הגרלת הצ'מפיונס: ריאל מדריד-מנצ'סטר יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏19/12/12.

1. alexshw Member

הרבע גמר ב - OT ב -2000 זה האכזבה הכי קשה שלי מיונייטד ב - 17 שנה שאני אוהד אותם.
    מאותם ימים שהכל הולך הפוך. ציפיתי להצגה של השדים.
    ההדחה ב - 2002-03 התקבלה יותר בטבעיות, בגלל שריאל השתפרה מאוד מבחינת איכות הסגל ב - 3 שנים האלה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/12/12
  2. Civil Anti Madridista

הגרלה פנטסטית פשוט! משחקים גדולים והציפיות בהתאם
    נמתין בסקרנות לראות איזה קבלת פנים מחכה לכריסטיאנו באולד טראפורד
    בארסה-מילאן, שחטאר-דורטמונד, ארסנל-באיירן באמת קיבלנו שמינית ראויה לליגת אלופות

3. JohnTerry26 Member

תמונה שהועלתה לפייסבוק לפני שעתיים (כחזרה להגרלה):

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/540241_501470173209745_1493821924_n.Xxx

מה אתם אומרים? אין מצב שזה יכול לקרות.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הגרלה נוראית, נראה יותר מדי קבוצות קטנות בשלבים הגבוהים..

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שקיבלנו הגרלה נהדרת, משחקים ענקיים כמו יונייטד-ריאל,באיירן-ארסנל,בארסה-מילאן.. המשחקים של דורטמונד ושל מלאגה וולנסיה לדעתי יהיו מאוד מעניינים ומרתקים, אני צופה לכדורגל נהדר במשחקים האלה

6. פול סקולס Member

למי ששאל, כמובן שרונאלדו יתקבל בברכה באולד טראפורד. לא כל האוהדים כעסו על ההתנהלות שלו בזמנו, ועכשיו כבר עברו כמה שנים. לאנשים בכלל ולאוהדי ספורט בפרט יש זיכרון קצר. עד היום שרים לו שירים בקהל שלנו.
    עכשיו כשהצלילות וההתבכיינויות שלו רחוקות לי מהעין אין לי בעיה איתו, אבל לא אהבתי אותו אצלנו (כן, בקושי גדול ותו"כ צביעות מרובה חגגתי גולים שלו) ואני מקווה שלאנשים שיאכלסו את אולד טראפורד כשריאל תתארח אצלנו יהיה מספיק שכל כדי לא לשיר שירים בעד מישהו שלובש את מדי היריבה, לא משנה כמה הוא היה טוב אצלנו. אני מניח שיהיו שם כמה שיעודדו את רונאלדו ולא את הקבוצה שלהם.

יונייטד הפתיעה אותי הרבה פעמים השנה, אבל אם אנחנו מגיעים לרבע הגמר... זה יפתיע אותי יותר מאשר הניצחונות של צ'לסי על ברצלונה ובאיירן מינכן.

אני מתרגש, זה בטוח, אבל הציפיות שלי נמוכות, ואני מקווה שזה לא יהיה כואב.
    צופה משחק טוב ושקול יחסית באנגליה, אבל בספרד יתרון ברור להם.
    מי מארחת ראשונה?

... שחטאר - דורטמונד זה פשוט תאווה לעיניים, וגם פורטו - מאלגה אמור להיות מצוין.

באיירן הולכת לרמוס את ארסנל, לא רואה איך המפגשים ביניהם יהיו "משחקים ענקיים".
    גם אותנו הם היו עוברים. מארסנל הם יעשו קציצות.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

שום זילזול במאלאגה, אבל אני מאוד מאוד אתאכזב אם פורטו לא מדלגת מעליהם לרבע הגמר. לטעמי הפורטוגלים קבוצה טובה יותר וצריכה לנצל את ההגרלה הנוחה כדי להגיע כמה שיותר רחוק.

8. JohnTerry26 Member

לא ברורה לי האמירה הזאת בכלל. המשחק היחיד שתגיעה ממנו קבוצה "קטנה" זה שאלקה-גלאטסריי. פורטו/מלאגה ופסז' קבוצות עם כדורגל מצויין, יותר טובות מארסנל ומילאן. ולשם השוואה בעונה שעברה הגיעו לרבע מארסיי, אפואל ניקוסיה ובנפיקה, שלישייה חלשה בהרבה מה"קטנות" שאמורות להגיע לרבע העונה.

9. סדרו קייטע Member

לגבי ברצלונה-מילאן,

מי שאשכרה רואה את המשחקים ולא רק את התוצאות, יודע שהיכולת של ברצלונה לא מרשימה כפי שזה אולי נראה. המשחק מול אתלטיקו מדריד נגמר 4-1 שהיה יכול להיות בשקט 3-0 לאתלטיקו אחרי 30 דקות. נגד בטיס, הודבקו לקורות ולמשקופים של ברצלונה שלושה כדורים בחצי השני.

מקבוצה מושלמת בכמעט כל עמדה לפני שנתיים, ברצלונה הפכה כרגע כמו קבוצה של ארבעה שחקנים: מסי, אינייסטה, צ'אבי ובוסקטס (ופבארגאס שהוא משחק). שזה אולי מספיק כדי להיות הקבוצה הטובה בעולם אבל לא משהו שאי אפשר להתמודד איתו במשחק נתון. אתם יודעים, השיאים של מסי זה דבר נפלא, זה שהוא כמעט היחידי שמבקיע, זה הרבה פחות נפלא (פדרו לא הבקיע ב21 משחקים ברציפות!).

כמו שהדברים נראים כרגע, אם מסי תופס יום רע במשחק בסאן סירו (מבחינת יכולת סיום) למילאן יש סיכוי טוב להוציא תוצאה שתשאיר סיכוי לגומלין.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עם כל הכבוד למלאגה פ.ס.ז' פורטו ולנסיה שאלקה גאלאטסראי, הייתי רוצה לראות אותן מתמודדות עם קבוצות גדולות ואז מגיעות לרבע/חצי גמר.
    שאני לא יובן לא נכון, אין לי שום בעיה לקראות גמר של גלאטסראי- מלאגה, ממש לא, רק שבדרך יעברו קבוצות גדולות, אם לדוגמא מלאגה תעבור את פורטו, ואז תגיע לחצי כי עברה את שאלקה... זה מבחינתי, כלגמרי אוהד מהצד, שפשוט רוצה לראות את הטובות ביותר, אלו שעברו קבוצות גדולות, נותן קצת טעם מר, כי זה לא כל כך משקף.

שוב, שאלקה ומלאגה הרוויחו זאת ביושר, כי הן סיימו ראשונות, לא בא בטענות לאף אחד, אומר, שמבחינתי, כאוהד שרואה מהצד בלבד כרגע, הגרלה רעה.

למילאן אין סיכוי מול ברצלונה, ברצלונה תשייט לשלב הבא.

בכדורגל העולמי יש רק 2 דברים שיכולים לעצור את ברצלונה- צ'לסי ומוריניו. צ'לסי כבר לא בתמונה, נשאר מוריניו, שלא בטוח בכלל שיעבור את יונייטד... שום דבר אחד לא יכול לעצור את ברצלונה.

11. פול סקולס Member

לא רואה את צ'לסי של השנה אפילו מדגדגת את ברצלונה. זה לא אותם שחקנים שנתנו את הנשמה בשביל די מתיאו.

דורטמונד, מועדון סימפטי מבחינתי. אני רוצה מצד אחד שיעלו לשלב גבוה יותר בליגת האלופות ויקבלו קרדיט שמגיע להם על השנתיים האחרונות (ועל שלב הבתים של העונה הזאת), אבל אם זה מה שיגרום לשחקנים מרכזיים אצלם לעזוב...

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא דיברתי על השנה ספציפית, דיברתי על העידן האחרון, העידן שבו ברצלונה עדיפה על כל היבשת ומשחקת כדורגל מעולם אחר, 3-4 שנים אחרונות. עובדתית, רק צ'לסי ומוריניו יכלו לה. אני מניח שגם העונה, אם צ'לסי הייתה צריכה לשחק נגד ברצלונה, היינו רואים צ'לסי הרבה פחות פגיעה... אבל זה לא רלוונטי, לצ'לסי כרגע יש עסק עם ספרטה פראג.

13. c_web Member

יש כמה משחקים פשוט נהדרים בשלב ה 16\1 בליגה האירופית, ממה שאני זוכר:
    זניט - ליברפול
    טוטנהאם - ליון
    את מדריד - קאזאן
    לברקוזן - בנפיקה
    אנז'י - האנובר

אייאקס תשחק נגד סטיאווה ואם תעבור אותה תקבל ככל הנראה בשמינית הגמר את צ'לסי (שצפויה לחלוף על ספרטה פראג).

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לשם שינוי לא קיבלנו את ההגרלה הכי קשה וכבר מזה אני שמח, קאזאן בפברואר בקור הרוסי יהיה לנו מאוד קשה אבל אני מקווה ומאמין שבשלב הזה נראה את ההרכב הראשון משחק והוא אמור לעבור, אחרי זה אם אינשאללה נעבור אז לבאנטה/אולימפיאקוס

15. JohnTerry26 Member

כמו שאמרתי בעונה שעברה גם היה דבר דומה, וגם ברוב העונות שלפני כן, זה לא דבר חדש אז זו לא הגרלה רעה (כי אם היא רעה היא צריכה להיות רעה יחסית לקודמות). הסיכוי שתראה חצי גמר כמו מלאגה-שאלקה היה קיים בלא מעט עונות. ומה זה קבוצות גדולות? אתה לדעתי די מזלזל בפורטו ופסז'. יש 4 קבוצות שכנראה קצת מעל כולן כרגע - 2 הגרמניות ו2 הספרדיות, יצא שארסנל, יונייטד, שחטאר ומילאן קיבלו אותן, אני לא רואה הבדל איכותי בין הרביעיה הזאת לבין פורטו ופסז'. כמו שאמרת שהיית רוצה לראות את מלאגה עוברת קבוצות גדולות בדרך לחצי, אפשר לרצות לראות את יונייטד או מילאן עוברות קבוצות גדולות בדרך לחצי. אתה לדעתי קצת מתבלבל בין שמות גדולים למה שבפועל קורה על המגרש.