הגביע האנגלי - 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏2/11/16.

1. Scouser Member

בגלל זה הוא ציין שמוריניו הוא הדמות המקצועית הכי חשובה, לא הדמות הכי חשובה. אין ספק שאברמוביץ' הוא האדם הכי חשוב בתולדות צ'לסי.
    קצת עצוב שאוליגרך הוא האחראי הבלעדי למעמד של קבוצה מסויימת אבל ככה זה היום, זה לא שונה מסיטי ופ.ס.ז'.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה עצוב בזה? היינו משתעממים למוות בלי דמויות כאלה.

אגב, אוהדי צ׳לסי לא רעים בכלל למען האמת. ״פלסטיק״ = קנאה.

3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

עצוב לאוהדי קבוצות אחרות.

4. k_700 Member

כאילו גם שלא היו קומץ של אוהדי יונייטד שהתגרו בואן חאל בזמנים שהכדורגל שלו הגעיל או במוייס שהראש שלו כבר היה על הגרדום.
    זה לא כל כך שונה לצעוק בוז(גם קומץ של אוהדי יונייטד עשו את זה) או לעלות מטוסים לאוויר.
    מילא גם מוריניו היה מתנהג רק בקלאס כלפי המועדון שהוא דורש שיכירו בו רשמית כאליל.
    בכל הזדמנות שנייה בתקשורת העונה הוא מצא להתבכיין כמה משחקים יש לו וכמה לקונטה כאילו הם בכלל באותה
    תחרות.

את האמת, הבוז בכלל היה צריך להגיע מהכיוון של האוהדים של הקבוצה שהוא מאמן כרגע.
    להוציא את השחקן היחיד שהיה מסוגל לעשות משהו בשבילו בהתקפה במשחק שצריך לנצח(כלומר תיקו לא משיג כלום) ולהכניס במקומו את פלאיני ועוד בשלב כל כך מוקדם...
    מעבר לזה שההרחקה רק משמשת כמובן כתירוץ עבורו ועבור אוהדיו הרבים(ברד קפה למשל מאות אוהדים אשכרה גאים בנופעה אתמול).

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. oranfu Member

עלו עלינו כמעט בכל פרמטר אפשרי. הם היו קבוצה מצוינת, זאת הנקודה. זלטן לא הפך אותם לקבוצה לא טובה\איכותית. גם דל-פיירו לא עזר להם נגדינו באותה עונה.

אתם משחקים ככה בגלל מוריניו, לא בגלל זלטן. הבעיה היחידה איתו היא שהוא היה נחנק במשחקי נוקאאוט אירופה אבל זה לא עניין של איכות או סגנון.

כמו שנאמר, מי שאחראי להפיכת צ'לסי לאימפריה זה אברמוביץ' ולא מוריניו.

את הבוז שהוא מקבל שם הוא הרוויח ביושר. הרי הוא לא באמת מתנהג כג'נטלמן כלפי המועדון ומחפש לעקוץ ולהוריד מההישג שלהם העונה כל זמן.

אגב, מפתיע, אבל רוחו לא יועמד לדין על דריכה שלו לי כדור על הזאר. השופט ראה את זה ובחר לא להוציא שום כרטיס. אני מאוד מבולבל עכשיו כי אני יודע שהשופטים דופקים את יונייטד כל משחק העונה אז לא ברור לי איך הוא לא הורחק.

6. k_700 Member

אוקי אז הfa מאשימים אותנו בחוסר השתלטות על יציאה מהכלים של השחקנים אחרי ההרחקה.

נשמע לי מוזר, לא זוכר קבוצה נענשת או מואשמת במשהו כזה מה גם שזה לא משהו חריג בנוף לראות שחקנים עצבניים מתקבצים מסביב לשופט.
    יש לנו עד שישי בשש שעון תעלת למאנש להגיב לזה ואם לא אז נו נו נו.

ההתאחדות גם החליטה לא לנקוט בצעדים כלפי רוחו והדריכה שלו בסוף המשחק על האזאר כי אוליבר מסר בדוח שהוא ראה את זה בלייב והחליט לא להגיב כי ראה שהשחקן קם זריז בלי הצגות.

אגב, תהיתם למה ישו של צ׳לסי לא מקבל מכולם אהבה כשהוא חוזר? כי הוא פשוט הפך לזונת צומי חסרת תקנה.
    הקבוצה שלו מפסידה בעוד משחק של הזדמנות וחצי ואפס שערים, מה היה לו להגיד?
    ״עד שלא יהיה בצ׳לסי מאמן שיזכה ב4 אליפויות אני הישו שלהם, מספר 1״.

כל זה מצטרף לעקיצות והתעסות בקונטה בכל השבוע שלפני המשחק.
    זה המוריניו וכשאתה מתנהג ככה אל
    תצפה לקבל אהבה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/3/17
  7. oranfu Member

היו כבר כמה קבוצות שהועמדו על כך לדין. אני חושב שגם ליברפול.

8. k_700 Member

לא זוכר את המקרים האלה ומה היה שם באמת.
    מה שהיה אתמול לא היה חריג בכלל.
    שחקנים עצבניים כששחקן מהקבוצה שלהם מקבל צהוב שני בדקה 38 במשחק חשוב, ביג דיל.

גם מה אפשר להעניש? קנס כספי? רדיוס?וואטבר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. oranfu Member

ברור שזה בולשיט. אם באיזה משחק היתה באמת מהומה אז היה על זה הרבה יותר רעש. עצם זה שלא ידעת בכלל ממסביר לך שזה היה שטויות.

10. alexshw Member

חצי גמר

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/04/15/article-2130148-129C8D8F000005DC-182_634x385.Xxx

חגיגה גדולה בוומבלי שלא ראה שנים חצאי גמר כל כך איכותיים מבחינת הקבוצות.
    נתחיל עם הדרבי הלונדוני בין 2 מוליכות הטבלה. התרנגולים כמובן מגיעים בכושר טוב יותר כשהם בלתי ניתנים לעצירה בליגה בשבועות האחרונים ואילו צ'לסי מגמגמת משהו.
    בעבר התקיימו 10 משחקים בין הקבוצות במפעל. טוטנהאם ניצחה את צ'לסי בגמר של 67 והפעם האחרונה שהדיחה אותה הייתה ברבע גמר ב - 1982.
    המשחק האחרון בין הקבוצות בגביע ב - 2012 זכור מאוד כשהבלוז בעונת ליגה רעה, עשו ריצה מצוינת בגביעים והביסו את התרנגולים 5:1 ממש במעמד הזה בדרך לזכיה.

http://www.citytilidie.com/wp-content/uploads/site_images/arsenal%20home%20fa%20cup%201970%20to%2071%20prog.Xxx
    במנה השנייה ארסנל תנסה לשכוח מהצרות בליגה ולהעפיל לגמר שלישי ב - 4 עונות האחרונות. בצד השני פפ חוזר למגרש בו זכה בליגת האלופות בעבר ומקווה שהוא שוב יאיר לו פנים. בעונה מאכזבת משהו פפ רוצה לסיים בכל זאת עם התואר.
    בעבר היו 3 מפגשים בין הקבוצות בגביע. סיטי הדיחה את התותחנים בפעם היחידה אישם בעונת 1903/04.
    בעונת 1931/32 הקבוצות נפגשו במעמד הזה של חצי הגמר והתותחנים של צ'פמן ניצחו 1:0 קטן.
    המפגש האחרון היה בסיבוב החמישי של הגביע בעונת 1970/71 גם אז התותחנים ניצחו - 2:1 בדרך לדאבל הסטורי.

שבת - 22/4
    19:15 צ'לסי - טוטנהאם הוטספור

ראשון - 23/4
    17:00 ארסנל - מנצ'סטר סיטי

11. Andrei Kanchelskis Member

לראות את טוטנהאם זוכה בגביע ראשון מזה 26 שנה זה הדבר הכי מרגש שהמפעל הזה יכול לספק השנה, כל זכייה אחרת תראה משעממת וחסרת רומנטיקה וצבע.

בהצלחה לתרנגולים!

12. Roma מנהלים

Andrei Kanchelskis,

גביע לונגר והודעת עזיבה יכול להיות מרגש מאוד עבור אוהדי ארסנל.

13. alexshw Member

כמובן שטוטנהאם תצטרך לנצח יריבות חזקות על מנת לזכות בתואר הזה, אבל היא גם תצטרך לנצח את המנטליות הלוזרית שלה.
    היא בכושר הכי טוב בליגה ומקצועית שווה זכיה בגביע, אבל היא עדיין צריכה להוכיח שלא תפחד מעצמה ולא תקרוס מנטלית במעמדים אליהם היא לא רגילה.

גם בליגה מעניין לראות במידה וצ'לסי תעשה עוד מעידה אחת איך טוטנהאם תגיב כשיש מצב למשהו מאוד גדול.
    בעונה שעברה היא קרסה לחלוטין בנקודה הזו.

14. alexshw Member

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא זוכר מתי הגענו למשחק קריטי מול טוטנהאם בתחושת נחיתות מוראלית בולטת (או שזה רק אני?)

ההרכב :

קורטואה, אזפי, לואיז, אקה, קאנטה, מאטיץ', מוזס, אלונסו, וויליאן , פדרו ומיצ'י.

לא יודע למה הזאר בחוץ, משחק כזה הייתי רוצה את ססק בפנים, לא יודע, כל העונה הזו הייתה מוזרה לנו, נדמה לי שהסוף יהיה מוזר יותר.
    מיצ'י היה אוויר מבחינת קונטה כל העונה, דווקא עכשיו? לא יודע.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk