האם תקבלו חזרה את שבצ'נקו? גרסת קיץ 2007

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י MILANNN, ‏17/6/07.

1. MILANNN Member

יש לי שאלה האם אוהדי מילאן ירצו לראות שוב את שבצנקו במדי מילאן אני כמובן ישמח אני רוצה לשמוע את הדעה שלכם בנושא

נ.ב קראתי בפורום על דיונים על מילאן לפני שנתיים וראיתי איך כולם כתבו על שבצנקו שהוא מספר אחד במילאן מעניין איך אותם אנשים שינו את הדעה שלהם בצורה כל כך קיצונית

2. ACBenb Member

שבצ'נקו בוגד, ואין מקום לבוגדים. הוא היה יכול לתרץ בדרכים אחרות או להתנהג בדרכים אחרות, אבל לנשק את הסמל של צ'לסי, לתרץ את העזיבה בכך שהילדים שלו צריכים ללמוד אנגלית ולהגיד חודש לפני שהוא רוצה להיות מילאנסטה, זה מעליב.
    וזה עוד לא בפן המקצועי, כי היום הוא לא בין ה10 חלוצים הטובים בעולם.

3. -=VodkA=- Member

המלך חוזר הביתה! מה עשיתם ממנו בוגד כאילו הוא עבר כביש לאינטר?! סך הכל שיחק בצ'לסי ולא שיחק משחק אחד נגד מילאן...

חוץ מזה שבה לא היה סמל ולא יהיה סמל במילאן הוא לא גדל במועדון הוא פשוט שיחק שם והביא למילאן תארים וגולים זה הכי חשוב עכשיו הוא רוצה לחזור לעזור לה כמו שחקן רגיל..

מה קרה אם שחקן חותם במועדון אז הוא כל החיים שלו חייב לשחק שם אז מה יהיה שווה לראות כדורגל זה יתחיל לשעמם....

קיצר חייבים להביא אותו...בעיקר שחבורת הליצנים הזאת רוצה להביא את איברהים בה אני מקווה שזאת בדיחה

4. Arsenal fan Member

יש חוק שרק מי שגודל במועדון סמל? כלומר, תיירי הנרי ורוי קין לא נחשבים סמלים?

5. -=VodkA=- Member

מה הקשר אין חוקים מוגדרים אבל איך אתה יכול להגיד ששבה היה סמל במילאן כאשר שיחקו לצידו שחקנים כמו מאלדיני וקוסטקורטה...

הנרו סמל כי הוא לקח על עצמו א תהקבוצה הוא מנהיג, ומה שבה? שבה התיימר להיות מנהיג? הוא פשוט חלוץ תותח שהגיע למילאן ועשה את העבודה והשאיר את העבודה האחרת לאנשים אחרים אז מה רוצים ממנו עכשיו?!

6. GUTE Member

לי אין שום בעיה עקרונית עם חזרתו של שבצ'נקו למילאן. הוא לא בוגד ואפשר להבין שהופעל עליו לחץ מבית לעבור לצ'לסי. לא תמיד אפשר לשים את מילאן לפני האישה. אני לא יודע אם מבחינה מקצועית לא עדיף להתאמץ ולהביא חלוץ צעיר יותר. סה"כ שבצ'נקו כבר בן 31.

7. מיכל3 Member

בגידה או לא, תגדירו את זה באיזו דרך שבא לכם. אבל אחרי ששחקן משחק למעלה מ-6 שנים במועדון ובא בהצהרות כמו "אני רוצה להיות מילאניסטה לעד" ולאחר כמה חודשים עוזב אך רק ובגלל כסף, מן הסתם שיש אכזבה ענקית ממנו. ולא סתם שחקן, אלא אחד השחקנים היותר אהודים במועדון אם לא הכי. בפן המקצועי, אני לא יודעת אם נזכה לראות כבר את אותו שבה שאוהדי מילאן התרגלו לראות. אני מאמינה שהעונה הזו פגעה בו מהבחינה הזו וכמו שאמרו פה ובמשך העונה, שבצ'נקו כבר לא ילד ואני מעדיפה שיביאו חלוץ כמו אטו מאשר שחקן בן 31 (לא משנה מי הוא, ומה הוא היה במועדון).

8. ACBenb Member

:aaarofl:
    סתם הוא היה הקפטן וסתם הוא היה אליל האוהדים. אם הוא לא נחשב לסמל אני לא יודע מה זה סמל.
    סמל זה לא בהכרח מאלדיני שמשחק פה מהנוער, זה מקרה שקורה פעם במאה שנה (אולי במאה שנה).

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגזמת, רק בעשרים שנים האחרונות היו למילאן משהו כמו 3 סמלים.

10. ACBenb Member

כן אבל לא כאלה שמשחקים במילאן מהנוער עד לפרישתם. אמברוזיני, מאלדיני, קוסטקורטה הם סמלים וזה רק בשליפה, אפשר להכליל אפילו את גאטוזו (לא?).
    בכל מקרה האוקראיני הבוגד לא יהיה סמל שיחזור, וזה גם לא היהי אותו דבר מבחינת האוהדים.

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי המשפטים האלה קצת נוגדים אחד את השני לא ככה?

12. Arsenal fan Member

אז? בכול קבוצה חייב להיות רק סמל אחד? קין לא שיחק לצד בקהאם, גיגס וסקולס? הנרי לא שיחק לצד ויירה ואדאמס?

וכן, לדעתי שבצ'נקו היה סמל. אני חושב שגם רוב אוהדי מילאן חושבים ככה. מנהיג אני לא יודע, זה משהו שונה לחלוטין, אבל סמל- בהחלט כן.

13. ACBenb Member

מה שאמרתי במשפט הראשון הוא:
    סמל זה לא חייב להיות שחקן כמו מאלדיני שמשחק פה כבר מהנוער.
    זאת אומרת שיש סמלים כמו אמברוזיני, מאלדיני וכולה, ושחקן לא חייב להיות במועדון 20 שנה כדי להיחשב לסמל.

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני אוהד מילאן,התשובה שלי חד וחלק,לא !
    שבה בגד באוהדים של מילאן,ברח לכסף של צ'לסיףועכשיו כשלא הולך לו הוא רוצה לחזור לאיטליה,ועכשיו שישלם על ההחלוה הגרועה שהוא בחר,ויחייה עם הטעויות שלו.
    ויש לא מעט סיבות למה מילאן לא צריכה להחזיר אותו:
    1. הוא בגד בקבוצה,והשחקנים לא רוצים אותו.
    2. היכולת שלו העונה הייתה פשוט זוועתית,מילאן שזוקוקה נואשות לחלוץ צריכה מישהו בכושר הרבה יותר משבה,שגם כבר לא ילד.
    3.זול הוא לא יהיה,ולא כדי להביא אותו,עדיף ללכת על אטו או דרוגבה.

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבצ'נקו בגד במילאן, ואם יש למילאן טיפת כבוד הם לא יחזירו אותו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/6/07