הדיון הרשמי של ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏4/7/04.

1. THE STRETFORD END Member

תיקון קטן לגבי קאנטונה --התכוונתי זר אהוב כמו שחקן בית!!!

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה. ופיטר שמייכל לא?

אני אגב מסכים עם מה שאמר stretford end. צבוע לראות את אוהדי ארסנל קוראים לאלן סמית בוגד כשהתגלמות הגידה בלונדון משחק אצלם.

סול, לא שכחנו ולא סלחנו.

3. Barcik Member

אם להתחשב בעובדה שהוא למעשה בא כתחליף לדניס ברגקאמפ, אז השינוי לא גדול. ב- 3 העונות האחרונות, כבש ההולנדי 17 שערים. רייס כבש ב- 3 העונות האחרונות, כאשר ברוב הזמן הוא מתופקד כקיצוני, 25 שערים (כאשר בעונה האחרונה 4 מהם בארסנל ו- 4 בסביליה). לכן, לפי נתוני ההבקעה, לא מדובר בשינוי קיצוני. אני מסכים שהוא לא סקורר, אבל גם ברגקאמפ לא היה כזה, לפחות לא בעונות האחרונות. את היכולות המוספות של ההולנדי, דווקא יש לו. רייס יוכל לתת דריבל טוב, מסירה חכמה וחילוף מקומות טוב. בכלל, לפי דעתי ארסן ונגר כל כך רצה אותו כי יש לו כשרון טבעי לא"ב של ארסנל - תנועה בלי כדור. בכל אופן, רייס לא אמור להיות סקורר. לפי התוכנית של ונגר, הנרי צריך לתת 20+ שערים, וכל הצוות המסייע - רייס, פירס, ליונברג וויירה - יוסיפו כל אחד 5-10 נוספים.

4. THE STRETFORD END Member

שמייכל בחיים לא!!!
    כשהיה אצלנו הוא היה אגדה,עבר לליסבון אין בעיה,חזר לוילה בסדר(למרות שכשעזב אותנו אמר כי הוא לא יכול לעמוד יותר בעומס המשחקים באנגליה-כנראה שהכסף של וילה עזר לו להתגבר על הקושי הזה)
    אבל אז עבר ללא אחרת מאשר מנצסטר סיטי!!!זוהי בגידה,בדרבי הראשון שלו במיין רואד השמחה שלו כשהם ניצחו אותנו 3-1 תנועות הניצחון שהופנו גם ליציע היונייטד(הייתי שם)אין סליחה ואין מחילה!
    כשהוא הגיע לאולד-טראפורד עם וילה הוא התקבל במחיאות כפיים כיום הוא לא רצוי שם,
    הוא עוד הוסיף שמן למדורה כשרשם את בנו למחלקת הנוער של הסיטי ולא של היונייטד(מכמה פעמים שיצא לי לראות את הבן קספר שמייכל התפוח לא נפל רחוק מהעץ)

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ונסון, טרי, ברידג', לאמפרד, דאף, פארקר.

זה היה ההרכב של צ'לסי בחצי השני של העונה, 6 בריטים, בדיוק כמו במנצ'סטר.

בקשר לארסנל -
    אני לא מאמין שונגר יעשה יותר מדי שינויים, כרגע נראה שטראבלסי יחזק את העמדה החלשה בארסנל - המגון הימני, ובזה בעצם יסתיים "מסע" הרכש.
    לא יודע למה, אבל אני לא רואה את ארסנל מביאה שוער במקום להמן.

6. THE STRETFORD END Member

אדר ההבדל הוא שהשחקנים מיונייטד שאני דיברתי עליהם(שחקני הרכב) הם תוצרת בית ובצלסי רק טרי הוא כזה!
    אז זה לא בדיוק כמו ביונייטד אבל עדיין יותר טוב מהמצב בארסנל.

7. Ljungberg 8 Member

ונגר חושב שהוא יצליח באותה הדרך שבה הוא הצליח בעונה הקודמת רק הבעיה היא שלעונה הקודמת ארסנל באה נחושה לקחת את התואר שאיבדה במחזורים האחרונים והעונה בדיוק להפך השחקנים באים שבעים (אם ככה כותבים את זה) ועייפים לדעתי 90% שאם הסגל ישאר כזה ארסנל לא תיקח את אחד התארים הגדולים ליגת אלופות ואליפות אנגליה.

בקשר לזה שיש בארסנל הרבה זרים אני לא חושב שבתור ישראלי זה צריך להפריע לי מה זה משנה לי שחקנים צרפתים ספרדים או אנגלים העיקר שיהיו שחקנים טובים זה לא שאני מרגיש איזושהי אהדה לכדורגל האנגלי ורוצה שהוא יצליח ויתפתח (כמו שאני חש לכדורגל הישראלי) אני פשוט אוהד את ארסנל והייתי אוהד שלה גם אם היא היתה משחקת בליגה הספרדית.

8. shmulikwe Member

אין לי כח להכנס לויכוח על הזהות..
    בקשר לחיזוק, בסה"כ חוץ מלהעביר את לאורן הלא יציב בכלל לספסל ולהביא במקומו את טראבלסי המצויין אין הרבה מה לשנות... בלמים מצויינים, מגן שמאלי שהוא אחד מהטובים בתפקיד.
    קישור שבאמת אין עליו ואני לא זוכר מי אמר את זה אבל לשים את ברגקאמפ ליד ויירה זה רעיון גדול, אם זה יקרה לא יהיה שמח ממני. בצדדים פירס ורייס (פנאנט?) ישחקו ועם כזה קישור מספיק חלוץ אחד טוב (אן מתחשבים בעניין שאת ברגקאמפ נוריד ליד ויירה, אבל זה חלום) אז יהיה נחמד להביא חלוץ מהר אולי אטו או אדו וגם לארסון (כשהיה עוד פנוי) לא היה מזיק בכלל..
    את מי הייתי רוצה לראות? את ואן דר וארט, למרות שאין שום סיכוי בעולם יש לו מורה הולנדי מצויין ומורה שבדי מצויין ואפילו יש מצב שהוא משתלב בצד שמאל.. אבל זה רק חלום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמוליק, התכנון שלך הגיוני כמו גשם ביום חמסין.
    פירס ורייס יחד?? מה קשור? מי משחק מימין? האם שכחת את השוודי אדום השיער העונה לשם פרדי? האם אין סיבה להבאת ואן פרסי?
    להביא קשר שמאלי? אם להתעלם מהעובדה שכבר יש לכם שם שני שחקנים ענקיים (פירס וואן פרסי), ורייס כפוטנציאל לפחות, אתה באמת צריך עוד מישהו לחבילה הזאת?

מה שאני כן רואה הגיוני, זה מעבר של פירס לאמצע, וואן פרסי יפתח משמאל.

במרכז הקישור יכול להיות שצריך להוסיף קצת עומק. ויירה, פארלור, אדו ואולי, אולי פירס? עדיף עוד מישהו בחבילה. מג'ילברטו אתם צפויים להיפטר, ואם לא זו סיבה למסיבה.

וארסנל צריכה דחוף בלם. לא כי יש משהו רע בקמפבל או טורה, פשוט כי כשאחד נפצע, רצוי שיהיה גיבוי, וקיאון עזב (לא שהוא היה מציאה גדולה לפני זה), ובמקום פסקל סיגאן עדיף לשים קונוס. סטפאנובס עדיין אצלכם? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

10. ArsenalFan Member

סטפנובס שוחרר. דווקא ביורו 2004 הוא היה בכלל לא רע, הוא הסתדר נהדר עם יאן קולר. התקשתי להאמין שמדובר באותו שחקן פאתטי שונגר הביא... ואני מסכים, לא יזיק לנו בלם, אבל יהיה אולי מעניין לראות מה שווה השוויצרי פיליפ סנדרוס שונגר הביא בשנה שעברה, או ראיין גארי- לפני שרוכשים בלם, אולי באמת כדאי לתת לצעירים צ'אנס כמו שאיתי אמר קודם לכן, בעיקר אם כבר רוכשים מגן ימני (קחו בחשבון שאלו רק דיווחים...).

1. אני לחלוטין לא רואה בסול קמפבל מישהו שממש מזוהה עם ארסנל. סול אולי נחשב לדידו של ונגר כמחליף של אדאמס במרכז ההגנה (ניחא), אבל הוא בחיים לא ימלא את התפקיד שלו כאליל האוהדים, או את של דיקסי או נייג'ל... אפילו לא קיאון. אני אוהב את סול, אבל גם השמחה לאיד על כך שהוא נטש את ספרס לטובתנו (כפי שמעידה החתימה שלי) לא משכיחה את העובדה שהוא עדיין איש ספרס במקורו, והוא לעולם לא יהיה מקור להזדהות עבורי. לא יכול להגיד לגבי שאר אוהדי ארסנל, יכול להעיד רק עליי.

2. סול קמפבל נחשב בוגד ע"י אוהדי ספרס, אבל העזיבה שלו את טוטנהאם הייתה עובדה מוגמרת הרבה לפני סיום העונה (בניגוד לסמית'), והיה ברור במשך כמה חודשים שקמפבל יעבור או לארסנל- או לצ'לסי. בניגוד לסמית', קמפבל שתק. אני לגמרי מבין את השנאה של אוהדי ספרס כלפיו (אם כי הפנאטיות והאובססיה עוברת כל גבול. אני הייתי בוויט הארט ליין לפני שנתיים כמה ימים לפני הדרבי בהייבורי וכל המשחק הם לא הפסיקו לקלל אותו, ובמילים לא נעימות במיוחד. היריבה בכלל הייתה לידס) יש לא מעט נקודות שוני מול אלן סמית', שדיבר הרבה בתקשורת על כך שהוא רוצה לעבור לאירופה, וכמה שקשה לו לעזוב את לידס, וכמה שהוא אוהב את המועדון- אבל הסוף ידוע.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדי, או שהזיכרון קצר, או שאתה סתם מתכחש לעובדות.

מנצ'סטר יונייטד, ברצלונה, לאציו - שלושתן התעניינו בקמפבל.
    העובדה שלא ראינו עליו פני רק מחזק את השנאה המוצדקת לחלוטין של האוהדים אליו. אני חושב שאלן סמית' עשה משהו פחות נוראי - לפחות לידס הרוויחה עליו 9 מיליון פאונד. אנחנו לא ראינו על קמפבל פרוטה, אפילו כששוגר הציע להאריך לו את החוזה בשנתיים ולהבטיח לו מקום ברשימת ההעברות. בוגד מזופת, כשראיתי את חגיגות האליפות מול לסטר וראיתי אותו מתראיין, הרגשתי זעם אדיר. הכל חזר אליי.

שחקן שלא רק עוזב ללא תמורה אלא גם עוזב דווקא ליריבה העירונית כשיש לו עוד אלטרנטיבות - זו התגלמות הבגידה. וכמה שאני לא אנסה לשכוח לו לנצח אזכור לא את סול הקפטן והנשמה, אלא את סול הבוגד המטונף.

12. ArsenalFan Member

האמת היא שרייס יכול להיות אפקטיבי כשהוא מגיע מהאגף הימני, גם בסביליה הוא בדרך כלל עשה את הפריצות שלו משם. הוא יכול לשחק בימין. אם אין סיבה להבאת ואן פרסי? שאלה טובה, אני לא בטוח שיש לי תשובה עכשיו, אבל אם היית שואל אותי הייתי אומר שכדאי להביא חלוץ אמיתי על פניו של ואן פרסי או רייס. אגב, למה החלטת שדווקא ואן פרסי הוא "שחקן ענק" בעוד רייס רק "פוטנציאל"? אם רייס עוד הבריק בספרד ואפילו זומן לנבחרת- מה עשה ואן פרסי? אפילו בתור פוטנציאל קשה להזכיר אותו, בקושי 10 שערים יש לו בקריירה והוא לא נכנס להרכב של פיינורד...

שמוליק הזכיר כאן שמות כמו אטו (נהדר בתור מחליף להנרי, חלוץ מדהים), אני דווקא חושב שחלוץ כמו זלטאן איברהימוביץ' יכול להיות הפרטנר המושלם לתיירי הנרי- הוא מסוגל לשלוט ברחבה ברמה הכי גבוהה, הוא שחקן עם יכולת פריצה נהדרת, יש לו שליטה מדהימה בכדור, יש לו יכולת מסירה, והוא הוכיח שהסידור שלו עם פרדי ליונגברג מסתדר היטב. הוא אפילו עצבן, כמו שאנחנו אוהבים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

אבל זו רק פנטזיה, אנחנו נמשיך להיות תלויים במצב הרוח של הנרי, ובינתיים אנחנו תקועים עם רייס... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשובות לשאלותייך:

רייס היה מצויין בסביליה, אבל בעיקר הראה ניצנים ופוטנציאל מבטיח. לא יודע מה איתך, שחקן ששמאלי ברגלו עדיף תמיד כקשר שמאלי, וזו גם הייתה העמדה של רייס בסביליה.
    ואן פרסי, כשניתנה לו ההזדמנות במועודן מפואר יותר, הראה ניצוצות. זכור שרוב ישיבתו על הספסל נבעה מסכסוך עם המאמן. מואן פרסי אני תופס הרבה יותר מרייס, לדעתי הוא פשוט מוכשר יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/04
  14. ArsenalFan Member

קמפבל החליט הרבה לפני תום החוזה שהוא יעזוב את טוטנהאם, זה היה ברור לכל מי שמסתכל עליו באותה עונה. הסחבת במו"מ אז לא הייתה מקרית, והדרישות הגבוהות מדי (שלא להגיד חסרות פרופורציה!) שלו לא היו מקריות גם הן. והוא עזב לא רק בגלל כסף- הוא היה צריך להתקדם בקריירה שלו, והוא ידע שבטוטנהאם הוא לא יכול לעשות את זה באותה תקופה. כשהוא שיחק בספרס לא היה לו מקום קבוע בנבחרת אנגליה, הוא לא שיחק בצ'מפיונס ליג, הוא לא התמודד על האליפות, לא היו אמביציות במועדון, וכל הניסיונות עם הרברובים למיניהם- נו, ראינו מה יצא.

נכון- אינטר ויונייטד התעניינו בו (לא יודע לגבי בארסה ולאציו בטוח לא), אבל לכל מי שעקב אחריו היה ברור שהוא יעזוב או לארסנל או לצ'לסי, משום שידעו שסול לא יעזוב את לונדון בגלל המשפחה שלו. הוא אפילו אמר את זה באותה עונה! אני לחלוטין מבין את אוהדי ספרס (זה לא אומר שאני לא נהנה מזה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx )- אבל לדעתי המקרה של סמית' קצת יותר בעייתי עבור אוהדי לידס קודם כל בגלל שהשנאה שלהם כלפי יונייטד יותר חזקה (מבלי להפחית ביריבות בינינו לבין ספרס), ובעיקר בגלל שסמית' פיזר לאורך כל העונה הבטחות לגבי זה שהוא לא ישחק בשום מועדון אחר באנגליה פרט ללידס, שהוא יעזוב רק לאירופה, והצהיר חדשות לבקרים עד כמה הוא נאמן ואוהב את לידס לעומת שחקנים אחרים שברחו מהספינה הטובעת. אצל קמפבל זה לא היה בדיוק המקרה, וזה לא בדיוק נחת על אוהדי ספרס כרעם ביום בהיר.

בכל מקרה, אני אומר את זה בלי בעיות- אני לעולם לא אראה את סול קמפבל כמו שאני רואה שחקנים אחרים בקבוצה, גם אם הם זרים.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/04
  15. ArsenalFan Member

כל מה שיש לי לומר בעניין הוא- פחחחחחח... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

בין אם זה נכון ובין אם לא (למה יש לי הרגשה שזו עוד עבודה של ה"סאן" בהגזמה מכוונת? אני בכל אופן ממש לא מודאג מהרכילות הזו), לי לא ברור עדיין אם סנטיני החליט למצוא לעצמו תירוצים לכישלון שלו לעשות מצרפת נבחרת ביורו (אם כן, זו הרמה הכי נמוכה שמאמן יכול לרדת אליה. ועוד מאמן כושל), או שהוא מנסה להשתמש בטקטיקות משחקי המוח של הסקוטי חמום המוח כדי ליצור סכסוכים בארסנל...

יפה יפה. ספרס חיפשו חיקוי לארסן ונגר, וקיבלו חיקוי דהוי לפרגוסון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx