הגרלת שמינית גמר ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י David Seaman, ‏21/12/07.

1. Ampelmann Member

אתם יכולים להיות אלופי העולםםם!! ואלופי היקום!!! ואלופי המה-שלא-תרצו, ועדיין ארסנל יציבה ומפחידה ומילאן של השנה נראית nothing like אלופת עולם. פג התוקף, ואם לא יקרה משהו גדול בינואר, אתם ממש לא באים לצרפת כפייבוריטים.

ACBenb- אם מילאן תעוף זה יעשה לה טוב מסיבה אחת בלבד- בלי אליפות, בלי בעצם שום עניין בליגה ובלי רבע גמר באירופה, אי-אפשר להמשיך ולתת קרדיט לאנצ'לוטי. בטח שלא כשהמלך עדיין מובטל.

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/07
  2. KENAR Member

והדעה שלי על ההגרלה:
    מנצ' יונייטד הקבוצה האהודה עליי ביותר מבין ה-16 בשמינית הגמר קיבלה אומנם הגרלה קשה בדמותה של ליון אבל אני משוכנע שהיא מסוגלת וצריכה לעבור אותה עם כל הכבוד לליון יונייטד קבוצה הרבה יותר אטרקטיבית וחזקה מהצרפתים השחקנים שלה ברמה הרבה יותר גבוהה וגם יתרון הביתיות הולך לצד האנגלים ולכן למרות שבכדורגל הכל אפשרי ולגביע חוקים משלו אני משוכנע ש זה צריך להיות של יונייטד אני בטוח שאם יונייטד הייתה מוגרלת מול סלטיק פנרבחצ'ה או שאלקה היה לה הרבה יותר קשה חוץ מזה יריבה כמו ליון היא הזדמנות בשביל השדים האדומים להוכיח שהם קבוצה גדולה ושהם מסוגלים לעבור כל קבוצה עד הגמר(בע''ה) אולי ה-7:1 המדהים נגד רומא בעונה שעברה כנראה לא יחזור על עצמו אבל בהחלט הציפייה היא לראות את מן-יו במיטבה.

אינטר-ליברפול,מילאן-ארסנל,וסביליה-פנרבחצ'ה אלו הם קרבות חמים ומרתקים מאוד ושום תוצאה פה לא תיחשב בעיניי כהפתעה, בכל אופן הבחירה שלי היא לראות את אינטר וארסנל ברבע הגמר. הכדורגל שהן מציגות העונה או האטרקטיבי והמרשים באירופה בהשוואה ליריבותיהן שמציגות עד כה יכולת אפורה ומאכזבת מאוד ואפשר לומר שכבר איבדו כל סיכוי לזכות באליפות בארצן בשלב די מוקדם של העונה(לגבי מילאן עובדה זו יותר מוחשית וברורה)עובדה זו תגרום להן בוודאי להילחם ולהציג 200% מיכולתן מאחר וגביע האלופות הוא התואר היחיד עליו נותר להן להאבק העונה, מה שבטוח שמשעמם לא יהיה.אני אומנם אוהד את מנצ' יונייטד ומקווה כמובן שהיא תדהור עד לתואר אבל אני גם לא אצטער אם אינטר תניף את גביע אירופה אחרי 43 שנים עקרות.
    ריאל מדריד-רומא זהו קרב עם סימן שאלה גדול. מצד אחד לריאל קבוצה כמעט מושלמת בכל הסטנדרטים האפשריים והיא נחשבת כמובן פייבוריטית ברורה לעלייה לשלב הבא מצד שני רומא קבוצה מסוכנת שאין לזלזל בה וודאיי רכשה ניסיון רב מאז החוויה הכואבת מול יונייטד ברבע הגמר בעונה שעברה, אני מאמין כי יש כאן פוטנציאל גדול להפתעה.
    ברצלונה על הנייר פייבוריטית ברורה לחלוף על פני סלטיק אבל נסיון העבר מלמד שלבארסה לא ממש הולך עם יריבות סקוטיות ובכל מפגשיה איתן בשלבי הנוק-אאוט היא הודחה ולפני שנים ספורות זה אף קרה לה מול סלטיק ב-1/8 גמר גביע אופ''א, סלטיק נחותה מבארסה כמעט בכל פרמטר ובכל זאת אין להם מה להפסיד לדעתי העבודה שרוב הלחץ יהיה על בארסה ובעוד סלטיק תציג כדורגל משוחרר עלול להשפיע בצורה מפתיעה מאוד על מהלך המשחקים, כנ''ל גם לגבי המשחק בין צ'לסי לאולימפיאקוס שכמו שנכתב כאן בהודעה קודמת לטעמי המשחק הראשון ביוון הוא זה שיכריע את גורל ההתמודדות לגבי המשחק הנ''ל בהחלט אין פייבוריטית והיוונים אם הקהל הפאנטי והמעולה שלהם בהחלט יכולים להשיג תוצאה טובה שתותיר להם סיכוי גבוה בסטמפוד ברידג' למרות שהחשש שלי הוא שבמידה והם יגיעו למשחק הזה עם יתרון כלשהו מהבית הם יציגו כדורגל כסחני והגנתי משהו בסגנון נבחרת יוון של יורו 2004.

שאלקה-פורטו הוא לדעתי המפגש הכי פחות אטרקטיבי ומעניין, במפגש זה לדעתי אין פייבוריטית אם כי המסורת והניסיון שייכים לפורטו והם עשויים לסייע לה ולהעניק לה יתרון גדול על פני יריבתה, שאלקה מצידה תרצה להציל את כבוד הכדורגל הגרמני בליגת האלופות שנותר כעת עם קבוצה אחת בלבד אני מתקשה להאמין שהם יאכלו להגיע רחוק במפעל במידה ויעברו את הפורטוגלים אבל ניסיון העבר מלמד שאין לזלזל בקבוצות גרמניות והכל יכול לקרות...

3. Raulito Madridista

הגרלת ליגת האלופות סידרה לנו עניין בכל-זאת.

משחק בלי הרבה עניין הוא בין צ'לסי לאולימפיאקוס(עם כל הכבוד לקמפיין הנפלא של היוונים הסיכויים שלהם להדיח את צ'לסי החזקה שואפים לאפס לטעמי, בכל זאת הם ייזכרו את העונה הזו לחיוב עם נצחונות בגרמניה ובאיטליה אחרי תוצאות רעות מאוד בחוץ בשנים שלפניכן).
    ברצלונה זכתה להגרלה הקלה ביותר במפעל לטעמי. סלטיק לא יכולה לעבור את ברצלונה וגם לא להפריע לה, ברצלונה תנצח גם בבית וגם בחוץ לפי-דעתי.
    המשחק בין שאלקה לפורטו לא מעניין אף-אחד. אני חושב שהפורטוגלים נראים טוב יותר, שאלקה קבוצה מאוד אפורה, אך זה יכול ללכת לשני הצדדים.
    סביליה יכלה לזכות בהגרלה קלה יותר, אבל היא קבוצה עדיפה על פנרבחצ'ה, ללא ספק. אם כי, העונה סביליה מאוד הפכפכה וכבר הפסידה בבית לא מעט פעמים, הסגל שלה לא מספיק גדול לשני המסגרות ולצד תצוגות כמו נגד ריאל וארסנל, הגיעו הפסדים לדפורטיבו ומאיורקה בבית.
    ליון נחלשה מאוד בעונה האחרונה, יונייטד בכושר מצויין והיא לטעמי תיהיה ברבע הגמר. ליון התקשתה מאוד נגד ברצלונה ולא הופיעה למשחק מולה-בקאמפ-נואו, היא מדשדשת מאוד ולנצח את ריינג'רס זה לא כמו לעשות את זה נגד יונייטד. ההגנה התערערה מאוד וגם עזיבותם של טיאגו, מאלודה ואבידל משפיעה.
    המשחקים הצמודים יותר הם האחרים.
    אינטר קבוצה טובה יותר מליברפול, אבל רפא בניטס זה מאמן שמסוגל לצמצם את הפערים בין קבוצתו לבין קבוצות אחרות. הוא ניצח את ברצלונה בקאמפ-נואו בשמינית הגמר בשנה שעברה ובניגוד לשנים עברו, הפעם יש שם חלוץ – שמו פרננדו טורס. בכל זאת, אינטר עושה צחוק מהליגה האיטלקית, מנצחת בהליכה וגם עם רשימת פצועים שלא נגמרת, מציגה יכולת משכנעת. ויירה שיחזור אמור להיות חיזוק חיובי ושיש לך שלישייה כמו זלאטן, סואזו וקרספו, שאחד מהם על הספסל בייחד עם קרוז, זה מראה הכל.
    ארסנל כרגע פייבוריטית להדיח את מילאן לפי דעתי. היא עולה עלייה במשחק הקבוצתי ללא ספק. במילאן קשה לראות שחקנים שמתפקדים לאורך זמן מעבר לקאקא, אם כי עדיין יש לה את סיידרוף גאטוסו ופירלו שהם שלישייה אדירה במרכז המגרש ומתעוררת ברגעים כאלו. בניגוד לשנה שעברה, מילאן השנה תיפול ולא תזכה בגביע ולטעמי ארסנל של וונגר שמראה את ההיפך ממילאן – צעירים, מסוגלת לעשות זאת. החלק ההגנתי לא מרשים, אבל יש כל-כך הרבה חוכמה במשחק ההתקפה וארסנל היא לא קבוצה של שחקן אחד, מה שאתה לא יכול להגיד על מילאן. זהו המשחק הטוב ביותר בהגרלה ללא ספק ואני צופה כדורגל מהרמה הגבוהה ביותר. ההיתרון של מילאן שהגומלין בסאן-סירו. לפני שנתיים באיירן הגרילה את מילאן והקבוצה של מאגאת הייתה בתקופה נפלאה ומילאן של אנצ'לוטי לא כל-כך הבריקה, אבל בכל זאת המילאנזים עלו בקלות לשלב הבא, כך שקשה לשפוט עדיין את העניינים כחודשיים לפני הסוף.
    ההגרלה שלנו היא לא כל-כך טובה. הייתי מעדיף קבוצה שהיינו עוברים ללא ספק, כמו סלטיק, שאלקה או פנרבחצ'ה. מצד שני, אם ליברפול או ארסנל היו יוצאות בהגרלה היה הרבה יותר קשה.
    רומא קבוצה שמשחקת כדורגל טוב, אך ההגנה שלה נחלשה מאוד, לקבוצה אין חלוץ שפיץ אמיתי ואנחנו עולים עלייה בכל הפרמטרים. ניצחו את רומא באולימפיאקו 3 פעמים בעבר והיא קבוצה שמשחקת לידיים שלנו – היא באה לתקוף ולתקוף וככה נוכל לייצר את ההתקפות המתפרצות שלנו. רומא קבוצה רכה, לא מספיק קילרית ומאיימת והיא דיי מחוץ למירוץ האליפות באיטליה. היא קבוצה חביבה שמידיי פעם תתן הצגות, היא גם יכולה לנצח קבוצה גדולה(אם כי נגד יונייטד פעמיים, פיורנטינה, יובה ואינטר זה לא הלך), אבל לאורך זמן היא לא עקבית ובליגה לאחרונה היא קטסטרופה. נכון שיש לה כוכבים, אני מלא הערכה לטוטי, דה-רוסי ומאנסיני, אבל אנחנו פשוט יותר טובים.
    יש לנו הזדמנות נהדר לחזור לרבע גמר אחרי שלא עשינו זאת במשך העונות האחרונות והודחנו בבושת פנים. עדיין קיים בי הפחד הזה שנעשה איזו טעות ולא נעבור.

4. JR-Riquelme Member

בואו לא נגזים, ריאל לא עולה על רומא בכל פרמטר עם כל הכבוד... יש לך שם את דה רוסי שהוא קשר אחורי שאין לראיל מדריד, קשר התקפי כמו טוטי ובלמים כמו ז'ואן ומקסס שלמרות שאני לא מחזיק מהשני לריאל אין צמד בלמים כזה

אם רומא מביאה חלוץ חוד אמיתי הסיכויים שלה לעבור גדלים, אני לא רואה קבוצה באמת חזקה באירופה שהחלוץ הכי טוב שלה הוא ווצ'יניץ' עם כל הכבוד אליו.

נערך לאחרונה ב: ‏22/12/07
  5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשנה שעברה, מחזיקת גביע האלופות דאז, ברצלונה, פגשה את ליברפול, שהגיעה לגמר שנתיים קודם לכן (ואף זכתה בגביע). השנה, מחזיקת גביע האלופות, מילאן, תפגוש את ארסנל, שהגיעה לגמר לפני שנתיים.
    ארסנל אמנם נראית כרגע כקבוצה שקשה מאוד לעצור, אבל אסור לשכוח שלמילאן נשאר מה למכור רק בליגת האלופות. בליגה הם מגמגמים. בכל זאת, מדובר בשחקנים ותיקים ומנוסים מאוד, שכבר לא מצליחים לשמור על מתח גבוה במשך עונה שלמה. לעומת זאת, באתגרים של ליגת האלופות הם תמיד עומדים ופתאום כל החסרונות שמתבטאים בליגה, הופכים ליתרונות משמעותיים בליגת האלופות.

מנצ'סטר יונייטד, בשורה התחתונה, צריכה להדיח את ליון. הקבוצה הצרפתית נחלשה משמעותית מהעונה שעברה וניתן להבחין בזה גם בליגה הצרפתית וגם בליגת האלופות. מנצ'סטר יונייטד, לעומת זאת, נראית הקבוצה האיכותית, המגוונת והמאוזנת ביותר בעולם כיום.

מעניין יהיה לראות את ההתמודדות בין אינטר לליברפול, שניים מהקבוצות היותר מחושבות באירופה. לטעמי, אינטר מתעלה על ליברפול בתחומים רבים, אבל מיותר לציין שרפא בניטז, במיוחד במשחקים בודדים ומכריעים, תמיד שולף שפנים מהכובע.

ריאל מדריד ורומא שקולות בכוחן. על הנייר, נדמה שהספרדים עדיפים, אבל חשוב לזכור שריאל מדריד כבר כמה שנים לא מצליחה להתרומם מעל שלב שמינית הגמר. רומא, לעומת זאת, הראתה בשנה שעברה שהיא מסוגלת לצאת למגרש ביתי ולנצח בו (נתעלם מהשביעייה באולד-טראפורד, משום שבאמת מדובר בתצוגה חד פעמית).

4 משחקים שיכלו בשקט להיות משחקי הגמר. אני מרוצה שאנחנו מקבלים אותם כבר עכשיו, משום שיכול להיות שעד לשלבים המאוחרים, רובן כבר לא היו איתנו.

6. 亚历山大帕托 Member

http://www.pulliamdeffenbaugh.com/images/photos/El_Pato20x18web.Xxx

7. מיכל3 Member

גל, שמעת על המילה ציניות? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    מן הסתם אמרתי את מה שאמרתי פה בציניות ואפשר לראות גם לפי צורת הכתיבה שלי. התכוונתי שמבחינת הצוות המקצועי אנחנו "אלופי העולם" ואולי אותם זה מספק, אותי בטח שלא. אני אמרתי אתמול מספר פעמים לעומת אוהדים אחרים יהירים כאן שאנחנו לא באים כפייבוריטים למשחק, זה משחק פתוח לחלוטין לשני הצדדים ואף קבוצה לא באה כפייבוריטית. מה שכן, אל תקטול את מילאן סופית. מילאן של אירופה ומילאן של הליגה זה סיפור שונה לגמרי. אם היינו נראים באירופה כמו שאנחנו נראים בליגה כבר הייתי מתחילה להפרד מהמפעל הזה, אבל בגלל שהסיפור שונה אני מאמינה שהסיכויים בין שתי הקבוצות שווים כרגע.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

רומא קיבלה את ריאל מדריד.
    מילאן את ארסנל.
    אינטר את ליברפול.

זה כבר הרבה יותר מצירוף מקרים, אני בטוח ב110% שיש משהו נגד איטליה בהגרלות ה"תמימות".

9. 亚历山大帕托 Member

ואני אומר - BRING IT ON! ארסנל זו ההגרלה שהכי רציתי למילאן, וליברפול-אינטר זה פשוט נפלא! אחת משתי הקבוצות השנואות עליי במפעל יעופו, ולמען האמת, אני מקווה שזו תהיה אינטר שתעלה. ליברפול זה הבלוף הכי גדול של הכדורגל האירופאי, והגיע הזמן לשים לזה קץ.

10. שער 7 Member

מקווה מאוד שלא יהיה בנוק-אאוט את ערוץ הקיבוץ... רק לשמוע את כל הבלבולי שכל של יעל בן דב, למרות שהיא כוסית... רק מודי, מלר ויעקובי מצילים שם ת'מצב... אפשר לשים את כל 4 המשחקים בערב אחד וכך נפתרנו מבעיית שידורים.

ואני לא מסוגל לחשוב על שידור בערוץ 2 או ערוץ 10, אמנם יהיה המון רייטינג אבל זה יישמע כל כך חובבני, בלי ידע אמיתי של כדורגל... שלא לדבר על הפרסומות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    ותמיד יהיו את אלה שירטנו "למה זה נופל על הגמר של נולד לרקוד?" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx
    "למה אני לא אראה ת'כוסון/כוסונית של הישרדות?" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/07
  11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בפעם המי יודע כמה, השדרים בערוץ 2 יהיו חברי ערוץ הספורט. כך ששגיא כהן יהיה בדיוק אותו טמבל כמו שהוא בדרך כלל.

12. Giallorossi Member

הבנאדם הזה עוד יהרוג אותי מהנסיות העלובים שלו להמציא תאוריות קשר.
    הנה אחד טרי: העובדה שראול תיקל את פויול אומרת שהוא רוצה להבהיר לג'ובאני דוס סאנטוס שזה לא משחק ילדים.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

צריך להמציא כפתור מיוחד בשלט שעושה mute על שגיא כהן .

13. XabiAlonso Member

ריאל חייבת לעבור את רומא . פשוט חייבת.
    לאחר 4 שנים שלא הצלחנו לעבור את שלב שמינית הגמר, אנחנו מארחים את הגומלין בבירנבאו סוף סוף.

14. TGLOC Member

יש צ'לסי קיבלה הגרלה נוחה אבל אני מצפה למשחק הגדול ביו ארסל למילאן ולליברפול אינטר

15. Gass12 Member

לאחר פרידה ארוכה. (ארוכה מידי לטעמי) ליגת האלופות חוזרת .
    מחר ומחרתיים צפויים לנו מפגשים מרתקים .בשנים האחרונות התגמול הכספי למעפילות לשלבים הגבוהים
    מאמיר ונוסק. ואנחנו רואים את ההשקעה האדירה שמשקיעות הקבוצות הגדולת והבינוניות ברכש ובמשכורות.בנוסף לתגמול הכספי הישיר. ישנו התגמול העקיף שגם הוא מתגמל מאוד ואולי אפילו יותר.
    ואני מתכוון להרחבת חוג האוהדים אל רחבי אסיה על כל המשתמע מכך (מרצ'נדייז סובנירים שידורים וכו')
    לכן כל המנג'רים הנחשבים באנגליה איטליה ספרד צרפת גרמניה עושים הכל על מנת לשמור את ההרכבים
    החזקים ביותר שלהם בכושר והרבה פעמים על חשבון הליגה או מפעלי גביע כזה או אחר.

יום שלישי :שאלקה-פורטו .. אולימפיאקוס -צ'לסי...(ישודר בערוץ 5+גולד)
    ליברפול-אינטר (ערוץ 5) רומא-ריאל מדריד (ערוץ 5פלוס)
    שעה ראשית 21:45

יום רביעי:פנרבחצ'ה-סביליה .... סלטיק -ברצלונה (ישודר בערוץ 5+גולד)
    ארסנל-מילאן (ערוץ 2) .... ליון-מנצ'סטר יונייטד(ערוץ 5 פלוס)
    שעה ראשית 21:45

אוחחח איזה עונג צרוף לצפות במודי וחבורתו .בשבילי ימים אלו הם תמיד ימי חג ומועד
    חג שמח .. תבלו!!!!

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/08