הגביע האנגלי - 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏2/11/16.

1. Mellow29 Kopite

Karius, Alexander-Arnold, Gomez, Lucas, Moreno, Stewart, Can, Ejaria, Ojo, Woodburn, Origi

ספסל: Mignolet, Klavan, Clyne, Wijnaldum, Lallana, Firmino, Sturridge #LIVPLY

ג'ו גומז חוזר להרכב אחרי 465 יום. הגיל הממוצע של שחקני ההרכב הוא הנמוך ביותר בהיסטוריה של המועדון: 21 שנים ו-296 ימים.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה שברביעי אותו הרכב.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Big Virgil Member

תענוג, אין הרבה קבוצות שיכולות להעמיד הרכב כל כך צעיר ואיכותי (באופן יחסי). אין פה איזה כשרון מטורף כמו רשפורד או עלי אבל יש פה חבורה של צעירים שמכל אחד מהם יכול להתפתח שחקן לא רע בכלל.

4. alexshw Member

איכותי על סמך מה? איפה יכלנו לראות אותם?
    כמדומני הרכב דומה נגרר למשחק חוזר מול אקזטר.

5. Mellow29 Kopite

מההרכב מול אקזטר השריד היחיד הוא סטיוארט.

אני לא יודע עד כמה ההרכב כולו הוא איכותי, אבל חלק מהכשרונות שם הם שחקנים מאוד מעניינים שמי שעוקב אחרי ליברפול כן ראה אותם פה ושם. גומז, אלכסנדר-ארנולד, אג'ריה, וודברן ואוג'ו כולם מאוד מוכשרים.

6. Big Virgil Member

על סמך צפיה בהם במסגרות השונות, אכן אין לי מושג איך הם יתפקדו בתור קבוצה וגם לא ממש אכפת לי האמת. אבל הם כולם שחקנים בעלי פוטנציאל.

7. oranfu Member

ראשפורד לצורך העניין לא נחשב לכזה כשרון מטורף כשהיה בנוער. אין ספק שהוא לקח את ההזדמנות שקיבל ב6 ידיים.

לדעתי גם אלכסנדר-ארנולד וגם וודברן כשרונות ברמה גבוהה. גם אוג'ו הוא פוטנציאל גדול אבל מבחינה מנטאלית אני לא משוכנע שיש לו מה שצריך.

גומז זה כבר תלוי איך הוא אחרי הפציעה הכל כך קשה שעבר. ממה שראינו ממנו לפניה הוא בהחלט פוטנציאל גדול מאוד.

8. Big Virgil Member

@oranfu מסכים עם הניתוח האינדיבידואלי שלך, אני גם משוכנע שראית את הצעירים האלה יותר ממני.
    אני יותר התכוונתי לעצם העובדה שאנחנו יכולים להציב קבוצה מעניינת מאוד משחקנים בגילאים כל כך צעירים.
    מספיק להסתכל על ההרכבים שהעמידו יונייטד וצלסי כדי להבין שמצבנו לא רע מבחינת כמות וגיל הצעירים שעולה למשחקים מסוג זה. יכול להיות שזה בעיקר הבדל בתפיסה של קלופ בקשר למשחקים מסוג זה אבל גם על זה אני מברך. אני כמובן מכליל פה גם שחקנים שנמצאים כבר בקבוצה הבוגרת כמו אוריגי וקאריוס.
    עצם זה שהחברה הצעירים שלנו זוכים לשחק באנפילד מול אצטדיון מלא זה דבר בעל ערך שלעצמו עבור שחקנים צעירים כל כך .

**כל זה בלי לנבא בכלל לאן הם יגיעו. סביר שרובם הגדול לא יהיו שחקני סגל שלנו בעוד שנתיים שלוש. לכל הפחות הם יכניסו קצת כסף לקופת המועדון.

owen11111 ו-oranfu אוהבים את זה.
  9. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

יונייטד וצ'לסי הביסו, אתם סיימתם בתיקו מאופס מול קבוצת ליגה רביעית.

golding אוהב/ת את זה.
  10. Big Virgil Member

@ChelseaPensioner אתה צודק, אבל לדעתי הזכרתי כבר שאין לי ציפייה לראות אותם מביסים ואני גם לא משווה את איכות ההרכב לזה שהעלתם. ברור שיותר קל להביס עם פדרו וויליאן בהרכב או פירמנו וסטארידג'. אם הייתם מרכיבים הרכב שגילו הממוצע 21 הייתם מביסים? לא נראה לי.

אגב מי שכן צפה במשחק ראה משחק חד צדדי כמעט לחלוטין.

11. golding מנהלים

בתור אחד שלא מסתיר את האג'נדה שלו בהקשר של מתן הזדמנויות לצעירים (ושותפיי לאהדת צ'לסי בפורום יעידו על כך), ורוצה לראות את המועדון שלו מערב את הצעירים הרבה יותר, אני לחלוטין סולד מההרכבים שקלופ מעמיד במשחקי הגביע.

כמעט לא קיימים הבדלים בין משחק כזה למשחק בליגה של האנדר 23 במובן הזה שהשחקנים הצעירים משחקים אחד עם השני ולא עם שחקנים בוגרים. אידאלית, במשחק גביע מאמן צריך לשתף 3-4 שחקני אקדמיה לצד הבוגרים כדי שאלה ילמדו וירכשו מהניסיון של עמיתיהם. אם אתה שואל אותי, המשמעות של להציב 9 או 10 שחקנים צעירים מול קבוצה חלשה מאוד היא העברת מסר מצד קלופ שאין לו סגל מספיק טוב.

ולא, אני לא קונה את הטענות שלקלופ יש כסף לבזבז והוא בוחר לא לעשות זאת.

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי ספק שקל יותר להביס עם שחקנים בכירים, פשוט לא הבנתי איך 'מצבכם לא רע בכלל' לעומת צ'לסי ויונייטד. מאיזו בחינה?

13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי ספק שקל יותר להביס עם שחקנים בכירים, פשוט לא הבנתי איך 'מצבכם לא רע בכלל' לעומת צ'לסי ויונייטד. מאיזו בחינה?

14. Big Virgil Member

השאלה ששאלתי את עצמי cp, ועליה התשובה שמצבנו לא רע היא כמה עמוק צריך לחפור בשביל להרכיב כזה הרכב צעיר, שגם נראה יחסית לא רע. לתחושתי, אצלנו המצב טוב ביחס לקבוצות אחרות.

עדי, ההבדל היחיד הוא שמלבד מגן שמאלי ובלם במקום לוקאס יש לנו שחקן צעיר שכבר קיבל לפחות שתיים-שלוש הופעות במדי הקבוצה הבוגרת מול אצטדיון ביתי מלא. אפשר להתווכח על הערך של שיתוף כזה להתפתחותו של שחקן אבל זה כבר דיון אחר.

מבחינת הגישה של קלופ, לגיטימי לבקר אותה, אני אוהב אותה.
    אני חושב שהוא עושה את זה בלב שלם כי הוא רואה בכך ערך ולא בשביל לאותת משהו להנהלה. לא רואה פה קשר לתקציב הוא יכל להרכיב שניים שלושה שחקנים מההרכב הראשון אתמול ועוד שניים שלושה מול סאות'המפטון ברביעי היה לנו כמעט שבוע מנוחה אחרי הכל.

oranfu ו-golding אוהבים את זה.
  15. oranfu Member

אין ספק שקלופ אוהב לשתף צעירים ואין ספק שזה מאוד מתאים למועדון שמחפש להוציא כמה שפחות כסף.
    לא יודע בקשר ליונייטד (וכל עוד מוריניו שם הם בכלל לא רלונטיים לכל דיון כזה) אבל צ'לסי יכולים לשתף כמה שחקנים צעירים גם אם הם רוצים.

לא ניצחנו וזאת תוצאה לא טובה, אבל אני אוהב את ההרכבים האלה. הייתי בשמחה רבה מאוד מוותר על אחד ממי שפתחו אתמול (נחשו מי) ואני חושב שבגדול רצוי שלא יהיו בהרכב יותר מ3-4 צעירים בו זמנית, אבל הסגל שלנו גם קצר משמעותית ביחס ליריבות. גם למשחק ברביעי הייתי עולה עם הרכב דומה. אנחנו מסתכלים על המשחק החשוב ביום ראשון כשבערך חצי מההרכב גם ככה בספק\לא בכשירות מלאה. זה מה יש, זה הסגל שלנו ועדיף לתת לשחקנים הבכירים לנוח בגביע. הוא פשוט פחות חשוב.

owen11111 אוהב/ת את זה.