האיטלקיות במפעלים האירופאים 2017/18:: רומא בחצי גמר ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏14/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

יובה תמיד נראית לא טוב בשלב הזה של העונה. משחק מבאס אבל לא צריך לעשות ממנו יותר ממה שהוא.

2. AS R Member

אליסון ענק. כל השאר נראו לא מתאימים לקצב הזה, ותיקו במשחק ביתי הוא תוצאה רעה. לא רואה איך רומא מצליחה לא להפסיד במדריד.
    הייתי רוצה לראות את אונדר כבר.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קל מדי. לא אהבתי גם את ההסתחבקות של בופון אחרי המשחק.

אה, וסנדרו אולי בהופעה הכי גרועה שלו ביובנטוס.

4. yonmu Member

נחמד להתנחם ב'זה רק שלב הבתים' או 'יובה תמיד גרועה בשלב הזה של העונה'.
    אני בכל זאת חושב שיובה נחלשה מהעונה שעברה, וזה בולט בסגל. כמעט ואין מניות בטוחות בסגל הזה, והכמות לא מחפה על האיכות.

גם רומא - עם כל סימני השאלה - נחלשה. הבור שסלאח השאיר לא נסגר, ותיקו ביתי מול אתלטיקו זאת בדיוק התוצאה שמתאימה למקום שלישי.

נקווה שנאפולי תעשה קצת כבוד...

5. DRORIKO Member

הוא כבר תקופה לא נראה טוב. מקווה שיחזור לעצמו.

6. תומר1989 Member

אתלטיקו אנסה את רומא במחצית השניה. מזלה של רומא שאליסון פשוט נתן הצגה.

לגבי יובנטוס - המשחק הזה לא היה בהרבה יותר חשוב ממשחק הידידות שהיה בין הקבוצות בארצות הברית. 2 היריבות האחרות בבית חלשות ולא רואה סרט שיובה לא עולה. וכמו שרואים בשנים האחרונות לא תמיד מקום ראשון עדיף על שני

7. DRORIKO Member

אל תעשה ממני אידיוט, אני לא "מתנחם" בשום דבר. בכל עונה אנחנו מתחילים ככה, אין מה לעשות כשעוזבים אותך שחקנים מרכזיים/מגיעים לא מעט שחקנים שאמורים להיות מרכזיים לוקח זמן לחבר את כל העסק. היום פתחנו עם 4 שחקנים שהגיעו רק הקיץ, אחד מהם ילד בן 20 שיצא לראשונה מדרום אמריקה. אני כבר לא מדבר על זה שעלינו עם בנעטיה,שאני מאד מקווה שעד סוף העונה הוא יהיה בלם חמישי בהיררכיה/יעוף בינואר.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

* התוצאה בסדר, נראה לי.
    * כתבתי שמונצ'י יבחן רק בקיץ הבא, אך ישנם מס' חורים שהיה צריך להימנע מהם. גם אם החזרה של הפצועים תסדר את הכל, זה עדיין מרגיש כמו אמצע יוני. 3-4 משחקים לתוך העונה והקבוצה עדיין לא מוכנה לדבר האמיתי.
    * יש לנו שוער ענק.
    * ך

9. ASROMA Member

כמה שקובי ינסה למכור את זה (והוא סלזמן של הלייף) נחלשנו בצורה משמעותית משנה שעברה.
    התוצאה יותר מעושה איתנו חסד , נטו מזל היה היום ואליסון שנתן תצוגה ענקית.
    איך שלא הופכים את זה , סגנית אלופת איטליה שסיימה עם מאזן היסטורי נראיתה חלשה בהרבה במשחק ביתי מול אתטליקו. רומא לא יכולה להיראות ככה - הפערים מאוד גדולים. ביכולת הזו אין שום סיכוי לעלות לשלב הבא.

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/17
  10. yonmu Member

אני לא מנסה לעשות ממך אדיוט, אני רק טוען שהגישה שלך הרבה יותר אופטימית מאשר ריאלית.
    בארסה פתחה עם 2 שחקנים שהגיעו הקיץ, אתם פתחתם עם 4 כאלה. זה לא מה שהופך תוצאה מ3-0 לכם ל3-0 להם. מה שגרם לזה הוא לא זה שהשחקנים חדשים אלא זה שהשחקנים פחות טובים. אז אולי ברנרדסקי או קוסטה או דה שיליו פתאום יהפכו לכוכבי על, אבל אני לא רואה סיבה להאמין שזה יקרה כל כך מהר.

11. DRORIKO Member

ברגיל אני בחור מאד ציני, כל פעם שאני שומע את המילים "בניה" או "תהליך" אני מקבל פריחה. במקרה של יובה זאת האמת וזה קורה שנה אחרי שנה. כל הדיבורים על "יובה נחלשה" או "יובה לא הביאה תחליף נכון לאלה שעזבו" עושים לי דז'ה וו.
    אגב @Don Joan Roman יגיד לך שאמרתי לו לפני המשחק שיובה הולכת להפסיד כי כרגע היא לא בשלה לקאמפ נו. אני הכי ריאלי שיש.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לבארסה יש מסי שתפס יום טוב ומול זה שום דבר לא עוזר. גם היום וגם בהפסד של מילאן ללאציו נראה שפה בפורום מפחיתים מערך המנצחת ומתמקדים יותר במה לא עבד במפסידה, בארסה הייתה ותישאר קבוצה יותר איכותית מיובה, לדעתי המחצית הראשונה הייתה מאוזנת עם נטייה לטובת יובה והגול שהגיע על הבאזר השפיע מאוד על המחצית השנייה, בעיקר מבחינה מנטלית.

אני מסכים שיובה נחלשה מהעונה שעברה, בכל זאת היא איבדה את הבלם המוביל שלה ואת אלבס שבסיום העונה היה פשוט מטורף, אבל עדיין מדובר בקבוצה חזקה מאוד והמשחק היום לא צריך לצאת מפרופורציות.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבתי את זה ממש כשהשחקנים היו במנהרה - אחכ אל תגידו לי שאני סתם מתבכיין.
    איפה @טל. שיגיד לי שהנבואה היא לשוטים?

ההגנה שלנו נחלשה משמעותית, ובלי העוגן הזה אין לנו מה למכור מול קבוצה כמו בארסה, בטח כשהמרקם החדש של הקבוצה כלכך טרי ולא מחובר. איך לעזאזל ליכשטיינר לא בסגל?!

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה שייקו. זה קל כמעט כמו:
    https://img.buzzfeed.com/buzzfeed-static/static/2017-07/27/17/asset/buzzfeed-prod-fastlane-01/anigif_sub-buzz-30509-1501191266-12.Xxx

*רק נקודה קטנה על היריבה -
    אתלטיקו היא טופ פייב באירופה, עם שחקנים\מאמן ברמה הגבוהה ביותר שרצים כבר שנים ביחד ומכוונים לזכיה במפעל. אין כאן שום התמודדות אמיתית. לרומא הנוכחית (או בכלל) אין את הכלים להתחרות בה. "ציפיה" מ"סגנית אלופת איטליה" זה בסך הכל חומר לטרולים שלא מתייחס למצב הקבוצות והפערים בינהן.

Don Joan Roman, גלץ ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבתי ומחקתי, ואז מחקתי וכתבתי. ואז שוב כתבתי ואז שוב מחקתי ולבסוף הבנתי שאין לי דבר טוב יותר לכתוב מעבר למה שכתבתי אחרי שיובנטוס הדיחה את ברצלונה בעונה שעברה: יובנטוס זה ברצאלי, בונוצ׳י וקייליני. אלא שברצאלי הזדקן בעוד שנה, בונוצ׳י עבר למילאן וקייליני פצוע. ואלה שחשבו אחרת אז, הם בטח אותם שחשבו שדיבאלה מועמד לכדור הזהב בגלל ההופעות שלו מול קאליירי, ג׳נואה וקייבו, ומן הראוי שיחשבו על כך שוב.

אבל הי, זאפקוסטה כבש. :/

Don Joan Roman ו-אלעד אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.