האם תשוחזר יכולת השופטים החלשה מהמונדיאל?

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י לירן, ‏3/6/04.

1. Julian Joachim Member

איך הצלחתי לצאת כ"כ טמבל? התכוונתי ששמחתי כי אמרתי לעצמי שרובו יהיה השוער במשחק הבא... :)

2. burning soil Member

גם אני ספקן לגבי הפנדל שנשרק לזכות אנגליה,לא בטוח שהיה מגע רציני
    בין סילבסטרה לרוני.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואף אחד לא דיבר על השופט הפורטוגלי המוצהב במשחק בין קרואטיה לשוויץ,זה במקרה אותו השופט שדפק אותנו מול אוסטריה?

4. Joel Gion Member

לא,ממש לא.
    אותו שופט,פריירה משהו אם אני לא טועה,פרש לפני שנתיים בערך.

5. toon-UPON-tyne Member

דבר ראשון גיימס לא היה צריך לקבל אדום כי ראו בבירור שהוא מנסה להקדים את הנרי לכדור ולא התכוון להפיל אותו כי הוא עבר אותו והוא יהיה מול שער חשוף, חוץ מזה הכדור נע במהירות וזה שהשוער הוא האחרון לפני השער לא אומר שיש להוציא לו אדום כי החוקים לגבי שחקנים לא תקפים כלפי שוערים כי אחרת כל פנדל היה שוער מורחק.
    בקשר לפנדל על רוני, גם אני לא הייתי בטוח בהתחלה שהיה פנדל אבל היום סילסבסטרה אומר שהוא היה צריך לקבל אדום על ההכשלה שלו ככה שכנראה הוא יודע על מה הוא מדבר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה למה אתה חושב שנוויל היה נכנס?
    ובאמת היינו בטוחים לאיזו חצי דקה שהוא באמת חטף אדום והתחלנו להריץ ספקולציות....
    אין ספק שלמעמד הגיבור הטראגי ברור שמי שהיה צריך לעמוד זה בקהאם... אבל באמת מעניין מי יעמוד במקרה כזה...

7. juva Member

קצת קשה לי להאמין, שרוני, עם כלך המסה שלו ואיך שהוא שיחק במהלך המשחק, הופל ע"י סילבסטרה בעזרת האפילו לא רבע מגע שהיה בניהם, כאשר במקרים אחרים במשחק, אפשר היה לנסות ללכת לו על הרגליים, והוא בכל זאת היה נשאר עומד...

בקשר לפנדל של צרפת, לדעתי לא הגיע לג'ימס אדום, קודם כל בגלל שהוא הלך על הכדור ולא על הרגליים של השחקן, ודבר שני, בגלל שלא היה מדובר בהתקפה מתפרצת של צרפת, אלא בכדור גרוע שהוא קיבל מג'רארד

8. toon-UPON-tyne Member

דבר ראשון לא קשור אם זה מתפרצת או טעות בהגנה לגבי הכרטיס שקיבל גיימס הוא לא היה צריך לקבל אדום בגלל שהוא הלך לכדור וגם אם הוא אחרון הוא שוער ולשוער ושחקן יש קריטריונים שונים לקבלת כרטיסים ולא הייתה שום סיבה לתת לו אדום במקרה הזה גם אם הוא עצר את הנרי בדרכו לשער חשוף.
    דבר שני מה הקשר המסה של רוני? סילבסטרה הכשיל אותו והיה פנדל וסילבסטרה בעצמו אומר שהיה פנדל ושהוא אולי היה צריך לקבל אדום בעצמו. אולי אתה בטלויזיה ראית רבע מגע אבל במציאות גם אם זה לא נראה ככה הוא פגע בו. חוץ מזה , מה זה משנה איך הוא שיחק במהלך המשחק, יש מקרים ששחקן יכול להמשיך למרות שפגעו בו ויש פעמים שלא...

בנוסף, היום רונאלדו אמר שהוא לא הכשיל את השחקןהיווני בפנדל לזכות יוון... נו באמת, ראו בבירור איך הוא פגע לו ברגליים כמו מפגר בגלל הריצה הטפשית שלו... הוא פשוט לא חשב ולא היה מספיק אחראי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/6/04
  9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כבר קרה פעם ביוניטד, ונוול היה זה שעמד בשער.
    ביוניטד בכל מקרה, אם סיטואציה מסוג זאת קורה, גארי נוול נכנס לשער.

אני לא מאמין שסילבסטרה אמר שמגיע לו אדום.
    וגם אם הוא אמר, הוא בטח התכוון שאם השופט כבר שרק לפאול, הוא היה צריך לתת לו אדום.
    ראיתי את המהלך מספר פעמים, ולא הייתה נגיעה של סילבסטרה ברוני.
    אם הייתי רואה נגיעה, קלה שבקלות, הייתי עוד יכול להאמין שלא מדובר בהתחזות, אבל מכיוון שסילבסטרה גלש ולא הגיע, לא לכדור ולא לרגל של רוני, לדעתי לא היה צריך להישרק פנדל.

וג'ימס היה חייב לקבל אדום.
    הוא גלש עם הרגלים, פגע בשחקן יריב ומנע שער בטוח.
    בסיטואציה כזאת, אם השופט שורק לפנדל ומוציא כרטיס, הכרטיס חייב להיות אדום...

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום בשני המשחקים ישפטו שופטים מנוגדים: את שבדיה - בולגריה ישפוט מייקל ריילי האנגלי התותח, ואת איטליה - דנמרק ישפוט מנואל אנריקה מחוטו גונזאלס הידוע בשטויות שלו, וכולם זוכרים את הגבות שהורמו כשהוא נשלח ע"י ההתאחדות הספרדית כנציג שלהם ליורו. צפו להתפתחויות משעשעות במשחק הזה, מזמן איטליה לא נדפקה ע"י שופטים בטורניר גדול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה השופט הספרדי ששלף איזה 200 צהובים במונדיאל או שאני טועה הוא נשמע מוכר מה הוא עשה שהוא כל כך בעייתי?

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

היו לו כל מיני החלטות תמוהות בליגה שהכריעו משחקים, אני גם זוכר שהוא הרחיק פעם את זידאן סתם, ושפעם הוא הרחיק שחקן ששחקן אחר נגח בו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

13. juva Member

אמרתי פעם אחת, אני אגיד שוב...צריך לאסור על ספרד לשלוח שופטים לטורנירים בינ"ל...
    {כמובן שאתם מוזמנים ממה שאמרתי כרגע, אם השיפוט יהיה פרו איטלקי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx )

14. toon-UPON-tyne Member

לא מאמין?
    תראה ... הוא אמר שהוא מופתע שהוא חמק מהאדום ואם הוא לא היה מבצע תעבירה הוא היה מתלונן על השופט.
    http://www.sportinglife.com/football/news/..._Silvestre.html

וגיימס לא היה צריך לקבל אדום כי דין שוער הוא לא כדין מגן ובדרך כלל בפנדלים ששוערים מכשילים שחקן השוער הוא אחרון בדרך לשער ובדרך כלל השוער לא מקבל אדום אלא אם השופט חושב שהוא התכוון להכשיל את השחקן... במקרה הזה נראה שגיימס ניסה להקדים את הנרי לכדור ותוך כדי כך הכשיל אותו ולכן אין כאן אדום.

תחשוב על פנדלים ששוערים עשו. תראה שבדרך כלל השוער לא קיבל אדום והמקרים ששוער מכשיל שחקן ומאחוריו יש שני מגנים או יותר הם מעטים. ככה שברוב ההכשלות של שוערים הם עוצרים שחקן בדרך לשער בטוח אבל בדרך כלל לא מקבלים אדום.

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'נאס, בו נעשה ככה, תוריד את הסרטון של ההכשלה וההחמצה ותראה איך שרוני קופץ ונופל לפני סילבסטרה בכלל ותראה שאין מגע ביניהם לפני שרוני נופל אלא אחריו, תראה את זה איזה 10-20 פעם ואחרי זה תגיב אם השתנתה דעתך, אני קודם מוקדם יותר עשיתי פרינטסקרין שמראה איך רוני בנפילה בלי שסילבסטרה נוגע בו, אבל זה נדפק לי משום מה.