הגרלת רבע גמר וחצי גמר הליגה האירופאית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏17/3/11.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

פורסם, הכל בהתאם להחלטת אופ"א, אם תחליט להשאיר את זה על כנו אז היא תשאיר. ייתכן שהיא פשוט תקדים ביום או יומיים את אחד המשחקים. של הפורטוגליות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/3/11
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

וויאריאל תגיע לגמר למרות שאני חושב שהיא תצטרך הרבה זיעה כדי לגבור על פורטו בחצי הגמר. מול הספרדייה בגמר אני מהמר על דינמו קייב. עד כמה שזה נשמע כרגע אידיוטי, אייאקס העיפה העונה את האוקראינים מליגת האלופות, אבל כרגע נראה שדינמו מצאה בדיוק בזמן הכי נכון את כושרה הטוב. בראגה קבוצה נודניקית, אבל קייב תעבור אותה.

לגבי ההולנדיות. טוונטה בבירור לא עוברת ויאריאל. הקבוצה פחות טובה מלפני עונה בעיקר בגלל שבראיין רואיז העונה די הרבה פצוע. זה לא הרואיז של העונה האחרונה. פ.ס.וו לא מגיעה לגמר, יש לקבוצה סגל די בינוני שניצלה הגרלה טובה. עם שוער כמו איזקסון והגנה מאד בינונית אני בספק אם הם יעברו את בנפיקה.

3. alexshw Member

שי גם נגד איאקס האוקראינים היו יותר טובים, אבל החמיצו הרבה מדי.
    חוץ מזה הם בהחלט השתפרו במהלך העונה בעיקר אחרי שהחזירו את סיומין, שלטעמי הוא המאמן הרוסי הכי טוב מזה עשור אם לא למעלה מזה, במקום גזאייב שלא הצליח.
    בקדנציה הראשונה שלו סיומין גם היה אחראי על ההישג הכי גדול של הקבוצה במפעל הזה - חצי גמר.

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/11
  4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי להאמין למרות שויאריאל היא הפייבוריטית הברורה, שהיא תעבור את פורטו, לא יודע, הקבוצה הזאת נותנת עונה גדולה, בטח שמבחינת הליגה, ויש לי דה ז'ה וו מבחינתם סטייל הזכייה ההיא לפני איזה 8 שנים באופ"א, עם מוריניו, כשעכשיו יש להם את מוריניו 2.0. אם היא תזכה, זה לא יהיה מופרך להמר שהם יהיו אלופי אירופה ב-2012 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/11
  5. JR-Riquelme Member

זה לא יהיה מופרך זה יהיה מטומטם.
    ב2012 קבוצות כמו לה קורוניה ומונאקו לא יגיעו רחוק, תהיה בטוח.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. לה קורוניה של 2004 היתה אחת מ-2 הקבוצות הכי טובות בספרד.
    ב. הנציגה הצרפתית ליון, הגיעה בשנה שעברה לחצי הגמר וברבע היא עברה את האלופה בורדו, כשברבע הגמר השנה יש את שאלקה, שמה אני יגיד לך, היא לא יותר טובה מפורטו בוודאות, וגם את שחטאר וטוטנהאם שאני לגמרי לא בטוח עד כמה הן יותר טובות מפורטו, אם בכלל.
    ג. רשמתי ת זה בקטע של הקארמה עם כל הדימיון לאותן עונות.

אגב עוד דבר שלדעתי פוגע בליגה האירופאית זה העובדה שהזוכה בה לא מקבלת כרטיס לליגת האלופות. לדעתי הדבר הזה היה גורם לקבוצות לקחת את המפעל הזה הרבה יותר ברצינות ולהשקיע בו.

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/11