הדור החדש של מולדת הכדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏13/11/03.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מסכים.
    עם יש מישהו שמלהיב בוילה והופך אותה לקבוצה מענינת הוא דווקא אנחל המצוין.
    כל שאר השחקנים בוילה, כולל ואסל, לא מלהיבים במיוחד.
    וילה היא קבוצה מאוד מאוזנת, אבל לדעתי היא לא מלהיבה במיוחד.
    בקשר לרידג'וול, ראיתי אותו פעם או פעמיים השנה, בהחלט בלם טוב, לא יודע עם הוא בהכרח יתפתח להיות אחד מהטובים באנגליה, אבל פונטציאל בהחלט יש.

2. ArsenalFan Member

האמת היא שצריך לתת קרדיט בעיקר לאיש אחד- דיוויד או'לירי. הרבה דיברו עליו שהוא מתעסק יותר מדי בשוק ההעברות ובזבזן (טוב, ככה זה כשיש לך פיטר רידסדייל מעלייך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ), אבל בסה"כ אי אפשר לשכוח שגם בלידס הוא קידם שחקנים צעירים והפך אותם לשחקנים לגיטימיים, והוא עושה את זה גם בוילה פארק. וילה השנה הרבה יותר מעניינת ואטרקטיבית מהשנים האחרונות, משה, ואנחל הוא סקורר גדול אבל הוא לא לבד. אני לא יכול לחכות ליום שבו או'לירי יהיה מנג'ר ארסנל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

וויטינגהאם הוא שחקן באמת יותר מגוון ומרשים יותר, מה גם שהוא מקבל מאו'לירי יותר צ'אנסים. הסיכוי שלו להגיע לנבחרת בעתיד לא ממש גדול, הוא לא השחקן הכי טכני בעולם, גם מעבר לאסטון וילה אני לא בטוח אם הוא יגיע, אבל הוא יכול להיות שחקן פרמיירשיפ טוב ואחד מהאהודים בוילה פארק.

אגב, אני חייב לומר מילה על היצלספרגר- הוא שחקן שתענוג לצפות בו, קלאסי ואיכותי, הוא יכול להתפתח באמת לשחקן מעניין!

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/04
  3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה אנחל הוא רק המסיים בהתקפת הוילה, אם כי בפירוש התגשתי שהשחקנים הצעירים רק מסייעים להתקפה של וילה להפוך לאטרקטיבית, מכיוון שרוב הקרדיט אכן מגיע לאנחל, ואסל, וגם פיטר קראוץ' גבה הקומה שעולה מהספסל ותמיד מספק את הסחורה.
    היצלשפרגר הוא באמת שחקן שווה לעקוב אחריו בעתיד, ואני משוכנע שלא ירחק היום והוא יתפקד כבאלאק החדש של הנבחרת הגרמנית.
    בקשר לויטינגהאם ורידג'וול - לדעתי לשניהם אין סיכוי של ממש להגיע לנבחרת האנגלית. וויטינגהאם לא טכני דיו כדי לשחק כקשר שמאלי, ובעמדת המגן השמאלי יש לאנגליה שני שחקנים שיישארו שם עוד שנים רבות - אשלי קול וויין ברידג'. רידג'וול הוא אכן בלם טוב אבל דווקא בעמדת הבלם אנגליה משופעת בכשרונות, ולרובם (פרדיננד, טרי, וודגייט, אפסון ואפילו אנטוני גרדנר) יש עוד שנים רבות לשחק, כך שבשנים הקרובות אני לא רואה את השניים מתקרבים לנבחרת של סוון.