הגביע האנגלי - 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏2/11/17.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Walkon, עכשיו תיקח את כל זה, תשים בצד השני של טוטנהאם את מנצ'סטר יונייטד ותקבל הכל פי עשרה.

2. alexshw Member

אין לי ציפיה מהם למדליית זהב בליגה, והניהול שלהם מוכיח את עצמו. אני מבקר את הגישה שכאילו לא חשוב עבורם זכיה במפעל הזה.
    מי הם בכלל שיבואו בגישה כזו. גביע אמור להיות תואר חשוב עבורם בדיוק כי הם לא בדיוק אמורים להיאבק על התארים חשובים.
    הם נמצאים בתהליך ועוד מעט יתחילו לאבד את הכוכבים. לא כולם מתים להסתפק ב - 100 וקצת פאונד בשבוע.

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/18
    Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. one united Member

אלכס, איפה ראית שהגישה שלהם שהגביע לא חשוב להם??? בגלל שהפסידו?? גם אתמול הם היו יותר טובים מאיתנו ברוב דקות במשחק,גרמו לנו בפעם האלף להיות קבוצה שרק מגיבה.אילולא שתי הברקות של שחקנים לא היינו מתדיינים כאן עכשיו על "קבוצה שלא רוצה לזכות בגביע"

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהפי עשרה נמצא באייסוקר ולא ממש מחוצה לו.

מוזמן לתקן אותי.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש לא. אין מה לעשות, יונייטד נמצאת יותר בעין התקשורתית והציבורית מליברפול, שנמצאת שם יותר מטוטנהאם, שנמצאת שם יותר מסאות'המפטון, נגיד. אלה החיים.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

התכוונתי בכל מה שנוגע לשליליות.

7. Footballover Member

לא מסכים איתך בכלל. טוטנהאם, בשונה מליברפול, קבוצה מאוד מאוזנת. היא סולידית כבר הרבה שנים, אין שם חורים בסגל ברמה שיש בליברפול, ההגנה מאוד טובה, הארי קיין מבקיע כמות נכבדת של שערים זו העונה הרביעית, ועדיין הם לא זוכים בכלום.

זו דמגוגיה בגרוש להשוות את דאבינסון סאנצ'ז לפלופים ההזויים שעברו בליברפול במהלך השנים האחרונות בהגנה, וכנ"ל לגבי מה שאמרת לגבי קיין. מדובר בשחקנים נהדרים, גם אם סאנצ'ז כן טעה לא מעט העונה וגם אם קיין לא תמיד מופיע מול הגדולות (הוא תופר גם אותנו כמעט בכל פעם, לא רק את ארסנל).
    הרושם שיש לי מטוטנהאם הוא שמדובר בקבוצה מאוד חזקה, איכותית ויציבה (הרבה יותר מליברפול עד ההגעה של ואן דייק בינואר) ואני אומר את זה כאחד שרואה 20-30 משחקים שלהם בעונה, אני חושב שהאחרים יסכימו. אף אחד פה לא מושפע מהמדיה האנגלית ולאף אחד לא מכניסים מסרים תת הכרתיים על תרנגולים וסרטוני מין של דלה עלי בין הילוכים חוזרים.

יש שם צ'וקריות, יש בעיה מנטלית קשה ולא סתם מדברים על זה. אתמול הם פשוט נכבו אחרי השיוויון של יונייטד, הם הפסיקו לשחק. מול יובנטוס הם היו טובים מהם משמעותית בחוץ אבל עדיין לא הצליחו לנצח. מה שקרה להם בבית זו בכלל תעלומה - יובנטוס לא שיחקה 65 דקות ואז פשוט דפקה להם צמד ב- 3 דק' תוך כדי קריסה מנטלית טוטאלית שלהם.

יכול להיות שאתה צודק והם לא טובים מספיק, אבל לדעתי האשמה נחה גם על כתפיו של המאמן. הוא עשה שם עבודה נהדרת אבל הוא אף פעם לא זכה בתארים, לא כמאמן ולא כשחקן, וחסר שם משהו. או שהוא לא מכין אותם מנטלית בצורה מספיק טובה, או שהוא לא יודע איך להחדיר בהם מוטיבציה. המילים שלו אתמול אמנם היו נכונות לדעתי, אבל הן מראות על בעייה מהותית בתפיסה שלו ושלהם כמועדון, בטח כשהן נאמרות לפני חצי גמר גביע.

Sir Alex Ferguson ו-גלץ אוהבים את זה.
  8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי שקיין לא שחקן טוב או אפילו סאנצ'ס, זו לא הנקודה בכלל. הנקודה היא איך שהקבוצה הזאת והשחקנים שלה נתפסים הרבה בגלל שזאת פשוט קבוצה שלא מתוקשרת במיוחד. מאוד קל לחשוב שדאבינסון סאנצ'ס הוא בלם הרבה יותר טוב מג'ואל מאטיפ כשעל הטעויות של אחד מהם אתה לא שומע בשום מקום והשני נמצא בעין הסערה וכל צעד שלו נבחן בזכוכית מגדלת.

קבוצה מאוד מאוזנת זה נחמד, זה לא בהכרח הופך אותה לקבוצה טובה יותר. אז היא סולידית יותר בהגנה מליברפול (רק נציין לרגע שהיא ספגה בסה"כ 6 שערים פחות מליברפול העונה ועם משחק אחד פחות, אני בטוח שיש פה לא מעט אנשים שיופתעו מזה וציפו מהפער להיות הרבה יותר גדול בהתחשב בכל מה שאתה שומע על 2 ההגנות - זה בדיוק מתחבר לנקודה שלי) ופחות טובה בהתקפה, מתקזז.

למעשה זה הרושם שלי מטוטנהאם כבר שנים - סולידית, טובה, אבל אין שם באמת את הסטאר קוואליטי שיש אצל היריבות שלה. יש קיין שהוא סקורר גדול עם נטייה לא להופיע במאני טיים. זה טוב יותר מליברפול? איפה הפערים האלה מתבטאים בדיוק? לא בטבלה, לא בהישגים באירופה, לא באיכות הכדורגל על המגרש, אז איפה? כשזה נוגע לטוטנהאם הרבה פעמים התשובה היא בראש של אנשים ושום דבר מעבר לזה.

אם יובנטוס יכולה להחליט בן רגע שהיא מעלה הילוך ולשתק את טוטנהאם בוומבלי כמו שהיא עשתה, לי זה מראה על הפערים בין הקבוצות. אני לא פוסל שיש שם בעיה מנטלית, עם זאת אני לא חושב שזה מה שעומד ביניהם לבין תארים כמו שרומזים פה, בטח לא התארים הגדולים באמת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

מאטיפ נמצא בערך בשיא הקריירה וזה הכי טוב שהוא יכול. סנצ'ס בא כפוטנציאל להפוך לבלם מוביל בעולם והביאו אותו כדי לטפח וללטש. זה מה שטוטנהאם מחפשת.

יש לטוטנהאם כמועדון בעיה מנטלית אותה ציינתי גם בהקשר של הליגה. ברור שהם לא יכולים להתחרות עם סיטי אבל כן הם היו צריכים להיות מקום שני אם לשפוט לפי יכולת לאורך כל העונה. כמובן גם לעבור את יובה ולעבור את יונייטד במשחק בינוני(אומנם לא הופעה נוראית כמו בסביליה או בוומבלי בליגה).
    גם לפני שנתיים לדעתי לא האמינו באמת באיזה מצב נמצאה הליגה אז והפסידו במירוץ אליפות ללסטר.
    הבעיה המנטלית גדולה מהמאמן לדעתי.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. Clichy COYG

+1
    אני חושב שהבעיה העיקרית של טוטנהאם היא שאופי השחקנים שמשחקים שם הוא כזה שמאוד תלוי ביכולת הקבוצתית. אני לא זוכר שראיתי הרבה משחקים של טוטנהאם שהיא שיחקה רע וניצחה. בניגוד לשחקנים כמו אלכסיס, הזארד, דה בריינה ואגוארו - החלק ההתקפי שלהם (בעיקר עלי וקיין) מאוד תלוי ביכולת של השחקנים מסביב. שהקבוצה משחקת טוב (מה שקורה בערך ב75% מהעונה) אז די קל להתעלם מזה, אבל בחלקים האחרונים שבעיקר אמורים להתאפיין בניצחונות מכוערים הם נופלים.
    דבר נוסף שהייתי מייחס לו חשיבות זה החיסרון של אלדרווילד. קל להגיד בדיעבד - אבל אני חושב שהוא היה השחקן הכי חשוב במערך של פוצ', ולידו גם ורטונגן (האוברייטד) נראה הרבה יותר טוב. שחקן אחד לא אמור להפיל קבוצה אבל זה ניכר במשחק ההגנה שלהם, לא סתם ההגנה שם התייצבה מאז שהגיע.

קל להגיד שהDNA של הקבוצה הוא חלש/רע, אבל אין לזה באמת אחיזה במציאות. מי שמשחק בפועל אלו 11 שחקנים + מאמן שלא נמצאים במועדון יותר מכמה שנים, ואין שום קשר בין גביע X שהקבוצה לא לקחה בשנה כלשהי ליכולת שלה לקחת תואר עכשיו. לצורך העניין על אריין רובן ירדו המון (במידה מסויימת בצדק) שהוא מפשל ברגעים גדולים כמו בגמר מונדיאל או בגמר צ'מפיונס עם הפנדל, ואז ב2013 הוא במו רגליו הביא את הגביע לבאיירן. אז הוא פתאום "ווינר"? ודוגמא של קבוצה זה אפילו יותר קיצוני.

יאן קולר אוהב/ת את זה.
  11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מי צריך את מסי...

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לונג עם פירסט טאץ׳ של גרג אוסטרטג.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אלעד, Footballover, golding ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. one united Member

כן DNA לא DNA, בסוף זאת בחירת שחקנים ע"פ תפיסת עולם של המאמן. משווים כאן הרבה את הקבוצות של פרגוסון לזאת של מוריניו,פרגוסון שיחק שנים עם שחקנים כמו קין סקולס אינס ואפילו ניקי באט הבינוני ולכן בציוותים האלו תמיד תהיה קבוצה בטירוף על המגרש, לפעמים תיקח אליפות ולפעמים תכשל אבל האוהדים תמיד יראו קבוצה מחוייבת............כשמוריניו בוחר במודע שהקישור המרכזי יורכב מאטיץ פוגבה ולעיתים פלאיני כגיבוי אין סיכוי שנראה כדורגל כמו שצריך. השחקנים האלו לא יכולים (מאטיץ) או לא רוצים (פוגבה) ללחוץ........זה לא DNA זה רק מזל על איזה מאמן אתה נופל.

14. alexshw Member

ונגר שוב מסדר גביע.

15. k_700 Member

תקנו אותי אם אני טועה אבל מוראטה השווה את מספר הכיבושים שלו ב2018 לשל.... כריס סמולינג.("או שסמולינג מוביל באחד).
    וג'ירו איזה קלאסה יש בשחקן הזה.
    אצל 90 אחוז מאוהדי הכדורגל הוא יתפס כבוק הזה שישים גולים בראש ויאט לך את ההתקפה כי הוא איטי.
    אבל בקלאסה יש לו לא פחות משהיה לברבאטוב, כל עונה הוא מבקיע או מבשל שערים כאלה של פירסט טאץ' עם שליטה מדהימה בכדור.

חלוץ גבר.

WellNeverDie, modric19 ו-one united אוהבים את זה.