הגול הכי יפה שהכנסתם..

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏16/12/04.

1. M_T_A Member

בדיוק אתמול שמתי גול נדיר, אחרי חודשים ארוכים בלי כדורגל, הדהמתי אפילו את עצמי...

שחקן מהקבוצה היריבה רץ באגף שמאל שלו(ימין שלנו), חטפתי את הכדור והתחלתי להתקדם לעבר האמצע תוך כדי שאני מחפש למי למסור. אבל לא היה כ"כ למי למסור ומהר מאוד מצאתי את עצמי מול 2 שחקנים שחסמו גם את אופציות המסירה הקלושות שאיכשהו היו לי. בלי לחשוב יותר מדי שלחתי לעצמי פס חסר סיכוי בין שניהם וגם הגעתי אליו למרבה ההפתעה.. אחרי המעבר המדהים בין 2 השחקנים סטיתי חזרה לאגף ימין, אבל במקום להרים, במהלך אגואיסטי במיוחד, החלטתי לעבור גם את השחקן שבא כדי לסגור לי את ההרמה שכולם ציפו שתבוא. המשכתי לכיוון השער ובעטתי מזוית קשה עם החלק החיצוני של רגל ימין חזק לפינה הרחוקה, בלי להשאיר הרבה סיכוי לשוער.

גול פשוט ענק אם יורשה לי להגיד

2. קינג לדלי Member

הנה סיפור שמלווה אותי כל החיים...
    תמיד הייתה לי שליטה מעולה בכדור ותמיד בבתי הספר הייתי מבקיע שערים אחרי שהייתי עובר את כולם.
    כדורגל על מגרש גדול שיחקתי רק שנה אחת (מסיבות כאלה ואחרות)בגיל 11.
    השנה הייתה 83 ובאותו זמן שומי היה נחשב לאלוהים בכפר סבא(עד היום).
    היה לי אימון במגרש הישן והאהוב והמגרש היה בוצי מאוד. פתאום ראיתי שהבוגרים עומדים בצד ומחכים שהאימון יגמר. אמרתי לעצמי שאני חייב להתחיל עם הדאווין בדקות שנותרו...
    לקחתי כדור ויצא לי הגול של דייגו מול אנגליה ולא ביד...פשוט עברתי את כולם בדרך וגילגלתי פנימה.
    המאמן שלי שרק לסיום והבוגרים נכנסו מולנו(בן דוד שלי גם שיחק בבוגרים)ואני ביפנים הייתי בעננים...
    פתאום שומי הגדול שבכפר סבא כולם מרכינים את הראש מולו רק מיראת הכבוד ניגש ואמר לי " ימני(תימני) אתה תהיה שחקן ! "

החלטתי לפרוש בשיא...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/1/07
  3. Dimitar Berbatov Member

אני לא משחק באף קבוצה מסודרת או בליגה, מדי פעם עם החברים או המשפחה, אבל תמיד היתה לי שליטה טובה בכדור וראיית משחק מצוינת.

לפני איזה כמה חודשים הבעקתי גול יפה:
    מסרתי כדור עומק בין שניים לשחקן א' בפינה השמאלית ואז הוא הרים לי את הכדור לוולה ובעטתי בימין לחיבורים מ-16 מטר מהפינה של הרחבה, אחד השערים הכי יפים שלי!

ראיתי שכמה פה גם כותבים על בישולים אז, שבוע שעבר בישלתי גול גדול:
    קיבלתי את הכדור משחקן א' בפינה הימנית עברתי את השחקן היריב בהטיית גוף ואז עברתי עוד שחקן וחתכתי לאמצע ואז ראיתי בפינה הרחוקה שחקן מהקבוצה שלי רץ, ובין שלושה שחקנים הכנסתי לי כדור גדול, השוער יצא אליו, אבל הוא עבר אותו וגלגל פנימה.
    אחד הבישולים הכי יפים שלי!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/1/07
  4. Engel Del Madrid Member

קין, אתה תימני?

5. spurs229 Member

6. קינג לדלי Member

יש דברים שאין לך שליטה עליהם...

7. LFC ROCKS Member

אממ, גול הכי יפה... לא יכול להזכר בכולם, אני אולי צעיר אבל משחק המון...
    אני משחק כבלם אז לא יוצא לי הרבה, אבל ההסטה להגנה נעשתה רק בשנה האחרונה, ככה שיש לי איזה שער זכור במיוחד מלפני כמה שנים...:
    היינו באיזה משחק חשוב מאוד, הייתי כולה כיתה ה'... משחק רבע גמר בגביע (קבוצה לא חשובה), חצי גמר היה חשוב מאוד לכולנו... בערך היה דקה אחרונה והיה 2-2... ושיחקתי אז כחלוץ או קיצוני ימני. קיבלתי הוצאת חוץ, עם הגב לשער כששחקן שומר עליי הקפצתי לעצמי ובעטתי מחצי גובה בסיבוב חד לחיבור, מעל השוער.. היה שער מדהים ומפתיע, ויותר מכל חשוב.. ניצחנו 3-2 ועלינו לחצי גמר, וזה יותר חשוב מהגול.

אהה הנה אחד די חדש שאני זוכר, לפני כמה חודשים... הייתי בלם והייתי עם הכדור על קו השער וניסיתי להרחיק, והשוער המטומטם כל הזמן איכשהו הפריע לי, בטעות... כל 2 שניות אני ניסיתי להרחיק, הוא בטעות הפריע לי, והוצאתי את הכדור מקו השער. בסופו של דבר התעצבנתי עליו, הקפצתי לעצמי (שוב) והרחקתי את הכדור בעצבים... הסתובבתי וכמעט בעטתי בקורה[מעצבים], כשלפתע אני שומע את כולם נדהמים.. הסתובבתי וראיתי בשער השני את הכדור ברשת, מסתבר שהשוער השני יצא משום מה ואני בעטתי חזק ומדויק מאוד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏27/1/07
  8. reda Member

חחחח אנלא הכי סקורר אבל בד"כ שאני שם תגולים יוצא לי מין פוקסים יפים כאלה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

אני זוכר אבל פעם אחת שהייתי דיי קטן בכיתה ד' או ה'..ששיחקנו עם חברים שלנו..עכשיו היינו אני וחבר שלי נגד גם כן 2 חברים שלנו...
    עכשיו מי שהיה מולי עם הכדור...ותחשבו שאני די שמנמן [באותה תקופה כמובן חחח] ואין לי הרבה משותף לכדורגל
    הקיצר כמו שאמרתי הכדור אצל חבר שלי ואני נלחם כאילו זה על החיים שלי וחוטף לו תכדור...ואותו אחד אין לו כח לרדוף אחריי..נשאר רק את השוער...מהקטע הזה אני הרגשתי כאילו בנאדם אחר משחק ואני צופה מהצד:
    אני רואה ילד שמנמן שמתקדם לעבר השוער שיוצא אליו, הילד עושה את עצמו בועט, חותך שמאלה ועם רגל שמאל החלשה שלו נותן פס לרשת החשופה...אני חוזר אל הגוף שלי ורץ כמו טמבל מתעייף ועוד שניה מת חחחחחח...

אגב היה לנו בכיתה ו' משחק עם מצב דומה...אבל לא ממש הלך טוב...היה איזה שוער ענק...ג'מוס...הקיצר אני איכשהו מקפיץ מעליו אבל זה הקפצה כזו שהכדור עובר תשוער אבל לא יותר מזה...כאילו שאני צריך לבעוט אחרי שאני מקפיץ מעליו..נקווה שהבנתם...הקיצר הכדור בא אליי מהאוויר והוא מתלבש לי בול על הרגל...ופוגע במשקוף http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

עוד גול יפה זה שהיה 0-0 וההפסקה עוד מעט נגמרה הכדור מגיע אליי ואני בגול שמזכיר תגול של ננאד פראליה מול בית"ר [מי שזוכר שהוא הניף כזה תרגל גבוה והקפיץ מעל השוער]..

קיצר הייתי על החצי והכדור הגיע אליי ובלי לחשוב בעטתי כזו בעיטה שעברה מעל השוער קפצה על הרצפה ונחתה בחיבור של השער..ואני בשמחה מאופקת ולא ברורה לא מאמין למרות שאחרי זה בשיעור התלהבתי כמו לאדע מה חחחח

9. Legolas Member

הגול הכי יפה שלי היה ששיחקנו בדשא במגרש עם שערים כמו במשחקים והייתי בחצי המגרש וזיהיתי את השוער מחוץ לרחבה, אז נתתי בעיטה של הקשתה מעליו מ35 מטר אני מעריך השוער כמעט הצליח להגיע לכדור בקו השיער אבל הוא נפל והכדור היה ברשת.

הייתי לי גם הצלה יפה שזכורה גם לרעה, אותו מקרה מישהו נתן הקשתה מעל השוער של הקבוצה שלי ואני הייתי ממש קרוב לשער ושראיתי שאני לא יכול להרחיק בצורה טובה בלי שאני אבקיע גול עצמי עשיתי מספרת על מגרש אבן שבסופו של דבר נפלתי על הראש ופתחתי תראש בנוסף.

נערך לאחרונה ב: ‏27/1/07
  10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם הכי יפה כי אני לא רושם אותם (לא שאני וירטואוז, אבל מי זוכר לעזאזל), אבל אחד המרגשים כבשתי הקיץ.

המצב הוא כזה: משהו כמו 10 שעות אחרי הנחיתה שלי בארץ הקודש, אחרי שבפעם האחרונה ישנתי לפני יומיים (כל הטיסה לא הצלחתי להירדם), אני והחברים מגיעים לציין את הנחיתה במשחק בשכונה. גילוי נאות: הפעם האחרונה ששיחקתי היה באוגוסט 2004, בקנדה חוץ מלבעוט בבית לא נגעתי בכדור. אלוהים יודע איך, אבל אחרי קרבות האבן נייר ומספריים המותחים הצלחתי גם להישאר על המגרש (היה שתי קבוצות מזמינות) וגם כשחקן שדה (שוערים מתחלפים מן הסתם). מתחילים את המשחק, מוסרים לי מהחצי, אני לוקח את הכדור, פורץ בין שלושה שחקנים עם תנועות רגליים שבחיים לא חשבתי שאני יכול לעשות, יוצא אחד על אחד מול השוער ועם הצד החיצוני שולח לפינה הרחוקה עם הקורה פנימה. הנגיעות הראשונות שלי בכדור רציני מזה כמעט שנתיים. כישרון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

11. נוי כדורגלנית בדם ולעולם! Member

אני זוכרת שאני הכנסתי גול...
    במקום בעיטת חמש יצאתי עם הכדור עברתי את כל השחקנים במגרש...
    הגעתי לרחבה של השוער היריב עשיתי לו סיבוב וגלגלתי את הכדור לרשת...
    :aaa7:

12. משוגע בירוק Member

וואו איזה הקפצות הולכות כאן בפורום... אפילו אני לא זוכר שפתחתי דיון כזה...

13. Blokhin Member

המהלך :
    שיחקנו בבית הספר לפני כמה חודשיים ומגרש בערך 40 מטר . אני אמדתי בול בחצי אז השוער של הקבוצה
    היריבה בעט בעיטת חמש והכדור הגיע לחזה שלי ואז הקפצתי אותו ובעטתי גבוהה ואז זה הבר מעל השוער ישר לחיבורים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואי, בדיוק כמוני. מאז שהתחלתי לראות את חואן רומן ריקלמה משחק, התאהבתי. פעם הייתי אוהב לרוץ על הקו (אני מוכן להמר על המון כסף שאני משאיר פה אבק אחרי כולם), אבל מאז שראיתי את הארגנטינאי, נעשתי נדיב. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

השער הכי יפה שהבקעתי היה במשחק שכונתי (מן הסתם). אני וחברים שלי (שלא ממש אהבו לשחק כדורגל, אבל בכל זאת שיחקו מדי פעם) שיחקנו נגד קבוצה של ילדים שהתפערו בכך שהם משחקים בקבוצת כדורגל. לקחתי את הכדור מתחילת המגרש ועברתי אותם אחד אחד, כולל את השוער ומשם בעטתי את השפיץ של החיים שלי למרכז השער. למה שפיץ ולא גלגול פשוט? כי אני לא רואה בעיניים באותם הרגעים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

אני הבנתי מתי אני משחק טוב, כשאני לא חושב, אלא נותן לרגליים לזוז לבד. ככה אני גם לא נלחץ ותמיד מקבל את ההחלטה הנכונה, גם אם אני צריך לקבל אותה בזמן קצר ביותר.

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/07
  15. Jose Mourinho Member

אממ.... אווו ווואה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

אני זוכר גול ביסודי שקיבלתי כדור קצת מחוץ לרחבה, ובלי לחשוב בתוך שנייה(כאילו הרגל חשבה מעצמה!) הקפצתי עם רגל שמאל החלשה שלי מעל השוער.
    בזמן האחרון היו גם כמה גולים יפים, כמו למשל שלקחתי כדור מהשער שלי, עברתי בריצה שחקן אחד, אחרי זה ביסיקלטה פנימית על שחקן אחר(משחק של 5 על 5 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ), ואז הטעייה לשוער וגול.
    אני זוכר גם גול אחד שהגעתי מול השחקן האחרון בדרך אל השער, חיכיתי שנייה שהוא יתקרב, ואז נגיעה קטנה בכדור ושוב הביסיקלטה המפורסם, הפעם החוצה - אותו בלם לא ידע מאיפה זה בא לו ונשאר מאחור, 3 שניות לאחר מכן כבר מצאתי את השוער יוצא עליי בהתנפלות, דריבל אלגנטי וגם הוא נשאר מאחור, וכל מה שנשאר לעשות זה לגלגל את הכדור לשער הריק.
    היה גם אחד שקיבלתי כדור קצת לפני הרחבה, עברתי את שני הבלמים בתרגיל "אחת-שתיים" ומתוך הרחבה יצאה לי מן דרד'לה למרכז השער שאיכשהו עברה מתחת לרגל של השוער. הבעיטה מעפנה, אבל המהלך היה יפה.
    ואחד ששיחקתי עם ממש גדולים(אני הייתי בן 14, והם 20 ומעלה) - קיבלתי כדור, עברתי אחד, חלפתי על פני השוער, וממש ממש מזווית אפס גילגלתי ברגל שמאל לקורה הרחוקה ופנימה, לא האמנתי שהכדור נכנס.
    זכור לי גם אחד שקיבלתי כדור בחצי, הקפצתי מעל הרגל של שחקן אחד, ראיתי שחקן שגולש אליי, חתכתי לכיוון הנגדי וממש לפני שהגעתי לשער הספקתי להחליף רגל ולשלוח לפינה הנגדית(משהו כמו השער של ואן-ניסטלרוי מול פולהאם ב2002/2003).

אבל אני בעיקרון נוהג למסור לשחקן שאיתי רוחב שאני מול השער מאשר להבקיע, כזה אני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx .
    ומן הסתם מה שאני הכי הכי אוהב זה לעבור שחקן בתרגילים. אי אפשר לתאר את ההרגשה שזה מצליח לך. אומרים עליי שאני כמו זלאטן, גבוה גבוה אבל השליטה בכדור ברזילאית http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/1/07