האנגליות באירופה 2004/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏26/8/04.

1. toon-UPON-tyne Member

יש לך אולי אייסיקיו שלו או משהו, כי האתר עושה לי בעיות?

2. גלילי Member

38-133-995

3. KirkH Member

אם למישהו היה ספק, אז וולקאם בק טו ריאלטי, מקורות בסביבת ניוקאסל מתחילים לדבר על כך שהנסיעה לישראל לא תהיה בגדר חובה ושהשחקנים עצמם יחליטו אם הם מוכנים להגיע או לא...

נשמע יותר ויותר כמו סיפור צ'לסי 2. מקווה בשביל אוהדי ניוקאסל כאן שבלמי הנוער של הג'ורדיס יותר טובים מקיטימרק האפס שלדעתי צריך היה לקבל תואר אבירות מיושבי היציעים בבלומפילד.

4. THE STRETFORD END Member

המשחק הראשון יהיה בניוקאסל,למרות המשבר שלהם הם צריכים לסיים את העבודה כבר שם ואז באמת ישלחו את הסגל ה שני שלהם לישראל.

5. Fernando Cavenaghi Member

קירק, אוהדי ניוקאסל צריכים לקוות שזה בדיוק העניין.

עוד שלוש שנים רעות ואז מיליארדר רוסי. :aaarse:

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מעצבן. מה שאני הכי פוחד ממנו זה שהפרימדונה דייר, שכל כך רציתי לראות, לא יבוא. הרי זה לא יהיה לרמה שלו. גם שחקנים חשובים כמו שירר, בלאמי, רובר וגיבן יכולים לוותר על הנסיעה במצב שבו ניוקאסל מסיימת את הסיפור כבר במשחק הראשון.

לא משנה, כל עוד אובריין יגיע אני מרוצה.

7. KirkH Member

קודם כל, כמו שניוקאסל נראית היום, מול בונקר לא יהיה לה קל להתמודד, הכלים ההתקפיים שלה לא מכוונים מתחילת העונה. לקבוצות פיבוריטיות בצורה כל כך ברורה לא תמיד קל להבטיח את הניצחון במשחק הראשון.

לגבי דאייר, נראה לי שלפחות במקרה שלו אין מה לדאוג, הוא אוהב לטייל בעולם כדי לבדוק את הסחורה המקומית אם אתה מבין למה אני מתכוון... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

8. toon-UPON-tyne Member

אני חושב שאם מישהו לא יגיע זה יהיה רק רוברט וכל השאר יגיעו, חוץ מזה שבכלל כל ההמולה מול ניוקאסל היא רק בארץ, ורק שמועות, באנגליה לא השמיעו מילה אחת בנושא הזה.
    בקשר להתמודדות עם בונקר, אני חושב שהקצב של ניוקאסל, ובעיקר בלאמי יסחרר את הגנת סכנין שגם תתקשה להתמודד עם ההגבהות לעבר שירר. לדעתי זה יהיה משחק מאד קל לניוקאסל. המשחק השני יהיה לפרוטוקול לדעתי, וייתכן שמספר שחקנים באמת לא יגיעו, אבל מטעמים של מנוחה ולא של בטחון.

9. KirkH Member

כן, כמו שבדיוק יומיים לפני המשחק עימנואל פטי נפצע ויחד איתו ביקרו אצל הפזיוטרפיסט חצי מהסל הבכיר.

פחחח, שכחתי שזה בלאמי שמפרפר שחקנים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

10. toon-UPON-tyne Member

אל תגזים עם הציניות שלך כי בלאמי סחרר כבר מספיק הגנות בליגה האנגלית ובאירופה בשיאו וסכנין בהחלט אינה בעלת הגנה מהירה או טובה במיוחד.
    ובקשר למנוחה, זה קרה כבר נגד קבוצות אחרות, זה יכול לקרות גם נגד סכנין וזה לא יהיה בגלל פחד להגיע.

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

קירק, בתור אחד שצופה הרבה בליגה האנגלית אני לא יודע איך אתה מגחך. אין לי הרבה מה להגיד חוץ מזה שבלאמי כן מסחרר הגנות. הוא לא רץ על הקו, הוא רץ מהקו לאמצע ובדרך כלל סוחב איתו 3 שחקני הגנה, במקרים רבים הוא מצליח להעביר כדור לאמצע. במקרים אחרים הוא פשוט מחטיא. מדיי פעם הוא כובש. הוא מסתדר בתכ'לס יפה מאוד עם הגנות בליגה האנגלית, אז באמת סכנין לא צריכה להיות בעיה גדולה בשבילו.
    עונה שעברה ניוקאסל פגשה איזושהי קבוצה נורווגית באופ"א, משחק ראשון בחוץ. ניוקאסל עלתה עם הרכב שלישי בערך והפסידה 2-1. בבית היא כבר ניצחה 4-1 אם אני לא טועה. זו הייתה החלטה של רובסון שכרגע לא בדיוק משנה מה הוא מחליט, אבל עדיין זה יכול לקרות שוב, במיוחד אם ניוקאסל תביס את סכנין בפארק.

12. robson Member

אני לא מבין איך כבר סגרתם עינינים והחלטתם שבמשחק הראשון ניוקאסל תביס את סכנין....אל תשכחו שמדובר בכדורגל,
    ולמרות שאני לא משלה את עצמי שסכנין תעשה משהו מול הג'ורדיז, קשה לי להאמין שבכושרם הנוכחי בעיקר בחלק ההגנתי הם מסוגלים להביס מישהו....{הכוונה לניוקאסל...}.

13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שניוקאסל תנצח ובהפרש של יותר משער אחד. בהנחה שסכנין לא תנצח 2-0 בגומלין (הנחה של ניוקאסל והנחה הגיונית) ניוקאסל תאפשר לעצמה לשלוח הרכב משני.

ניוקאסל תכבוש הרבה וגם תספוג כמה. זה יהיה משחק רב שערים (המשחק הראשון כמובן).

14. toon-UPON-tyne Member

עם כל הכבוד להגנה הגרועה שלנו, אני לא מאמין שהיא כזת גרועה יחסית להתקפה של סכנין. למרות שכשברמבל בעיניינים הם יכולים להפתיע גם אותי.

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקטע אם בראמבל זה שהוא פלופ. הבעיה איתו זה לא שחלוצים לא מצליחים לעבור אותו או משהו כזה (למרות שגם זה ברוך השם קרה לא מעט), אלא שהוא נגיד ינסה להרחיק כדור ויחטיא אותו וישאיר את החלוץ לבד מול השוער, או שהוא יחליק, או שסתם יסתכל לצד השני או משהו...