האיטלקיות במפעלים האירופאים 2019/20:: אינטר בגמר אירופה ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏19/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. cazzo Il Capocuoco

https://vodafone.is/library/Myndir/Blogg/2018/UEFA-leagues._1200x500.Xxx
    עברו כבר תשע עונות מאז הזכייה האחרונה של קבוצה איטלקית במפעל אירופי, אז הייתה זו אינטר שזכתה בליגת האלופות. מחזיקת הסקודטו, יובנטוס לא הצליחה להגיע לגמר שוב ומעדה מול אייאקס ברבע הגמר - הפעם היא הודחה בסיכום שני המשחקים 2-3. רומא לא הצליחה לשחזר את הצלחתה בליגת האלופות ונעצרה הפעם בשמינית הגמר מול פורטו (עם הפסד 3-4 בסיכום שני המשחקים).

https://c.ndtvimg.com/2019-04/0lhpejt_cristiano-ronaldo_625x300_17_April_19.Xxx

בליגה האירופאית ארבעה מועדונים מאיטליה הופיעו במפעל בעונה שעברה. נאפולי, אינטר (אחרי שסיימו במקום השלישי בבית בליגת האלופות),לאציו ואטאלנטה. התכולים מנאפולי אחר שלב בתים קשה הצליחו להעפיל לשלב רבע הגמר, הם נעצרו אצל ארסנל אחרי שהדיחו את ציריך ורד בול זלצבורג. אינטר הדיחה את רפיד וינה אך בשמינית הגמר הודחה ע"י אינטרכט פרנקפורט. לאציו שהצליחה להעפיל מביתה באירופה ליג נעצרה מיד אצל סביליה. המסע האירופי של אטאלנטה היה מאוד קצר ונגמר כבר באוגוסט, קופנהאגן עצרה את החניכים של גספריני בפנדלים לאחר שהדיחו את סרייבו והפועל חיפה.

https://lightstorage.ecodibergamo.it/mediaon/cms.quotidiani/storage/site_media/media/photologue/2017/5/29/photos/cache/europa-league-il-sogno-e-larsenalecco-le-possibili-avversarie-dellatalan_419248ec-43d9-11e7-b330-f624c892a79e_998_397_big_story_detail.Xxx

בליגת האלופות העונה נראה ארבע איטלקיות בשלב הבתים, האלופה יובנטוס תהיה בדרג הראשון בהגרלה שתתקים ב-29 באוגוסט, נאפולי תמוקם בדרג השני ואינטר גם תמוקם בדרג השלישי. אטאלנטה תשחק בליגת האלופות בפעם הראשונה ותמוקם בדרג הרביעי ובוודאי תקבל הגרלה לא פשוטה כי השחורים-כחולים של ברגמו לא הצליחו לצבור הרבה נקודות בעונה שעברה.

https://images-3662.kxcdn.com/fidelitynews/wp-content/uploads/2018/12/1545094494_5c18455e01298.Xxx

בהגרלת שלב הבתים של אירופה ליג תשתתפנה לאציו ורומא. טורינו חוזרת לשחק באירופה בפעם הראשונה מאז 2015 (במקום מילאן שנענשה על ידי אופ"א), תהיה הקבוצה האיטלקית הראשונה שתופיע באירופה העונה - המשחק הראשון של שלב המוקדמות השני יתקיים ב-25 ביולי באלסנדריה והגומלין ב-1 באוגוסט יתקיים בהונגריה נגד דברצן.

גלצ ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  2. טל. Member

בהקשר של מילאן - המילה "נענשה" היא קצת מנותקת מהמציאות.
    זהו לא עונש... זה הסדר. שמילאן בעצמה דחפה אליו.
    במסגרתו הרוויחה משהו, וויתרה על משהו.
    הסדר.

הלוואי שרומא גם היתה נוהגת כך אם שואלים אותי.
    רק הוויתור על המחנה אימונים/ראווה באמריקה זה חצי מההכנסות הצפויות מגביע הפח של אופ"א. שלכשעצמו תקוע כמו אבן בגרון.
    ואני עוד לא מדבר על המכירות הכפויות... ולא על המשחק החשבונאי המטומטמם הזה של ה FFP, שבגינו לך תדע איזה עוד שחקנים נאבד וניקח מיובנטוס כ"אות תודה" על השיתוף פעולה איתם.

yonmu אוהב/ת את זה.
  3. cazzo Il Capocuoco

זו זכות לשחק באירופה לדעתי ולכן כתבתי נענשה/הורחקה. אבל מכיוון שזהו ״גביע הפח של אופ״א״ שלא מרוויחים ממנו כסף ומילאן העדיפה ״להקשיב״ לאופ״א ולא לערער על ההחלטה כמו מנצ׳סטר סיטי שיותר מחשוב לשחק לה במפעל הבכיר שבו כן מרוויחים כסף. כשמביטים רק מהחור של הגרוש אז הזכות לא שווה דבר.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://pbs.twimg.com/media/EDJzZyYXoAEgydY?format=Xxx&name=medium

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכל להיות פשוט יותר, אבל לכולן יש סיכויי ריאלי להעפיל.

6. טל. Member

אינטר ראש בית.

7. DRORIKO Member

איפה רומא?

8. תומר1989 Member

כולן עולות. תרשמו

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו שטויות, פורצה טורינו!

10. itzik.miro Member

טורינו כובשת דקה 57 וסופגת דקה 58, איטלקי קלאסי

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד אחד, אני המחושב, שכתב כאן לא פעם ״שהתקציב קובע את הכול״, לא אמור להיות מאוכזב מכך שהקבוצה שמדיחה את טורינו היה כבר לפני 3 שנים, כשעוד הייתה בליגת המשנה באנגליה, תקציב יותר גדול מזה שיש לטורינו עכשיו.

מצד שני, אני הרומנטיקן, כן קיוויתי לראות את טורינו מעפילה ועל כן אני מאוכזב.

ויש גם צד שלישי, כי אני לא רק רומנטיקן, אלא גם ליברליסט, פציפיסט ומתנגד לעונש מוות, אך הפעם אני מוכן להבליג על מנת לראות את נ׳קולו עולה על המוקד או נסקל באבנים בכיכר המרכזית של העיר.

12. itzik.miro Member

נ'קולו בכלל צריך להתבייש. אני יכול להבין יכולת חלשה במשחק זה או אחר, אני מתקשה מאוד להבין שחקן לא מקצוען ונ'קולו התנהג ככה.

אם הכסף לא היה חשוב לטורינו הייתי שמח שהיא תושיב אותו ביציע. לדעתי לשחקן כזה גם צריך לפגוע בשכר כי במישרין הוא פגע בהכנסות המועדון ולא בתום לב, כפי שהוא בעצמו העיד עם המשפט "טעיתי כי לא הייתי מרוכז בגלל הסיטואציה שקבוצה גדולה יותר רוצה אותי"

מגעיל.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

13. טל. Member

הגרלה לפי מיקומי הדרגים (שימו לב שתי הרומאיות שובצו בהגרלה בדרג א הגבוה ביותר)

רומא
    מנשנגלדבאך
    באשיקשיר
    וולבסברג (אוסטריה)

לאציו
    סלטיק
    ראן
    קלוז'

דרגת קושי בינונית. אין לי מושג איזה בית יותר קשה.

14. גלצ Member

דווקא נראה לי שרומא ולאציו יעלו.

יילך על הימורים שהבתים יסתיימו באופן הבא:
    1. לאציו
    2. קלוז
    3. ראן
    4. סלטיק

והבית השני:
    1. מישנדגלאבך
    2. רומא
    3. בקשהאשיר
    4. וולפסברג

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/19
  15. DRORIKO Member

אני באמת לא מבין בשביל מה צריך 3 בלמים ולוותר על עוד שחקן מקדימה כמו בארלה או פוליטנו או אפילו אלכסיס. בפועל גם משחק ההתקפה שלך תקוע וגם סלאביה מטיילת לך ברחבה עם כל ה-3 בלמים שלך.

מצב נושא:
הנושא נעול.