הגול הכי יפה שהכנסתם..

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏16/12/04.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיברתי עוד על קדנציית מודיעין שהסתיימה רק לפני שלוש וחצי חודשים..

האמת משחקים, לא בחורף כמובן, ובכל ביתספר יש מגרש דשא עם דגלים שערים רשתות והכל די מושקע, אבל הנבחרות זונות, אני נרשמתי לביתספר מאוחר אז לא יכולתי ללכת לנבחרת, אם באביב שוב ישחקו, אני אלמד אותם, אני אומר לכם, אי אפשר להסתכל על איך הם משחקים בלי להתעצבן.. פשוט אפסים.

ובקשר לבישולים יפים, אני לא אוכל לציין אחד, אני פשוט גיליתי בשנה האחרונה בערך שיש לי ראיית משחק די טובה, שמספיק לי לראות ריצה של חלוץ, ובלי לחשוב אני שם לו כדורגל על הרגל לא משנה איך אני אמסור, אם רק היה לי דריבל יותר טוב...

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/04
  2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תתאזרח ואולי עוד תשחק ביום מן הימים במדים הלאומיים עם תומאס רדזינסקי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx .

איייכס קנדים משחקים כדורגל, רק המחשבה על-כך גורמת לי לבחילה... שישארו עם המייפל ליבס שלהם בטורונטו ועם הקנדיינס שלהם במונטריאול.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/12/04
  3. שבצ'נקו Member

הגול הכי יפה,אני לא אוכל לציין
    יש כמה יפים שהבקעתי.

מסירת רוחב ליד השער,שחקן הגנה נצמד עלי ועם העקב אני מגלגל את הכדור לרשת בלי שהושער שם לב.

עוד כמה גולים יפים זה בבעיטה חופשית בערך משלושת רבע מגרש(בערך 40 מטר) במסובב לחיבור(השוער לא דימיין שזה יכול להיכנס) כל זה כמובן על מגרש קט רגל.

עוד אחד שקשה לי לשכוח זה גול שבעטתי כדור מ20 מטר מהאוויר וזה ומהמשקוף בפנים.

בזמן האחרון אני לא ממש משחק אבל אם אני אשחק שבוע אני אחזור לכושר.

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארטיום, מגרש קט-רגל הוא לא יותר מ- 30 מטר, אז 3/4 מגרש? תעשה את החישוב, זה לא 40 מטר... בערך חצי מזה.
    לגבי שערים, הבקעתי מאות אם לא יותר וזה נראה לי קצת טפשי לציין גולים יפים, כי להגיד "הבקעתי כמו ראול" (וגם אני שמתי שערים בעקב וכו') זה נשמע כאילו מי יודע מה, והכל בשכונה.
    לכן אני רוצה לשנות קצת את הכיוון של הדיון, ולבקש שאם מישהו מספר על שערים שלו, שזה יהיה על מגרש גדול במסגרת ליגה לנוער או משהו כזה, או לספר על דברים משעשעים שקרו לכם במשחק כדורגל. אני (ובטח גם איתי) לא אשכח טורניר שהיה לנו בבית ספר, כשבצד של המגרש יש מדרגות כאלה ששם יושבים לצפות, ובמצב של שוויון בסוף אחד המשחקים כדור עף לכיוון המדרגות, השוער יצא לאסוף אותו אבל הוא פגע בשפיץ של המדרגה העליונה, שזה לא נחשב כדור חוץ, ועבר את השוער בדרך לשער, גול די ביזארי... בטוח יש לי עוד סיפורים, אבל בהמשך...

טוב נו, הנה עוד אחד- שיחקתי עם חברים באולם הספורט, הייתי שוער ובערבוביה ברחבה חבר שלי במקום להרחיק החוצה בעט דווקא טיל לעבר השער שלנו, למזלנו היה שם שחקן של הקבוצה היריבה שחטף את הטיל לראש וגם הציל אותנו מגול עצמי באותה הזדמנות. אתם מסוגלים לתאר כמה צחקנו עליו...

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל, אי אפשר בלי הבעיטה לראש של דין אחרי שכבר עברת אותו והוא שכב על הרצפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx ...

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהה נכון, פעם אחת חשבתי שאין יותר משפיל מלהשכיב שוער על הרצפה ולבעוט עליו שיכנס חזרה כשער עצמי. אז אמרתי "ננסה, מה יקרה", השכבתי שוער עברתי אותו ואז ניסיתי לבעוט לו על הראש כך שהכדור יפגע לו בראש ויכנס חזרה כשער עצמי שלו (אני מקווה שאתם מבינים את הסיטואציה), אבל מה שיצא בדיעבד הוא כדור מספיק חזק כדי להכאיב לחבר שלי בפנים אבל לא מספיק חזק כדי להיכנס, אז בסופו של דבר הכנסתי אותו בעצמי...

נערך לאחרונה ב: ‏18/12/04
  7. שבצ'נקו Member

גל,אצלנו מגרשי הקט רגל זה בערך 55 מטר ליד השכונה,אתה יודע כאלה עם בטון ויש גם סלים,ז"א בערך כמו חצי מגרש כדורגל.

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכיף היו נשארים.. אבל ההוקי בשביתה אז הם מוציאים תסכולים.

כדורגל גם ככה יהיה פה, כל העיר מהגרים.

גם כן פרספקטיבה, תומאס ראדזינסקי..

9. shmulikwe Member

שיחקתי במגרש עם חברים. אחד הוציא קרן וחבר שלי ברחבה סימן לו שאני מחוץ לרחבה פנוי, אבל הוא לא שם לב ומסר להוא שבתוך הרחבה אבל מסירה מוזרה שהייתה מסובבת ופגעה לחבר ברחבה בצד החיצון של הנעל לכיווני והכדור היה מוקפץ וטיפה מסובב. ישר מהאוויר בעטתי בשמאל טיל מדהים לחיבורים (שמאל היא החלשה אבל בטיפה) איזה גול...

10. Eden_ape Member

פעם שיחקנו 11 יענו וולה
    קיצר בעטתי (מעצבים) חזק על הריצפה פגע במישו באוויר ונכנס כולם היו בהלם חח

11. עד המוות הפועל Member

השער הכי יפה שהבקעתי, היה שקיבלתי בערך בחצי מגרש כדור מהאוויר שאני עם הגב לשער,
    אז בשביל להרחיק בעטתי אחורה (לא מספרת) עבר מעל השוער שעמד מחוץ לרחבה ונכנס!
    פוקס פוקס אחושגלינגגלינג אבל שער זבאז

12. אלי מתחן Member

שהיינו קטנים ראינו ילדים גדולים משטרן (רחוב ליד השכונה שלי) משחקים במגרש נגד ילדים מהשכונה שלי.
    ילד מהשכונה שלי ניסה לעשות משהו דומה או שיצא לו בטעות, את הלילה הוא סיים בבית חולים, וזה כאב לו יותר מאשר לשוער.

13. city Member

אתמול שיחקנו בשכונה כדורגל והיה גול שבישלתי שלא היה יפה מבחינת הגול אלא מבחינת המהלך שלפני. אני עמדתי בקצה הרחבה בפינה, ושחקן מהקבוצה שלי הרים לרחבה. שחקן של הקבוצה השניה ניסה לנגוח ויצא לו נגיחה אחורה לכיוון השוער שלו. דפקתי ספרינט והצלחתי לקחת ממש לפני שהשוער שיצא הגיע לכדור. בגלל שהייתי קרוב מדי לקו הקרן לא יכלתי לבעוט. הכדור היה קצת מוקפץ מהעצירה שעצרתי אותו מהאויר אז הבאתי בעקב אחורה מעל השוער, לפינה השניה של הרחבה. השחקן הראשון, זה שניסה להרים לרחבה, בא מאחורה נתן לכדור לקפוץ קפיצה אחת והקפיץ מעל השוער לחיבור.

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני כמה ימים הבקעתי גול מעניין:
    הייתי בתפקיד החלוץ בנבדל (האמת שפשוט לא היה לי כוח לחזור להגנה), כשמישהו חטף כדור ורץ קדימה. הוא היה עם עוד שני שחקני הגנה ואני הייתי טיפה מקדימה, עם הגב לשער. איכשהו הכדור הגיע אליי, ובלי לחשוב פעמיים ובלי להסתכל ישר בעטתי בחצי סיבוב. מסתבר שחצי סנטימטר מאחורי היה השוער שיצא, ואחרי שהכדור עזב את הרגל, הרגל עצמה המשיכה עד המגע הבלתי נמנע עם הנעל שלו. את כאבי התופת בבוהן שאני מרגיש עד עכשיו ואת הצבעים שגיליתי שקיימים בעולם אחרי שהורדתי גרביים אחרי המשחק אני לא יכול לתאר, מה שכן בזמן שאני צועק אהההה אני עוד מספיק להרים את הראש, לראות את הכדור הולך לעבר הפינה, ולראות שעוד שחקן הגנה איכשהו הגיע לשמה, ועמד ממש על קו השער. הוא ניסה להציל את זה, הכדור פגע בו, סטה עוד טיפה הצידה, אבל פגע בקורה ונשק לרשת. הורדתי את הראש חזרה לדשא והתפניתי לצעוק.....http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

15. Engel Del Madrid Member

הגול הכי יפה שהכנסתי.. אמממ..
    בא לי להקפיץ..
    תראו אני משחק בערך כל יום או מינימום 3-4 פעמים בשבוע בדר"כ ראשון שני חמישי ושבת..
    אז היו הרבה גולים יפים.. אבל אני חושב שהיה גול אחד מאוד ביזארי..

זה היה התערבות על פחית קולה עם איזה ערס בן 21 מצב של 2-2 כשאני הבקעתי את ה2 שערים לזכותנו והוא הבקיע את 2 השערים לזכותו, אז השוער (משחק בנס טוברוק) שלו נפצע למזלי ועלה איזה אחד שמן ג'אחוול.. עכשיו זו היתה התקפה אחרונה, אני מקווה שכולכם יודעים מזה.. אז כשמסרו לי מההגנה אז הייתי לבד מול שוער, פתאום אני רואה איזה כלב ענק מתחיל לנבוח אז צעקתי אהההההההההההה כלב כלב אז השוער ואני ברחנו והכדור התגלגל לו לתוך השער...