האנגליות באירופה 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏17/7/09.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני מקווה שהמפגש האחרון עם ארסנל בחודש זה יקרה מחר בגביע האמירויות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

2. SeRgInHo Member

פולהאם - אמקאר
    וילה - ראפיד וינה
    אברטון - סיגמה

כולן צריכות בקלות להעפיל לבתים.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לגבי אסטון וילה, ראפיד וינה לא עגלה וזו לא משוכה כזו קלה לדעתי, אך מאמין שמרטין יול וחניכיו יעברו בסיכום שני המשחקים.
    פולהאם גם ממש לא קיבלה הגרלה קלה, לא הייתי מזלזל ברוסים, לדעתי 50\50.

אני לא מכיר את סיגמה כך שאני לא אבקר אותה סתם, אך על הנייר לפחות זו הגרלה קלה מאוד בשבילנו.

שיהיה בהצלחה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/8/09
  4. COYS Member

אוניל.
    אני מקווה שהאנגליות יקחו ברצינות השנה את האירופה ליג הזה.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדף הראשי עודכן.
    יהיה קשה לקבוצות כמו אברטון ואסטון וילה לקחת ברצינות את הליגה האירופאית, המאבק על המקום החמישי גדול כאשר גם סיטי והספרס נמצאות שם, אין להם לטעמי סגל מספיק גדול ללכת חזק בשתי החזיתות, פולהאם אחרי עונה מצוינת תתקשה גם לשלב בין 2 המסגרות.

6. Dimitar Berbatov Member

לאברטון לדעתי דווקא יש עומק לא רע בכלל. לא עומק כמו של שיטי לדוגמה, אבל יש לה ספסל לא רע בכלל. הכל כמובן בהנחה שיותר מחצי סגל כשיר

7. אבו Member

איזו אווירה מדהימה בגלאזגו, פנטסטי!

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

וצריך לתת גם מילה טובה לקהל החוץ של ארסנל שהרעיד את היציעים מספר פעמים בשירת one Arsene Wenger אדירה.

9. Rudess Member

הקהל חוץ שלנו תמיד מצוין, ככה זה שמדובר באוהדים אמיתיים שמלווים את הקבוצה עשרות שנים, ולא כאלה שבחרו "לאהוד" את ארסנל רק בגלל שיש להם כסף מיותר בכיסם.

10. George Best Member

בגדול אתה צודק, אין ספק, אבל לא צריך להכליל לגבי כל הקהל הביתי.

אגב, מעניין איזה משחק אתה רואה.
    חלב כובש לזכות שטוטגארט...

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראפיד וינה מובילה רק 0:1 על אסטון וילה, אווירה מדהימה בוינה, אני אומר רק כי היא היתה ראויה לפחות ליתרון בן 2 שערים.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ניצחון 4-0 חלק על סיגמה הצ'כית, מהמעט שראיתי (הקישורים בגדו בי) לא כוחות!
    בשערים התכבדו שני שחקנים בלבד, לואיס סאהה וג'ק רודוויל, עם צמד כל אחד.
    אני מקווה שהניצחון הזה החדיר קצת ביטחון לשחקנים מאז התבוסה הצורמת לארסנל בגודיסון, הגומלין בצ'כיה יהיה לפרוטוקול בלבד.

לפי הסיקור באתר הקבוצה אני מבין שג'ק רודוויל היה פשוט במיטבו, רק שימשיך כך! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

פולהאם מנצחת בקרייבן קוטג' 3-1 את אמקאר פרם הרוסית, לטעמי התוצאה הזו לא כזו טובה מבחינתה של פולהאם.
    2-0 לטובת הרוסים במשחק הגומלין (מה שבהחלט יכול לקרות) ופולהאם יכולה למצוא את עצמה יחסית מהר מחוץ למפעל, תקנו אותי אם אני טועה.

ראפיד וינה לבסוף שמרה על היתרון של שער אחד וניצחה 1:0 את אסטון וילה, לא מאמין שזה יספיק להם לגומלין.

13. קינג לדלי Member

ג'אק רודוול יהיה קשר נבחרת אנגליה.
    שני גולים מרחוק אחד טיל בשמאל שהשוער היה צריך לקחת והשני טיל בימין שפגע פעמיים במשקוף ובקרקע ונכנס.
    לפני כל השערים היריבה של אברטון הייתה יכולה להבקיע בקלות.
    וילה נראתה זוועה בוינה (מגרש גרמני עם קהל כמו בבונדסליגה) ובמזל ספגה רק שער אחד.
    מתחילת העונה דייויס וקוואייר מתפקדים כמו ליצנים ואין להם תחליף.היום דייויס יצא במחצית ואני בטוח שאוניל ילך על בלם עכשיו.

14. N-S-N-O Member

אז כן, סוף סוף קצת נחת, אמנם לא ניצחון על קבוצה גדולה וזה רק שלב מוקדם במפעל האירופאי אבל זה לפחות לא הפסד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    ראיתי את המשחק ולא שיחקנו משהו בכלל, רוב המשחק היה סתמי ולא היו יותר מדי מצבים, אני חייב לציין לטובה את רודוול שנתן הופעה מצוינת שהקרם דה לה קרם היה כיבוש 2 שערים כאשר השער השני ענק, פצצה למשקוף ופנימה, בנוסף לשערים עשה לנו סדר בקישור, חזק ואמץ!
    אני חייב לציין לטובה גם את ביינס שעושה עבודה נהדרת הן בהגנה והן בהתקפה, היום הוא הראה במספר פעמים יכולת כדרור נהדרת.
    ואחרי המחמאות הגיע הזמן גם לדבר על השחקנים הפחות טובים, אוסמן - הופעה לא משהו בלשון המעטה, אמנם כמעט כל פעם שהוא החזיק בכדור עשו עליו פאול ואני ממש לא מבין למה, מכיוון שבפעמים שלא עשו עליו פאול הוא כמעט תמיד איבד את הכדור (איכשהו הוא סיים עם בישול לסאהה, למרות שהשער כולו שייך לסאהה, זה לא שאוסמן סידר לו איזה מצב נוח). אנחנו חייבים לשפר את אגף ימין שלנו, הוא ממש ממש חלש, היברט ואוסמן, נקווה שארטטה יחזור בקרוב ויתפוס את מקומו של אוסמן.
    שחקן נוסף שאיכזב אותי הוא פלאיני, הבחור היה אנמי ונעלם במשחק לגמרי, היה לו בישול לשער של סאהה בתחילת המשחק אבל חוץ מזה חושך.

העיקר שניצחנו, משחק שני באמת לפרוטוקול בלבד.
    ושאלה לסיום, אחרי השלב הזה יש עוד שלב נוק אאוט או שזה כבר שלב הבתים? תודה

15. Tony Adams Member

שלב הבתים.