האיטלקיות במפעלים האירופאים 2016/17:: יובנטוס שוב נשברת ברגע האמת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏15/7/16.

1. JohnTerry26 Member

אתם חמודים עם הפורצה הזה..

2. SerieA Il Capitano

יש לנו אינטרס...

בתכל'ס, מעט מאד שונאים את רומא. לא הייתי כותב פורצה יובה או פורצה מילאן, אבל רומא ונאפולי... סבבה.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

Fozza inda לך בחזרה.

אני רואה כאן:
    Arenavision 6 Sopcast - Livefootballol

*נראה לי שיש כמה יצורים יובנטינים כמו פאולו רוסי באולפן.

4. Roma מנהלים

Porto bench: Jose Sa, Layun, Ruben Neves, Varela, Evandro, Corona, Joao Carlos

Roma bench: Szczesny, Emerson Palmieri, Fazio, Paredes, Iturbe, Totti, El Shaarawy

----

http://www.meteo.roma.it/public/meteoroma/Xxx/smile_roma4.Xxxhttp://www.meteo.roma.it/public/meteoroma/Xxx/smile_roma4.Xxxhttp://www.meteo.roma.it/public/meteoroma/Xxx/smile_roma4.Xxx

סוף סוף חוזרים למשחק רשמי.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה לכל הנסיכים שיצאו עליי. אני אתחיל בלינק המצוין של קובי כי אני אוהב לראות בסופקאסט.

אגב, מהי הסיבה שג׳רסון לא על הספסל?

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מותר רק 7. גם ריצ'י בחוץ.

ואם יהיו יותר מדי טרמפיסטים (כמו כל הפורום הזה) על הסופקאסט, תעבור ללינק של @Juventini . זה אותו שידור בדיוק רק בacestream. אם אתה חייב סופקאסט ורוצה שידור חלק וודאי תעבור לbein בספרדית :
    Arenavision 2 Sopcast - Livefootballol
    (זה תקף לעונה כולה)

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר עברתי לשידור הספרדי. תוך כדי שכתבתי את התגובה הקודמת השידור נפל. ואין לי אייסטרים/לא מבין בזה, אבל זה כבר לדיון אחר.

מה שהולך עד כה במשחק הוא לא ממש שיא הנורמליות.

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות הוא לא נפצע

Sent from my iPhone using Tapatalk

golding אוהב/ת את זה.
  9. SerieA Il Capitano

רומא נראתה מצוין עד ההרחקה וכהרגלה לא הצליחה לנצל את כמות המצבים הגדולה שהיא הגיעה אליהם ליותר משער יתרון אחד. זה עלול להיות משמעותי בהמשך.

עד ההרחקה הקישור של רומא שלט במגרש.

נראה מה יהיה במחצית השנייה כאשר סלאח יצטרך לאגור קצת תבונה בנוסף למהירות אם רומא רוצה להבקיע שער נוסף.

ספאלטי לא הצליח בחודש שהוא מאמן את ז'ואן לשפר את המגרעות העיקריות שלו - יציאה לא נכונה לכיוון שחקן ההתקפה וכתוצאה מכך הפקרת האגף שהוא אחראי עליו.

טוב לראות את סטרומן.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אמנם חוזר על עצמי, אבל מה שספאלטי עושה עם רומא גורם לגארסיה להראות מגוחך. אם רק דזקו וסאלח היו חדים מול השער וורמאלן לא היה גרוע, היריבות הזו היתה נגמרת כבר עכשיו במחצית.

עכשיו מחכות לרומא 45 דקות חדשות ושונות לחלוטין, מקווה שהחדות שלהם תשתפר, ושאליסון יראה משהו ממה שדיברו עליו ושז׳ואן ישתפר.

11. SerieA Il Capitano

וזו בדיוק הסיבה שרומא חייבת לעבור את הפורטוגזים הללו שלא נראים מי יודע מה בכלל.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז האדום של ורמאלן ההגנה של רומא בפאניקה מוחלטת, וזה לא ששאר השחקנים עוזרים להרגיע את המשחק.

13. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

חבל מאד שרומא לא גמרה את זה בדרגאו, אבל אני בטוח שרוב אוהדי רומא, ורומא עצמה, היו קונים תיקו לפני המשחק. רומא חייבת לעבור בגומלין. חייבת. אין סיבה שלא.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/16
  14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עבודת ההכנה של ספאלטי למשחק היתה מצויינת, אבל התגובה לאדום לא משהו בכלל. חבל שמשחק שנראה די גמור כבר בחצי השעה הראשונה הפך למשימה שעכשיו בגומלין יש לנצח.

אני במקום רומא לא הייתי משתמש בכסף של ליגת האלופות על ואלרו אלא על זאזא. הוא נראה לי ממש מתאים.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר להגיד שהמשחק הזה חולק בצורה קיצונית בין המחציות, אם כי אני לא יודע עד כמה הבעיה מאחור הייתה רק מנטלית כמו שהיא פשוט גם נבעה מחוסר ניסיון ותיאום בין שחקני ההגנה (וכאמור הגיעו כאלה הרבה הקיץ). אולי זה גם ההבדל המהותי כיום בין רומא ליובה.

מחצית 1: אהבתי את השת״פ בין סלאח לדז׳קו. חושב שגם זו הייתה החלטה נכונה של ספאלטי להוציא את פרוטי ש: א) לא היה במשחק. ב) ניכר שספאלטי, על אף האדום של ורמאלן, ניסה למצוא את השער השני עם כל הלחץ בתחילת המחצית השניה (לא יודע כמה התחברתי לזה, כי זה בהתאם גם הפעיל אקסטרה לחץ על ההגנה המבוהלת של רומא). פרוטי לא מהיר כמו סלאח ולא יכול להיות כתובת לכדורים ארוכים כמו דז׳קו.

מחצית 2: אהבתי את המשחק של דה רוסי ומנולאס. הרגשתי שממש נתנו מעצמם הכול כדי שפורטו לא יעלו ליתרון. פחות אהבתי את המשחק של פלורנצי שהיה חלש מאוד וגם הזכיר שוב שהוא מגן מאוד בעייתי מבחינה הגנתית, וזה הופך להיות בולט עוד יותר במשחקי נוקאאוט מהסוג הזה.

לגבי הטוויט השני: קובי כבר רשם את זה בפריסיזן. במקום לגנוב את הכדור בטירוף, עכשיו זה נראה יותר אלגנטי ומחושב.