הארי קויאל,פיגו הבא?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏11/7/03.

1. RE-QL Member

נעשה עסקה- אני לא קורא לך ודיקוה אתה לא קורא לי סקאוזר. מתאים?

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאללה חלאס תפסיקו לריב בחייאת..... אני אתחיל למחוק הודעות....

או יותר גרוע, לערוך :twisted: ::twisted:

3. AFC Member

אוקי. אבל זה לא כולל את כל שאר שחקני ואוהדי ליברפול.

4. RE-QL Member

חחחח דאייר למה למחוק? סוף סןף אני ובני מסכימים על משהו.

ולנושא- בני אתה לא מבין שקיואל לא היה עושה את זה לארסנל? הוא סך הכל אמר שלידס היא לא מועדון גדול ולפי העונה האחרונה הוא צודק לחלוטין. קבוצה גדולה היא קבוצה שנאבקת על האליפות שכולנו יודעים שליברפול היא קצת יותר כזאת מלידס.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם זאת,קצת זיכרון מאיפה באת,מי עשה אותך,איפה גדלת...

6. RE-QL Member

עם לא אם...
    אז מה אם הוא גדל שם? הוא אוסטרלי לא מלידס, זאת לא קבוצת הילדות שלו (ליברפול) ועם כל הכבוד לזה שלידס הביאו אותו ואולי עשו אותו מה שהוא היום היא עדיין לא הקבוצה בשבילו.

7. ליהי Member

זה שקיואל סחט מלידס כסף , זה כפוי טובה ומגעיל, אבל לא נראה לי שהוא שכח מאיפה הוא בא. אני לא ינסה להגן/להצדיק אותו כי זה לא מגיע לו אחרי שבנוסף לאקווריומים נאלצנו למכור גם את הגג של אלנד רואד בשביל לממן את העורכי דין שלו, אבל בקשר לההעברה לליברפול נטו- אני לא חושבת שיש משהו לא כשר או מסריח במעשה הזה.

8. Julian Joachim Member

אואן קיואל במועדון מאז גיל 13 בערך... לא לדבר על אקדמיות הכדורגל של לידס באוסטרליה קודם לכן...

תאמין לי שלא סתם הייתי אומר.

ואני מבין שהוא היה עוזב בסופו של דבר, אבל הכעס הוא על מה שהוא אומר אחרי העזיבה, על הסחיטה שעשו ללידס ועל כך שהוא פשוט התעלם מהמועדון שעשה לו את הקריירה ותרם לנסיונות להרוס אותו..

9. Feyenoord Member

וואלה שיגעתם אותי נכנסתי ראיתי הארי קיואל הפיגו הבא חשבתי אתם מדברים על יכולת, אז כן לקיואל יש את היכולת להצליח יותר מפיגו לדעתי צחקו עליי זרקו עליי אבנים תגידו לי תרנגול דפוק אבל קיואל יהיה בין הטובים באיזור שלו והוא יגיע לאחת הקבוצות הגדולות באירופה בעוד שנה שנתיים

10. ofer16 Member

תרנגול דפוק! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

קיואל, כמו הרוב המכריע של השחקנים הבריטיים, לא ימהר לעזוב את האי הבריטי. מבחינתו, ליברפול היא מועדון גדול, ויכול להיות המועדון האחרון שהוא ישחק בו (מבחינתו). קשה לי להאמין שהוא יעבור לקבוצה בספרד/איטליה או לאחת הקבוצות ה"גדולות יותר" באנגליה.

11. ליהי Member

אני מסכימה עם עופר.
    שחקנים מהאי הבריטי לא רוצים/אוהבים לצאת משם. הרמה שם בין הגבוהות בעולם, השיטת משחק והמנטאליות יושבת עליהם פיקס אז למה להם לעבור? מעטים עושים זאת,ואם כן- אז לקבוצות פאר של ממש דוגמת ריאל מדריד (וגם אז,כמה יש? מקמנמן ובקהאם?)

קיואל ישאר באנגליה ואני בטוחה בזה מאוד. יכול להיות שהוא יעבור לארסנל או לקבוצה גדולה אחרת עם הזמן, אבל בגבולות אנגליה.

12. Igabini Member

גם אני חשבתי לפני שנכנסתי לדיון שמדובר על היכולת של קיוול בתור שחקן ולא איך האוהדים של לידס יהרגו אותו...... :|
    מבחינת יכולת הוא באמת אחד הטובים בעולם ובאנגליה ללא ספק הכי טוב בתפקידו!

ובקשר לנושא של אוהדי לידס...
    מה הם באמת חושבים שקיוול לא יזכור מאיפה הוא בא? שהוא לא יזכור 10 שנים שבהם הוא שיחק וכיכב במועדון?! אז הם ממש טיפשים בלי להעליב... תחשבו שהייתם במקומו!
    לא הייתם רוצים לעבור לאחת מה3 הכי גדולות באנגליה!(למרות שאני אוהד ניוקאסל אני עדיין מחשיב את ליברפול מנצסטר וארסנל הכי גדולות...)
    והוא לא יוכל להיות הפיגו הבא מבחינת השנה של האוהדים!! כי האוהדים באנגליה קיבלו קצת תרבות לדעתי מאז המונדיאל האחרון....

ואני גם מסכים עם עופר וליהי ששחקנים אנגלים בקושי עוזבים את האי הבריטי...
    לדעתי השחקנים שמשחקים באנגליה חושבים כי מנצסטר היא הקבוצה הכי גדולה בעולם.. ולא ריאל או יובה או מילאן

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יודע.... אני אף פעם לא החזקתי ממנו שחקן ברמה עולמית.

בשבילי הוא אובר-רייטד מובהק. הוא עדיין לא עשה משהו שגרם לי להתפעל ממנו ולהגיד וואו הוא שחקן שמסוגל לסחוב עליו קבוצה שלמה. אז... אולי בליברפול הוא יוכיח לי אחרת. בינתיים כל קשר בינו לבין פיגו אינו קשור למציאות.

14. Igabini Member

טעות שלי...
    לא התכוונתי אחד הטובים בעולם...
    אבל אחד הטובים באנגליה ללא ספק!!!
    וגם לא השוותי אותו לפיגו מבחינת יכולת
    אבל בקצב הזה הוא יהפוך לפיגו הבא

15. AFC Member

אויש, חשיבה כל כך שטחית...

אז מה אם ליברפול גדולה יותר? אז בשביל זה לעזוב, ללכלך ולגנוב מהמועדון שבו היה עשר שנים? כדורגל זה לא כמו מקום עבודה, שסתם עוזבים אותו. חשבתי שאני לא אצטרך להסביר לך דברים כאלה.

כשפיגו עבר לריאל מדריד מבארסה, אוהדי בארסה זעמו, ובצדק. אתה יכול באמת להגיד לאוהד בארסה בפנים "אז מה, תחשוב שהיית במקומו, אתה עובר למועדון עם היסטוריה גדולה יותר!"?

מנצ'סטר יונייטד הקבוצה הכי גדולה בעולם? אוי ואבוי. מנצ'סטר אפילו לא חצי ממועדונים כמו ריאל מדריד ובאיירן מינכן (אלא אם כן התכוונת שרק השחקנים חושבים כך, ולא אתה).

ושחקנים שמשחקים בפולהאם, למה הם לא רוצים לעבור לפארמה, למשל? הליגה האנגלית זה לא רק מנצ'סטר.

אם תשים לב, התופעה של שחקנים אנגלים, איטלקים וספרדים שנודדים ברחבי אירופה כמעט לא קיימת. פשוט כי השחקנים האלו גדלו במדינה שלהם והם חושבים שאי אפשר מקצועית להתקדם יותר מהליגה שבארצם. נראה לך שבאיטליה ישבחו את הליגה הספרדית או יתנו לה יותר חשיפה מלליגה המקומית? מה עוד שהסגנון של הליגות מתאים לאופי של העם. כמה שחקנים אנגלים גדולים יש מחוץ לבריטניה היום? אואן הארגריבס, דיוויד בקהאם וסטיב מקמנמן הם היחידים שאני מצליח לחשוב עליהם. כמה איטלקים? קרלו קודיצ'יני, פאולו די-קאניו ואולי עוד כמה. כמה ספרדים? לא יכול לחשוב כרגע אפילו על אחד.