האנדרייטים והאוברייטים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י גוסט דוג, ‏24/9/05.

1. Ampelmann Member

ראפא בניטז...המאמן הכי אוברייטד.
    עד כה אפשר לרשום לזכותו סיפסולים של סיסה, בונקרים ושער ליגה אחד שלם!(בארבעת המחזורים הראשונים)

2. Gerrard Member

קשה לצאת כנגד העובדה שהוא זכה באליפות ספרד פעמיים עם ולנסיה (מה שמחליפיו לא הצליחו כלל וכלל),זכה בגביע אופ"א ובליגת האלופות.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תגיד , חוץ מקאקה יש עוד שחקן טוב בעולם? או שכולם אוברייטד?
    סייג לטיפשות שתיקה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב, אצלו למפארד בינוני, הוא יכול לעשות את מה שאינזאגי עושה, ויירי זבל.

כל קשר בין הבחור הזה לכדורגל מקרי בהחלט.

5. ShrimpEr Member

אנדרייטד: דארן בנט (צ'רלטון), החלוץ האנגלי הטוב ביותר כיום.
    אוברייטד: קירון דייר

6. Hammers Fan Member

אוברייטד:

- זאט נייט. איך לעזאזל הבלם הכבד הזה הגיע איכשהוא לסגל של אריקסון. חוץ מנתונים פיזיים מרשימים, אין לו כלום. לא מהיר, לא מטפל טוב מספיק בכדור מאחור, משחק ראש גרוע עבור שחקן בגובה שלו. עכשיו בלי ואן דר סאר מאחור הבלוף לאט לאט מתגלה.

- ג'יימס ביטי. עונה אחת מעולה בסיינטס וחוץ מזה חושך. הארי רדנאפ עשה את עסקת חייו כשמכר אותו בסכום מפוצץ לדייויד מוייס הפראייר. ואם כבר אוברייטד ואברטון- סיימון דייויס, נחמד לראות את האופי הלוחמני שלו, אבל לצייר אותו כשחקן טכני בפרימיירשיפ זו בדיחה עצובה.

- אל חאדג' דיוף. מה לעזאזל מוצאים בשחקן הזה? אדם עלוב ושחקן בינוני.

אנדרייטד:

- מרלון הרווד. נמאס לי להסביר כל פעם למה.

- ג'ון אושיי. אני יודע שזה זמן גרוע לכתוב את זה לאחר הטעות הנוראית שלו היום נגד בנפיקה, אבל תמיד המילה אנדרייטד מתחברת לי איתו. בדיוק סוג השחקן שאני אוהב, שחקן ורסטילי שמסוגל לשחק על כל כך הרבה עמדות במגרש, תמיד עושה את העבודה שלו בלי פרצופים, משקיע כמויות עצומות של אנרגייה ומאמץ- אירי טיפוסי. אם הייתי אוהד יונייטד, היה אידאלי מבחינתי לצוות אותו עם ריו פרדיננד דווקא במרכז ההגנה. נראה לי שהוא מאבד צד שלם של איכויות כשהוא תקוע באגף.

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלי:

אנדרייטד: לדלי קינג. איזה שחקן נהדר. נתן חילוץ אחד פשוט נפלא מול פולהאם שהזכיר לי שוב איזה בלם נפלא הוא. מבחינתי, אחד מארבעת הבלמים הטובים בליגה.
    לואיס בואה-מורטה. פשוט סוחב לבד את פולהאם העונה. רציתי לרשום מלבראנק, רק שבניגוד אליו - בואה מורטה ניחן ביכולת ניצול מצבים מעולה.
    ליאון אוסמן. כמה כישרון... מתי נראה אותו כבר פורץ?

אוברייטד: סטיוארט דאונינג. נתן כמה דריבלים וכבר זומן לסגל של אריקסון. מבחינתי - סתם שחקן.
    ג'ון ארנה ריסה. מדי פעם נותן גול יפה עם הבעיטות החזקות שלו, חוץ מזה בדרך כלל לא עושה כלום.

8. Gerrard Member

נו באמת
    ריסה אוברייטד?

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן כנף שלא יודע להגביה וכמעט ולא עובר אף מגן לא נחשב בספר שלי שחקן כנף טוב.

10. Gerrard Member

ריסה לא יודע להגביה?!
    גמר ליגת האלופות אומר לך משהו?

11. RedWhiteArmy Member

Overated: פינוקיו או בשמו האמיתי פיטר קראוץ'.. אייך אבך אייך אפשר לשלם על בול עץ פשוט כך 7 מיליון פאונד?.. אחד השחקנים הכי אוברטייד שיש היום בכדורגל האנגלי הוא לא עשה כלום אבל כלום כמעת שמגיע היה לשלם עליו סכום כזה.

רייס לא עשה ממש הרבה מאז השגיע לארסנל אבל כל הזמן עושים ממנו כוכב על.

Underated: פול סקולס, כל הזמן נותן הכל כל המיגרש כבר יותר מעשור ואף פעם הוא לא היה מוזכר כאחד הקשרים ההתקפים התובים ביותר שיש והוא היה אחד כזה שחקן שמבקיע מבשל עושה משחק הכל..

רייסה: מגן שמאלי פשוט מעולה שליפעמיים ביכלל שוכחים שהשחקן הזה קיים..

12. Alexander Hleb Member

שום דבר אישי אבל אני לא מסכים עם כלום.
    1) אף אחד לא התלהב כ"כ מקראוץ'. ההפך, מי לא הרים גבה שליברפול קנתה אותו?
    2) רייס מראה שהוא שחקן נהדר ויהיה שחקן ברמה הגבוהה ביותר.
    3) סקולס קיבל בדיוק את ההערכה שהגיעה לו בזמנו והוא בטח לא אנדרייטד...
    4) היחידי שאולי שכח את ריסה זה בניטז.

13. Julian Joachim Member

כ"כ נכון. אני מתעב את מנצ'סטר, אבל את השחקן הזה קשה לא לאהוב. הוא פשוט אידיאלי. בלם, מגן שמאלי, אפילו בקישור הוא יכול לתרום. יש לו טכניקה, לפעמים הוא פתאום מכדרר ואתה חושב שאולי התבלבלת וזה בכלל כריסטיאנו רונאלדו... פשוט עצום. הבעיה? הוא לא זוהר, הוא לא מייחצן את עצמו מספיק והוא משחק באותה קבוצה עם כמה פרימדונות שלוקחים את רוב הכותרות אליהם (רוני, רונאלדו ופרדיננד...).

14. THE STRETFORD END Member

Hammers Fan וJulian Joachim

מצטער לאכזב אתכם בנוגע לאושה,זו עונה שלישית אחרי עונת הפריצה המדהימה שלו והוא לא מזכיר במאומה את אותו שחקן שכולם חשבו שיהפוך להיות,במקום לעלות למעלה הוא דורך במקום ולעיתים אף הולך אחורה(אגב הוא עצמו הודה כי העונה האחרונה שלו לא היתה טובה וכי הוא חייב להתקדם מבחינת יכולת),
    דווקא בגלל שהוא מתופקד כל פעם במיקום אחר לדעתי פוגע בו יותר מכל(ראה ערך פיל נוויל),
    יש לו פוטנציאל,יש לו כדורגל ברגליים,אין שום תלונות לגבי ההשקעה,רצון וכן בהחלט לא משחק אותה ספורסטאר אבל
    יש לו בעיה בראש:ריכוז,ראיית משחק,חוכמת משחק,לחץ והחוסר בזה גורם לו הרבה פעמים לטעויות חלקן קריטיות יותר חלקן פחות בזמן משחק,
    בכדי להפוך להיות יותר מעוד בורג במערכת הוא חייב לשפר את הדברים הללו ולא הוא יהיה עוד קווינטון פורטצון,נלחם,משקיע,סותם חורים,לא סופרסטאר אבל גם לא אחד שפרגי ישים אותו ראשון בהרכב לגמר גביע.

15. Hammers Fan Member

כמה בדיוק ראיית משחק והשראה צריך בעמדות האלה? ברביעייה האחורית אני מחפש בעיקר את הרצון והנחישות. אפשר לחשוב שדייויד מאי וגארי פאליסטר אי פעם היו מאסטרו עם הכדור. לדעתי האופי של אושיי דווקא משב רוח מרענן מאז שריו פרדיננד תפס תחת עם דרישות החוזה שלו.

No nonsense Defender זה בדיוק מה שיונייטד צריכה בתקופה המפוקפקת הזו לדעתי.