הגרלת הבתים של יורו 2008

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏1/12/07.

1. Christian Dailly Member

לדעתי תהיה הפתעה,פורטוגל וקרואטיה לא עולות.

תגידו,גם ברבע הגמר תהיה הגרלה או שזה לפי בתים?
    זאת אומרת,מקום ראשון בבית א' נגד מקום שני בבית ב'?

2. Mr.Eko Member

בית א'-בית מאוד מעניין,העדיפות כמובן הולכת לצ'כיה ופורטוגל אבל צריך לזכור שגם טורקיה היא נבחרת מצויינת שתעשה חיים קשים בבית הזה. צ'כיה תעפיל לדעתי ואני מתלבט בין פורטוגל לטורקיה.
    למרות הכל אני הולך על צ'כיה ופורטוגל.

בית ב'-בית די משעמם,גרמניה עולה בטוחה מהבית הזה וביחד איתה יעלו קרואטיה או פולין,אני הולך על פולין.

בית ג'-בית המוות ללא ספק בכלל! 4 נבחרות חזקות מאוד,הימור שלי איטליה וצרפת.

בית ד'-בית שהוא גם יכיל הרבה מתח,בבית הזה יש עדיפות לא קטנה לספרד על פני שאר הנבחרות אבל לדעתי אי אפשר לדעת בוודאות מי תעלה. אני אלך על ספרד ורוסיה.

3. Raulito Madridista

בית ג' ללא ספק הבית המעניין ביותר,
    נכון שמוקדם לשפוט, אך אני בספק אם להולנד יש מה להציע נגד איטליה וצרפת, בכושרה הנוכחי.
    משחק אדיר יהיה לנו במחזור הראשון שהולנד תארח את צרפת, ובכלל,
    אני צופה משחקים מרתקים מאוד בין שלושתן. מי שתאבד נקודות לרומניה, לא תעלה, כנראה.
    בית א' מעניין. צ'כיה אומנם לא אותה נבחרת של שיאה, אבל פורטוגל לאורך כל המוקדמות - חורקת.
    יותר מידי תוצאות תיקו במגרשים קלים על הנייר, אין לה סקורר אמיתי, והיא נחלשה עם פרישתו של פיגו.
    נבחרת תורכיה בקמפיין לא רע בכלל במוקדמות, שחקנים כמו אמרה, ניהאט, אלטינטופ, יש להם מה להציע.
    שוויץ נבחרת שאני חושב שהיא לא ברמות הגבוהות מספיק.
    בית ב' הוא בית שגרמניה תדלג ליורו. אני לא חושב שקרואטיה נבחרת כזו גדולה, זה שהם הביכו את האנגלים,
    רק מראה את החולשה של הנבחרת של מקלארן. קרואטיה יכולה לעשות צרות, אבל אני בוטח בגרמנים.
    אוסטריה חלשה מאוד ופולין לא יודעת מה היא עושה ביורו בכלל, לא מחזיק ממנה.
    בית ד' הוא בית קל לטעמי עבור ספרד. יוון אלופת אירופה, או.קיי, צריכים לנצח אותה בכל זאת.
    שבדיה לא בשיאה והיא נבחרת בינונית ורוסיה של הידינק גם לא כשרונית במיוחד.
    במונדיאל סיימנו במקום הראשון וקיבלנו הגרלה קשה מאוד, מה שכן, לסיים ראשונים לא מבטיח כלום,
    כאשר לא משנה איזה יריבה נקבל מבית ג', במידה ונקבל, זו תיהיה הגרלה סופר-קשה.

4. samoel Member

לא לזלזל ברומנים.
    מה רוצים מהגרמנים ? גם נבחרת גדולה וגם כדורגל טוב, התכננתם שיהיו כמה שפחות נבחרות גדולות ביחד, ואיזה כיף שתי הנבחרות שמשחקות הכי טוב ויפה(קרואטיה וגרמניה) באותו בית, ולפחות הוא יחסית בית קל להן כך שהן גם כנראה תעלנה, אני חושב שזה מעולה דווקא!

5. דנידין Member

בוודאי שזה מעולה. אנחנו נראה כדורגל טוב וגם את הקבוצות היותר טובות ברבע ובחצי גמר.

6. Tony Adams Member

4-5 עולות יש בטוח. צ'כיה, גרמניה, קרואטיה, ספרד ואולי פורטוגל למרות שיהיה לך קרב לא קל עם טורקיה עם העליה לרבע גמר.
    בבית ד' שבדיה ויוון ילחמו על הכרטיס השני. אני בספק אם רוסיה, שהגיעה לטורניר בטעות, תוציא ולו נקודה. לדעתי שבדיה נבחרת יותר חזקה, אבל יוון תעשה לה חיים קשים.
    בבית ג' הכל פתוח, אבל לדעתי איטליה תסיים ראשונה בבית. צרפת תעפיל מהמקום ה-2, אבל בקושי. צרפת, לדעתי, הנבחרת הכי איכותית בבית, אבל תמיד יש לה מנהג לפתוח חלש (למעט ה-2:1 הגדול מול אנגליה ביורו הקודם). הולנד לא חזקה מספיק והתפקיד של רומניה יהיה לקלקל לכולם, ויש סיכוי לא רע שהיא תצליח בכך.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

עוד מישהו חושב שיש משהו חשוד בכך שאיטליה שוב בבית המוות? אני תמיד זילזלתי באיטלקים כשהם התלוננו על קיפוח, הגרלות מכורות וכו', אבל הסיפור הזה חוזר על עצמו כבר כמה פעמים ברצף.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אתם יותר מדי מזלזלים באוטו וביוון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

9. Tony Adams Member

הברק לא פוגע פעמיים באותו מקום.

10. yoni10 Member

רק אני חושב שהולנד לא תיהיה מסוגלת לדגדג את איטליה וצרפת?
    העולות מבית ג יהיו איטליה וצרפת, רומניה יכולה להזיק קצת.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יש אנשים שיטענו בפניך אחרת...
    נבחרת הכי מעצבנת שיש, אבל היא נבחרת של טורנירים...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/12/07
  12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יוון אולי לא תזכה בפעם השנייה ברצף, אבל מהבית הזה היא בהחלט יכולה לעלות לרבע הגמר.

13. אחד_מנתניה Member

העולות שלי:
    א.פורטוגל,שוויץ(לא לשכוח שהיא המארחת)
    ב.גרמניה,קרואטיה
    ג.איטליה,צרפת(הולנד מקום אחרון)
    ד.ספרד,רוסיה(לא יודע איך)

לומר תאמת, אנגליה באמת חסרה לי.

14. George Best Member

נבחרת של טורנירים?
    לא הייתי נסחף לירן..
    הזכייה הייתה תופעה, במוקדמות המונדיאל הם אכזבו בגדול ובמוקדמות היורו הם סיכמו אחלה קמפיין.
    אבל נבחרת של טורנירים היא לא אחת שצצה לפני בדיוק 3 שנים ובין לבין הודחה ממוקדמות מונדיאל.
    היא עוד תצטרך להוכיח את עצמה, וכל פעם זה יהיה לה יותר קשה, כי זה לא שצצים להם פתאום כמה סופרסטארים חדשים לסגל, ונבחרות גדולות כבר פחות יזלזלו בה וידעו פחות או יותר מול מה הן מתמודדות.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

די לזלזל בהולנד. למרות הלוזריות שלהם לעומת השחקנים המוכשרים שלהם ההישגים באמת הם ממש על הפנים אבל מתישהו משהו חייב להתחבר בין אם זה יהיה עכשיו ואם זה יהיה עוד 20 שנה.