הגביע האנגלי - 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏2/11/16.

1. Scouser Member

הסגל שלנו באמת קצר מאוד וזה לגמרי אשמתו של קלופ שלא טרח להביא שחקני סגל. אגב, אני מסכים עם מה שאחד מאוהדי יונייטד כתב פה, עדיף לשחקן צעיר לשחק עם כמה שיותר משחקני ההרכב הראשון, אין שום טעם לעלות עם הרכב רזרבס שלם. צריך לתת לילדים לעלות עם התותחים הכבדים יותר שיתרגלו לרמת משחק גבוהה יותר.

2. golding מנהלים

אל תעליב אותי, אני אוהד צ'לסי.

owen11111 ו-Big Virgil אוהבים את זה.
  3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

Tottenham Hotspur v Wycombe Wanderers

Derby County v Leicester City

Oxford United v Newcastle United or Birmingham City

AFC Wimbledon or Sutton United v Cambridge United or Leeds United

Plymouth Argyle or Liverpool v Wolverhampton Wanderers

Southampton or Norwich City v Arsenal

Lincoln or Ipswich v Brighton

Chelsea v Brentford

Manchester United v Wigan Athletic

Millwall v Watford

Rochdale v Huddersfield Town

Burnley or Sunderland v Fleetwood Town or Bristol City

Blackburn Rovers v Barnsley or Blackpool

Fulham v Hull City

Middlesbrough v Accrington Stanley

Crystal Palace or Bolton v Manchester City

4. Sturridge Member

אחרי ההדחה לברדפורד לפני שנתיים זה הולך להיות ממש מבלבל אם נפסיד.

5. Coutinho10 Member

אני זוכר בפירוש כמה משחקים נידחים שברצלונה העלתה 11 שלמים מבארסה ב׳, אנחנו לא שם אבל עוד משנה שעברה אנחנו רואים 11 ילדים דומיננטיים על שחקנים שגדולים מהם ב 10 שנים ומשחקים כדורגל יפה. יכול להיות שהיינו מנצחים עם לאלנה ופירמינו מההתחלה, אבל מול 11 ברחבה כל המשחק גם הם היו מתקשים.

שנה שעברה הרכב של ילדים הביא אותנו לשלבי הנוקאאוט של האירופית, גמר גביע הליגה ואם לא לוקאס אז גם אולי לניצחון מול ווסטהאם בגביע האנגלי.

בגדול, אני לא חושב שיש לנו פריבילגיה מיוחדת להעלות הרכב טוב למפעלים הזניחים האלה, וגם ברטרואקטיב אני חושב שהבחירה להשקיע יותר בהרכב הראשון ולהיות עם ספסל מקוצר היא סופר נכונה.
    אנחנו לא בשום מפעל אירופי ואפילו ג׳ו אלן לא ראה את העתיד שלו כאן בגלל חוסר דקות צפוי.

להפך, להשיג אולי כמה ילדים לעונה הבאה ולהשיג מקום בליגת אלופות ובעונה הבאה לתת תשומת לב לספסל בעניין הרכש זו האסטרטגיה האידיאלית ביותר במצבנו.

הלוואי וקלופ יתעלם מהתקשורת המטופשת וימשיך בקו הזה.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  6. owen11111 Member

ברצינות?
    מה שחסר לך כרגע, זה עוד שחקני סגל?
    עד שמגיע מאמן שמיישם שיטה שבה שחקן יגיע רק אם מהווה שיפור על הקיים, ובעיקר אחרי עשור בו אנחנו בעיקר מתלוננים על הקנייה הרוחבית האינסופית שלנו, אז יש תלונות שלא הבאנו אף שחקן סגל?

לא סבלנו מספיק לאורך השנים מקניות סטייל קואטס, בוריני, לואיס אלברטו ויאגו אספס? אם שחקן רכש לא משפר את ההרכב או לכל הפחות מהווה תחרות ראויה להרכב, אני לא רואה שום סיבה להביא שחקן כדי שיהיה חלק מהסגל. מעדיף בכל פעם לתת לילדים בני 17-18 לנסות ולשחק, גם במחיר של הדחות מגביעים.
    בלונג ראן אני מאמין שתוחלת השיטה הזו היא חיובית בהרבה.

7. oranfu Member

למה לא מביאים שחקנים שמהווים תחרות ראויה להרכב?

8. owen11111 Member

הבאנו בקיץ האחרון 5 שחקנים רלוונטיים לסגל. 3 מתוכם נכנסו ישר להרכב. קלופ גם ציין שהוא מקווה שבשנה הקרובה הוא לא יצטרך להתעסק בקיץ כל כך עמוס. אתה באמת מתגעגע לקייצים בהם הבאנו 8 ו-9 שחקנים כביכול להרכב הראשון?
    למה לא מביאים עוד שחקנים? כי קלופ לא רוצה. As simple as that.

גולדינג ציין שאם קלופ מעלה הרכב כזה הוא מעביר מסר שהוא לא מרוצה מהסגל שלו. אני מצטער, אבל זה בניגוד גמור למה שקלופ אומר בכל רגע נתון העונה. עוד באוגוסט, אחרי שסיימנו במקום השמיני ולא הבאנו אף ״שם גדול״ ורגע לפני שהעונה התחילה הוא אמר מפורשת ״זו הקבוצה שלי, זה הסגל שלי, אני מאמין בהם״ או משהו כזה. מאז בכל ראיון/מסיבת עיתונאים הוא חוזר על המשפט הזה בורסיות שונות.

קלופ הוא רומנטיקן חסר תקנה בכל הקישור לפיתוח שחקנים, זה ניכר בכל שיחה איתו על שחקני הנוער ושחקני רכש. מי שחושב שיש גורמים אחרים לכך שלא החתמנו את א׳ או ב׳ לדעתי, מחפש ספוקלציות.

Scouser Tommy ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  9. oranfu Member

כמה שחקני הרכב מובהקים הבאנו הקיץ? 2 וגם פה אני לארג'.

איך שלא הופכים את זה, יש לנו כמה עמדות שיש לנו בהן 0 עומק. לא מבין למה לא מביאים עוד קשר התקפי. לא מבין למה לא מביאים עוד קשר מרכזי\אחורי.

ברור לי שלא מביאים כי קלופ לא רוצה. ברור לי גם שהבעלים שלנו מבסוטים עד הגג שקלופ לא רוצה.

אני בעד פיתוח של שחקני נוער, אבל זה לא יכול להיות בהגזמה כי אז אנחנו לא תחרותיים. אני לא אומר להעמיס את הסגל, אבל אף אחד לא יכול לשכנע אותי שאין לנו צורך דחוף בעוד לפחות 2 שחקנים שיכולים להיות שחקני הרכב כרגע (או חילוף ראשון).

10. Coutinho10 Member

אוקיי, ובלי כל מה שציינת אנחנו באחת העונות הטובות שלנו בעשור האחרון ומשחקים כדורגל יוצא מן הכלל רוב העונה, אז אם נסיים את העונה בטופ 4 נוכל להשקיע את הכסף הזה שחסכנו ולהשקיע אותו באותם עמדות שעליהן אתה מדבר עם כוח משיכה קצת יותר גדול.

11. owen11111 Member

השאלה היא איך אתה מגדיר מובהקים.
    בפועל אנחנו רואים 3 שחקנים שהגיעו הקיץ ופתחו בכל משחק בהם היו כשירים לשחק.
    האם כשהם הגיעו בקיץ הם נשאו איתם טייטל מובהק? תלוי את מי אתה שואל.

למה לא מביאים עוד שחקנים? כי יש לנו סגל יחסית ורסטילי, שנותן תחושת עומק. אנחנו משחקים כבר חודשיים ללא השחקן הטוב ביותר שלנו בסגל ואנחנו עדיין במקום השני ובחצי גמר גביע הליגה. אז בגלל שעלינו עם 11 מחליפים במשחק גביע והוצאנו תוצאה רעה אין לנו עומק?

שלא תבין אותי לא נכון, אני חושב שחסרים לנו לפחות עוד 2-3 שחקנים לסגל. אבל אני לחלוטין חושב שצריך לבחור את השחקנים האלה בפינצטה ולא להביא את מי שניתן להביא.
    אם הצוות המקצועי לא מצא בשוק שחקן שהערך המוסף שלו לסגל מצדיק את המחיר שלו? אני איתם.

האם זה עשוי לפגוע בנו בעונה הנוכחית? ייתכן, אבל אין מה לעשות, בעולם הזה אין bulletproof strategy.

12. oranfu Member

אמרתי לכם את זה כבר ואני אומר שוב - מוציא אותי מדעתי שאומרים "משחקים טוב, עונה טובה, למה למהר עם רכש?". יש עונה טובה מאוד - למה לא להשקיע ולנסות להפוך אותה לאדירה? זה נוגד כל היגיון תחרותי. אנחנו הרי מראש לא הולכים על כוכבים אז מה ישתנה בקיץ? אולי צריך לנצל את המומנטום הנוכחי ולנסות לפתות שחקנים להגיע למועדון שמתמודד על אליפות? מי יודע איפה נהיה בקיץ.

ברור שצריך להביא רק שחקנים שמשדרגים את הסגל ולא להביא סתם.
    בקיץ ניסינו להביא את פוליסיץ'. אין ספק שקלופ רוצה אותו. למה לא להציע עכשיו הצעה משמעותית?

13. owen11111 Member

ברור שאף אחד לא יודע איפה נהיה בקיץ. אנחנו ברמה התיאורטית יכולים למצוא את עצמנו מחוץ לטופ 4 כבר במחזור הבא.

אבל, למה רכש בקיץ הופך אותנו לקבוצה ״שמתמודדת בכל הכוח״ על האליפות? כמו שאותך מוציא מהדעת האמירות על ״רצים טובים, למה להביא רכש״, אותי מוציאות מהדעת אמירות של ״תביאו מישהו בינואר, הוא ישפר אותנו״

מתי הייתה הפעם האחרונה, שרכש שהגיע בינואר לקבוצת צמרת נתן אימפקט מיידי? שעשה אצלה את ההבדל בין טופ 4 לאליפות או בין טופ 6 לטופ 4?
    אני לא זוכר מקרה אחד כזה לא רק בליגה שלנו, אלא בכל הליגות הבכירות בשנים האחרונות.

ומה עם העבודה הטקטית? יש סיבה שכל שחקן שמתראיין מציין את העבודה הטקטית שעושים באימונים ועשו בהכנה. שחקן שיגיע מליגה אחרת, גם אם הוא כוכב על, עשוי לא להתאקלם לשיטה/למועדון/לליגה עד שהליגה תגמר.

הדיון מגיע לזה כל פעם מחדש בינואר, אבל אני לא רואה בחלון הזה כחלון שיכול לחזק קבוצה בצורה מיידית. הוא לכל היותר יכול לאפשר רכישת פלסטרים או ביצוע העברות שמנצלות סיטואציה (ע״ע מאטה).

במקרה הספציפי שלנו, העמדה היחידה שאני יכול לראות שיפור מיידי בה היא בשער. גם אם נשים את היכולת הלא רעה של מניולה בשבועות האחרונים בצד, זה לא שמחכים כל מיני דה חאות בחוץ שרק מחכים לרכוש אותם.
    בנוגע לשאר העמדות? לא רואה שום פוטנציאל לחיזוק בינואר הנוכחי.

פוליסק? (מצטער, אבל נתנו דוגמה שמחייבת אותי להמשיך לקרוא לו ככה ולא בצורה המתבקשת- פוליסיץ׳) הוא ילד בן 19 שנראה כמו כישרון על, אבל ממש לא שחקן שיכול לתת אימפקט מיידי במירוץ האליפות. אם כבר הוא דוגמה קלאסית לתוכנית לונג ראן.

14. oranfu Member

כל פעם, כל פעם שיש לנו עונה טובה אנחנו נמנעים מלעשות רכש בינואר. דווקא בעונות שאנחנו מאבדים עניין מוקדם אנחנו עושים רכש בינואר.
    הבאנו את סוארז בינואר, הבאנו את אגר בינואר, גם את סטארידג' וקוטיניו.

בטוח יש יותר משחקן או שניים שמשדרגים לנו את ההרכב (והסגל) ואפשר להביא אותם בינואר.
    אם נדבר על פוליסיק (ושוב, הזכרתי אותו רק כי אין שום ספק שרוצים אותו) - אז להביא שחקן צעיר (גם אם לא בשל) שיעלה מהספסל זה עדיף כרגע מאוג'ו שיעלה מהספסל (עם כל הפוטנציאל שלו הוא פשוט פחות בשל). ושם אנחנו נמצאים.

נערך לאחרונה ב: ‏10/1/17
  15. k_700 Member

אואן, זה שנכשלתם עשרים פעם בלהביא שחקנים בינואר שיתנו אימפקט מיידי מחייב שעם התנהלות נכונה יותר לא תביאו אחד כזה שישדרג?

הכל טוב ויפה על טקטיקה, לא זכור לי שלמאנה לקח יותר משבועיים וחצי להבין את הרעיונות הטקטיים של קלופ.
    מה גם שקלופ יכול לחפש שחקנים שמשחקים במקומות שמסגלים את אותן הרעיונות או שחקנים שהם הרבה יותר
    coachable מאחרים.

נכון שזה שוק בעייתי בינואר אבל לא חסרות דוגמאות של שחקנים ממש טובים שבכל ינואר מחפשים סיטואציה חדשה ולרוב זה משיקולים כלכליים, לליברפול יש כסף, יותר מהרבה קבוצות שעושות רכישות טובות בחודש הזה.

אתם צריכים די בדחיפות לדעתי קשר אחורי, קשר התקפי, בלם(או לקוות שגומז הוא איזה גיבוי שניתן בטמת להכניס לעונה) ולדעתי גם עוד מגן שמאלי(אלא אם כן אתם חייפ בשלום עם מורנו במקרה ו...).
    שוער הוא לא יביא בינואר וכנראה גם לא בקיץ.

oranfu אוהב/ת את זה.