האם אדריאנו צריך לעזוב?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ori_pit, ‏16/8/06.

1. ori_pit Member

האם אדריאנו צריך לעזוב לדעתכם?

דעתי האישית: לצערי הרב כפי שפורסם בכלי התקשורת באיטליה, כנראה אדריאנו יעזוב את אינטר, לדעתי זו תהיה טעות מיסודה כי מדובר בשחקן עם פונטציאל ענק ולמרות שעונה שעברה הוא לא שיחק טוב צריך לזכור מה הוא עשה לפני זה.
    אני חושב שאדריאנו נהיה כבר סמל של המועדון ואם לא אז הוא יהיה סמל בשנים הקרובות, ויש לי הרגשה שאם אינטר תמכור אותו אז היא תצטער על זה אח"כ כמו שהיא בכתה על הרבה שחקנים שהיא שיחררה אותם והם נהיו תותחים.
    בנוסף אני חושב שאינטר צריכה לשחק עם הרכב 4-4-2 ושכל אחד מהחלוצים יאבק על מקומו בהרכב וכמובן שצריך למכור את מרטינס וקרוז בשביל לעשות קצת כסף.

2. אייל ברקוביץ' Member

אין ברירה לאינטר אלא לשחרר אחד משלושה: אדריאנו,זלאטן וקרספו את השניים האחרונה היא רק החתימה השבוע אינטר לא יכולה להשאיר אחד מהשלושה על הספסל וגם היא לא יכולה לשחק 4-3-3 כמו שחלק כאן אמרו מכיוון שיש לה שני קשרים אחוריים (פטריק ויירה,קמביאסו).

3. Jose Mourinho Member

אינטר לא יכולה לשחק 4-3-3 מכיוון שיש לה שני קשרים אחוריים? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

בכל מקרה, אני דעתי אמרתי בעניין אדריאנו. העונה זו צריכה להיות ההזדמנות האחרונה שלו. אם הוא יחזור לעצמו, לא יהיה יותר מאושר ממני. אם הוא ימשיך ביכולת של חצי השנה האחרונה, למכור ומהר.

4. אייל ברקוביץ' Member

בדיוק תסביר לי איך אתה יכול לשחק עם שלושה חלוצים ושני קשרים אחורים??? תשים שחקן כנף אחד??

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיון של אינטר נכתב שהסוכן שלו אומר שהוא ישאר .

6. Jose Mourinho Member

--קמביאסו--ויירה--סטאנקוביץ'----
    --אדריאנו--קרספו--איברהימוביץ'--

7. ori_pit Member

ומי בדיוק יפרוץ באגפים?
    איך הכדורים יגיעו לחלוצים?

8. Deki Member

איך אתה חושב שמשחקים 4-3-3?! אם היו משחקים את המערך עם קשרי אגף, אז צ'לסי ובארסה לא היו משחקות ככה... קשר אחד באמצע לבד לא יכול לשחק... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

9. אייל ברקוביץ' Member

אני מצטער קמביאסו לא שחקן אגף ואינטר חייבת לשחק 4-4-2 אם
    פיגו/ ויירה קמביאסו סולארי/סטאנקוביץ'

קרספו זלאטן/קרוז

10. SkiMan Member

אני לא יודע עד כמה יעיל יהיה לשים את שני הטנקים הללו בצדדים. בכלל, לומר 4-3-3 ולזרוק למערכה 3 חלוצים סתם ככה לא מבטיח כלום. גם בספרד אראגונס זרק 3 חלוצים וזה היה לכישלון חרוץ. צריך לדעת מי ואיך.

11. Jose Mourinho Member

איפה בדיוק אתה רואה קמביאסו באגף?!

תפיסת העולם שלך(אם אפשר לקרוא לה ככה) בכדורגל היא פשוט מגוחכת. קודם יוצא עם הצהרות ומבטיח שאם יונייטד מביאה את סנה ואדריאנו היא תיקח אליפות בטוח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx , ועכשיו אתה אומר שאינטר לא יכולה לשחק 4-3-3 כשיש לה שני קשרים אחוריים.

להבדיל מנבחרת ספרד עם טורס, ויאה וראול, שאף אחד מהם לא יודע לשחק בצדדים, אדריאנו וזלאטן כן יודעים, ובגדול.

בקיצור, לא צריך לפתוח דיון בשביל שאלה כזאת. מנהלים, אפשר למזג את מה שנכתב פה עם הדיון של אינטר.

12. MHFC Member

לדעתי אדריאנו צריך לעזוב את אינטר ואני אסביר.

אינטר הצליחה להביא 2 חלוצים מהדרג הראשון בעולם, קרספו ואיברהימוביץ.שניהם רוצים להיות בהרכב הפותח של הנארזורי, אבל יש את אדריאנו, זה אומר שאדריאנו יצטרך לתת כל משחק 100%, כי מקומו בהרכב מובטח, אבל עם הוא לא יראה יכולת טובה ויזכיר לנו את אדריאנו של החצי העונה שעברה, הוא יכול למצוא את עצמו יושב על הספסל של אינטר, כן אדריאנו.

יש סיכוי לכזה הרכב, אבל אז מי על הספסל?מרטינז רוצה לעזוב כך ש...

מנצ'סטר יונייטד ומילאן מחפשות חלוצים, אני חושב הוא צריך לעוזב את אינטר לאחד מהמועדונים הללו, אם הוא בא למילאן הוא יפתח בהרכב, כי הרי מילאן מחפשת תחליף לשבה.ומנצ'סטר יונייטד חייבת חלוץ עקב עזיבתו של ואן ניסטלרוי ועקב זאת שרוני ייעדר משלושת המחזורים הראשונים.

13. Jose Mourinho Member

קרוז מחליף של קרספו, פיגו וסולארי מחליפים של אדריאנו וזלאטן. כמובן שאם אחד החלוצים יחסר לנו יהיה מערך גמיש, כך שנוכל לעבור בקלות ל4-4-2(סטאנקו בימין, סולארי בשמאל).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/8/06
  14. אייל ברקוביץ' Member

לא התכוונתי לומר שקמביאסו באגף אבל אינטר חייבת לשחק עם שחקני אגף איפה פיגו וסולארי בכל המערך הזה??? תאמין לי מזל שאתה לא המאמן של אינטר ככה אינטר לא תגיע רחוק אינטר חייבת לשחק 4-4-2 קלאסי שם שחקני אגף.
    ובקשר למנצ'סטר אנחנו עוד נראה...

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקישור של מילאן בעונה שעברה היה פירלו באמצע וגאטוזו בימין וסידורף בשמאל למרות שגאטוזו נחשב לקשר דפינסיבי אבל השיטה עבדה מצוין אז אין בעייה שקאמביאסו יתופקד בצד השמאלי של הקישור0