הגרלת שלב הבתים: צ'לסי ובארסה יפגשו גם הפעם!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏24/8/06.

1. Jose Mourinho Member

מלבד הבית המעאפן של מילאן(המקביל של הבית של אינטר בעונה שעברה), כל שאר הבתים כוללים משחקים מעניינים וגדולים: אינטר-באיירן, בארסה-צ'לסי, ולנסיה-רומא, ריאל-ליון, וכו'.

לגבי הבית של אינטר: אין כמו התרגשות לפני משחק גדול בין שתי אימפריות כדורגל, אינטר-באיירן הולך להיות נפלא, קייזר תתכוננו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx . לגבי ספורטינג, אינטר שיחקה מול משחק ידידות השבוע שהסתיים ב0-0, לואיס פיגו יחזור למקום בו גדל. לגבי ספרטק, אני עוד בטראומה לגבי הפעם הקודמת שפגשנו קבוצה רוסית - לוקומוטיב מוסקבה, שהשפילה את אינטר עם 0-3 ברוסיה ב-2003/2004.

אני לא יכול להימנע מהרגשת הפסימיות שעוטפת אותי לגבי העונה של אינטר בליגת האלופות בפרט, ובכל המסגרות בכלל. חוששני שהכל יתפוצץ לנו בפנים ואינטר תסיים במקום השלישי או הרביעי, והלוואי ואתבדה.

הבית של ברצלונה, צ'לסי וברמן הוא באמת בית המוות, באופן בלעדי. רק לבסקי סופיה הולכת להיות בשר תותחים, איזו בכורה מחכה להם :aaarofl:

מילאן קיבלה בית קל מאוד, בו היא בוודאי תסיים ראשונה, אבל המאבק על המקום השני פתוח לגמרי.

הבית של ולנסיה, רומא, אולימפיאקוס ושחטיור גם כן מצויין ומעניין. אחלה משחקים הולכים להיות שם.
    גם לקלמי סבן וסטיאווה מצפה מסע משחקים לא קל שכולל מפגשים מול ריאל וליון, אבל אני בספק אם הישראלי יזכה לקבל דקות מול שתי הענקיות האלה.

גם הבתים של שאר האנגלית - ליברפול, יונייטד וארסנל הולכים להיות מאוד מעניינים.

אז יש לנו שלב בתים, ולאינטר שלי יש סוף סוף את הכלים ללכת עד הסוף, למרות הפסימיות שלי, הלוואי ואינטר סוף סוף תעשה את זה, למרות מנצ'יני. פורצה אינטר!

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושמילאן פוגשת את פ.ס.וו.
    חבל שלא היה ווינר על שלב הבתים או משו.
    ידעתי שזה יהיה בארסה,צ'לסי וברמן.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אופ"א רק מפסידה מהעובדה שהמשחק הזה נערך בשלב הבתים ולא בשלב מכריע יותר, אם זה מכור, אז כנראה שהרוכשים הם הG14

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

רק להזכיר למי שראה את המשחק בעונה אשתקד בין ברמן לברצלונה שנערך בגרמניה, יודע כמה ברמן היו רמה מעל ברצלונה (כמה שזה לא נתפס), והעונה ברמן קבוצה חזקה יותר. בית http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מתי יפורסם לוח המשחקים?

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם להם אין שום סיבה למפגש כזה בשלב כזה.

7. צ'וצ'ו קמביאסו Member

אינטר אימפריה אבל נראה את האימפריה השניה של מילאנו מגיע לגמר עד צ'לסי וצ'לסי זוכה, זה הגמר צ'לסי נגד מילאן, ברצלונה דווקא תאכזב לדעתי העונה באירופה.

אינטר קיבלה בית קשה מאוד כמו גם ברצלונה צ'לסי וורדר לא קלות וגם ארסנל קיבלה בית לא קל כל כך צסקא טובים וגם פורטו וגם הקבוצה הנוספת לא רעה.

מילאן קיבלה בית הכי קל הם יכולים לשמוח.

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו שמישהו יקפוץ ויגיד שברלוסוקוני מעורב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. נעם Member

קייזר רק משחק אחד היינו באמת יותר טובים במשחק השני ברצלונה פירקו אותנו..
    אני לא יודע מה להרגיש...
    יש בכלל סיכוי לורדר?
    סיכוי קלוש?!?!?!

10. מיכל3 Member

קבלנו בית קל יחסית, לפחות על הנייר..
    מה שכן במשחקים נגד ליל לא הולך להיות קל בכלל..תמיד הקבוצה הזאת עושה חיים קשים בבית
    לקבוצות הגדולות.
    מקווה שמילאן לא יבואו בגישה של זלזול..ושבסופו של דבר נעלה יחד עם ליל

11. Raulito Madridista

לדעתי קיבלנו השנה הגרלות הרבה יותר טוב, בטח שיותר טובות משנה שעברה שלטענתי היו בתים מאוד משעממים, ולא כל-כך תחרותיים, אני מקווה שנקבל הפתעה בשלב הבתים, אולי אפילו קבוצה מדרג ד' תצליח להפתיע ולעלות שלב.

קודם כל, בקשר לפרסים של ליגת האלופות: לדעתי פסלו שם שחקנים והיה ברור שארסנל וברצלונה רק שחקנים שלהן ייקבלו את הפרסים האלה. מסכים עם הבחירה בפויול אבל גם קנבארו היה מעולה, מסכים בבחירה בלהאמן שהיה שוער ענק, הכרטיס האדום שקיבל בגמר לא היה באשמתו, אלא בגלל חור אדיר של אבואה בהגנה, שנתן גם הוא עונה מעולה בליגת האלופות.

בקישור היה מגיע לחואן רומאן ריקלמה שסחב את ויאריאל לחצי הגמר ואולי אם היה מכנסי את הפנדל רק לגמר. דקו היה פחות טוב ממנו בעונה הזו. מסכים עם הבחירה ברונאלדיניו כשחקן הטורניר מה שנקרא.

עכשיו בקשר להגרלת שלב הבתים:

זה באמת מעפן שברצלונה כל פעם מוגרלת עם צ'לסי, זה מעצבן, חלאס, משהו מסריח שם, רוצים לראות גם משחקים אחרים. אני בטוח שיהיו משחקים מעולים עם הרבה גולים, אבל דיי כבר עם שתי הקבוצות האלה. תוך שלוש שנים הם נפגשות שלוש פעמים. בית א' הוא בית המוות ללא ספק, שלוש קבוצות מעולות ואימפריות. אני לא הייתי מזלזל בברמן שהתחזקה בהגנה, וגם זידן ודייגו הגיעו לשדרג את התקפת הקבוצה בייחד עם קלוסה הנהדר. שנה שעברה ברמן הייתה קרובה להדיח את יובנטוס, הגיעה לה להפעיל לרבע הגמר יש לה חלק התקפי נפלא. ברצלונה היא פייבוריטית ברורה לעלות מהמקום הראשון, אלופת אירופה הקבוצה הכי טובה בעולם כיום, וצ'לסי של מוריניו תצליח להשיג את הנקודות. מעניין מאוד יהיה. לבסקי סופיה בהופעה הראשונה שלה במפעל מקבלת הגרלה כל-כך קשה. חבל עליהם. לא נורא, יעשו קופות במשחקי הבית. הם יהיו שק החבתות של הבית הזה.

הבית המשעמם והחלש ביותר הוא של מילאן. אחת מצחיק להגיד שברלוסקוני מעורב, שטויות.ליל הצרפתית הצליחה לנצח אשתקד את מנצ'סטר יונייטד ולסיים שנייה בליגה הצרפתית. היא תגמור שנייה אבל לא תצליח לגרד את מילאן. אתונה היוונית לי יש זכרונות לא טובים מהם, ריאל ב2003 לא הצליחה לנצח אותה פעמיים, הם מוקש רציני מאוד ביוון. אנדרלכט הבלגית היא קבוצה שכל פעם מעפילה אבל מקבלת בראש ומאכזבת. לא רואה אותה מעפילה.

הבית השני של אינטר ובאיירן מינכן הוא גם בית טוב. ספורטינס ליסבון ומוסקבה לא באמת יצליחו לעשות משהו בבית הזה, אבל המפגש של אינטר ובאיירן הוא מעולה, בטוח שנקבל הרבה שערים ויהיה מעניין מי תעלה ראשונה מהבית הזה.

לליברפול, אלופת אירופה ב2005, יש בית לא קשה אבל לא קל גם. אני לא מחזיק מליברפול של בניטס יותר מדיי. יש לו את איינדהובן שנחלשה מאוד בגלל עזיבת הידינק אומנם, אבל קבוצה מאוד חזקה בבית שלה, אותו דבר גלטסראיי אלופת תורכיה, שההישג האחרון שלה היה רבע גמר ב2001 והיא הודחה על ידי ריאל מדריד. בורדו שחוזרת למפעל אחרי 5 שנים תנסה להציק. קבוצות בינונית בבית של ליברפול אבל גם היא בינונית. היא לא תדלג בקלות, אבל תעלה וכנראה מהמקום הראשון.

ולנסיה שרכשה את חואקין היום מקבלת בית לא רע עם רומא. השתיים נפגשו גם ב2004 והיו משחקים מעולים. אולימפיאקוס קבוצה לא קלה ביוון ויש את האוקראינית שחטיור דונייצק שלא אמורה להצליח יותר מדיי. פייבוריטיות גדולות, מי שתפסיד נקודות ביוון היא זו שתגמור שנייה אלא אם כן קבוצה אחת תשתלט במפגשים ביניהם.

הבית של ריאל מדריד לא קשה ולא קל. ליון נחלשה מאוד בגלל עיזבת דיארה, אני רוצה לנקום בהם על שנה שעברה שהם קרעו אותנו. הקבוצה של הוייה מזייפת השנה. אני שונא לקבל את אותה קבוצה מלפני שנה. סבן וסטיוואה ייתרגשו מאוד להגיע לברנבאו, בעיקר סבן. דינמו קייב יכולה להציק עם הבית שלה שמאוד קשה לשחק שם בגלל הקור, אבל אני לא רואה אותה מפתיעה יותר מדיי. ריאל חייבת לגמור ראשונה אחרי שנתיים חלשות שלא מנצחים בבית את קבוצת הדירוג השני, ומפסידים בחוץ 3-0. דיי עם הבינוניות ריאל.

בית קל מאוד גם למנצ'סטר יונייטד שנמצאת בכושר מצוין. אולי לא קל מאוד, אבל קל. סלטיק קבוצה שלא מצליחה במפעל ומבזה את עצמה, אני לא מחזיק מהכדורגל הסקוטי כל-כך. בנפיקה נחלשה משנה שעברה אבל היא יריבה שהקשתה על יונייטד בעבר. שימו לב גם לקופנהגאן שהדהימה את אייקס. מנצ'סטר צריכה לגמור ראשונה כמובן.

הפינאליסטית של שנה שעברה תפגוש את פורטו, צסק"א וגם המבורג, שהגרמנית הקבוצה שהכי תציק לארסנל לפי דעתי. שום תירוצים, ארסנל חייבת לגמור ראשונה. מאמין שפורטו תשיג את הכרטיס השני.

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/06
  12. Eden Member

כרגיל מנצ'סטר עם בית קליל...על הבית של מילאן אין מה לדבר..בדיחה..
    חבל שקבוצה אטרקטיבית כמו ברמן תעוף על ההתחלה.

13. eman Member

באמת מבאס לראות אותם מפגשים שנה אחרי שנה...לא הייתי מתנגד להיות עם קבוצה שנחשבת יותר חזקה מליון בבית רק בשביל הגיוון

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/06
  14. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

אני לא מבין אותכם, בית המוות זה בית שכל ארבעת הקבוצות שמשחקות בו לא מוכנות לוותר על עליה.
    הבית של ארסנל וולנסיה, הוא בית המוות.

דרך אגב, לבסקי סופיה לא מזכירה לכם קצת את מכבי ת"א בליגת האלופות?

הופעת בכורה בצ'מפיונס, בום, באריין מינכן, יובה ואייאקס...
    ועם לבסקי זה בארסה, צ'לסי וברמן...

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההבדל הוא שמכבי הוציאה נקודות אני בספק אם לבסקי תכבוש.