הגביע האנגלי - 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏8/11/19.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל השמות שכתבתם עדיין היו שם בסגל כשהם לקחו 98 נק' רק לפני שנה. ווקר היה חלק מהקבוצות המצוינות של סיטי, זה שהיום הוא בדעיכה זה סביר והגיוני בהתחשב בזה שזה שחקן שבנוי המון על מהירות ונכנס לעשור השלישי בחייו. מנדי הגיע מאותה מונאקו שפירקה את סיטי והיה נראה מגן מעולה, פציעות וכנראה חוסר התאמה לשיטה גמרו אותו. זינצ'נקו שחקן סגל טוב.

גוארדיולה היה צריך להיות יותר יצירתי ברגע שלאפורט נפצע, לכולם היה ברור שמדובר במכה קשה אבל לצד ההזזה של פרננדיניו/ווקר לבלם - פתרונות חביבים לכשעצמם - הוא היה צריך לשנות משהו טקטי ברגע שפעם אחר פעם סיטי נפגעה מזה בהגנה. הוא לא עשה את זה ולכן קצב צבירת הנקודות שלהם מאוד עלוב בהתחשב בעליונות הכלכלית שלהם על כל הליגה.

לגבי העונה הבאה אני "לא דואג" לו, הוא יביא את הרכש שצריך ויחזור לתמונה. זה לא ייראה כמו העונה, אין סיכוי.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

אתם זוכרים שההסתה של פרננדיניו ווקר להיות בלמים זה תכנון מראש ולא תוצאה של נסיבות?

כי הם שמו הרבה מאוד כסף בקיץ על קשר אחורי שישחק במקום פרננדיניו בקישור (רודרי) ועל מגן ימני שיפנה את ווקר להיות כמו אלאבה במרכז ההגנה (קאנסלו).

זה מה שהוא רצה, זה מה שהוא תכנן. הוא חשב שהוא יעשה מרכז הגנה של שחקני קישור כמו שיכול לעשות בגרמניה וזה יעבוד לו.

יוציא עוד איזה 200 מיליון הקיץ על בלם ומגנים, הם יהיו בסדר.
    אם הפציעה של אגווארו חמורה אולי הוא גם יביא איזה אמבפה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/6/20
    Sir Alex Ferguson ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

:lol:

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה תלונות יש לכם לגבי פפ.

תראו איך אגוארו התקדם תחתיו.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוטמנדי מוסר כמו דביל לניוקאסל, מחליק, וגייל לא מנצל ומעיף לשמיים.

6. Clichy COYG

Sir Alex Ferguson ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. Sturridge Member

מצחיק שהם לא יכלו לחכות עם ה"הגרלה" שעה שהמשחק של סיטי-ניוקאסל יגמר. כנראה פחדו שהכדורים יתקררו.

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני האדם האחרון שאטען שאין משהו מסריח בהגרלות של סיטי, אבל בשיא הכנות, עד כמה יונייטד הייתה מהווה אתגר יותר גדול עבורם מאשר ארסנל? בחייכם. היה להם סיכוי של 66% להגריל קבוצה שהם ינפנפו בקלות, זה אחוזים הרבה יותר טובים ממה שיש להם כבר שנים להגריל את הריצות המגוחכות שהם מקבלים בגביעים. שם צריכה להיות ועדת החקירה.

9. Sturridge Member

סיטי הפסידה ליונייטד 3 מ-4 משחקים אחרונים.

תוצאות אחרונות נגד ארסנל:
    3-0
    3-0
    3-1
    2-0
    3-0
    3-0
    3-1

מהמר על 4-2.

Sir Alex Ferguson ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  10. Raulito Madridista

כשאני קורא על המספרים של ארסנל ב-Opta רק ככה אני יכול להיזכר שמדובר בקבוצה גדולה או שהייתה פעם גדולה. היא הצליחה בגביע בשנים האחרונות עם שלוש זכיות בשש שנים אבל לאט לאט ההשפלות בליגה הלכו וגדלו. לא היה אכפת לי אם ליברפול הייתה מעפילה לחצי גמר על חשבונה וככה היו ארבע אימפריות. אני רואה את התואר הזה כמאוד משמעותי עבור כל אחת מהן, בצ'לסי (מרוצה מהעבודה של למפארד) ובארסנל אין מספיק שחקנים שניצחו וזכו בהרבה תארים. השער של סבאיוס היה מאוד לא אופייני כי הוא שחקן שבעיקר אוהב את הכדור לרגל, למסור לרוחב ולכדרר רחוק מהשער, הוא עשה את זה כמו גדול גם אם קיבל מתנה מהשופט. בכל מקרה הוא מדבר בלי הפסקה כשבפועל השנה קיבל צ'אנס סביר להוכיח את עצמו וההייפ אחרי חודש כבר נמוג. פפה אולי לא יעמוד בציפיות אבל אפשר לומר שהחצי השני של העונה השתפר במעט?

11. alexshw Member

חצי גמר

קרב כפול בין לונדון למנצ'סטר בחצי גמר הגביע ואפשר רק להצטער שהוא יתקיים ללא צופים בוומבלי.
    עבור ארסנל ומנצ'סטר יונייטד תהיה זו הפעם ה - 30 במעמד הזה, הכי הרבה מכולם.
    התותחנים מקווים לשחזר את חצי הגמר מלפני 3 שנים כאשר הפתיעו את פפ בעונתו הראשונה בסיטי ואילו יממה אחר כך מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי יפגשו במפעל זו העונה הרביעית ברציפות, כאשר שתיהן גם מנהלות מאבק צמוד על טופ 4 וכנראה יהיו גם שיקולי רוטציה. נגולו קאנטה צפוי להיעדר בשורות הבלוז בגלל פציעה ואילו ביונייטד מקווים שהמגנים השמאליים שואו את ויליאמס יהיו כשירים.

שבת - 18/7
    21:45 ארסנל - מנצ'סטר סיטי

ראשון - 19/7
    20:00 מנצ'סטר יונייטד - צ'לסי

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניילס במקום סאקה בהרכב. לא ברור אם שוב מדובר במערך 4-4-2 או חזרה לשלישיית בלמים.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבר אומר שאולי מדובר בכלל במערך 4-3-3. ניילס יהיה מאצלה ימנית או בשמו החדש: false winger.

Gianzola01 אוהב/ת את זה.
  14. Clichy COYG

לא הייתי פוסל גם 4-3-3 כאשר ניילס באמצע עם ג'אקה וסבאיוס (וזו העמדה שאיתה עלה לבוגרים אם אני זוכר נכון).

אצל סיטי הרכב מאוד התקפי. אם נצליח להחזיק עד הדקות המאוחרות יהיה להם "רק" את ברנרדו על הספסל.

אלעד אוהב/ת את זה.
  15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם חושב שמדובר בשלישיית קישור של מייטלנד ניילס - סבאיוס - שאקה.
    ממש false winger לצד false football player.

מעניין באמת איזה קישור ישיג את השליטה במרכז המגרש.