האיום הגדול ביותר הקיים עלינו

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏29/9/04.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמועות מחוץ לישראל אומרות שמתוכננת תקיפה ויחידות של חיל האוויר, אוויריות וקרקעיות מתאמנות לקראת כך. בישראל מכחישים דיווחים כאלה, ולדעתי בכלל זה בלתי אפשרי בגלל שאין כור אחד אלא רבים ומבוצרים, שמפוזרים בשטחים רחוקים במדינה הענקית הזו והמרוחקת כל כך מכאן.

2. burning soil Member

הבעיה שבעוד תקופת זמן מסוימת הכורים האלה יהפכו לפעילים,וישראל אם תחליט לתקוף,
    ובין אם לאו,עשויה להסתבך בנושא עוד יותר. כורים מושמדים יפיצו קרינה שתפגע באוכלוסיה..
    החמור הוא שהעולם נח על זרי הדפנה ולא קולט שהאירנים מסוכנים גם לו,העיקר ללטף
    ולדבר עם המטורפים האלה. שמעתי הערכות שכבר בעוד מס' חודשים אירן תוכל לייצר פצצה
    גרעינית וב-2007\2008 ישראל תהיה בטווח הירי,ארה"ב לדוגמא בעוד 9 שנים תהיה בטווח.
    לגבי תקיפה אפשרית,אני בטוח שעובדים על תכנית שכזאת כבר הרבה זמן,השאלה היא
    העיתוי,חודש מרץ? חודש בחירות,אבל כבר היינו בסרט הזה.

3. cazzo Il Capocuoco

ובינתיים החורשה סבזי ג'ורמא כבר מוכן.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתי סתם לצורך הבהרה אחמנדיג'אד הוא ממש לא האויב הכי גדול שלנו, איראן לא נשלטת על ידיו בשום צורה, הוא בובה בידי האייתולה התורן וזה מה שמדאיג. פריק דתי מחזיק נשק גרעיני.

5. cazzo Il Capocuoco

אייתולה תורן,מאז מותו של חומייני ב89 יש רק מנהיג אחד: עלי חמנאי.
    http://www.aljazeerah.info/News%20photo%20negatives/2005%20news%20photo%20originals/June/hb25j5khamanei.Xxx
    כפי שאתם רואים בקריקטורה אחרי שמוחמד חתאמי הרפורמיסט אמר שהנשיא זה תפקיד בלי סמכות החליטו על בחירות.
    אותם בחירות שהתקיימו לא מזמן,בצד הימני רואים את רפסאנג'אני,בצד שמאל את אחמדינג'אד,רק תבחרו את הבובה.

6. Gerrard Member

אלוהים אם אתה שומע אותי מצידי שהאיראנים יאדו אותנו לא אכפת לי רק שיעשו את זה אחרי השמינית גמר!

אגב זה מה שהומר סימפסון אומר בזמנים שכאלה
    "בד"כ אני לא אדם דתי אבל אם אתה שם למעלה, עזור לי סופרמן!"

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/05
  7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי על זה ואני ממש מקנא באלה שהתעוררו יום אחד ב85 (נכון?) וגילו שהאיום העיראקי נמחק. הלוואי עליי

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

7/6/81, מבצע אופרה.

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך שראיתי תגובה שלך פה הבנתי שטעיתי.. התבלבלתי עם משהו אחר כנראה, בכל מקרה זה לא הנקודה.

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמעתי היום מישראלי אחד פה משהו שנשמע לי די הגיוני, למה הם כל הזמן מדברים בתקשורת? ביטחון עצמי מופרז? או שהם פשוט מנסים לגרום לישראל לעשות את הצעד הראשון. הרי בואו נחשוב מה אם הם אכן יגיעו לנשק האטומי הזה, נגיד אפילו הם יפוצצו את האמא של כולנו, מה זה יעזור לפלשתינאים שבשבילם הם נלחמים? מה זה יעזור לאיראן שכל ארה"ב ובנות בריתה ייכנסו בה מידית? מה זה יעזור לכל האיזור שמת כבר שאמריקה תעוף משם? אולי דווקא לשבת בשקט הוא הפתרון?

11. Makaay#10 Member

אם העירנים יפוצצו פה נשק גרעיני הם לא יהרגו גם פלשתינאים?

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא באמת אכפת להם מהפלשתינאים או ממישהו אחר...אכפת להם להרוג יהודים...

13. יוגב אסולין Guest

מישה אני לא מסכים איתך בכלל.
    הרי נשק אטומי בניגוד לכל נשק אחר הוא לא נשק שנועד על ידי לגרום לפגיעה במשהו ספציפי הוא נשק הרתיעתי בעל כח רב. שזה אומר שעם בעתיד ארה"ב תחליטליכנס למדינה ערבית כלשהי ולעשות בה מה שבא לה. אז לאיראן אכן יש את האיום.
    שאתה מדבר על ערבים אתה לא צריך לחשוב בצורה של "מה זה נותן להם" מפני שכל המלחמה שלה ערבים היא בענינהם מלחמת השם. כלומר הם לא נלחמים בשביל שהם יחיו פה אלא כדי שאנחנו לא ניהה פה כלומר שלא יהיו יהודים על פני כדור הארץ שישראל תיהיה שייכת לערבים וכו'.

לכן אטום מבחינתם הוא נשק שבזמן שהם ירגשיו שהם מובסים כלומר כניסה דומה למה שהיה באפגניסטן או מה שהיה בעיראק הם פשוט אומרים לארה"ב "שמעו חברה, תעצרו או שאנחנו מפילים אטום על ישראל". הפחד של העולם מאיום כזה משליטה של מדינה באמצעות כח אטומי כלשהי פגיעה בכל כך הרבה אנשים והסלמה אדירה בעולם מבחינת שימוש בכלי נשק אטומי זה דבר שהעולם מפחד ממנו.

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם לא רוצים השמדה כללית של יהודים כמו שהם לא רוצים השמדה כללית של נוצרים, גם באיראן וגם בעיראק של סדאם היו בתי כנסת וקהילות יהודיות. הם לא נגד יהדות אלא נגד ציונות. ולמה הם נגד ציונות? בגלל "הכיבוש" הישראלי על "שטחי פלשתין". הם אולי לא אוהבים יהודים, אבל הם לא היו מחפשים השמדה המונית שכזאת אם ישראל באמת הייתה באלסקה.

15. יוגב אסולין Guest

הריב יהודי\ערבי הוא קצת לפני הציוניות וקצת הרבה הרבה לפני הכיבוש. משהוש אתה תוכל לשמוע עליו עוד בתנ"ך וממשיך לאורך כל הדורות. תמיד השנאה של הערבים והרצון שלהם למחוק אותנו היה קיים. ה"כיבוש" וה:ציוניות" זה בסה"כ הנושא המודרני שעליו הויכוח מסתובב כרגע אבל כמו שהיה בלי סוף נושאים לפני כן.. יהיו גם בלי סוף נושאים אחרי זה.

ואת הפיסקה הבאה אפשר לשלב לנושא הדיון "האיום הגדול ביותר על ישראל" האיום הוא בעצם אי מדינה ליהודים. זה שאתה תתן פה שטחים תחלק את כל מה שיש לך לא יביא לך שלום זה יביא להקחדה שלך. מצב שבו ישראלים יחיו בתפוצות כמו שהיה לפני 1948 היום עלול להוביל לחיסול סופי של הדת שלנו. הדת שלנו נירדפת והגב היחיד שיש זה בעצם מדינת ישראל (שכתוצאה מכך יש את ארה"ב).