הגרלת שלב הבתים: צ'לסי ובארסה יפגשו גם הפעם!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏24/8/06.

1. Jose Mourinho Member

אינטר וברצלונה לא יכולות להיפגש(שתיהן דרג א'), אז אני מניח שהתכוונת אינטר-צ'לסי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/8/06
  2. GUTE Member

סליחה, אתה צודק. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx אינטר - צ'לסי יהיה נחמד מאוד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

3. צ'וצ'ו קמביאסו Member

אני רוצה שאינטר תקבל בית קל, אבל זה לא יפתור אותנו מהלוזריות אחרי הכל במוקדם או במאוחר נקבל הגרלה קשה, ואנחנו יכולים להיות מחוץ לטורניר אז אולי עדיף עכשיו את צ'לסי, כי גם בנוק אאוט לא יהיה נעים לעוף כמו לויאריאל בשנה שעברה, וויאריאל היא לא צ'לסי או מילאן.

אבל נעלה בכל מקרה או בבמקום ראשון או שני עם נקבל בית קשה אני לא מאמין שאינטר העונה תודח בבתים.

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/06
  4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני יודע שזו קבוצה חזקה, אני לא רוצה שנקבל בית סופר-קל, שמשמעוו היא גם סופר-משעמם.

5. Paolo Maldini שחקן ותיקים

מחזיקת הגביע אמורה לקבל את המקום הראשון בדירוג?
    כי קצת מוזר לי שברצלונה נמצאת לפני מילאן.

בכל מקרה, התמונה הכללית של הקבוצות בליגת האלופות לא מי יודע מה מוצאת חן בעיני חובב הכדורגל הממוצע, אלא יותר בקרב אוהבי ההפתעות. הרבה קבוצות חדשות, הרבה קבוצות קטנות. נקודה חשובה וחיובית למועמדות להגיע לשלבים הגדולים אך מאכזבת ושלילית לנו הצופים.

תגידו, רק אני פשוט אוהב לראות הגרלות? אני לא יכול לחכות.

6. GUTE Member

חחח.. אתה לא היחיד. הגרלה בשבילי זה כמו משחק!

7. cazzo Il Capocuoco

מצחיקים אוהדי מנצ'סטר יונייטד,אני זוכר שדיווחתי לחבר שלי על הבית של מנצ'סטר בשנים האחרונות ותמיד הוא אמר: "יהיה קל,יהיה קל" והנה עונה שעברה אפילו גביע אופ"א לא....גם כל העניין הזה של 'הגרלות קלות',אין כזה דבר.מתי תבינו?

8. W.Rooney Member

אוהו, ממש לא. אין הרבה דברים, מלבד כדורגל, שגורמים לי לכסוס ציפורניים בעצבנות כמו ההגרלות של הצ'מפיונס ליג.

9. משוגע בירוק Member

לי אין עניין בהגרלה הזאת בכלל... אחרי ששתי הקבוצות שלי מחוץ לצ'מפיונס (למרות ששתיהן היו צריכות להיות שם)....

10. spurs229 Member

גם לי לא... אני הולך לשחק כדורגל בערב ומקבל את העידכון בפלאפון.

11. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלבד יובנטוס, איזו קבוצה לא נמצאת שם? ארבעת הגדולות מאנגליה שם? שתי הגדולות הנותרות מאיטליה שם? 2 הגדולות + נספח שמשתנה משנה לשנה מספרד שם? ברמן ובאיירן שם? גם ליון שם. הקבוצות ה'מפתיעות' באו השנה על חשבון קבוצות גרועות אחרות משנים עברו, לא על חשבון מועמדת פוטנציאלית לתואר, כך שההגרלה אמורה למצוא חן מאוד בעיני אוהד הכדורגל הממוצע. הרבה כישרון נמצא בסגל של חלק מהקבוצות בדרג ד', והשתלבות של הכסף הגדול של המזרח עם הכסף הגדול של המערב יכולה לעשות רק טוב לקפיטליזם של בלאטר.

12. W.Rooney Member

אולי בעוד 10 שנים, כשתהיה בן 25 (נכון?), טוטנהאם תגיע למוקדמות ליגת האלופות, תשחק מול בני יהודה ותעפיל בקושי לשלב הבתים. אם זה יקרה, תאמין לי שאתה תשב מול הטלוויזיה ותחכה להגרלה בקוצר רוח.

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

האמת גם אני מת על צפייה בהגרלות, הגרלה זכורה במיוחד היא הגרלת שמינית הגמר ב2005, שקיבלנו את מילאן. כמה עצבים שהוצאתי אז...

14. spurs229 Member

מה שנכון נכון...

15. SeRgInHo Member

יואב(זה השם?), איזה כבר קבוצות קטנות וחדשות תראה השנה בצ'מפיונס ליג? בדרג הרביעי הקבוצות החדשות הן קופנהגן ולבסקי סופיה, כל השאר מבקרות כמעט קבועות בליגת האלופות(אולי חוץ מספרטק שחוזרת לליגת האלופות אחרי חמש עונות) ולא הייתי קורא להם "קבוצות קטנות". בדרג השלישי קבוצה חדשה זו רק סטיאווה בוקארסט, חוץ ממנה כולן ביקרו בליגת האלוופות בשנים הקודמות. על הדרג הראשון והשני אין מה לפרט. הקבוצות הכי טובות באירופה עדיין כאן.