האיטלקיות במפעלים האירופאים 2016/17:: יובנטוס שוב נשברת ברגע האמת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏15/7/16.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא הכי רציני לשפוט שחקן על מחצית אחת אבל ורמאלן?! seriously?? הגיע במיוחד להתמודדות הזו, עם ניסיון שאין לכל שאר הקו האחורי יחד. כל מה שהיה דרוש ממנו זה לא לפשל כמו אידיוט ולתת לשאר לשחק בביטחון. אם לא נעלה בגללו, loan termination בשניה שרודיגר חוזר!

Gianzola אוהב/ת את זה.
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ורמאלן עשה דברים כאלה לא מעט פעמים בקריירה שלו (עוד מימיו באייאקס) וגם רשמתי לך את זה בדיון של העונה שעברה = יש לו ״ניסיון״ בזה.

עם זאת: א) הוא לא שיחק באופן סדיר כבר המון זמן. ב) הוא רק הגיע.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שהוסחתי מ"פצועעעעאאההעע כרונייייי!!!!11" כאילו שברומא מפגרים מספיק כדי לקנות שחקן פצוע כדי להחליף שחקן פצוע אחר. זה היה מפתיע, וממש רע מבחינת הטיימינג\חשיבות.

--
    פארדס בדקות האחרונות = טוטי בדרבי 2011 (רק בלי הגול בסוף).

חוליית הקישור עד ההרחקה = בדיוק מה שחיכיתי לו במשך שנתיים וחצי.

בניגוד לכל הכותבים בדפים האחרונים. אהבתי את חואן ג'יזוס. את הכל.

דווקא היום (או בכל משחק צ'מפיונס ליג קשה אחר) שחקן כמו ואלרו היה מתאים לנו כמו כפפה. סלאח ודז'קו ממשיכים להוכיח שהם היחידים שהנתונים שלהם (פיזיים+טכניים) בנוים למעמד הזה. עם בורחה מאחוריהם בנוסף לשלישיה שלנו במקום קיצוני נוסף (שפשוט הולך לאיבוד בכך שלא מהווה מטרה במקרה של כדור ארוך) נראה לי שהיינו רואים משחק הרבה יותר מאוזן, ובעקבותו גם תוצאה טובה יותר.

*אין לי בעיה עם פרוטי\אל שרעווי\איטורבה\ריצ'י מול אודינזה, אבל בדיוק כמו פלורנצי בעמדת המגן, אלה דברים שמתחילים לחזור על עצמם במאני טיים מול הקבוצות החזקות יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/16
  4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם הכול.

אין לי דעה קדומה לגבי ג׳יזוס, אבל הוא קצת נראה לי כמו גאלאס (צ׳לסי) מגודל.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור ששחקן כמו ואלרו יכול רק להוסיף לרומא. אבל היום, ממה שראיתי, עם הסכמה לדבריך אותם ציטטתי, שחקן כמו זאזא יכול להוסיף לרומא הנוכחית יותר. כי למרות כמה דקות טובות של דז׳קו, לדעתי שחקן כמו זאזא היה משתלב טוב יותר.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיניי זה הרבה יותר מרק להוסיף. זו נראת לי רומא די מושלמת שלאחר ריצה של שנה-שנתיים יכולה לשחזר את שני רבעי הגמר מהקדנציה הקודמת של ספאלטי או אפילו יותר מזה (תקף לbig games בליגת האלופות):

אליסון
    רודיגר דה רוסי מנולאס
    פלורנצי ניינגולאן סטרוטמן ברונו פרס
    ואלרו
    סלאח דזקו

לגבי זאזא, לדעתי הוא גירסה פחות (או הרבה פחות) טובה מדז'קו. לפחות לפי הצפי שיש לבוסני בעונתו השניה ולפי מה שראינו ממנו בקיץ והיום. הסיבה שהוא מקושר אלינו היא שיש לנו רק שחקן אחד מסוגו בסגל עם התעלמות מהשיטה השניה של ספאלטי עם false punta בדמותם של פרוטי + טוטי ברבע שעה האחרונה שדי שברה את הליגה בסיבוב האחרון. יהיה חבל לוותר על זה.
    בחישוב זריז זה משאיר לזאזא מעט מאוד דקות בהרבה מאוד כסף (או לצורך העניין לדז'קו אם אתה באמת מאמין שהוא פחות טוב ממנו). גם ללא בורחה ואלרו שנראה רחוק שנות אור מרומא, היה עדיף לדעתי להשקיע את "כספי הצ'מפיונס ליג" בשיטה השניה, כלומר בשחקן כנף שיתן פייט לאל שרעווי, כי כרגע זה התפקיד של איטורבה וריצ'י.

7. תומר1989 Member

רומא הייתה צריכה לנצח פה. היא קבוצה טובה יותר ועם שחקנים איכותים יותר משל פורטו למרות שהניקוד האירופי של 2 הקבוצות מראה ההפך (לא מוסברת הדלות הזו של רומא באירופה לאורך השנים) .
    חצי שעה בשליטה מוחלטת וטיפשות של ורמאלן ששיבשה את כל המשחק. עדיין תוצאה לא רעה ובאולימפיקו רומא צריך להשלים את העבודה- רק לקוות שסלאח ודזקו יהיו קצת יותר חדים

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאיביות הייתה הבעיה של רומא גם בשנים קודמות , אני באמת בספק כמה שיניים יצמיח דז׳קו, בכל אופן, רומא חייבת לעבור .

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי דז׳קו יותר טוב, אבל לי נראה שזאזא יותר מתאים, לפחות למחציות כמו המחצית השניה אתמול. שחקן כמוהו יכול להוסיף לסגל של רומא יותר מואלרו אם צריך לבחור (וככה ואלרו ישאר אצלינו:p).

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא משנה אם אתם מעשנים עכשיו, על קטאמין, עושים קוק או על אמדי, אני מקווה שאתם מחזיקים אצבעות כמוני לסאסולו:

Sassuolo: Consigli; Gazzola, Cannavaro, Acerbi, Peluso; Biondini, Magnanelli, Duncan; Berardi, Defrel, Politano

11. Roma מנהלים

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סאסולו אדירה במחצית הזאת, אילו רק דפרל או השופט היו טובים במחצית הזאת, המאבק הזה היה כבר גמור.

Juventini אוהב/ת את זה.
  13. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

סאס נהדרת בכל האספקטים. הנעת כדור יפה, משחק זריז מרגל לרגל, צירופי מסירות, משחק לחץ טוב על הסרבים האומללים שלא מסוגלים לנשום. סאס נראית כאילו היא נמצאת כבר באמצע העונה. אם דפרל היה כובש, סאס הייתה יכולה בשקט לעלות עם הנוער בבלגרד. פוליטנו מספר 1 על המגרש. פשוט מתעלל ומשגע את הסרבים שלא יודעים איך לאכול אותו. פעם מימין, פעם משמאל ופעם כניסה מהאמצע. הדבר היחיד שחורה לי זה כמות הקהל במגרש. יודע שסאס לא ידועה בתור אחת עם קהל רב, אבל ראבק, תמלאו 60% מתכולת האיצטדיון. משחק פלייאוף, יריקה מכרטיס כניסה לליגה האירופית והקהל פשוט לא מגיע. הקהל הסרבי באחלה תצוגת עידוד.

14. DRORIKO Member

סאסואולו משתעשעת בכוכב האדום. נכנסתי במחצית השניה, פלצ'ינלי מחליף את ברארדי ועל השניה הראשונה שלו דוהר באגף ומבשל את השלישי

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה