האיטלקיות במפעלים האירופאים 2017/18:: רומא בחצי גמר ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏14/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ככה יובנטוס נראית - אז מזה אומר על הליגה האיטלקית?

2. FelaKaT Member

כלום.

שני הגולים המהירים חירבו ליובנטוס את המשחק אבל בכל מקרה אין ליובנטוס קישור מספיק טוב להתמודד עם זו של טוטנהאם - בטח בלי מטיוואידי.

3. תומר1989 Member

לא מובן למה אלגרי לא הכניס את מרקיזיו המנוסה במקום ברנרדסקי כשיובנטוס הייתה ביתרון 2-1

הפציעות עשו את שלהם. דיבאלה מטוידי לישטיינר חדירה קודראדו זה כבר יותר מידי

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפציעות הם לא תירוץ כי יכולנו לנצח את המשחק , חסר לי מרקיזיו, ברנרדסקי לא קשור לרמה הזו עדיין, ובסהכ משחק רע שלנו, האנדרנלין בהתחלה גרם לי לא לראות את זה. היגוואין היה חייב לשמם את הכדורים האלה ברשת, במיוחד הפנדל, זה כבר עולה לנו ביוקר.

Dayatso ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  5. טל. Member

עזבו הרכב, מה עם ה dna אבל?

חחחח. כנראה ש dna - בלי עזרה על בסיס קבוע מהשופטים - לא שווה יותר מדי.

אני תמיד נהנה לראות משחקים של יובה באירופה.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חדירה?

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

שופטים או לא שופטים, אבל גם מקצועית כמה כבר קבוצות בליגה איטלקית ברמה של טוטנהאם, ובכלל גם מאומנות באותה רמה?

8. DUGRI Member

אני חושב שקצת הוציאו את ההופעה של טוטנהאם מפרופורציה. שלטו במרכז המגרש לחלוטין אבל יובה לא ממש ניסתה להפריע להם, וחוץ מהשערים (שנבעו ישירות מטעויות לא מחויבות של שחקני יובה) הגיעו למיטב זכרוני למצב אמיתי אחד נוסף (הנגיחה של קיין). מאידך יובה הגיעה לעוד 3-4 הזדמנויות מעולות.
    אריקסן היה 2 רמות מעל כל שחקן במגרש.
    המשחק בוומבלי יראה אחרת לגמרי.

9. טל. Member

Alexshw,

פתח שעון. היום אנחנו ב 14 לפברואר 2018.
    מאה שנה אני נותן לך להראות לי רק עוד פעם אחת בליגה האיטלקית מקרה כזה כמו האיבוד כדור של יובה בגול הראשון - ששופט איטלקי לא שורק לפאול לזכות יובה, אוטומאטית, על המקום.

חחח שופט באיטליה רואה שחקן של יובה מאבד כדור תוך כדי נפילה (ועוד לאחר מגע. גם מגע קל) במרכז מגרש - במהלך שבוודאות יהפוך להתקפה מתפרצת של היריב, ולא שורק לפאול תוך שנייה וחצי?

זה רק בחלומות יש דברים כאלו.

כמה שופטים באיטליה היו שורקים גם לעבירה נגד יובה במצב שהביא לטוטנהאם את הגול השני?

כמה שופטים באיטליה היו נותנים להיגוואין צהוב על דיבורים?
    הרי באיטליה שחקנים של יובה עומדים ברחבה ואומרים לשופט ז עליך אין פנדל ולא יהיה פנדל - ולא מקבלים צהוב.

איך באיטליה יובה לא רק שלא מפסידה - אלא לא סופגת גול 3 חודשים... אך באירופה חוטפת כמו מסננת?
    עזוב טוטנהאם... כבר שכחת את גלטסראיי?ואולימפיאקוס? ובאטה בוריסוב? ושאר הפיאסקו'אים לאורך השנים (במקביל לשליטה מוחלטת בליגה המקומית)?

יובה סטדיום שמא יובה סטדיום ,
    מבצר שמא מבצר,
    הגנה ברזל שמא הגנה ברזל,
    Dna שמא dna

הכל מתחיל ונגמר בשופטים מקומיים שעושים במכנסיים כשהם רואים חולצת זברה.

10. alexshw Member

אבל למה הכל ישר עובר למישור של שיפוט. אפשר לתת קרדיט ליריבה שמאוד מאומנת ולמאמן שנמצא בעליה ושדרג מועדון ומקדם שחקנים והגיב מצוין למצב קשה. ומי אמר שיובה כבר הודחה?
    יהיה מעניין בוומבלי.

יובה מצליחה באיטליה בזכות, כי הניהול שלה הוא גלקסיה אחרת מניהול של קבוצות אחרות.

Dayatso, DRORIKO, Bianconeri ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. DRORIKO Member

לא זכור לי שריצולי היה השופט כשנתנו שלישיה לבארסה בסטאדיום או כשניצחנו שם את ריאל שנתיים לפני.

12. itzik.miro Member

עזוב נו
    מבחינתו יובה זכתה בכל התארים שלה רק בגלל בשופטים - טרול בקיצור

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Dayatso ו-DUGRI אוהבים את זה.
  13. טל. Member

איציק מירו,
    אתה יכול לכנות אותי בשמות עד מחרתיים. מעניין לי ת'לאו לאו.
    נתתי אתגר פשוט.

ראית את האיבוד כדור של יובה שהוביל לגול הראשון?
    יופי.
    קח מהיום מאה שנה. טוב? מאה שנה.
    ותן לי דוגמא בליגה האיטלקית למקרה כזה שהשופט לא שורק לעבירה לזכות יובה.

ונ-ב, בקשר לאליפויות העבר של יובה... כבר כתבתי פה בעבר:
    "משנת 1926 ועד היום.
    80 ומשהו עונות (כי במלחמת העולם השניה לא שיחקו)

34 פעם הוכתרו כאלופה.
    21 פעם סגנית.
    למשפחה הכי עשירה ורבת השפעה באיטליה שנמצאת בכדורגל.

והכל בלי עזרה מהשופטים בלי עזרה מההתאחדות בלי עזרה מאף אחד, כמובן.
    זה הרי נורמלי לחלוטין המספרים הללו.
    כמו מובאראק ואסד שזוכים בבחירות ב 99.7 אחוז. זה הכל תקין והוגן. נו מה יש לכם?"

אני לא יודע מה הרקע שלך, אבל תהיה בעניינים- אין בעל השפעה אחד באיטליה, גם כיום, שלא לוקח ומקבל שוחד על בסיס יום-יומי.
    אם אתה מאמין שכל האליפויות בעבר של יובה ומשפחת אניילי היו כשרות מבחינת שיפוט אז כבר אין מה לומר יותר מדי.

14. תומר1989 Member

לא מדובר בתירוץ מדובר בעובדה. שאתה ללא השחקן הכי טוב שלך וללא עוד ארבעה שחקני הרכב זה משמעותי ופוגע מאוד באיכות המשחק של הקבוצה. תאר לך את טוטנהאם בלי אריקסן או קיין וללא עוד 3 או 4 שחקנים משלימים משמעותיים.

טל.. נגיד ויש דברים בגו. אוקי אני גם מאמין שב80 שנות היסטוריה היו קצת דברים מלוכלכים בהקשר של יובה (זה אפילו הוכח)
    אבל מצד שני.. מה הטענה הנגדית שלך? שעם שיפוט ניטרלי לחלוטין יובה לא הייתה זוכה באליפויות האלה? אתה חושב שיש קבוצה טובה ממנה באיטליה?

נערך לאחרונה ב: ‏14/2/18
    Dayatso, itzik.miro ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ציטטתי את שניכם יחד כי שניכם מכוונים לאותה המטרה. רק אציין שעקב עבודה לא צפיתי במשחק והסתפקתי רק בתקציר מאורך. בכל אופן, לכוונתכם זה לא באמת משנה. לפני הכול, אני חושב שזו טעות להשליך על פי 90 דקות אלו על הליגה האיטלקית בכללותה. בדיוק כפי שאנחנו לא צעקנו כאן ״יחי העידן החדש!״ כשיובנטוס הפסידה 3-2 אצל סמפדוריה.

רמת האימון זו הבעיה האחרונה של הסרייה, למעשה זו בכלל לא בעיה, אלא היתרון (אולי היחיד) שלנו על היתר. רק מזכיר לכם מהיכן הגיעו 4 מתוך ה 7 המאמנים האחרונים שזכו בפרמייר ליג. לכוונתכם, אז כמובן שהכדורגל האיטלקי טרם יצא מהמשבר וכמובן שבעיות יש לו. @טל. אמנם נוטה להגזים בדעותיו ולא עוצר עד שהם לא נוגעות בגרוטסקיות, אבל אני למשל חושב שלא אצליח לעמוד באתגר שנתן, גם אני חושב שבשער הראשון של הספרס, באיטליה היתה בוודאות נשרקת שריקה לזכות קייליני, כלומר לזכותה של יובנטוס. אני לא טוען שההישגים האדירים של יובנטוס הם בזכות השופטים, אז אנא ממכם, האוהדים היובנטינים, בואו לא נפתח כאן דיון חסר פשר. בכל אופן, מעבר לזה, יש משהו בעייתי שהושרש באיטליה בכל הנוגע ליובנטוס, אי אפשר להתעלם מהיחס שהקבוצות האיטלקיות נותנות לה, הפחד נראה, והכבוד מורגש. וזה כמובן רק נותן עוד ועוד ביטחון לשחקנים היובנטינים. ויש כמובן עניין נוסף, ככל הנראה החשוב מהיתר. כולנו נסכים, שלמעט מקרים חריגים, בסופו של דבר השחקנים הטובים יותר עולים יותר ומרוויחים יותר. ואם כבר בטוטנהאם מדובר, קחו למשל את הדוגמה של לאמלה. הבחור בשיא פריחתו עזב את רומא לטוטנהאם, כי רומא מועדון שצריך למכור כדי לרכוש וכי לאמלה יכל להרוויח שם הרבה יותר כסף. ולא מדובר במועדון קטן באיטליה, אלא במועדון שלא ירד מתחת למקום השלישי כבר 4 שנים. והאמת שבדקתי, והמשכורות שמשלמת טוטנהאם, השישית בפרמייר ליג, הרבה יותר קרובות למשכורות שמשלמת יובנטוס מאשר לאלה שנמצאות ממש אחריה. ויובנטוס משלמת לשחקניה פי 2 מרומא, אינטר ונאפולי.

קיצורו של דבר, מה המשחק הזה אומר על הליגה האיטלקית? כלום. האם יש בעיות בכדורגל האיטלקי שמונעות ממנו לעמוד בשווה בשווה מול המועדונים של הפרמייר ליג? בוודאי. האם יש בו בעיות שלא מאפשרות ליתר הקבוצות להתקרב ליובנטוס? אכן, כן.

נערך לאחרונה ב: ‏14/2/18
    Dayatso, itzik.miro ו-Bravo'Al'HaLancia אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.