האם לוזון צריך לקחת אחריות ולהתפטר?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י gustavo_broccoli, ‏12/10/09.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מתוך ויקיפדיה.

4 שנים בטוח לא עברו,השנה הזאת תהיה קריטית בשביל לוזון אבל הוא צריך לסיים אותה בשביל שנראה האם השינויים שהוא עשה ויעשה ישפיעו לטובה או לרעה.

2. SkiMan Member

הכותרת היא "האם לוזון צריך להתפטר" והתשובה שלי היא כן. מי שרוצה שיתרץ את זה בנבחרת, אני רשמתי את דעתי בפירוט.

rainman

הייתי בטוח שהוא התמנה לתפקיד לפני מוקדמות יורו 2008. בכל מקרה זה לא משנה את העובדה שהוא כמעט 3 שנים בתפקיד ולא עשה שום צעד כדי לשפר את הכדורגל. ולא, הגדלת הליגה ושינוי שיטת הניקוד (מעשה לא ספורטיבי) לא תקדם את הכדורגל הישראלי. אתה יכול לחכות עד סיום השנה הרביעית של הכהונה שלו אבל אני יכול לסכם כבר עכשיו. אין קשר בין הגדלת הליגה ושינוי שיטת הניקוד לשיפור הכדורגל הישראלי מהשורש. כרגע גם לא נראה באופק שלוזון מתכנן איזשהו מהפך דרמטי או שינוי מהותי בכדורגל פה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/10/09
  3. Telkiyski Member

לוזון צריך ללכת הביתה בלי קשר לכשלון של הנבחרת, למרות שגם ההצהרות הדביליות שלו לא הוסיפו ורק הראו עד כמה הבנאדם אדיוט.

הבנאדם ברבר, מקלל, צועק, אי אפשר לשמוע ראיון איתו שלא ייגמר בצרחות, חתיכת בהמה.
    ה"ראיון" המפוסם איתו אחרי משחק ההשרדות של קבוצתו האהובה מכבי פ"ת בהרצליה במחזור האחרון ב07/08, והרגע בו הוא צילם את הנפת הגביע בגמר ליגת האלופות הם רק רגעים שמסמלים את ההתנהגות של האיש הזה, שפשוט לא ראוי להיות יו"ר של שום דבר ובטח לא יו"ר התאחדות.

4. gustavo_broccoli Member

http://www.telesport.co.il/CodeNew1024/article.aspx?id=21550

מוקדש לכל אוהביו של שטרן חלובה.

5. ofiry15 Member

"אולי צריך ולנסות להחתים את פאולו מאלדיני לראש ההתאחדות של הכדורגל הישראלי, הוא יביא תוצאות הרבה יותר טובות מכל אחד שרק רוצה בכיסא הזה."

6. Y4K91 Member

לוזון צריך להתפטר-אבל זה בגלל הגדלת הליגה והחלוקה המוזרה הזאת (להוריד חצי מהנקודת? מי שמע על טימטום כזה?)

האשמה נופלת על המאמן ועל הזימונים (איפה יניב קטן היה?)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/10/09
  7. שער 7 Member

לוזון לא צריך להתפטר, הוא בכלל לא היה צריך להתמנות.
    הנזק כבר נעשה. עכשיו נשאר רק למזער אותו (כמו ילד בבית ספר שיודע שהוא הולך לאחר ומתחיל להמר האם הוא ייכנס לכיתה ב- 08:05 או ב- 08:20)

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך תוכל למזער את הנזק בדיוק?

הרי את חלוקת הנקודות לא יבטלו פתאום באמצע העונה, את 16 הקבוצות לא יחזירו פתאום ל-12 (לדעתי צריך להוריד ל-10 בכלל) את היהירות והקמפיין העלוב לא תוכל להחזיר?

רק פיטורי לוזון ושטרת חלובה חברו הקוקסינל יעזרו.

9. שער 7 Member

להוריד ל- 10? אתה רוצה 4 דרבים בעונה + גביע השוקו וגביע המדינה?
    ללב של האוהדים זה בטח לא יעשה טוב.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מצדי לשחק נגד הפועל כל שבוע, שזו תהיה הליגה, מכבי והפועל וזהו.

אין סיבה שיהיו יותר מ-10 קבוצות בליגה. כי תראה את הרמה - אשפח. ב-12 הרמה היתה אשפח, אז בטח שאין סיבה להגדיל את הפח.

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד שני תראה כמה שערים והרמה לא יותר נמוכה משנה שעברה

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד לשערים, זה לא שווה את זה כשיש 500 איש במגרשים. מצטער.

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

האוהדים יבואו עם ההצלחות. בל נשכח שאלה קבוצות שלראשונה בליגת העל ולא נבנה עדיין בסיס אוהדים עירוני טוב. זה לא דבר שמשתנה מהיום למחר, זה תהליך וצריך לתת לזמן לעשות את שלו.
    אם עושים ממוצע קהל בשנה שעברה עם 12 קבוצות והשנה 16 קבוצות אז אני לא רואה הבדלים כל כך עצומים.
    העונה יש את רעננה ועכו? עונה שעברה היה את הכח וקריית שמונה (לגבי האחרונה, כמות הקהל ירדה משמעותית בהתאם להתדרדרות של הקבוצה)
    כך שבסיכום אין ירידה כל כך דרסטית בממוצע של הקהל במגרשים, יכול להיות שאני טועה ואם תביאו סטטיסטיקה אולי תגרמו לי לשתוק ולהבין שאני סתם מקשקש, אך לפי מה שאני רואה כצופה מהצד - אין ירידה ניכרת.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו E.F.C אמר זה עניין של זמן,הרי הרבה אוהדים לא מגיעים בגלל כדורגל לא איכותי ומחסור בשערים,אם יהיו עוד הרבה משחקים כמו אחי נצרת -רמת גן או תל אביב אשדוד אולי כן זה יחזיר אוהדים למגרש,מה שבטוח זה לא יקרה תוך 6 מחזורים.
    וזה לא שהיו כל כך הרבה אוהדים לפני העונה.

15. מיכל3 Member

אני מסכימה עם עומר, קבוצות כמו עכו\ר"ג\רעננה וכו' בחיים לא יביאו קהל גדול. אולי במקרה של איזה חצי גמר\גמר גביע המדינה וזהו. ההגדלה בעיני לא שינתה יותר מדי, יש אולי יותר שערים אבל הרמה לא השתנתה. אני גם נגד שיטת הניקוד החדשה, בתור אוהדת מכבי חיפה היא יכולה לדפוק לנו בסופו של דבר את הזכייה באליפות השנה. אומנם יש עוד זמן וסה"כ מדובר במחזור 6, והכל פתוח עדיין.. אבל בכל זאת, לא שיטה הוגנת כלפי כל הקבוצות. בכל אירופה יש את אותה שיטת ניקוד, רק מר לוזון הנכבד צריך לעשות שינוי שמחזיר אותנו 30 שנה אחורה.