הגביע האנגלי - 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏8/11/19.

1. k_700 Member

אתה רק שוכח דבר אחד עם סאנצ׳ו.

הוא לא פמפם שכזה דחוף לו לעבור דווקא בקיץ הזה(בדומה להאברץ למשל).
    אתה יוצא מנקודת הנחה שאם רק אנחנו(בלי אלופות נניח) מגישים הצעה אז הוא בהכרח אומר אמן ועובר.

אתה יודע, מדובר בשחקן השני הכי טוב בגרמניה בשנתיים האחרונות. לא תהיה לו שום בעיה לחכות עוד שנה, לשחק באלופות בקבוצה שרק מתקדמת ומתחזקת ולחזור לקיץ הבא בלי קורונה.

מבחינת דורטמונד כמובן שזה הקיץ למכור.

2. oranfu Member

עיקר השאלה היא עד כמה סאנצ'ו לא רוצה להגיע אליכם.
    כי הוא לא מתלהב מזה, אתם בטח לא מועדון שהוא מעדיף להגיע אליו לעומת מועדונים גדולים אחרים. סירב לכם כבר בעבר וגם עכשיו זה לא נראה כאילו הוא דוחף למעבר.
    העניין הוא שעושה רושם שאתם היחידים שמוכנים לשים עליו את הכסף הגדול, לפחות הקיץ.
    אז הוא ינגוס ויעבור, או שיעדיף להישאר בדורטמונד עוד עונה בתקווה שליברפול\צ'לסי\ברצלונה\ווטאבר יחליטו לשים עליו את הכסף בעוד שנה.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לך תדע אם הוא רוצה או לא רוצה, יש לזה דיווחים סותרים.
    הפורם שלהם לסוף העונה שיביא להם ליגת אלופות והכסף שיתנו לו, אני לא רואה למה שיסרב.
    אפשר לחשוב מה מגיע קיץ הבא...ליברפול? על סמך מה נראה לך שישלמו שם 120 על שחקן? צ'לסי מעמיסה הקיץ, בכלל לא בטוח שתרצה אותו קיץ הבא, מה נשאר?
    סתם יחכה שנה? יש לו הזדמנות לגזור קופון עכשיו, לעבור לליגה שהוא רוצה להגיע אליה, לקבל ים כסף, מועדון גדול ש"לכאורה" חוזר להתחרות בטופ גם.
    זה החלטה ברורה וזה גם יקרה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. k_700 Member

קיץ הבא הוא לא יעלה 120 מליון, אולי חצי מזה.
    הוא מסיים חוזה ב2022.

צ׳לסי? עם כל הכבוד החלטת שעלינו הוא לא מת(שאין באמת דיווחים שזה נכון), צ׳לסי לא באמת עולם אחר, בטח כשעוד לא ראינו דקה אחת של כל הרכש החדש שעוד אמור להגיע.

מועדונים גדולים באמת? אולי יש לו פנטזיה להגיע אליהם.
    למרות שמכל הדיווחים אומרים שהוא מאוד רוצה לחזור לאנגליה.
    אתם הרי לא תשלמו אפילו 60 מליון עליו וסיטי לא באמת הייתה על הפרק....

5. alexshw Member

הייתי אומר עליו בפרפרזה - איזה אינטרס יש לו לבוא לכאן בניהול הזה, אבל בסדר.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

6. k_700 Member

לקבוצוצ גדולות יותר ונוצצות יותר אני מבין, אבל דווקא לצ׳לסי? לא מסכים.
    יש שם לא פחות סימני שאלה בשנתיים האחרונות והם לא מועדון גדול יותר(אני בספק אם הם בכלל יתנו לו חוזה כמו שאנחנו מסוגלים להציע לו).

7. oranfu Member

אני חושב שהוא לא מתלהב כי כבר סירב להם.
    גם רוב הדיווחים מגרמניה שאני ראיתי אומרים שהוא לא משוכנע לגבי יונייטד.

למה שיסרב? שמע, הוא כבר סירב לכסף גדול של סיטי כי חשב שזה לא צעד נכון לקריירה שלו.
    אני מעריך שבסוף יגיע לשם כי רק הם ישלמו את הסכומים האלה, אלא אם הוא ממש ממש לא רוצה ויעדיף ללכת ראש בראש עם דורטמונד בשביל להשלים את החוזה.
    אם זה כל כך ברור זה כבר היה קורה, אבל זה לא קרה.

לדעתי צ'לסי, בטח ובטח ובטח אם באמת יביאו האברץ, ירדו מהפרק.
    צ'לסי המועדון שקושר אליו הכי חזק עד לפני כמה חודשים. הוא קרוב לחבר'ה האנגלים הצעירים שם ובואו לא נשכח שהוא יליד לונדון.
    הם גם לא הימור בטוח? יכול להיות. יכול להיות שהם גם הבינו ממנו שהוא לא בטוח לגבי הפרויקט שם ובגלל זה הלכו על ורנר פתאום והאברץ.

סיטי לא אופציה, אני רשמתי את זה פה לפני הרבה זמן ואמרו שאני סתם חושב ככה. בינתיים גם פפ אם אני לא טועה אמר חד משמעית שסאנצ'ו לא יחזור לשם.

לא יודע אם יש בו התעניינות משאר אירופה, אני מניח שבכל מקרה רק האנגליות יהיו מוכנות לשלם כאלה סכומים (בטח כשלברצלונה אין בכלל כסף).
    סביר שארסנל לא מסוגלים לעשות החתמ כזאת מה שמשאיר, בגדול, רק את ליברפול ויונייטד.
    לצערי הרב, אנחנו כנראה לא מוכנים לעשות החתמה כזאת הקיץ.

בגלל שיונייטד זה קרקס (וקיי כאילו לא מבין את זה) יכול מאוד להיות שהוא לא רוצה ללכת לשם. הרי אם הוא יגיע ליונייטד, זה יהיה ה-מועדון שלו באנגליה. הוא לא יגיע כבר לצ'לסי\סיטי\ליברפול בעתיד ואם הוא לא משוכנע לגבי הכיוון של המועדון - אפשר להבין למה הוא לא שש לקבל את ההחלטה הזאת.
    המועדון הזה פחות אטרקטיבי מבעבר, הם ממש לא הבחירה הראשונה והאוטומטית כמו בתקופת פרגוסון.
    אפילו דורטמונד (עם כל הכבוד) ניצחו את יונייטד במאבק ראש בראש על 2 שחקנים בחצי שנה האחרונה.

במקרה הכי גרוע, הוא ממשיך עוד שנה בדורטמונד כשבקיץ הבא האפשרויות שלו יכולות להיות מגוונות יותר (פפ יעזוב סיטי? ליברפול תמכור סלאח? ארסנל תשתפר? צ'לסי יחשבו שהוא יהיה הדובדבן שבקצפת?).

שוב, אני מעריך שבסוף זה יהיה יונייטד כי הם היחידים שבוודאות מוכנים לשלם כאלה סכומים ואנחנו יודעים שהם נותנים משכורות פסיכיות. מישהו יתפלא אם יקבל שם 400K לשבוע?

8. k_700 Member

אתה מתכוון שהוא סירב לסיטי כילד בן 17 וחצי?
    זה סכומים אחרים ממה שהוא יקבל עכשיו. לא היה באמת קישור אמין של סאנצ'ו לצ'לסי.
    אני חושב שבכל החצי שנה האחרונה, כשבדורטמונד הבינו שהוא לא מאריך חוזה אצליהם הם ניסו לגייס את כל הכתבי קיקר האפשריים כדי לייצר לו שוק גדול כי ברור שמבחינת דורטמונד זה הקיץ הכי נכון למכור אותו.
    בקיץ הבא הם מפסידים אותו במחיר של פוליסיץ, שזה מחיר מבצע לכל קבוצה בעולם. לא ראיתי ITK שבאמת קישרו אותו לצ'לסי.
    ברור שאם האברץ מגיע לשם אז נגמר הסרט שהם יניחו הצעה עליו, יש גבול להכל.
    צל'סי עם זייך ורנר(וגם פוליסיץ' בינואר שנה שעברה) חיפשה עסקאות משתלמות(חוזים נגמרים, סעיף כמו אצל ורנר).
    האברץ זה היוצא מן הכלל וגם פה העניין ממש התגבר בחודש- חודשיים האחרונים כשהוא סימן ממש אותם.

יונייטד מנוהלת בקרקס, יש המון מועדוני צמרת בעולם שמנוהלים בקרקס, בסוף כסף גדול יכול להביא הצלחות גם בקרקסים, אני מאמין שלא חידשתי לך פה כלום..
    בפועל יש ביונייטד לא מעט שחקנים טובים שהתקדמו בשנה האחרונה(אגב, הוא יתחבר נהדר עם הפרופיל האנגלי שיש לנו בסגל, הוא כבר היום חבר טוב של ראשפורד והוא ישחק עם עוד כמה אנגלים אצלינו בנבחרת) ואני בסך הכל טוען שזה פרוייקט שצריך לקרוץ לשחקן בפורפיל של סאנצ'ו לא פחות מצ'לסי(שגם שם יש לא מעט סימני שאלה, אתה יודע פרוייקטים של גאלקטיקוס יכול גם לקרוס כמו מגדל קלפים...ציינת שפפ לא יהיה אולי בסיטי בקיץ הבא? אולי גם לאמפרד, אולי גם סולשאייר).

אני בהחלט רואה אותו נשאר עוד עונה בדורטמונד אם הוא משדר להם שהוא לא רוצה לעבור בקיץ הזה, לא פסלתי את האפשרות הזאת.
    כתבתי לפני עמוד שאני רואה אותו עושה את זה אם אנחנו מחוץ לאלופות.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יעבור למנ יו.
    אני אופתע מאוד אם זה לא יקרה.

10. oranfu Member

כמו שזה נראה גם אני אופתע אם לא. אין אף מועדון אחר שבכלל חושב בכיוון שלו.

סירב לסיטי כשהיה בן 17, כן. לכסף גדול שהם הציעו לו. הוא ידעה שתוך שנתיים הוא ייראה סכומים כמו שיש היום? לא.
    הוא היה ה-כישרון בגילאים הצעירים באנגליה וכולם ידעו את זה. הוא סירב לחוזה רציני במועדון הכי חזק באנגליה.

לא קושר חזק בתקשורת לצ'לסי, אבל היה סביב זה דיבור רציני. אוהד אותם מילדות עד כמה שידוע לי.
    לפני שהם נהיו "גלאקטיקוס", לפני שרכשו את זייך.

זה נראה ברור שיונייטד זו ברירת המחדל במקרה שלו.

ברור שכסף גדול יכול להביא הצלחות, אבל עד היום הוא הראה שהכסף לא מוביל אותו ואם מתעלמים מהכסף (קשה, כמובן) אז אתם לא ממש אטרקטיביים. לא הכי אטרקטיביים באנגליה זה בטוח.

חבר של ראשפורד, חבר של טרנט, חבר של אודוי...
    הוא חבר של הרבה אנגלים, הם כולם מכירים מהנבחרות הצעירות ומהנבחרת הבוגרת.

הוא יישאר הקיץ בדורטמונד אם הוא ממש לא רוצה להגיע אליכם ומעדיף לחכות\להמר על עוד שנה שתגיע הצעה יותר אטרקטיבית.
    אם הוא נחוש לעזוב אותם ויהי מה - הוא יגיע אליכם.

וליגת אלופות אתם תהיו.

11. k_700 Member

הכסף שהוצע לו בגיל 17 הוא קטן ולא משמעותי לעומת ההחלטה המושכלת בבחירת קריירה נכונה בגיל 17.
    כמה דורטמונד כבר הציעה לו אז? ההחלטה שלו הייתה מקצועית, ללכת למועדון בסדר גודל של רבע גמר-שמינית אלופות, שני בגרמניה ולהתפתח מתוך הבנה שתוך כמה שנים הוא מקבל את החוזה הרציני הבא.

זה לא שהוא ויתר על סכומים משמעותיים בגיל 17 מסיטי. הכסף לא היה אישיו אז.

הוא חבר של המון אנגלים, לא יודע אם יש לו איזו חברות רצינית יותר עם החבר'ה האנגלים של צ'לסי.
    זו הנקודה.
    הוא לא יגיע למקום זר מאנגלים אם יגיע אלינו(לפחות 3-4 אנגלים שצפויים להמשיך להיות חברים קבועים בסגל הנבחרת בשנים הקרובות).

הדיבור על צ'לסי היה דיבור מתקשורת גרמנית לא רצינית. הדיבור בפועל היה על רצון להגיע לאנגליה, די ברור שזה אינטרס של דורטמונד שכמה שיותר קבוצות יביעו בו עניין כי זה הקיץ הנכון ביותר מבחינתם למכור אותו, הקורונה קצת שינתה את המציאות.

12. oranfu Member

אתה מנסה להוכיח את הטענה שלי? כי אתה אומר שהוא הלך לדורטמונד לא בגלל הכסף...

הדיבור על צ'לסי היה כי הוא אוהד שלהם וחבר של השחקנים שם.

גם ליברפול וצ'לסי מלאות באנגלים.

לא משנה אינטרס של מי, בפועל היו 3 אופציות:
    ארסנל - לא מסוגלים כנראה כלכלית וגם לא אטרקטיבים מקצועית. לא היתה אופציה.
    סיטי - הוא לא יחזור לשם, בטח כל עוד פפ שם. לא היתה אופציה.
    צ'לסי - יכולים כלכלית, אוהד מילדות. כנראה שזאת כבר לא אופציה כי צ'לסי הלכו לכיוונים אחרים, בין אם שהחליטו שיש להם אופציות טובות יותר או שהבינו שהוא מעדיף ללכת למקום אחר.
    ליברפול - יכולת כנראה יש, רצון מוטל בספק. אולי לפני הקורונה. אנחנו לא נשים עליו כזאת חבילה כלכלית. אם הוא מוכן לחכות שנה בשביל שהמחיר יירד ואולי אז ניכנס לתמונה זאת אולי תהיה אופציה. מניח שבמצב כזה אנחנו פייבוריטים.
    יונייטד - יכולים כלכלית, נואשים מקצועית. אם הוא נחוש לעבור הקיץ זה כמעט לחלוטין ודאי.

השאלה היא מה הכי חשוב לו - לעזוב את דורטמונד כבר הקיץ או לחכות שנה בשביל למקסם אופציות?
    אם לעזוב כבר הקיץ הוא יגיע ליונייטד.
    אם מוכן לחכות שנה הכל פתוח.

להערכתי - נחוש לעזוב הקיץ, גם אם זה במחיר של לעבור ליונייטד.

Gianzola01 אוהב/ת את זה.
  13. alexshw Member

גמר הגביע האנגלי - ארסנל VS. צ'לסי
    תאריך: 1.8
    שעה: 19:30
    איצטדיון: וומבלי

העונה הארוכה ביותר בתולדות אנגליה תגיעה לסיומה בגמר הגביע שיפגיש את 2 קבוצות הגביע הטובות ביותר בעשור האחרון, ששיחקו במעמד הזה ביניהן רק לפני 3 שנים.
    זה גם יהיה מפגש בין שני מאמנים בתחילת דרכם, שאחד מהם כבר ירשום לזכותו תואר ראשון בתפקיד הזה.
    עבור ארסנל זו תהיה הזדמנות לסיים עונה נוראית בטעם טוב ועם גביע מס' 14 בארון(ולפתוח פער של שני גביעי אנגליה על פני יונייטד), צ'לסי תחפש זכיה תשיעית. עבור ארסנל זהו גמר מס' 21, עבור צ'לסי מס' 14 וגמר שלישי בין הקבוצות האלה. בעצם ארסנל היא הקבוצה היחידה שניצחה את צ'לסי בגמר הגביע האנגלי מאז 1994 - ב -2002 ו - 2017. למפארד עמד במשימה של לסיים בטופ 4 וזכיה בגביע עשויה לחזק את מעמדו וכמובן לתרום לביטחון העצמי שלו כמנג'ר. אוליביה ז'ירו עשוי לזכות בגביע החמישי שלו באנגליה.
    לתוצאת הגמר תהיה משמעות לגבי הנציגות של אנגליה בליגה האירופית בעונה הבאה. זכיה של ארסנל תוביל אותה לשלב הבתים של המפעל, ותשאיר את טוטנהאם במתח לחכות לתוצאות של וולבס בליגה אירופית(זכיה תוביל את הזאבים לצ'מפיונס ותשאיר את טוטנהאם מחוץ לאירופה, אי זכיה - תשאיר את וולבס מחוץ לאירופה ואילו התרנגולים ילכו לסיבוב מוקדמות שני).
    אם צ'לסי תזכה בגביע, ארסנל תשאר מחוץ לאירופה לראשונה מאז עונת 1995/96, טוטנהאם תלך לשלב הבתים בליגה אירופית ואילו וולבס תלך לסיבוב מוקדמות שני(אלא אם תזכה בליגה אירופית באוגוסט ואז תלך כאמור לצ'מפיונס).

הדרך של ארסנל לגמר:
    סיבוב שלישי: לידס יונייטד - 1:0(ב')
    סיבוב רביעי: בורנמות - 2:1(ח')
    שמינית גמר: פורטסמות - 2:0(ח')
    רבע גמר: שפילד יונייטד - 2:1(ח')
    חצי גמר: מנצ'סטר סיטי - 2:0 בוומבלי

הכובשים של ארסנל בגביע:
    אדי נקטיה - 2
    פייר-אמריק אובמאינג - 2
    סוקרטיס פפאסטתופולוס - 1
    ניקולה פפה - 1
    בוקאיו סאקה - 1
    דני סבאיוס - 1
    ריס נלסון - 1

המבשלים של ארסנל בגביע:
    אלכסנדר לקאזט - 1
    ניקולה פפה - 1
    ,בוקאיו סאקה - 1
    ריס נלסון - 1
    גבריאל מרטינלי - 1
    קיירן טיירני - 1

הדרך של צ'לסי לגמר:
    סיבוב שלישי: נוטינגהאם פורסט - 2:0(ב')
    סיבוב רביעי: האל סיטי - 2:1(ח')
    שמינית גמר: ליברפול - 2:0(ב')
    רבע גמר: לסטר סיטי - 1:0(ח')
    חצי גמר: מנצ'סטר יונייטד - 3:1 בוומבלי

הכובשים של צ'לסי בגביע:
    רוס בארקלי - 3
    ויליאן - 1
    מייסון מאונט - 1
    אוליביה ז'ירו - 1
    פיקאיו טומורי - 1
    מיצ'י בטשואי - 1
    קאלום הדסון-אודוי - 1

המבשלים של צ'לסי בגביע:
    ויליאן - 1
    ססאר אספיליקווטה - 1
    פדרו - 1
    מרקוס אלונסו - 1
    רוס בארקלי - 1

14. Raulito Madridista

אני נזכר במפגשי העבר בין הקבוצות האלה בגמר הגביע או אפילו מגן הקהילה ומקווה שנקבל משהו שקרוב לזה. המפגש איבד מהיוקרה שלו. ארסניל כמובן לא מזכירה את ימי העבר ובצ'לסי אין פיגורות עם כל הכבוד לקאנטה. הפיגורה היא על הקווים. אני חושב שהלחץ על ארסנל עצום כי היא זקוקה לתואר הזה לא רק ברמת המועדון כמתכת אלא גם כדי להשיג את הכרטיס לאירופה. הסיבות שהיא יכולה לזכות? אובמיאנג, ופה זה מסתכם בערך. לצ'לסי יש את הגנת הליצנים שלה אבל לדעתי המצב חמור קצת פחות ויש לה מרכז שדה שאפשר לסמוך עליו וההתקפה שלה מאוד מאוזנת. שער ניצחון של ז'ירו שהיה מושמץ נגד האקסית אחרי מאבק נגד דויד לואיז נשמע לי כאפשרות טובה.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

תזכורת ידידותית שהיום בסביבות 10 בערב, לאחד ממיקל ארטטה או פרנק למפארד יהיו יותר תארים ברזומה מלמאורציו פוצ'טינו.

Gary Cahill ו-Sturridge אוהבים את זה.