האם אנו לקראת מלחמה?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏23/9/07.

1. שער 7 Member

אתפ מדברים רק על איראן וסוריה. מה עם מי שמספק להם נשק וזה הרוסים?
    הם הכי מפחידים אותי. פוטין חוזר לימי סטאלין.

2. ACBenb Member

לא חושב שרוסיה תתערב בזה, גם אני לא חושב שהיא מספקת להם נשק. מה שכן אני מתחיל לשנוא את צפון קוריאה ונקווה שדרום קוריאה תעזור לנו ואם הם יהיו לצד איראן וסוריה שיעזרו לנו וייכנסו בהם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    אשכרה מלחמת עולם, מגניב מלחמת עולם ראשונה שלי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

דרך אגב יש לי שאלה:
    אם תוקפים אותנו נאטו שאנחנו בעלי ברית עיקריים שלה (אמנם לא חלק מהארגון עצמו אבל אנחנו בעלי ברית שם) אז מלא מדינות יעזרו לנו זה נכון? ככה באמת יהיה?
    ואם כל המדינות יעזרו לנו אז גם מדינות כמו פקיסטן ואפדניסטן יעזרו לסוריה זה גם נכון?

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/07
  3. שער 7 Member

אבל ברור שברגע שארה"ב תתקוף באיראן (והרי רוסיה וארה"ב הן יריבות ותיקות) רוסיה תתערב ואז באמת זה יהיה הסוף. אני כבר מדמיין טילים איראנים משולבים עם סורים וסובייטים... בנוסף לקטיושות מצד חיזבאללה, קסאמים בשדרות ופיגועים של החמאס.

אם הם יעזרו לסוריה אז כנראה הודו תעזור לנו... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. ACBenb Member

להודו יש פצצות גרעיניות אז אחלה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    למרות היריבות ארוכת השנים בין רוסיה לארה"ב למה שרוסיה תיכנס למלחמה רק כי ארה"ב משתתפת בה? פעם אולי זה היה ככה בגלל הקומוניזם אבל עכשיו זה קצת מוזר.

5. Ribery 17 Member

צריך לקום אחד שיהרוג את פוטין , ואז הכול יהיה בסדר .
    הוא זה שגורם לכול המתח הזה , הוא זה שנותן גב לאיראן , הוא זה שמתגרה בארצות הברית - רוסיה פועלת מאחוריי הקלעים .
    אבל רוסיה לא חזקה ,בכלל לא ,תמיד מדינות קומוניסטיות נפלו , רוסיה לא תכנס למלחמה .

דר קייזר - לא יודע מה אתה שמעת אבל תקיפה של איראן לעבר ישראל היא קשה מאוד , הטילים האלה יקבלו פעמיים את טיל החץ , במפגש אחד מעל האטמוספרה ,במידה ויש החטאה אז עוד מפגש כבר קרוב יותר לקרקע .

יש לנו המון טיליי חץ , המון ,המון ,המון .

6. ACBenb Member

את סטלין הרעילו אם אני לא טועה (המורה שלי להסטוריה הסביר לי על זה), למרות שכתוב בהסטוריה שלו שהוא קיבל שבץ. אז למה לא מרעילים את פוטין?!
    יש לנו המון טילי חץ אבל מתכנית אחת שראיתי יש לנו 2 הזדמנויות לפגוע בטיל ועכשיו יש משהו חדש שיאפשר לנו 3 הזדמנויות לפגוע בטיל שכביכול ישגרו עלינו.

7. Dr. Recoba Member

ובדיוק בשביל דבר כזה יש לישראל נשק "יום הדין". אני לא הייתי מהסס למחוק את איראן וסוריה מהמפה אם התרחיש שלך היה מתחיל להתממש.

8. wolf89 Member

אשכרה מערכת בריתות של WW1 עשיתם פה..

Emil, אולי תלך להיות המרגיע הלאומי? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

9. hot sos Member

שחכתם את צרפת כולכם שנראת מאוד מעוניינת לעזור..

סין אולי לא תצטרף כי חצי מהיצוא שלהם זה לארה"ב, אבל למה שרוסיה לא? או צפון קוריאה ? נראה לי הגיוני לגמרי..

10. ACBenb Member

למה הגיוני? בגלל דברים שקרו בעבר לפני 50 שנה הם ייכנסו סתם למלחמה קשה כדי לנסות להפיל את אמריקה? אם תהיה מלחמה היא תהיה מלחמה קשה שלא בטוח שהם ירצו להיכנס אליה, צפון קוריאה מוכרת להם נשק בעיקר ממניע כלכלי ולדעתי לא ממניעים אחרים.
    בקשר לצרפת, אם תהיה מלחמה לא רק צרפת תעזור אלא כמעט כל אירופה, כמו שאמרו כבר זה כמו מלחמת עולם.

11. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם להעלות תמצב רוח...
    אצלנו התחילו להכין חמלים למלחמה ("תרגעו, כולה תרגיל"), ויש את הפלקטים המפגרים האלה שיש עליהם אפשרות להחליף את המצב אב"כ ופח"ע בהתאם. אז תדמיינו לכם שיש מצב אב"כ 5, מישהו רץ לפלקט, מחליף את הפתק ל5 ואז רץ ללבוש מסיכה ולאזור הבטוח...

12. Emil Member

אה, אין לי שום כוונה לקחת את התפקיד של המפקד (של המפקד של המפקד) שלי...אבל תודה על ההצעה.

בקשר למערכת הבריתות המעניינת שעשיתם פה
    אפילו במשחקי אסטרטגיה מטורפים דברים כאלה לא קורים (למרות שפעם בHearts Of Iron 2 הצלחתי ליצור ברית של ארה"ב וסין הקומוניסטית למלחמה נגד יגוסלביה שהפכה למעצמה יחד עם אוסטריה ופינלנד. אולי זה יותר מוזר ממה שאתם הצעתם. רק אולי)

אם וכאשר ארה"ב תחליט לתקוף באיראן התקפת-מנע, היא תהיה לבד במערכה. ישראל תהיה שותפה לסוד העניינים ותקבל התראה לצורך היערכות הגנתית, ברית נאט"ו תקבל הודעה אבל ככל הנראה לא תיקח חלק פעיל בתקיפה ואולי אף תתנגד.

נכון להיום
    המערב:
    ארה"ב - תהיה המדינה שעשויה לפתוח בתקיפה כנגד איראן. אם כי יש סבירות די גבוהה שהיא תמנע ממנה לחלוטין.
    ישראל - לא תיקח חלק בתקיפה הראשונית, תיערך במגננה.
    ברית נאט"ו - לא סביר שתיקח חלק פעיל או מרכזי בתקיפה מונעת על איראן. נכון להיום, רוב מדינות אירופה מתנגדות לפעולה צבאית. יכול להיות שכמה מחברות נאט"ו יצטרפו ל"קואליציה" עם ארה"ב למתקפה, בדומה למלחמת המפרץ הראשונה והשנייה.

"ציר הרשע":
    סוריה איראן - בעלות ברית הגנה הדדית. כלומר, במידה ואיראן מותקפת סוריה תסייע לה להתגונן, ולהיפך. עם זאת, במידה ואחת המדינות פותחת במלחמה יזומה, הצד השני אינו מחוייב לדבר.
    צפון קוריאה - מסייעת בנשק וידע לאיראן וסוריה. הסבירות שהיא באמת תכנס למלחמה בגלל שארה"ב תוקפת באיראן הוא אפסי.

בעלי אינטרסים:
    רוסיה - מה? למה? מה הם קשורים? הם רק עושים קצת כסף. הם לא ילחמו ולא יעזרו לאף צד בשום מלחמה, מה להם ולמלחמה הזו?
    סין - כנ"ל

זה יהיה משהו כזה, כש-> מציין תקיפה:

ארה"ב ובעלות בריתה -> איראן
    איראן -> ישראל, מדינות המפרץ, בסיסים אמריקאים במזה"ת
    סוריה וארגוני הטרור-> ישראל
    ארה"ב ובעלות בריתה, ישראל -> סוריה

איך הגעתם להודו, סין, דרום קוריאה ופרו (פרו?) אלוהים יודע
    לא תהיה מלחמת עולם

13. ACBenb Member

אבל סביר להניח שתהיה מלחמה גרעינית

14. Emil Member

לא, לא סביר להניח

לאיראן כיום אין עוצמה גרעינית, ויש לקוות שאחמדיניג'אד ייעצר לפני שתהיה לו.
    ישראל לא תפתח במלחמה גרעינית בגלל שכמה אלפי אזרחים נהרגו מטילים איראנים.
    והסבירות שארה"ב תשתמש בפצצת אטום במלחמה הזו נמוך מהסיכוי שבסוף העונה אוהדי צ'לסי ישירו Championship with no manager

פקיסטן, הודו, סין, רוסיה וצרפת לא קשורות, לצפון קוריאה אין כלום. מי אמור להשתמש פה בפצצת אטום בשביל מלחמה גרעינית? הבריטים יחליטו שהגיע הזמן לנקות את המחסנים?

15. A. Arshavin Member

בטח גם האנגלים והצרפתים יבואו לעזרתנו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx