האיטלקיות במפעלים האירופאים 2020/21:: מנסים שוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏17/9/20.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההתנגשות עצמה בסדר (לא על זה הפנדל). הבעיה בכך שתוך כדי ההתנגדשות דמיראל משנה את כיוון הרגל שלו כדי להגיע לכדור ופוגע בברך של היריב.

2. itzik.miro Member

לא היה שם פנדל בחיים ועדיין- ההפסד הוא קודם כל בגלל יובנטוס וטעויות אינדבידואליות וקבוצתיות מעצבנות בשניי המשחקים בתוספת ל-210 דקות מביכות של "מר צ'מפיונז".

נ.ב קייזה, פאקינג קייזה, איזה אריה!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO - אני לא מדבר על הבעיות הכלליות בקבוצה כי באמת נמאס לטחון את זה. ואני לא מדבר על יובה של שנות ה-90.

אני מדבר על החלטות פרסונליות קשות שגמרו את ההתמודדות הזו.

שוב אני אגיד - פורטו לא הבקיעה גול אחד בהתמודדות הזו שהוא לא בזכות טעות קשה של שחקן שלנו(אחר לפחות). הם הגיעו להרבה מצבים בהתמודדות הכפולה, אבל אלו שנכנסו - על כולם יש שם של שחקן שלנו

ועם כל הכאב שבהפסד שכחתי את מה שבאמת בלט ב90 דק האלו - פאקינג פדריקו קייזה. סופרסטאר.

itzik.miro ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  4. yonmu Member

פורטו בהחלט היו מרשימים מאוד אתמול, ואם אני זוכר נכון אז גם במשחק הקודם.
    נתנו ליובנטוס את הכבוד שמגיע לה על סמך הכדורגל שהיא מציגה ולא על סמך השם או התקציב שלה.

ההדחה הזאת היא השלישית ברציפות של יובנטוס בצורה מאכזבת, כלומר לא מול קבוצות על אלא מול קבוצות שאלופת איטליה אמורה להדיח בקלות.
    הניסיון להביא את רונאלדו כדי להחזיק את הקבוצה המזדקנת בחיים הצליח, אבל הפנטזיה שהוא ימשוך את השיא שלה מספיק כדי לתת עונה-שתיים שבה יהיה מדובר בקבוצה הטובה באירופה - לא. עכשיו עם אינטר של קונטה ולוקאקו ובארלה זה כנראה גם לא יספיק לאליפות.

אם נניח שפירלו מונה כי ראו בו איזו הבנת כדורגל מיוחדת (קשור למה שהיה בו כשחקן) - כדאי לתת לו להמשיך ולהיות זה שבונה את הדור הבא של יובנטוס. אם הוא מונה סתם כ'שם צעיר וסקסי' אולי עדיף לוותר, כי זו לא הולכת להיות עבודה פשוטה.
    יש ביובנטוס שלד צעיר נדיר מאוד באיכות שלו (דהליכט, דמירל, ארתור, בנטנקור, מקני, קייזה, קולוסבסקי), וזה משהו שלא קיים בקבוצות העל האחרונות שמגיעות לסוף המחזור שלהן (ריאל, ברצלונה, אולי ליברפול). אם מוותרים על הרומנטיקה של בופון ורונאלדו מביאים גביע אלופות - יש פה חומר מעולה למחזור החדש.

Un bombón אוהב/ת את זה.
  5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://www.football-italia.net/sites/default/files/imagecache/main_photo/[type]/[nid]/juve%20fk.Xxx
    למסגר ולתלות מעל המיטה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאפלו שחט אותנו - וכל מילה בצדק.
    ושוב אני אחזור - הטעויות הפרסונליות שנעשו בצמד המשחקים האלו הם בלתי נסלחות.

כמה נק כלליות וספציפיות:
    - אני מאמין ומקווה שהדיון על עתידו של פירלו הוא בתקשורת בלבד.
    - ההחלטה לשחק על האגפים הייתה טובה, המעורבות של קוודראדו היא כמובן עילאית ומעבר לזה שאנחנו לא יודעים לשחק מהאמצע בגלל בעיות פרסונל, פורטו צופפה שם חזק וזה היה לשחק לה ליידים
    - בניגוד לדעות בעיתונות, אני לא חושב שרונאלדו היה צריך לבוא יותר לכדור ולקחת אחריות, אחא דווקא לעשות תנועה פנימה והחוצה כדי להיות פנוי לסיים מהלכים, כל פעם שהוא ירד אחורה זה תקע תמשחק
    - קייזה היה חייב לקבל כדור לרגל יותר פעמים
    - ארתור לא היה כשיר לכל המשחק וחבל, היכולת שלו להשתחרר מהלחץ זה בדיוק מה שלא היה לבנטנקור. מקווה שהוא יכול לסחוב את המשך העונה, הייתי רוצה לראות את בנטנקור-ארתור-ראביו רצים יחד לתקופה מסויימת.
    - לא דיברנו על זה - אבל שוב בונוצ׳י לא היה מנהיג.
    - לא דיברנו 2 - אבל קייליני כן - לראות אותו עומד כל המחצית השניה ועוזר בחלוקת הוראות - פרייסלס
    - עם פירלו צריך לקחת משהו מהמפגשים האלו - זה איך נראית קבוצה ממושמעת שיודעת בדיוק מה רוצים ממנה. פורטו לא הייתה גדולה(התקפית) - אבל הצורה שבה היא זזה כיחידה על המגרש מעוררת השתאות. מסוג הדברים שראינו אצל אלגרי.

* יהיו מכירות כואבות השנה. מקווה שריאל תלך על אמבפה ופסז על רונאלדו. יהיה נורא אם נאבד את דה-ליכט

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

אין ספק שמבחינת אניילי הוא ממשיך והוא גם רמז על זה אחרי המשחק. ובצדק, אין שום סיבה לשחרר אותו בגלל שני משחקים, וכשהחלק שלו בהדחה הוא יחסית שולי. יש כאלה שהרבה יותר אשמים. אם זה חלק מהשחקנים, אם זה פרטיצ׳י וכמובן חברינו החדש קויפרס. באמת שאין לי חצי טענה לפירלו. אבל כמובן שלהקת הזבובים תצא מהכוורת אחרי שהיתה שם חודש ותעוף עליו, זה המחיר בלאמן קבוצה בסדר גודל של יובה. טוב שיש את אניילי שנותן לו גב וביטחון.

8. DRORIKO Member

@Bianconeri לא מספיק אני מבואס רצח אתה מזכיר לי את הקטע עם דה ליכט? לפחות חכה עם זה כמה ימים :)

9. itzik.miro Member

אל תשים זרקור בעיניים עצומות. זה השחקנים שלצדו אמרו לו לפתוח רגליים.

10. itzik.miro Member

אני משוכנע שאם יש שחקן שיובה לא תמכור הקיץ זה דה ליכט.

11. itzik.miro Member

מסכים עם כל מילה שנכתבה.

12. DRORIKO Member

אני לא מדבר על זה. חשבתי שהוא דיבר על נקודת היציאה שלו.

13. itzik.miro Member

נקודת היציאה שלו היא בתום החוזה ב- 2024 או תמורת 150 מיליון יורו.

14. DRORIKO Member

זהו שחשבתי שתבוא איזה סיטי/פסז׳ ותשים את הסכום הזה. תכלס ההולנדי מאד מתאים לכדורגל של פפ(זאת אומרת הוא מתאים לכל קבוצה אבל הבנת אותי)

15. itzik.miro Member

סיטי לא תשים סכום כזה, בטח לא עם ההגנה שלה מאז דיאש.
    גם פסז' לדעתי לא.

לפחות לא בתקופת קורונה.

טל. אוהב/ת את זה.