האנגליות באירופה 2004/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏26/8/04.

1. d king Member

עכשיו ברצינות, ארסן ונגר אמר לפני שנתיים שהוא מאמין שארסנל לא תפסיד עונה שלמה אבל זה לא קרה, ועונה אחרי זה ונגר לא בא בהצהרות וארסנל לא הפסידה עונה שלמה(וזה ממשיך וממשיך....), אז הפעם נקווה שאת אותו דבר יהיה באירופה(בכל זאת, הגיע הזמן...)

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/04
  2. ScottishGunner Member

אם על האמרות האלה אתה מסתמך אני לא יכול להיות אומפטימי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

3. Alan Smith Member

ארסנל תמיד הייתה טובה ב 4 השנים האחרונות. אבל העונה אפשר להגיד עליהם שהם ממש ממש טובים. במיוחד הספרדי שלהם שדיוק זה לא הצד החזק שלו אבל הוא תורם הרבה מאוד. כזאת ארסנל כמו השנה לא ראינו כבר הרבה שנים..

אבל ריאל מדריד הדפוקה סוף סוף השקיעו בשחקני הגנה בינונים ביותר עם פוטנציאל להיות שחקני הגנה הרמה סבירה אז אולי לריאל גם ילך טוב השנה למרות שאני שונא אותם רצח.

ארסנל - ריאל אולי זה יהיה הגמר?

4. Mokesh Member

כל שנה אני מייחל לגמר כזה, ריאל יודעת שהיא יכולה להגיע לגמר, ואולי, אולי, זו השנה של ארסנל. אולי.

5. d king Member

גם אם זה לא יהיה הגמר, ששתי הקבוצות האלו יפגשו כבר. כמה שנים זה לא קרה?

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

פולדש, החלק הזה בהודעה היה מכוון ל"ליברפול לא עשתה כלום באירופה". ליברפול עשתה באירופה יותר מכל קבוצה אחרת באנגליה.

בצד המקצועי אני חושב שליברפול אמורה לסיים במקום הראשון בבית הזה - דפור ומונאקו נחלשו מאד בעוד אולימפיאקוס היא לא יותר מבדיחה.

ומשה, הבית של ארסנל אומנם קל מזה של יונייטד - אבל תעשה לי טובה, זה ממש לא כל שנה ככה. בשנה שעברה הבית של יונייטד היה הרבה יותר קל מזה של ארסנל - אינטר, לוקומוטיב ודינמו קייב כנגד שטוטגארט, ריינג'רס ופנאתינייקוס. אפשר גם ללכת עוד שנה לאחורה - ארסנל קיבלה את דורטמונד, פ.ס.וו ואוקזר בעוד יונייטד נהנתה מאולימפיאקוס, חיפה ולברקוזן.

אני מקווה שאחרי ארבעה משחקים נוכל לתת לשחקנים הצעירים יותר לשחק.

7. Gooner Member

הפעם האחרונה שריאל וארסנל נפגשו הייתה במשחק המחווה למען לי דיקסון,ארסנל ניצחו 3-1,אבל כמובן שזה לא משהו שאפשר להתייחס אליו ברצינות.

8. גלילי Member

אני בטוח הולך
    מה שמבאס אותי שסתם אנשים שלא אוהדים את ניוקאסל באים.... לא שזה מפריע לי... אבל מה ייתן לכם לשבת ביציע שלנו?
    בכל מקרה אני לא אמא שלהם שיעשו מה שבא להם...
    בכל מקרה...
    עקב המשחק מועדון האוהדים בראשותו של מלאכי הג'ורדי יפתח בקרוב... יהיה גם מפגש בקרוב... בקשר למועדון האוהדים
    ואם נצליח לארגן כרטיסים ליציע של הג'ורדים זה יהיה טוב... כמובן שנדבר עם המשרד הכרטיסים שייתן לנו ליציע...
    לפחות מה שידוע לי הם מנסים להימנע מזה שישראלים יהיו ביציע...
    ואם נצליח לארגן כמה כרטיסים נקווה שנצליח.... אז ניתן רק לחברי המועדון...

BTW מלאכי יארגן לנו לאוהדי ניוקאסל כמה מפגשים... ולפני המשחק שיערך באיצ' רמת גן גם ניפגש עם האוהדים הג'ורדים של ניוקאסל... הוא מכיר הרבה...

סיכום במילה אחת: חלום!

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

גלילי תוכל לנסות שזה יהיה בשבוע הקרוב או בסופ"ש מסוים?

10. VeXiS Member

באמת נשמע מצוין...
    אני אצטרף לכל התארגנות שתהיה רק אל תשכחוני. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    יהיה פשוט פיצוץ, רק נקווה שננצח ולא נודח ע"י בני סכנין, מה שלא נראה לי יותר מדיי מופרך לצערי כי ההגנה שלנו ממש ממש מצוינת...! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

11. Alan Smith Member

מה מפריע לכם שאנשים שאינם אוהדי ניוקסל יבואו ליציע של ניוקסל? במשחק הזה כולנו רוצים שניוקסל תנצח מן הסתם ולא אכפת לנו ממש מבני סכנין. חוץ מזה שבטח שמי שרוצה לראות כדורגל אנגלי משובח ואת האגדה שירר בכבודה ובעצמה לא ילך ליציע של ערבים וגם לא יפספס כזה משחק. אם אתם יכולים להשיג לי כרטיס ושאני אבוא אתכם תודיעו לי בבקשה מצפה בקוצר רוח לראות משחק זה.

12. robson Member

איך אתה רוצה שניוקאסל תנצח?....
    איזה מין אוהד יוניטד אתה?...נשגב מבינתי...

13. Alan Smith Member

תאמין לי שאני רוצה שניוקסל תנצח כי סכנין סתם קבוצה ערבית מפגרת... לא אוהב אותם .

חוץ מזה אף פעם לא אמרתי שאני אוהד של יונייטד..

פעם חשבו שאני אוהד לידס עכשיו שאני אוהד יונייטד זה מפליא .

14. robson Member

הסתכלת לאחרונה על החתימה שלך?...אני אומנם כבר מזדקן אבל לא כזה סנילי.....אני רואה את הסמל של השדים האדומים+ אלן סמית +ראיין גיגס בחתימתך...אני חושב שכל בר דעת היה מגיע למסקנה שאתה אוהד יוניטד....
    ולעיניננו....לא מעניין אותי מי משחק מול ניוקאסל במקרה הזה או מול כל קבוצה אנגלית אחרת{מישהוא אמר פה ליברפול?..}. אני רוצה שהיא תפסיד גם אם מולם ישחקו נבחרת התנזים של ג'בליה...

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

סלח לי, אבל אני לא רואה שום דבר רע בלצפות במשחק עם אוהדי ניוקסאל.
    נכון, אני לא אשתולל בגולים של ניוקסאל, נכון, קרוב לוודאי שאם אני לא אשיג כרטיס ליציעים של ניוקסאל אני אשב עם האוהדים של סכניין, אבל מי אמר שעד שיש קבוצה אנגלית שמגיעה לארץ לא נלך לראות אותה?

וחוץ מזה, אני בהחלט יכול להבין את אוהדי מנצ'סטר בישראל שירצו שניוקסאל תעפיל.
    יכול בהחלט להיות שהשנאה לסכניין אצלם גדולה יותר מהשנאה שלהם אם בכלל יש אצלם שנאה, לניוקסאל.
    אין לי ספק שעם היה מאבק על כניסה לשלב הבתים של ליגת האלופות בין ניוקסאל לבין מכבי חיפה, הייתי עם ניוקסאל (כמו שהייתי עם רוזנבורג השנה)...