הגביע האנגלי - 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י GentlePunter, ‏29/11/20.

1. DaveTheSave Member

גם מוריניו היה אחד מהקונים

2. k_700 Member

או במילים אחרות, שם אותו במערכת שמחביאה את כל החסרונות שלו.
    הסיבה המרכזית ללמה מינואר שנה שעברה אני יצאתי על הקישור אליו.
    באייקס היו הרבה מאוד שחקני שהוציאו ממנו את הפוקוס בהתקפה והחביאו את החסרונות שלו(זייך, טאדיץ', דה יונג בקישור האחורי).
    אצלנו הוא לא מספיק טוב כמובן כדי להכנס להרכב במקום ברונו/לידו.
    אז אתה מקבל את כל החסרונות שלו על מגש כשהוא משחק עם ההרכב השני/שלישי.

כמובן שלאור האפסיות של המחליפים האחרים בקישור ההתקפי/כנפיים על הספסל הוא צריך לקבל הרבה יותר צ'אנסים מהספסל ממה שקיבל בפועל.

אגב, לא יודע איפה ממש הוא היה נכנס אצליכם.
    אני זוכר שבינואר שנה שעברה הרבה פה אמרו לי שהוא יכול לשחק 8 ליד קשר אחורי.
    ברור שבאנגליה הוא לא ואתם לא משחקים עם 10 בסנגון שלו אלא עם חלוץ שמאיים על השער.
    לא הייתי משנה בחיים את הסגנון שלכם בשביל שחקן ברמה שלו.
    אצליכם הוא היה נדחק לספסל אולי דוחק את מינימינו מהמיקום בהררכיה אבל לא מעבר.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחביאה את החסרונות או מבליטה את היתרונות, תקרא לזה איך שבא לך... אני אתן דוגמה לשחקן שמאוד מזכיר לי אותו - תומאס מולר. שחקן שאצל מאמנים מסוימים נראה כמו הקשר/חלוץ הכי טוב באירופה ואצל מאמנים אחרים היה useless לחלוטין.
    לצורך העניין יש שחקנים שמוכשרים ממנו בהרבה עם הכדור, אבל אין להם חצי מהשכל שלו. שחקנים כאלה לא יצליחו במערכות מסודרות יותר כמו אייאקס/באיירן/ליברפול של קלופ.

לגבי ההתאמה שלו אלינו, אני לגמרי חושב שהוא יכול היה לתפוס את אחת מעמדות ה50/50 אצלנו ב4-3-3. ואל תשכח שמדובר על מציאות שלפני הפריצה של ג׳ונס וההגעה של תיאגו, מבחינתי הוא היה נכנס דוך להרכב על חשבון וויינאלדום לצורך העניין. היום אין לנו מה לעשות איתו.

4. alexshw Member

מסכים. ביונייטד גם מג'יני, מילנר או ג'ורדן הנדרסון למשל לא הייתה כל תועלת. היו מאבדים מיליון כדורים או מוסרים לברונו שיעשה משהו.
    לפני שמשלמים על רכש צריך להבין מה הפילוסופיה, מה השיטה.
    סולשאר הרים טלפון לואן דר סאר ושאל איך דוני. קיבל שבחים. ככה דוני הגיע.
    ביונייטד מצפים עם יכולת אישית נטו להגיע לארץ המובטחת.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Sir Alex Ferguson ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  5. k_700 Member

הוא רך מאוד ל50/50.
    אתה תגיד לי שתראה איך ג'ונס ואפילו קוטיניו נכנסו לתפקיד הזה, לדעתי שניהם יותר אגרסיביים ממנו. הוא מאבד הרבה כדורים על הרכות שלו.

מולר זו דוגמא מעניינת אבל מולר הוא הרבה יותר חלוץ מאשר קשר התקפי.
    ואן דה בק הוא קשר התקפי שכן מסוגל לעשות תנועה חכמה לעומק. לדעתי לא מתאים לסגנון שלכם.
    אתם משחקים עם עוד חלוץ ב10 כשצריך או 3 חלוצים פר אקסלנס ב4-3-3.
    קלופ לא סתם זורק קשר התקפי לאחד מהקשרים המרכזיים, הוא צריך שזה יהיה מישהו שמסוגל לנהל את המשחק מרחוק, לאיים מרחוק על השער וגם אחד שמסוגל לעבוד ולנצח מאבקים.
    ואן דה בק לא נראה לי איים פעם אחת השנה על השער מרחוק, הוא נותן תנועה לעומק מדי פעם ואת העקבים שלו.
    ביכולות הגנתיות הוא בעיקר קורס.

באמת שלא נראה שהייתה הרבה יצירתיות ומחשבה בהגעה שלו.
    התחלנו להיות מקושרים אליו במקביל לאיזור שסגרנו את ברונו, כאילו למישהו במערכת לא היה ברור שזה שחקן שיושב לפורטוגלי בדיוק על העמדה. ברור שמצב החוזה שלו שם היה קטליזטור למעבר שלו בקיץ, אבל באמת נראה שלסולשאייר אין מושג למה הוא היה צריך אותו.
    אייקס עקצה אותנו יפה ועל הדרך פינתה מקום לכשרון צעיר הרבה יותר גדול ממנו להכנס במקומו בהררכייה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. Clichy COYG

טאנקליף שכבש עבור קראולי טאון לא היה הבטחה גדולה מהאקדמיה של יונייטד בזמנו?

7. k_700 Member

לא,
    זה היה ראיין טאניקליף הוא לא משחק בקראולי טאון.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא.
    מי שמשחק אצל קראולי הוא ג'ורדן שגדל בכלל אצל ווסט ברום.
    מי שהיה אצלנו הוא ראיין (שהגיע לכותרות בעיקר בגלל שאבא שלו הימר כילד שהוא ישחק בבוגרים שלנו ועשה כמה שנים מאוחר יותר זכייה יפה כשהילד שותף במשחק רשמי של גביע הליגה), והוא משחק היום בכלל בלוטון שמשחקת בצ'מפיונשיפ.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תחזרו להודעה הראשונה שלי על דוני, אחרי ההופעה הראשונה שלו אצלנו, וכתבתי שעם אולה, בטח אם דברים לא ישתנו, זה כישלון ידוע מראש.
    כל המשחק אצלנו וכל השחקנים אצלנו היום, הם שחקנים שמתבססים נטו על היכולת האישית שלהם. אז כשזה ברונו זה נראה טוב יותר, וכשזה ג'ימס זה נראה פחות טוב, וכן הלאה וכן הלאה, ותלוי בכושר הנתון של השחקנים, אבל זאת השורה התחתונה. ודוני, וזה היה ברור מהרגע הראשון, הוא שחקן של משחק מתוכנן, של תבניות בהתקפה, של תנועה ללא כדור, של פינוי שטח, של תנועה לעומק, של משחק מהיר ובנגיעה, כל מה שמנוגד לכדורגל שלנו תחת אולה.
    זוכר משחקים בתחילת העונה וכתבתי על זה, שהוא היה רץ בלי הפסקה לשטחים, עושה בלי הפסקה תנועה, רק כדי לראות את מרסיאל נניח מנסה לעבור עוד שחקן ועוד שחקן ועוד שחקן אחרי שכבר עבר שלושה. או את ראשפורד חותך לאמצע ובועט לשער בלי בכלל להרים את הראש. ואני לא מאשים את מרסיאל וראשפורד, כי דוני משחק ממש מעט, וזה מה שהם אמורים לעשות בקבוצה של אולה, כי אם הם לא בועטים כשדוני לא במגרש אז המקסימום זה למסור רוחב למגן או אחורה לאיזה פרד כזה כי בקבוצה של אולה הציפייה היא שאותם אינבדואלים יקחו את הכדור ויעשו משהו מבחינה אישית כי אין משהו מתכונן.
    גם במשחק אתמול, שתי ההתקפות הכי יפות שלנו (באחת אפילו יצא לי WOW) היו כשהוא היה מעורב ובנגיעה אחת (באותה התקפה הוא השאיר כדור עם העקב למאטה לדעתי שעד שבעט לשער כבר נבלם) הכניס כדור לשחקן לבד בתוך הרחבה.
    בכדורגל הנוכחי של אולה ברור שהוא לא יכול להצליח. אצל סיטי או ליברפול? אין לי ספק שיצליח. שחקן שיודע למצוא שטחים, שמשחק בנגיעה, שאין לו אגו, הוא מושלם למאמנים כמו פפ או קלופ.

oranfu, Scouser Tommy ו-alexshw אוהבים את זה.
  10. alexshw Member

קלופ עוקב אחרי טוטנהאם?
    https://pbs.twimg.com/media/ErY20xdW4AI8Exh?format=Xxx&name=small

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מצב שאפשר להביא את הבלם של מארין בתקציב שלנו.

oranfu, Scouser ו-yakov_y אוהבים את זה.
  12. alexshw Member

זה הפועל זבל?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

13. oranfu Member

טאנקליף ההוא מיונייטד, לפחות עד כמה שזכור לי, היה אפס כישרון פשוט ג'מוס יוצא דופן מה שעזר לו להתבלט בנוער.

חח

14. k_700 Member

לא היה בטאנקליף הרבה, היה גולם איטי שהיה מקומי(קפטן באקדמיה) אז קיבל קצת כותרות.
    המזל שלו ששיחק בקבוצה מוכשרת שלנו באקדמיה שתפסה המון זרקורים אחרת אף אחד לא היה שומע עליו.

אם פוגבה עם כל הכשרון שלו אז לא הצליח לפלס מקום לרוטציה אצל פרגוסון לטאנקליף לא היה שום סיכוי.

מצחיק איך מוריניו כשהוא לא עובר סיבוב בשלב 900 בגביע בנצחון טכני הוא מקבל את ההגרלות ההזויות האלו של קבוצות מהנון ליג.
    אף פעם לא נגמר לו המזל בהגרלות.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נראה לי שיש מזל בהיסטוריה של ההגרלות אי פעם שדומה למה שקורה עם סיטי בשנים האחרונות.