הדברים שאדם יעשה בשביל הקבוצה שלו...

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏1/9/04.

1. Magnificent7 Member

יונייטד היא עולם ומלואו עבורי אני אוהד אותה זה הרבה שנים כיום אני בן 19 וחצי.
    אני מוכן להקדיש את חיי למענה,ומעל הכל להשאר תמיד נאמן אליה במיוחד ברגעי
    השפל שלה,כי זאת ההגדרה לאוהד אמיתי,אוהד אמיתי עומד לצידה של הקבוצה שלו
    ברגעים פחות יפים,מתגאה להגיד שהוא אוהד אותה,לא נוטש אותה,לא מוריד מהערך
    של השחקנים,תמיד נותן להם גיבוי.בשביל הדברים האלה קבוצה צריכה אוהדים,ולא
    סתם אוהדים אוהדים אמיתיים.

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ורגעי השפל עבורך הם מה, מקום שלישי? הדחה ברבע גמר האלופות?

רחמנות...

3. Magnificent7 Member

תראה אולי עבור קבוצה כמו טוטנהאם שבעיר שלה היא צל בשביל ארסנל מקום שלישי הוא
    הישג בלשון המעטה.אם בכלל קבוצה כמו הספרס תיהיה בכלל ב"ליגת האלופות" זה יהיה הישג בפני עצמו.בעונה האירופית האחרונה עפנו אחרי כמה שנים טובות בשלב שמינית הגמר
    אחרי ששנה אחרי שנה מקסימום היינו מגיעים לרבע.אני מבחינתי ישאר אוהד של יונייטד בכל מצב וזה אומר גם נרד לדוויג'ן 1.אני עוד יזכיר שעפנו לקבוצה לא ראוייה- פורטו, מילא יובה
    ריאל או כל מועדון נחשב באירופה היה מדיח אותנו.עוד דבר הוא הדרך בה לא זכינו באליפות
    ההפרש הניכר מארסנל,9 ההפסדים,והיכולת הדלה שלנו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/9/04
  4. robson Member

הכוונה ברגעי "שפל" הם הכל בעיניין יחסי למה שהורגלנו אליו....כמובן לכל אוהד אחר ההישגים של העונה האחרונה היו נקראים עונת שיא, אבל לא ביוניטד של ה15 שנים אחרונות.
    אבל אני לא חזיר....אני יודע שכמו שיש ימים יפים יש גם ימים פחות יפים ונקנח במשפט האלמותי ש"כל יום הוא עוד יום בהיסטוריה המפוארת של מנצ'סטר יוניטד".

5. Magnificent7 Member

אני יגיד בצורה יותר ברורה:גם אם יונייטד תרד עכשיו שתי ליגות ולא תקח אליפות במשך
    כמה שנים טובות אני ישאר אוהד שלה,כי אם אני יהיה אוהד שלה בשביל אליפויות אני מאמין
    שהיא לא תיהיה זקוקה לי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/9/04
  6. IversonPower Member

מה עשיתי בשביל צ'לסי ?

את המשחק מול הפועל תל אביב בארץ לא הלכתי לראות בגלל מבחן בביולוגיה
    אני לא משלם השנה בכדי לראות משחקים של צ'לסי

מה כן עשיתי ?
    קניתי בובה של לאמפרד
    אני אוהד של צ'לסי מכיתה ו' ( סיימתי בית ספר השנה)
    כל שבוע מתחילת העונה בזמן משחקים של צ'לסי אני נמצא בפורום של האתר הרשמי של צ'לסי .
    אני בקשר עם שני אוהדים אנגליים בעלי מנוי שנתי לצ'לסי ... הם מספרים לי דברים מהמגרש וכל מיני שמועות ..
    בשידורים ישירים של צ'לסי אני בוכה כשאנחנו מבקיעים...

וזהו לא עולה לי עוד משהו כרגע . לא עשיתי דברים יוצאי דופן אבל זה לא עושה אותי אוהד פחות טוב משאר האנשים.

7. robson Member

say no more..... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/04
  8. ג'רמיין דפו Member

לפני לא זוכר כמה שנים נסעתי בכריסטמס ללונדון והמשחקים שראיתי היו טוטנהאם-סאותהאמפטון ניצחנו 1-3 אייל ברקוביץ היה דרגה מעל כל השחקנים במגרש וגרי פרנסיס אז מנגר טוטנהאם החליף באותו משחק שלושה שומרים עליו,פרנסיס גם חימם את רוזנטל 80 דקות! ולא הכניס אותו בכלל. שני המשחקים האחרים היו בהייבורי ארסנל ניצחה את בורו ולפני המשחק שלהם נגד וילה החלטתי לבוא להייבורי עם כובע צמר של הספארס גם בגלל הקור וגם בשביל לנצח את הפחד...בכל מקרה הסתרתי את הסמל כך שזה היה סתם כובע צמר כחול,מחוץ להייבורי נתקלתי בכמה מבטים עויינים ועד היום אני לא יודע איך הם קלטו את הסמל...ישבתי ביציע של ארסנל ובשער השיוויון של וילה(נגמר2-2)גם קפצתי בשמחה. אף מניאק לא העז להסתכל עלי . את אותו ערב כריסטמס מאושר סיימתי בזיון מבורך בדיסקוטק ההיפודרום הידוע בלסטר סקוור...אך בנות אנגליה קודם חוטפות ורק אחר כך שואלות שאלות.

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כך הבנות האנגליות די מזכירות לי את דייויד ג'יימס... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

אני זוכר את המשחק ההוא. עונת 96/97, לא? זה שודר בארץ, היה חופש חנוכה. אני היחיד שלא ממש תגעגע לגרי פראנסיס? שני דברים חיוביים אני זוכר ממנו - ה-4-1 על יונייטד מצמדים של שרי וארמסטרונג (איזה שחקן מפוספס. מזכיר לי את רונן חרזי בארץ), וההגעה של יורגן המלך.

10. ג'רמיין דפו Member

טוב עד שאיסטלנדס יתארגן עם הסיפורים המשוגעים שלו אני אתן לכם כיוון על מה מדובר. לפני שבע או שמונה שנים הייתה בערוץ הילדים בחופש הגדול תכנית בשם הכיתה המעופפת או משהו כזה(כמה מכם אולי זוכרים כי לפי גילכם הייתם אז ילדים). אני בעבודה ואני מקבל טלפון בהול מאיסטלנדס שאומר לי "תפתח ערוץ 6 בשעה 10 בבוקר ולא תפסיד" מסתבר שבאותו יום עשו יום שידורים בכיתה המעופפת על רובין הוד ועירו נוטינגהאם...חיפשו מישהו שמכיר את קבוצת הכדורגל של נוטינגהאם והגיעו לאח של איסטלנדס שלא יכל להגיע לאולפנים אז כמובן שאיסטלנדס הגיע לאולפן עם חולצה וצעיף של הפורסט...ואז המנחה גיל ססובר אומר לכל הילדים לקבל במחיאות כפיים סוערות את אוהד הפורסט! ידידכם איסטלנדס נכנס לאולפן עם הכלבה קלאפית(על שם המנוח)ועל הצוואר של הכלבה צעיף של הפורסט...אני כמובן תופס את הבטן מעולף מצחוק ואז איסטלנדס טוען בפני הילדים שאם שרים WE LOVE YOU FOREST אז הכלבה עושה גילגולים ברצפה...אז הילדים שרו והכלבה כמובן קפאה(עד היום היא קפואה,זזה מטר ביומיים)אפילו היא הבינה שזה יותר מידי ושמצבו של איסטלנדס מחמיר עד עצם היום הזה....

11. THE STRETFORD END Member

למה לא כתבת את ההמשך רובי?
    איסטלנד ראה שהכלבה קיבלה פחד במה,נתן לה קטנה וקלאפית עשתה כמה סאלטות באוויר,כל הילדים מחאו כפיים בטירוף.

12. ג'רמיין דפו Member

וואלה נכון!הוא גילגל אותה בריצפה כמו שמגלגלים שטיח...תאמין לי אף אחד לא יודע איפה זה יגמר...

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחח וואלה אני זוכר את התכנית (הייתי אז בן 9).

הוא דיבר על איאן וואן, וקרא לו מתוק, ואני נשפכתי מצחוק כי תכל'ס הוא היה סתם שחקן. זה היית אתה, איסטלנדס?

אני לא זוכר כלבה, לעומת זאת...

14. THE STRETFORD END Member

לקראת המשחק של ארסנל בשבת נגד סיטי במנצסטר,
    לא משהו שאני עשיתי אלא משהו שאוהד סיטי עשה ושווה לספר(אני קשור בדרך עקיפה)

בעונה שעברה ארסנל התארחה במלון במנצסטר יום לפני המשחק(מלון לאורי שבו מתארחות רוב הקבוצות והנבחרות שמגיעות לעיר,מלון חדש,מודרני,ממוקם במרכז העיר),
    בכל אופן בשעה 4 לפנות בוקר פעמון ההזעקה של כיבוי האש צילצל וכל האורחים היו צריכים לצאת מחדרם ולהתפנות ללובי(כולל כמובן השחקנים) עד שכיבוי אש מגיעים ובודקים שהכל בסדר,אכן הכבאים הגיעו,בדקו והלכו כי כמובן לא היה כלום.
    מבדיקה שנעשתה התברר כי אוהד סיטי שלא היה אורח במלון הגיע בכוונה למלון,שתה בבר ובכוונה לחץ על פעמון ההזעקה לפנות בוקר בכדי להטריד את שחקני ארסנל בתקווה שהם יהיו עייפים כמה שעות מאוחר יותר במשחק ואולי זה ישפיע עליהם לרעה(זה לא השפיע,ארסנל ניצחו 2-1 אם אני לא טועה).

כמה שבועות לאחר מכן ארסנל חזרו לעיר בכדי להתמודד מול יונייטד,יום לפני התארחו באותו מלון ומכל האנשים אני הייתי כל הלילה בקומה הסגורה של השחקנים לשמור שאף אוהד יונייטד לא יפעיל את פעמון ההזעקה שוב.

הבוס שלי בטח בי כי אני לא יעשה משהו דומה(בין היתר איים לרצוח אותי אם כן)חלק משחקני ארסנל והצוות המקצועי שאלו אותי לפני השינה באיזה שעה הם צריכים לקום הפעם,עד היום אני בוש ונכלם שלא עשיתי דבר
    (האמת די פחדתי מוונגר,אני מבין איך הוא מצליח לצוד ילדים קטנים,המבט שלו בעיניים מקפיא,מזל שלי שהוא ישן בקומה אחת למעלה).

עוד כמה ימים ארסנל חוזרת לאותו מלון,מעניין אם הפעם הם ישנו כמו שצריך?

15. robson Member

סטרטפורד, איך לא דפקת איזה נגיחה בפנים של הקופיף קיאון? או לפחות הרעלת את כוס התה של 4 לצרפתים.....