האיצטדיונים והמתקנים של ארץ המגף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Mamadu, ‏21/8/06.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא רק לחשוב לגבי טורניר עתידי אלא גם לליגה עצמה, הרי זה לא שבגרמניה או באנגליה אוהבים יותר כדורגל מאשר באיטליה, אין לי ספק שכמות הקהל הנמוכה יחסית לעומת גרמניה ואנגליה היא גם בשל המתקנים המיושנים והלא ידידותיים לאוהד, בעיקר מבחינת הצפייה, ועדיין אני חושב שעבור קבוצה כמו אודינזה, שכבר היתה בעברה בליגת האלופות, ובשלבים המתקדמים של אופ"א (שמינית אם אני לא טועה) 22 אלף זה מעט מדי, גם אם היא באה משוק קטן. מילא עבור קבוצה כמו קליארי, 23 אלף שאמרו פה שיבנה, זה עוד הגיוני, זו עדיין קליארי, קבוצה שעם כל הכבוד, מתנדנדת בין הליגות גם אם יש לה פה ושם כמה שנים בסרייה אה ב-15 השנים האחרונות.

אגב לגבי טורנירים עתידיים, למה לחשוב על אליפות אירופה ב-2020 שיש סיכוי יחסית טוב שאיטליה תארח אחרי שכל הזמן הזה דפקו אותה גם עם צרפת וגם עם אוקראינה ופולין. למה לחשוב על יורו ולא על מונדיאל ב-2026? שסביר להניח שיהיה באירופה למרות האירוח של רוסיה ב-2016.

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/11
  2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקליארי יש הרבה יותר אוהדים מאודינזה.

3. cazzo Il Capocuoco

את האיצטדיון של יובנטוס היו בכלל צריכים לבנות בבאזיליקאטה איפשהו...

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק על זה דיבר מישהו בהנהלה של קליארי וזה היה ההסבר שלו לדמיון בין קליארי ויובנטוס בפן הזה. ליובנטוס יש אוהדים מפוזרים בכל המדינה ובגלל זה היא לא מצליחה להביא מספרים גדולים במשחקי הבית למרות שהיא הקבוצה הכי אהודה באיטליה. קליארי אותו דבר, רק שזה מצומצם לסרדניה. כמעט כל האי אוהד קליארי, אבל יש בעיית תשתיות ויש המון כפרים ועיירות קטנות שאין להן גישה לקליארי עצמה. יש הרבה גורמים שם שטוענים שאיצטדיון חדש לא יספיק ושצריך להרים מחדש את כל מערכת התחבורה באי אם רוצים לראות את קליארי מממשת את הפוטנציאל שכן יש לה מאוהדים.

5. SerieA Il Capitano

כלומר קליארי בעצם אמורה לקבל הרבה כסף מזכויות שידור, אם היא שוק יחסית גדול, לא? מישהו שיבוא לשם וישים הרבה כסף על הקבוצה עשוי להרוויח.

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזכויות מתחלקות על הישגי עבר ודברים כאלה. מישהו כתב על זה פוסט מפורט לפני שנה אז אולי אחד המנהלים יוכל להביא. אני לא חושב שכמות האוהדים היא פרמטר לזכויות שידור.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההגדרה של שוק גדול היא בעצם שני דברים עיקריים - (1)גודל העיר שממנו באה הקבוצה ו(2)רייטינג במשחקי הקבוצה בטלוויזיה. קליארי לא עיר יוצאת דופן לעומת ערים אחרות בסרייה A ובחלק גדול מהכפרים והעיירות הנידחות בסרדניה לא תמצא יותר מדי מנויים של סקיי ושאר האימפריות התקשורתיות, מה שמוריד את הרייטינג. בגלל זה קליארי לא זוכה לסכומים יוצאי דופן ביחס לשאר הקבוצות הקטנות יותר של הליגה למרות בסיס אוהדים גדול.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/2/11
  8. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

למרות שלאודינזה אין יותר מדי אוהדים, אני חושב שאיצטדיון סגור וקומפקטי של בסביבות ה-30,000 היה עושה את העבודה. 22 אלף לדעתי קצת קטן מדי אבל אני מניח שפוצו יודע מה הוא עושה, כשאם יצטרכו לעשות הרחבה בעתיד, לא תיהיה שום בעיה. פרויקט מבורך ואני מקווה שיצא לדרך כמה שיותר מהר.

9. maroon dakwar Member

מישהו יודיע אם קליארי התחילה לבנות את האצטדיון החדש שלה?
    אם לא מתי אמורה להתחיל העבודה על בניית האצטדיון?

10. cazzo Il Capocuoco

שאלה מצויינת.

התשובה: יתחילו את העבודות כאשר יסיימו עם הסחבת.

בינתיים כתבו בעיתונים המקומיים שהאיצטדיון יהיה מרוחק בעוד 250 מטר מפסי האספלט של שדה התעופה, והמועדון הסכים לזה (צ'לינו: "זה ייעלה עוד 5 מיליון אירו"). אתם מכירים איצטדיון איפשהו בעולם שממש סמוך לשדה תעופה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/11
  11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא כן, יש את The Oval, איצטדיונה של גלנטורן הצפון אירית ששיחקה בעונה שעברה נגד מכבי חיפה שסמוך גם הוא לשדה תעופה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx.

12. maroon dakwar Member

מצידי כל עוד זה משבר את רמת האצטדיונים באיטליה ופותר אותנו מהאצטדיון שמשחקת בו קליארי היום שיבנו אותו ליד מזבלה לא יפריע לי

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול בצהריים נחנך רשמית מתקן האימונים ומתקני המועדון החדשים של קטאניה בטורה דל גריפו. לאירוע החגיגי הגיעו גם נציגים ממועדוני סרייה A (למשל לוטיטו של לאציו ופוצו של אודינזה), בנוסף לאנשי התקשורת והאוהדים.

מדובר באחד המתקנים המתקדמים והמרהיבים ביבשת ולפי מה שאני מבין יש לא מעט מועדוני פאר שהמתקנים שלהם לא מגרדים את המתקן החדש של קטאניה.

4 מגרשים (2 רגילים ו-2 סינטטים), מלון קטן עם חדרי שינה, בריכה מקורה, חדרי כושר שמאוכלסים במכשירים הכי מתקדמים שניתן למצוא כיום, חדרי ישיבות - הכל נמצא שם.

הנה גלריית תמונות

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לפי הסירטון הזה ממש קרובים לסיום הבנייה של היובה ארינה וזה נראה מדהים האמת...למרות שהוא קטן אני אוהב את הצורה שלו והגודל שלו והוא הולך להיות ביתי מאוד בשביל יובה.

15. cazzo Il Capocuoco

http://img638.imageshack.us/img638/8895/70962220.Xxxhttp://imageshack.us/m/189/5118/83753503.Xxxhttp://imageshack.us/m/710/5999/51962333.Xxx

כמה הדמיות מgoogle earth לאיצטדיון החדש של צפון טורינו.

"ביקרתי" גם במתחם החדש של קטאניה ולפי הקוטר הוא שווה פחות או יותר למילאנלו ולפינטינה, אבל הוא בטח קצת יותר מודרני. שר ההגנה (אוהד אינטר) דיבר בגאווה על המתקן שנבנה בשנה וחצי ועל קטאניה כמילאנו של הדרום, אפשר לצפות באתר הבנייה דרך גם street view והכתובת היא: Via Magenta, Mascalucia, Sicilia.

http://images2.gazzettaobjects.it/Hermes%20Foto/2011/05/18/0LLEEPYM--620x300.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏19/5/11