הארי פוטר השישי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏20/7/05.

1. אלי מתחן Member

מה מעולה בו? הסופרת קצת הגזימה עם כל האלימות, יותר מדי אנשים נרצחים שם.

2. city Member

זה היופי שבספרים. למרות שהסדרה התחילה כספרים לילדים (אני קראתי את הראשון שהייתי בן 12 בערך..) עם השנים כאשר הדמויות מתבגרות (וגם הקוראים) הספרים הופכים ליותר ויותר אפלים, עם יותר רציחות ודברים יותר מורכבים, רגשות של הדמויות וכו', בקיצור יותר מתאימים לבוגרים.

3. SeRgInHo Member

במשך הזמן שקראתי את הספר חשבתי בכלל שהנסיך זה בכלל וולדמורט,בסוף זה היה סנייפ,מפתיע ביותר.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

4. אלי מתחן Member

בהתחלה זה היה נחמד אני חייב להודות, אבל מאז הסדרה רק מדרדרת, עם הבלחה לא רעה בספר הרביעי.
    מה שכן, אני חייב להודות שהספרים האלה נכתבו בגאונות, קראתי מה שנראה לי כמו 10 דקות וכבר הייתי בעמוד 140, הסתכלתי על השעון ובאמת עברו 10 דקות, זה הסוד של הספרים האלה, משום מה אפשר לקרוא אותם מהר מאוד.

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש שמועה רצה שדמבלדור מת.

6. Al3x Member

בזה אתה צודק הקריאה עוברת מהר מאוד..

ועוד משו קראתי את כל ה5.
    ואני רוצה לקרוא גם ת'6 אבל אין לי כל כך זמן הבעייה שגם אני לא זוכר כלום מה5 אני לא זוכר איך הוא הסתיים ות'אמצע...
    חוץ מזה כמה עולה הספר בעברית.?

7. city Member

גם אני כמוך, בגלל זה קראתי את החמישי שוב לפני שקראתי את השישי. הספר עולה בסביבות ה-90 ש"ח נראה לי.

8. Al3x Member

אין לי זמן לקרוא עכשיו ת'חמישי יש לי כל יום אימון..

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

זהירות ספויילרים:
    ספר נהדר בהחלט שיפור רציני מהשיעמום של החמישי שהעלילה נמרחה לאורך הספר, פשוט נורא..השישי לעומת נפתח מעולה ונמשך ככה. המעורבות של דמבלדור נראתה לי גדולה מידי ושראיתי את רשימת הפרקים וביניהם "קינת עוף החול" ניחשתי שניפרד ממנו מה גם שהיא הייתה חייבת להרוג אותו כדי להוסיף למתח לספר השביעי. ללא דמבלדור לפוטר יהיה קשה הרבה יותר ואני שותף לתיאוריה שהוא יאלץ להקריב את עצמו, בספר היה לזה רמז רציני.

עוד מישהו דמיין בראש שלו את הסוף של ספיידרמן 1 בקטע שבו פוטר נפרד מג'יני? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

10. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראתי עכשיו בעברית, חייבת לציין שהתרגום מגוחך... חיז"לים? תעשי טובה, ילדים בני 10 אני רוצה לראות שמבינים מה את רוצה מהם, לקרוא לפלר פלאכס? באנגלית הגרועה שלי הבנתי שהם קוראים לה 'ליחה'...

11. city Member

איך באמת קראו לחיז"לים בגרסה האנגלית?

12. משוגע בירוק Member

13. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

infery

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיימתי לקרוא באנגלית אתמול.

האמת שדי מיהרתי לקרוא את הספר כי הוא היה בהשאלה, אז לא ממש התייחסתי לפרטים.

קודם כל, אני חייב לומר שלג'יי קיי רולינג יש ביצים!!! חתיכת דרמה היא דפקה בסוף, כל הכבוד.
    האמת שלא תיארתי לעצמי תיאוריות כפי שהביא לפה אדון לגולאס, אבל זה הגיוני. עוד דבר שצריך לקחת בחשבון הוא שעדיין צריך לגלות איך נוצרות רוחות רפאים - אולי דמבלדור יהפוך לרוח רפאים?
    גם אני לא חושב שסנייפ יהפוך לרע בכזאת קלות. במשך חמישה ספרים חרשו על הקטע שהוא תמיד חשוד מיידי ויוצא זכאי, לא מאמין שדווקא בסוף חרגו מהנורמה הזאת.
    ספר מצויין, אפל מאוד, הרבה אקשן. טוב בהרבה מהקודם, שהיה החלש בסדרה. מחכה כבר לשביעי.

רק שאלה - איפה בדיוק הבנתם שיש רמיזה לכך שהארי יקריב את עצמו.

15. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר אמרו איך הופכים לרוחות רפאים בספר החמישי... ניק מספר להארי שהוא פחד מהמוות ולא היה מוכן ללכת, לכן הוא נשאר בתוך רוח. אותו הדבר כמו מירטל המיללת שעדיין בשירותים של הבנות

לילך, סאמק החרא הזה תקוע לי בראש, שמישהו יוציא אותו