הגרלת ליגת האלופות 2011-12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏25/8/11.

1. alexshw Member

כן, הקבוצות ממדינות בעלות4 נציגות מפוזרות שווה בשווה בין שני החצאיים ולכן יוצא בכל מחזור רק שתי נציגות מאותה מדינה משחקות.

2. aloneli Member

נראה לי שכן,עמיר כתב בדף הקודם שעשו את זה ככה כדי למנוע מפגש של שני משחקים באותה עיר.

הבית של מנצ'סטר הבית הקל ביותר לקבוצה בדרג הראשון בכל תולדות ליגת אלופות.

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/11
  3. Ice Cream חסה

ההגרלה שלי לא הלכה, דייקתי רק במיקום של דינמו זאגרב, אבל מנגד הצלחתי לשבץ את בנפיקה, באזל ואוליצול לאותו בית, רק שבמקום שארסנל תקבל אותו מנצ'סטר כהרגלה בקודש קיבלה את הבית תחת הזה...

בית א': באיירן מינכן, ויאריאל, מנצ'סטר סיטי, נאפולי
    כאמור בית המוות, ויאריאל נראית רבע רמה פחות, ועדיין בית שכל עוד באיירן לא תמצא את עצמה בחוץ שום מיקום לא יפתיע בו.

בית ב': אינטר, צסק"א מוסקבה, ליל, טרבזונספור
    טרבזונספור נהנתה מהמחדל ויהיה לה מזל אם היא תסיים את 6 המשחקים האלה לפני שמשהו ייחשף בפרשת השחיתות הענקית בטורקיה. חוץ מזה אינטר די נחלשה, צסק"א היא כוח עולה וביניהם יהיה המאבק. ליל כנראה נחלשה הקיץ וספק אם היא תשחזר את היכולת בבתים, כך שלה צפוי מקום שלישי.

בית ג': מנצ'סטר יונייטד, בנפיקה ליסבון, פ.צ. באזל, אוצלול גלאטי
    הבית הקל שמנצ'סטר יונייטד מקבלת, כרגיל. עם מיקום צפוי מראש ועניין תיאורתי אפילו שייעלם במחזור הרביעי.

בית ד': ריאל מדריד, ליון, איאקס אמסטרדם, דינמו זאגרב
    בניגוד לאלה שחושבים שהבית הזה הוא רק בית של מאבק על המקום השני של ליון ואייאקס אני צופה הפתעה של דינמו זאגרב שתיאבק גם היא על המקום השלישי ותשבש לאלופת הולנד וקבוצתו של רמי גארדה את התכניות.

בית ה': צ'לסי, ולנסיה, באייר לברקוזן, גנק
    הבית הכי מדורג שיש שאני לא אתפלא אם יסתיים ב- 18, 12, 6, 0 בטור הנקודות. חואן מאטה יחזור למסטאייה דרך אגב...

בית ו': ארסנל, מארסיי, אולימפיאקוס, בורוסיה דורטמונד
    בית מפחיד עבור ארסנל, שתסיים שנייה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx. אולימפיאקוס נפלה לבית לא טוב.

בית ז': פורטו, שחטאר דונייצק, זניט סנט פטרבורג, אפועל ניקוסיה
    דווקא הבית הכי מעניין שיהיה בו מאבק של 3 קבוצות על 3 המקומות הראשונים (כמובן שפורטו תיאלץ להסתפק בכמה נקודות בשביל הכסף, לא סתם, זה יהיה התפקיד של אפועל).

בית ח': ברצלונה, מילאן, באטה בוריסוב, ויקטוריה פלזן
    בית מדורג נוסף, קבלת פנים לא מאירת פנים עבור ויקטוריה פלזן. אלא אם בברצלונה תתחיל מכת פציעות היא תסיים ראשונה בקלות.

4. Civil Anti Madridista

מחזק. המזל משחק לידיים שלהם שנה אחרי שנה, שיהיה להם לבריאות אבל.

'בית המוות' פתוח לגמריי. אני ילך עם הראש ויסמן את באיירן וסיטי בראש הבית

5. Raulito Madridista

אהבתי מאוד את ההגרלה של הבתים היום, התעדכנתי לפני המשחק של הפועל וגם במחצית. הדבר היחיד שחורה לי - הבית המיותר של פורטו ושות' - ממש בית ברמה של גביע אופ"א. עם כל הכבוד לזכייה שלה בליגה האירופית אני עדיין מתקשה להבין איך היא מדורגת בקבוצת האיכות הראשונה במקומה של מילאן לדוגמא.

אבל מילאן הוגרלה לבית עם ברצלונה ובהחלט יכול להיות מעניין. 'מגיע' לבארסה אחרי הבית המביך שהיא קיבלה בעונה שעברה - אחד הקלים בהיסטוריה של הצ'מפיונס. אני חושב שמילאן, למרות שזכתה באליפות בעונה שעברה והוליכה את הטבלה לאורך כל העונה - עדיין לא קבוצת טופ אמיתית והיא לא באמת יכולה לסיים ראשונה(למרות שהסגל עמוק יותר מהעונה שעברה) - אבל בסאן-סירו יהיה מעניין. לא התעדכנתי לגבי סדר המשחקים אבל אני מקווה שברצלונה קודם תצא למילאנו ואז תארח את מילאן בקאמפ-נואו.

קצת על ההגרלה של ריאל מדריד מבחינתי - מאכזב. אני שונא לקבל שנה אחרי שנה את אותן קבוצה. נמאס כבר מליון למרות שבעונה שעברה שברנו שני נאחסים במכה מולם - את ליון בעצמה שלא ניצחנו בשבעת המשחקים הקודמים - מביך, וכמובן את נאחס שמינית הגמר. אייקס היא אמנם אלופת הולנד אבל קבוצה הרבה פחות מעניינת ללא סוארז. ובעונה שעברה המשחק באמסטרדם ארינה היה ביזיון מבחינתה. דינמו זאגרב? לא יכול לאמוד את כוחה אבל מאמין שבברנבאו זה משחק קל מאוד.

בקטגוריית הקבוצה המעצבנת שתמיד זוכה לבתים קלים - מנצ'סטר יונייטד. די זה כבר מגעיל.
    גם אלופת אירופה הקודמת, אינטר, עם הגרלה מביכה יש לומר ואוי-ואבוי לה אם לא תסיים במקום הראשון.
    הבית של ארסנל הסתבך כהוגן עם בורוסיה דורטמונד ואצל הקבוצה של ונגר אי-אפשר לדעת. כמו שזה נראה כרגע - לא פוסל את דורטמונד מבחינת המקום הראשון. מדובר בבית מאוד התקפי אגב, כל הקבוצות אוהבות לשחק כדורגל חיובי וזה יהיה טוב לצופה הנייטראלי.

בית המוות באמת ראוי לכינוי הזה - פשוט תענוג. באיירן מינכן עם יתרון על פני מנצ'סטר סיטי מבחינת המסורת והניסיון אבל הסגל של סיטי חזק ברמה מטורפת בטח עם קון אגווארו. הבנתי שבאיירן מארחת את סיטי קודם וזה גם יתרון. באנגליה יהיה משחק עוד יותר מעניין כי סיטי תיהיה חייבת לשחק עוד יותר פתוח. מעניין אם לעובדה שזו עונה ראשונה שלה במפעל מזה המון-המון שנים תיהיה השפעה. מרחמם על הצוללת ויאריאל שנקלעה לבית כזה בו היא בהחלט יכולה לסיים במקום הרביעי. נאפולי קבוצה חזקה מאוד. הצוללת תסתפק בליגה האירופית בוודאי. לפחות במדריגל אני מקווה שהיא תעמוד יפה.

גם בית ה' עם צ'לסי, ולנסיה ולברקוזן נראה מאוד מעניין. מאטה פוגש את ולנסיה מהר מאוד ממה שציפה - כבר ב-28.9 הוא חוזר למאסטייה. לבית הזה יש פוטנציאל טוב והרבה תלוי בלברקוזן. ולנסיה לא יודעת להיות 'רעה' ולכן המקום הראשון יהיה של צ'לסי למרות שהיא פתחה את העונה מאוד בגמגום ומשהו אצלה תקוע.

6. Ryan Giggs11 Member

בחיי שהבתים מעליבים, לראות ולא להאמין.
    פלאטיני פשוט הרס את המפעל הזה והפך את שלב הבתים לעצם בגרון של הקבוצות הגדולות בלוח הזמנים העמוס ממילא.
    נחכה להגרלה של שמינית הגמר.

7. Yotam Member

וואו! אני לא מבין את החשיבות של זה שאנשים אומרים שדורטמונד מדרג רביעי תילחם על המקום הראשון בבית. אז נכון שארסנל התחלשה אבל זה לא אומר שהיא לא תסיים ראשונה, אולימפיאקוס כאמור קבוצה של מבוגרים בעלי ניסיון כמו ריירה, יסטה, פנטליץ' ומלברג והקיץ הם עשו שינויים כאשר רכשו מספר גבוה של שחקנים צעירים אנונימיים שנראה איך הזמן יתפתח לטובתם. מארסיי היא יריבה חזקה לכל הבית, לוצ'ו גונזלאס מדובר על עזיבה אפשרית וזה טוב, אך הבעיה שהכיוון יכול להיות ארסנל. בכל מקרה אני חושב שאין טעם שהם ימכרו אותו ובמשחק הראשון דורטמונד תארח את ארסנל בסיגנאל אידונה - פארק. פה אני ממליץ לכם לראות את המשחק.

8. alexshw Member

ספציפית יונייטד קיבלה יריבות שלא נהנו מהשיטה, אלא מדירוג גבוה של המדינות שלהם.

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההימורים שלי על סדר העולות:
    בית א- מנצ'סטר סיטי, באיירן מינכן, נאפולי, ויאריאל.
    בית ב- אינטר, צסק"א מוסקבה, ליל, טראבזונספור.
    בית ג- מנצ'סטר יונייטד, בנפיקה ליסבון, באזל, אוצלול גלאץ.
    בית ד- ריאל מדריד, אייאקס, ליון, דינאמו זאגרב.
    בית ה- צ'לסי, ולנסיה, לברקוזן, גנק.
    בית ו- בורוסיה דורטמונד, ארסנל, מארסיי, אולימפייאקוס.
    בית ז- פורטו, זניט סנט פטרסבורג, שחטאר דונייצק, אפואל.
    בית ח- ברצלונה, מילאן, באטה בוריסוב, ויקטוריה פלזן.

10. yonmu Member

אם כבר הימורים... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

א' - סיטי, מינכן, נאפולי, ויאריאל.
    ב' - אינטר, ליל, צסקא, טראבזונספור.
    ג' - יונייטד, בנפיקה, באזל, גלאץ.
    ד' - ריאל, ליון, איאקס, זאגרב.
    ה' - צ'לסי, לברקוזן, ולנסיה, גנק.
    ו' - דורטמונד, מארסיי, ארסנל, אולימפיאקוס.
    ז' - פורטו, שחטאר, זניט, אפואל.
    ח' - בארסה, מילאן, באטה, פלזן.

11. johnnie walker Member

מזל גדול לקופים הירוקים מחיפה שלא עלו,
    בבית שהם היו מקבלים עם צלסי לברקוזן וולנסיה הם היו חוטפים מינימום ארבע חתיכות כל משחק,
    עונת ה-0 שערי זכות ו-0 נקודות המבישה שלהם היתה נראית כמו סיפור הצלחה היסטרי לעומת זה, אולי היה אפילו שווה להם להוציא DVD של כל השערים שהם לא כבשו באותה עונה..

12. Andrei Kanchelskis Member

אתה כנראה שוכח שהמשמעות הכלכלית של העלייה לליגת האלופות היא הרבה יותר ממשמעות ספורטיבית כי מדובר פה במענק של 105 מיליון יורו! אז תאמין לי שלאף אחד במכבי חיפה לא יזיז ולא באמת יעניין אם הקבוצה תסיים עם אפס נקודות ואפס שערים כי הם מבחינתם עמדו במטרה שלהם ואת הכסף שלהם עשו ואותו דבר לגבי כל קבוצה עלובה שעלתה כתוצאה מרפורמות פלאטיני קח לדוגמא קבוצה כמו באטה בוריסוב הקטנה שתארח את מילאן ובארסה ותכניס לקופתה הכנסות של מיליונים...

אישית אני לא מתנגד לרפורמות של פלאטיני כי אני חושב שככה הכדורגל במזרח אירופה יצליח להתקדם יותר רחוק מהיכן שהוא עכשיו וגם יזכה ליותר חשיפה,בינתיים איננו רואים התקדמות משמעותית כי זוהי רק ההתחלה אבל בשנים הבאות אני מאמין שנזכה לראות שינוי.

בקשר להגרלה: אם בעונה שעברה ארסנל עם סגל קצת יותר חזק מזה שיש לה עכשיו(נאסרי ופברגאס) סיימה בית קליל לכאורה רק במקום השני אחרי שחטאר דונייצק לכו תדעו מה יקרה לה השנה בבית הרבה יותר קשה עם מארסיי ודורטמונד שיהיו משוכות לא קלות ואפילו את אולימפיאקוס במגרשה הביתי הלוהט לא הייתי מספיד ישר ואין לי ספק שיהיו צפויים שם לארסנל חיים קשים.
    הבית של בארסה הוא בית קל מאוד וחוץ מהמשחק מול מילאן בסן סירו שיהיה קשה(וגם אותו אני מאמין שהם יעברו לפחות בתיקו) איני רואה מצב שהם ימעדו איפושהו ולא יסיימו ראשונים, חבל כי אם גם מנצ' שיטי הייתה בבית הזה היה לנו בית מוות קלאסי שלא ראינו מאז עונת 99 עם בארסה יונייטד ובאיירן, בית המוות שהוגרל השנה הוא לדעתי בית מוות במרכאות בלבד- באיירו ושיטי יאבקו על המקום הראשון ונאפולי וויאריאל אולי יעשו צרות פה ושם אך לא יותר מיזה הן לא מספיק חזקות כדי לאיים על שתי הקבוצות החזקות בבית.

13. Blaugrana Blood Member

לא יודע את המספר המדוייק שחיפה היו מרוויחים כי זה גם משתנה בהתאם לכמות הנקודות, שערים ולמיקום....אבל מה שבטוח שזה לא קרוב למספר שרשמת (אולי עשירית ממנו). אופ"א הודיעה שסך כל המענקים ששולמו בעונה שעברה _לכל_ הקבוצות היה 700 מיליון יורו.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/11
  14. johnnie walker Member

הסכום המדויק הוא 15 מיליון יורו, כל שאר ההכנסות מהמפעל כבר קשורות להצלחה או במקרה של חיפה לחוסר הצלחה במפעל, איך הגעת ל-105 מיליון יורו זה רק אתה ואבי לוזון יודעים.

15. Telkiyski Member

לא ייאמן איך אפואל ניקוסיה נפלה על בית עם שחטאר, זניט ופורטו, זה יותר אפור אפילו ממה שהפועל קיבלה.
    כנראה שקבוצה שקוראים לה הפועל/אפואל והגרלות אטרקטיביות בצ'מפיונס לא הולך ביחד=]

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/11