האיום הגדול ביותר הקיים עלינו

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏29/9/04.

1. cazzo Il Capocuoco

ממש לא.

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

העם הערבי לא היה קיים בתקופת התנ"ך אז אני די בספק לגבי זה. חוץ מזה עובדה שיש מדינות מוסלמיות שמוכנות לעשות מו"מ עם ישראל ברגע שתוקם מדינה פלשתינאית לצידה - והחרם של הליגה הערבית יוסר עד שימצאו ניסוח חדש לפחות... לא חסר מדינות שכבר הודיעו שישקלו לדבר עם ישראל עקב ההתנקות, קטאר ועיראק המחודש למשל

אגב המושג "הם" זה אך ורק הקיצונים הדתיים באיראן, שלצערינו הרב גם שולטים במדינה. רוב התושבים הרגילים מזמן בעד התקשרות עם המערב,אולי לא עם ישראל עדיין אבל עם ארה"ב ועוד איך. היו נסיונות הפגנה אפילו ב2003 אבל הם כמובן דוכאו ע"י האייתולה. העם האיראני לא רוצה את הממשל שלו, מה שאומר שיש תנועות מחתרת, וכמובן יש תמיכה כלכלית של ארצות הברית, זה מה שנותן את התקווה. אל תאמינו למה שאתם רואים בטלוויזיה, גם העם העיראקי צעק "יא סדאם יא חביב" ויום אחרי זה עזר למארינס להוריד את הפסלים שלו, רוב העם האיראני, רוצה להיות מדינה מוסלמית פתוחה למערב, מקסימום עם התעלמות מקיומה של ישראל, אבל מה זה אי הכרה קטנה לעומת איום גרעיני.

3. cazzo Il Capocuoco

האיראנים היו פראיירים בגדול.ב1979 חומיני חזר מהגלות בצרפת ואז כולם העיפו את כל השושלת של השאה לקיבינימט.בזמנים ההם שלפני 1979 איראן הייתה פרו פרו פרו מערבית,יחסים מעולים עם בריטניה,ארה"ב וכמובן ישראל.עד שהמולות והאייאתולות מהעיר הקדושה קום באו והשתלטו על טהרן כי בזמני השאה זאת גם הייתה דיקטטורה,רק בסגנון הקיצוני ביותר,ומה שקורה היום זה הצד הקטבי והקיצוני.
    הכל הבטחות....חתאמי לא יכל להיות יותר מדי רפורמיסט.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

4. RMCF Member

האיראנים לא יוכלו להשמיד אותנו בלי לצאת מושמדים, ככה שאיום ממשי לא קיים כאן.

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כך, אז גם המחבלים המתאבדים הם לא איום... יש ג'יהאד באסלאם, יש לו מטרה מסוימת וכל האמצעים כשרים, וכל מחיר ראוי.

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מחיר הריגת העולם המסולמי עצמו אני מניח. לישראל יש את היכולת ל"מכה שנייה" במידה ותותקף גרעינית, זה ירים את כל המזרח התיכון באוויר, אבל אם לא תהיה ברירה אני ראשון התומכים גם אם אני אצטרך לשבת על הטיל שיקבור את טהרן