האיטלקיות במפעלים האירופאים 2018/19:: יובנטוס - אייאקס, נאפולי - ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏23/7/18.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה מה שאני אומר כל הזמן. אין לי שום דבר לטעון נגדו מבחינת כדורגל, הקבוצה משחקת טוב ומשתפרת מבחינה מקצועית, אבל כדורגל זה גם מנטליות ואת זה אין לספאלטי. את המשחק הזה היינו צריכים לבוא לנצח.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאה מבאסת בפריז, אבל יספיק גם הפסד מינימלי (עם שערים) באנפילד כדי לעלות וזה מצב נהדר שלא הרבה ציפו לו בתחילת העונה.

אינטר אמורה לסגור את הסיפור מול ההולנדים. לא ברור רק מה עשו שם לראג'ה. לא זוכר שהוא אי פעם נפצע אצלנו ליותר מיומיים. העונה שלו עד כה לא שונה מזו של פאסטורה.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם אם אנחנו נותנים 0-5 להולנדים, 0-1 של טוטנהאם מול בארסה שכבר סגרה את הסיפור והם בשלב הבא.

4. SerieA Il Capitano

זה די מצחיק שהוא היחיד שנפצע אצלנו, והיחיד שלא נפצע אצלכם.

Roma אוהב/ת את זה.
  5. SerieA Il Capitano

ראשית אני חייב להגיד שהתגעגעתי מאד ללילות המותחים של ליגת האלופות. היה מותח, היה קשה, היה מעצבן, היה עצוב בסוף - אבל היינו שם.

לגבי ספאלטי - אני חושב שהוא רוצה לשלב את נאיינגולאן בכוח רב מדי. הוא לא כשיר, הוא לא יכול לרוץ כשהשריר כואב. מאידך, הוא היה מבקיע את מה שואלרו לא בעט אפילו לשער בדקה ה-44. ספאלטי עצמו שיחק עם הכלים שיש לו, כאשר גאליארדיני וז'ואאו מאריו אינם בסגל זה מה שיש. אני חושב שבסך הכל המשחק אתמול היה שקול וטוטנהאם קבוצה מאד מאד טובה. המהירות שהם הוסיפו בחילופים פגעו בנו, ולבסוף השער הגיע. ההחמצה של פרישיץ' בסוף כמובן לא עזרה והגיע הזמן שהוא יגיע לעונה. אני לא חושב שספאלטי שיחק על תיקו - ניסינו לתקוף שיכולנו אבל פרישיץ' פשוט נראה גמור, פוליטאנו נהדר אבל קצת חסר תכלית, וללא נאיינגולאן באמצע אין לנו כוח אש מהקישור.

אני לא חושב שטוטנהאם תנצח בקלות בספרד, ברצלונה היא לא אחת שנדרסת בביתה כשאין לה על מה לשחק. כלום לא גמור - אבל חייבים לנצח את ההולנדים בבית, זה מובן מאליו.

והדבר שיותר חשוב מההפעלה לשמינית הגמר - הוא שנחזור לשם גם בשנה הבאה, ולכן חובה לנצח ברומא. האמת שאני חושב ששני המאמנים חותמים על תיקו ביום א' באולימפיקו - די פרנצ'סקו כדי לא ללכת הביתה, וספאלטי כדי לא ליצור כדור שלג.

6. DRORIKO Member

בתפר בין שני המשחקים יש לכם עוד משחק לא? :)

7. SerieA Il Capitano

כן, מגיע בטיימינג די מחורבן הדרבי ד'איטליה.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברסה לא מחלקת נצחונות בקאמפ נואו לקבוצות חוץ בינוניות כמו טוטנהאם. תנצחו את ההולנדים במיאצה מלא? תעלו.

וזה לא עניין של מה בכך לאורך 5 שנים במועדון שמעלה קורבן לאל הברכיים בתדירות חודשית .

9. yonmu Member

מילאן עם הרכב טלאים מול דודלנג':
    ריינה: קלבריה-סימיץ'-זפאטה-לקסלט: חלילוביץ'-בקאיוקו-ברטולאצ'י-הקאן: היגוואין-קוטרונה.

מעניין אם מישהו מהסגל הרחב (סימיץ', חלילוביץ', ברטולאצ'י) יצליח להראות שהוא שווה משהו.

10. DRORIKO Member

התכוונת בגלל שחקן חובבן שהסתנן איכשהוא להרכב של נאפולי(חכה לפוטבול ליקס)

11. תומר1989 Member

אין לי מה להגיד יותר מידי חוץ מזה שמקווה שיגמרו מהר מאוד הימים שקבוצה מלוקסמבורג עושה לנו בית ספר בסן סירו

12. SaSa Member

ערב גדול לכדורגל האיטלקי שבסיומו יכולות 4 קבוצות להעפיל משלב הבתים אחרי שזה לא קרה המון שנים.

הרגשה שלי שנאפולי יעשו את העבודה ואינטר תפשל. מה שבטוח שיהיה ערב מרתק.

13. SerieA Il Capitano

אכן יהיה מרתק.

שני משחקים נהדרים בשעה 22:00, אחד מהם אראה בשידור ישיר (או כמעט ישיר) ואת השני... לאחר מכן. מה שבטוח - ללא ספוילרים!

מתאים מאד(!) לאינטר לפשל במשחק כזה (וגם למאמן שלה...) ולכן אני חושש מאד. אני חושש יותר מפקשוש אינטריסטי מאשר פקשוש ברסאי.

לגבי נאפולי - ללא אנצ'לוטי לא הייתי חושב שיש להם סיכוי, אבל הם הוכיחו עד כה שהם הקבוצה הטובה ביותר בבית הזה. לצערם, הם לא השכילו לנצל זאת בפריז או בבלגראד, ולכן יש להם משימה קשה ביותר הערב.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ותודות לאופ״א והסנקציות, אינטר תצטרך לבצע היום אילתור בהרכב כתוצאה מסגל קצר. וסינו פצוע ומחוץ לסגל, גאליארדיני לא בסגל בגלל הסנקציות וזה מותיר אותנו עם קישור מאוד דליל. כרגע נראה שהפיתרון של ספאלטי יהיה הצבה של אסמואה בקישור ודאמברוסיו בשמאל, אך ישנה אפשרות שאסמואה ישאר בעמדת המגן השמאלי וספאלטי ירכיב 4 שחקני התקפה, כשקנדרבה/לאוטארו מאחוריי החלוץ.

15. DRORIKO Member

מי אם לא איקרדי מחזיר את אינטר לעניינים. אסיסט של פוליטנו, שלטעמי זה רכש ברמת הקנסלו ביובה(אתה רואה קובי? לא תמיד צריך לחפש פרוספקטים בכל אירופה, עדיף קודם לבדוק מה יש בבית)