זה היום המאושר בחיי". האוהד הזה פה לפניכם חגג בטירוף את השער של ויניסיוס והתחבק עם הברזילאי כשזה עלה לקהל. לצערו, הוא לא שם את המסכה על הפנים, הוצא מהמגרש על ידי השוטרים וספג קנס כספי (אוהד שנכח במגרש סיפר לי: "פה זה לא כמו בישראל, שנייה אחת אתה מוריד אותה, גם בשביל תמונה - ותראה מולך מבט מאיים מאוד). אבל הוא לא ישכח את היום הזה ויש לו עוד שער למזכרת - שער המארקה עליו הוא מופיע. ברשתות החברתיות ישנה יוזמה לממן לו את תשלום הקנס. החבר’ה מהעבודה פירגנו. אגב, ויניסיוס לא ייענש על ידי ההתאחדות על אף האיסור לבוא במגע עם האוהדים בזמן הקורונה, שכן על פי התקדים האחרון, שחקני לבאנטה גם כן לא נענשו אחרי שחגגו עם הקהל את ה-1:2 נגד ריאל.

כאמור, מאמנה הקודם של ריאל מדריד, זינדין זידאן הגיע עם אשתו לצפות אתמול במשחק בברנבאו וניסה להסתתר. המצלמות קלטו אותו לרוע מזלו. תחילה התמונות הופיעו בטוויטר והמקור הגדול הראשון שכתב על כך הוא אתר ה-AS. “חוזר לאמן?” - “לא, לא, באתי לראות את הקבוצה, בטח”. הצרפתי האהוב התקבל בתשואות והאוהדים צעקו לו: “אתה מספר אחד”, “אוהבים אותך”, “תבוא ותחזור מתי שתרצה”. זידאן לא העלה סטורי או משהו כזה. הוא אמנם נפרד מהמועדון בצורה צולעת משהו עם אותו מכתב דרך ה-AS - שום הצהרה מפיו או משהו באתר הרשמי ובטח שלא אירוע - אך יחסיו עם המועדון יישארו טובים לנצח כנראה.

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כשזה התחיל לפני כמעט 4 שנים לוקאס הרנאנדס היה שחקן אטלטיקו. עכשיו כבר הוא לא בספרד, הוא באירופה. מה שקורה בספרד זה צו של בית המשפט שנשלח ללוקאס. השחקן חייב להגיע למדריד ביום שלישי הבא בשביל לרצות 10 ימי מאסר על הפרת צו הרחקה מהחברה שלו שאיתה הוא רב ב-2017. אותה ההפרה היתה למעשה ירח דבש, השניים חיים באושר ובעושר עד עצם היום הזה, אבל בית המשפט הספרדי לא מוותר. כלומר, הוא כן הסכים להמיר מאסר בעבודות שירות, אבל אין לי מושג איך שחקן באיירן ונבחרת צרפת ימצא זמן לעבודות שירות בספרד.

15. Raulito Madridista

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1636106542061.Xxx

רובן דה לה רד נאלץ לחשב מסלול מחדש. הקשר שנחשב לכישרון עולה בקסטיליה, פרץ אט אט והחל לקבל הזדמנויות. שלוש הופעות ליגה ב-2005-06, עשרה משחקים עם קאפלו ולאחר מכן עונה אדירה בחטאפה כמושאל, הקבוצה שהגיעה לרבע גמר גביע אופ"א. הוא קיבל אמון בעיקר מברנד שוסטר ב-2008/09 ואף כבש בסופרקופה הספרדי נגד ולנסיה. ואז במשחק הגביע נגד ריאל אוניון הוא צנח לכר הדשא בגלל בעיה בליבו ובהמשך נאלץ לפרוש. בגיל 36 הוא רוצה לעשות את התיקון ולאמן קבוצה גדולה בספרד.

הספרדי מצר על העובדה שאז היה יחסית מעט ידע והיה חולם להמשיך לשחק (כפי שכריסטיאן אריקסן, למשל, יוכל לשחק בהולנד למשל לפי הדיווחים), אך מעדיף לא להסתכל לאחור. "התמונות האלה מהמשחק ההוא כבר פחות משפיעות עליי, אני רוצה להשפיע בכדורגל בדרך אחרת ולקבל הזדמנות כמאמן. נכון שזה חבל שהמדע אז היה פחות מתקדם אבל אין מה לעשות. זה היה פרק שהיה לי. נכון שעם הזמן אתה מבין שהיה הרבה מידע מוטעה. עכשיו הכל קצת יותר מתקדם".

הוא מספר שכואב לו לראות ששחקנים טובים שגדלו בקאנטרה הצליחו בקבוצה אחרת ואומר: "במקרה שלי, אני חושב שהייתי מוכן לשחק לפחות שנתיים לפני, יכולתי לשחק יותר, אבל הסגל של הגלאקטיקוס כלל את פיגו, בקהאם, זידאן, ורונאלדו, ולפעמים זה היה קשה.

מי המנהיג הגדול של ריאל השנה, בנזמה או ויניסיוס: "אני חושב שוויניסיוס שחקן טוב מאוד והוא מראה את זה. הוא תמיד ינצח את היריב באחד על אחד. לריאל יש שחקנים מעולים. כשמודריץ' טוב - זו רמה אחרת, קאסמירו. אני חושב שאף כוכב גדול. זה היה צריך להיות הזאר, אבל רק בגלל מה שעשה בעבר. הוא לא מוצא את עצמו. כמובן שבנזמה נפלא". על מרכז השדה: "במדריד יש שחקנים וותיקים, אבל פדה צובר ניסיון ולקמאבינגה צריך לתת זמן. אי אפשר להחתים ילד כה צעיר לעמדה בה יש שחקנים גדולים כאלה ולדרוש תוצאות עכשיו".