הדברים שאדם יעשה בשביל הקבוצה שלו...

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏1/9/04.

1. ScottishGunner Member

אם אתה זוכר את לורן.. לדעתי זה דווקא השפיע. אוי אוי אוי, הבושה.

2. THE STRETFORD END Member

רובסון ידידי
    אין לך מושג כמה מכוער ושעיר הוא,כל-כך דוחה שאי אפשר להתקרב.

ScottishGunner
    אני לא חושב שמישהו(כולל השחקנים שלו לקבוצה)מזהים אותו!

3. ScottishGunner Member

ששש רק שראין גיגס לא יוריד שוב את החולצה אחרי שהוא כובש שער http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

4. THE STRETFORD END Member

כל השיערות של גיגס על החזה יש באוזן אחת של קיאון(ואיזה גול זה היה).

5. robson Member

ידידי הנכבד, ראיין גיגס הוא שעיר כמו כל גבר ממוצע....קיאון לעומתו זה מוטציה מוזרה של הטבע...
    גם אשתי טוענת כך דרך אגב והיא לא אוהדת היוניטד ...{למען האמת היא לא אוהדת אף אחד...}.

6. ג'רמיין דפו Member

אחד הימים המאושרים שלי בכדורגל יונייטד בעשרה שחקנים ארסנל מחמיצה פנדל בדקה ה90 ובהארכה לראות את שחקני ארסנל אחרי הגול המדהים של גיגס... :aaa021: בדיוק ככה הוא סובב את החולצה אחרי הגול!! :aaa021:

7. eastlands Member

סיפור ליום כיפור- בכיפור 91 ולאחר שנה וחצי שאני גר באיזור יהודי במנצ'סטר (גבול וייטפילד.פרםטוויץ') ניכנעתי ללחץ חבריי הישראלים והלכתי לבית כנסת בערב כיפור ולאחר לחצים כבדים הסכמתי לוותר על המישחק הביתי נגד אברטון באותו הערב, הטעות היחידה שעשיתי היתה שבנוסף לכיפה לקחתי גם את המנויי (ליתר ביטחון) ,בערך כשעה לפני השריקה ובעודנו קורעים שערי שמיים ,לקחתי החלטה אני עושה את זה ,אני מגיע למיין-רואד(מרחק 25 דקות מבית הכנסת) .
    יצאתי לרגע החוצה ואז כמו פורסט גאמפ רצתי 10 דקות עד לכביש הראשי מישם מונית והופ אני במיקדש ,כל אותו הערב סבלתי ,בירדסלי כבש לאברטון 1-0 ובדקה ה90 פנדל לסיטי מייקל יוז ניגש ליבעוט אני אפילו לא היסתכלתי הכדור עף ישר ליציע , מאוחר יותר אכשהו עלו עליי ובמשך חודשים , קראו לי מנחוס ,סגרתי מעגל לפני 3 שנים בכך שהצלחתי להוזיז מישחק של סיטי בכיפור(אמיתי ) נגד וולסול ידעתי את אייל על מועד המישחק ,אייל פנה לקיגאן ולאחר שבוע המישחק זז ביום משלישי לרביעי

8. robson Member

יש לי גם סיפור ליום כיפור גם אם הוא לא קשור ליוניטד....בכיפור של שנת 97 הייתי באמצע הטיול שלי בדרום אמריקה
    וחברי הטוב שהוא אוהד ריבר פלייט סחב אותי למשחק של ריבר נגד חימנסיה דה לה פלטה במסגרת האפרטורה.
    לא היו לנו כרטיסים, ובסופו של דבר קנינו כרטיסים ליציע בו ישבו אוהדי חימנסיה. החבר שלי שלא יכל להסתיר את היותו אוהד ריבר
    {שכל לא הצד החזק שלו....}גרם לנו לחטוף את המכות של החיים שלי ואלמלא כמה אוהדי חימנסיה שגוננו עלינו בגופם
    והוציאו אותנו החוצה אני בטוח שהייתי מסיים את חיי בגיל 23. מאז בתור תודה לאלוהים אני צם בכיפור, אבל גם אלוהים לא יימנע ממני
    לראות כדורגל גם בכיפור.

מסקנה....אין לנו כאוהדי אנגליה ותרבותה מה לחפש בארגנטינה.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx . אינדיאנים.

9. eastlands Member

לקראת ניוקאסל -סכנין ברמת גן,זאת תיהיה הפעם השניה שאני אוהד ניוקאסל ביציע .
    בשנת 95-96 הגעתי ללונדון שבת 13 בינואר למישחק בליין הפסדנו 1-0 אמסטרונג בראש (עונה מתסכלת שבסופה ירדנו ליגה) מיואש וחצי שיכור המשכתי לבילוי,וכשחזרתי עם חברי למלון ב5 בבוקר לקחתי החלטה ,אני נוסע לקובנטרי צריך לעודד את ניוקסל (אז מקום 1 בהפרש 9 נקודות מהסיוט). חבר שלי לא האמין וחשב שאני צוחק ,ב6 וחצי כבר הייתי ביוסטון סטיישן ורישוני האוהדים של ניוקאסל כבר היו שם, בדרך היתידדתי איתם, הם לימדו אותי את מילות ההימנון -בלידן רייסס, בקיצור הם נידלקו עליי והמשכנו לפאב ליד הייפילד רואד ,המשכתי לישתות וכבר היתי עטוף עם צעיף זברה ,בדיוק לפני הכניסה ראיתי את הצלמים של סקיי מראיינים אוהדים ואכשהו ניגשתי ואמרתי מישפט"אם ננצח היום הם (הסיוט) כבר לא יתפסו אותנו אנחנו ניקח אליפות" היתקשרתי לחבר שגר בלונדון (גסאן ואקד כתב ידיעות ואוהד סיטי) וביקשתי שיקליט את השעה שליפני המישחק בסקיי.
    ניוקאסל ניצחה 1-0 ווטסון. האוירה היתה מדהימה אוהדי ניוקאסל קיבלו את כל היציע שלאורך המיגרש ואוהדי קובנטרי מאחורי שני השערים, השירה היתה מחרישה ממש אוירה של אליפות באויר , חזרתי עם אוהדי ניוקאסל ללונדון ברכבת כשהם מברכים את הסיטי שלי .
    במלון נפגשתי עם גאסן שהביא את הקלטת עם התיעוד שאני מחופש לאוהד ניוקאסל,הסוף ידוע הסיוט לקחו אליפות - הם ללא ספק מאמללים את חיי.city till i die

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

איסטלנדס, אתה נהנה להתחפש לאוהד של קבוצות אחרות אני רואה.

אתה מכיר את גאסן וואקד? איזה מגניב.

11. John Barnes Member

איסטלנדס איך עם כל הדברים שעשית, עדיין לא עשו עלייך תוכנית טלוויזיה או לפחות איזה כתבת צבע בערוץהספורט?

12. eastlands Member

במעריב היתה עלי כתבה של עמוד כשסיטי חזרו לפרמייר בשנת 2000 חזרתי עם דשא מהמיגרש וגידלתי אותו באדנית ,הייתי נותן לא קרח ומשקה אותו במיים קפואים ,תלויי בתחזית ממנצ'סטר . בערוץ 5 היתארחתי מיספר פעמים באולפן , ופעם אחת היתעמתתי עם סטרטפורד לפני הדרבי בחדשות ערוץ 5 .
    לגביי אותו יום בקובנטרי זה היה חד פעמי ,אבל זה לא נחשב בגידה ,רק המחשבה שהם יקחו אליפות גומרת אותי .
    אני מיודד עם מלר וגאסן -גאסן עזר לי ב88 להגיע למנצ'סטר בפעם הרישונה .

13. Julian Joachim Member

ענק איסטלנדס, ענק... :)

14. robson Member

תרשה לי להצטרף ....
    אני חייב להוריד את הכובע בפני אנשים כמו איסטלנדס{למרות אהדתו לשיטי} ולסטרטפורד ועוד....
    הלוואי וגם לי היה את האומץ לקום וללכת לחיות שם קרוב לקבוצתי האהובה, אך אני ישר אחרי הצבא עשיתי טיול של
    שנה וחצי בדרום אמריקה ומשם חזרתי ישר לאונברסיטה וכך חלפו לי ימי הנעורים בלי לשים לב.....

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו, אם יש משהו אחד שיותר משעשע מלראות אתכם מתווכחים פה, זה בטח לראות אתכם מתעמתים קבל עם ועדה.