הדיון הרשמי של ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏4/7/04.

1. ScottishGunner Member

פחח, איזה עלוב, ארסנל בקושי קנתה שחקנים בשנים האחרונות, יונייטד לא הוציאה מהנוער שחקן ראוי (כלומר, שתפס מקום קבוע בהרכב) כבר 10 שנים. לעומת ארסנל ומסע הרכש הקטן המצומצם והצנוע שלה בקדנציה של ונגר ובעצם מאז ומעולם, מנצ'סטר יונייטד ביזבזה משהו כמו 40 מיליון דולר על שחקנים בקיץ האחרון, כך גם בקיץ שלפני כן, וגם הקיץ כבר החתימה שני שחקנים. זה פשוט שקרי להגיד שארסנל קונה יותר מיונייטד.

להזכיר לך, מי זה בא לדיון של השמועות עם טונות מידע על העברות שהיונייטד מתכננים לעשות אם לא חבריך אוהדי יונייטד בפורום? ושוב, לעומת זאת, כמה הודעות אתה ראית באותו דיון לגבי ארסנל? אני בקושי. לצערי.

ואני כן הייתי בהייבורי בשנתיים האחרונות, ואני יכול להגיד לך שהאווירה במקום היא מדהימה, וכל שחקן שם הוא רצוי בעיני האוהדים בלי קשר למוצאו או יכולתו על המגרש. מבחינת מחירים, ארסנל היא באמת קבוצה יקרה. רוב הכרטיסים עולים 34.5 פאונד (אני שילמתי פי 2 אז, אבל זה היה מספסרים), והסיבה לכך היא שהמשחקים של ארסנל הם מבוקשים והאיצטדיון הוא קטן יחסית. אני מבטיח לך שהמחירים ירדו כשיבנה אשברטון גרוב. (למרות שלי ממש לא אכפת כאחד שמתכוון ללכת לעוד הרבה משחקים בחיים שלו לשלם יותר ולהישאר בהייבורי).

חוצמזה, מאייתים את זה ברגקאמפ ולא ברקהאמפ. Bergkamp ולא Berkhamp. לי נראה שאתה לא יודע אנגלית.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/04
  2. ScottishGunner Member

כל כך פטטי להגיד את זה, הרי זה נכון לגבי כל מועדון. מה תעשה יונייטד כאשר גיגס, סקולס, נוויל (המגן המהולל שלכם), ואן ניסטלרוי, קין יסיימו את הקריירה שלהם (עובדה שרק מתקרבת, תסתכל על הגילאים של השחקנים האלה ועל הגילאים של אלה שאתה ציינת, להוציא את ואן ניסטלרוי, לאף אחד ברשימה הזאת אין את היכולת לגמור עוד שנתיים בשקט). אה? מה תעשה יונייטד אז, איפה יהיו כל שחקני הבית שלה? ועזוב שחקנים, מה יקרה שפרגסון ילך?! ושוב, הוא יותר קרוב לזה מאשר ונגר.

אתה יודע, שחקנים מתחלפים, רק לא מזמן ארסנל אמרה שלום למס' לא קטן של שחקנים ששירתו את המועדון במשך שנים. והנה, תיראה את הקבוצה של היום, כמעט בלי זכר לקבוצה של פעם, שונה גם בסגנון המשחק וגם בצורת הסגל. לא סתם שונה, טובה יותר. אז מה יקרה כשאלה שמשחקים כיום יפרשו? יבואו אחרים, כמו שיקרה במאן יונייטד, וכמו שיקרה וקורה בכל מועדון אחר בעולם. אחרי הכל, איזה מהשחקנים שצפויים לעזוב את הסגל של ארסנל בשנים הבאות הם אנגלים? אף אחד, אז המצב בקטע הזה יכול רק להשתפר. טענה מטומטמת לחלוטין שלך.

3. THE STRETFORD END Member

אנחנו היום ב 2004 אז 10 שנים לאחור 1994 ואיזה שחקני נוער ראויים עלו לקבוצה הראשונה ולהרכב,בוא נראה:
    דיוויד בקהאם,פול סקולס,גארי נוויל,ניקי באט,פיל נוויל,,גון אושה,ווס בראון,דארן פלטשר והיו עוד שחקנים צעירים וטובים שעברו לקבוצות אחרות כמו טרי קוק,קית גילספי,מייקל סטיוארט(בדרך לרינגרס עכשיו)והרשימה עוד ארוכה...אז מה שכתבתי לבחור מקודם מתאים גם לך: רק חמור קופץ בראש!!!

אני שמח שהיית בהייבורי ושכל שחקן שם רצוי בלי קשר ליכולתו???!!!מרגש עד דמעות!

"להזכיר לך, מי זה בא לדיון של השמועות עם טונות מידע על העברות שהיונייטד מתכננים לעשות אם לא חבריך אוהדי יונייטד בפורום"--אז תפנה אליהם מה אתה רוצה ממני?

שילמת פי שתיים מספסרים בחוץ,פראייר אני בדרך מוצא שם כרטיסים מספסרים ב -50 פאונד לא לירה יותר!

ברגקאמפ או ברקהאמפ,זה איות בעברית אז מה הקשר לאנגלית?

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת כבר שטות לומר. אם אתה מתעלם מהמחזור המופלא של 94', יש לך את ג'ון אושיי, את דארן פלטשר וווסלי בראון ששותפים ברוטציה. זה לא בדיוק נכון.

5. ArsenalFan Member

אני כבר את שלי תרמתי כאן מספיק לדיון, הוא מתחיל לשעמם (אתם לא שמים לב שאתם חוזרים על הנקודות של עצמכם ושל אחרים?), אבל זו פשוט בדיחה להסתכל על אוהדי מנצ'סטר יונייטד מטיפים על "זהות" ו"מסורת", כשהמועדון שהם אוהדים הוא תאגיד מרצ'נדייז גרידי... די מצחיק לקרוא תגובות כמו:

אני עוד לא הבנתי נקודה אחרת: איך העובדה שהמועדון בנוי על שחקנים זרים (למעט קסנופוביה או גזענות, אני באמת לא מבין למה זה מפריע לכם כל כך) גורמת ל"איבוד זהות", יותר מאשר ה-Gold Digging של מנצ'סטר יונייטד בדרום מזרח אסיה או בארצות הברית? או יותר מאשר הפריצה הסינית של אברטון? אתם שמתם לעצמכם בראש איזו מנטרה ששחקנים אנגלים הם בהכרח ערובה ל"זהות" או ל"מסורת". בבקשה, תחשבו ככה, לדעתי זה טימטום. ארסנל לא צריכה להוכיח שהיא מועדון לונדוני או אנגלי (או בריטי... תחליטו בבקשה).
    רק שנושא של מסורת וזהות מסתכם בהרבה יותר משחקני ההרכב הראשון או "שחקני בית". למשל בהתייחסות לאוהדים, למשל בהיקף הפעילות של המועדון בקהילה, בייצוג התרבותי שלו. כדורגל הוא דינמי, השאלה היא עד כמה בדינמיות של המשחק והאירועים שסביבו אתה מצליח לראות בעצמך כמזדהה עם המועדון, ואיפה אתה נמצא ביחס למסורת והנוסטלגיה של המועדון. תפיסה של "זהות" היא עניין אינדיבידואלי. אני לא אצליח להבין איך מזדהים אוהדי יונייטד עם תאגיד מרצ'נדייז כוחני ובעל שאיפות אימפריאליסטיות והתנהגות בהתאם, או איך הם מוצאים הערצה בטיפוסים כמו אלכס פרגוסון- אבל עובדה, הם כן (לפחות אוהדים אמיתיים שלה).

יאללה, דברו כבר על כדורגל...

6. THE STRETFORD END Member

"אני לא אצליח להבין איך מזדהים אוהדי יונייטד עם תאגיד מרצ'נדייז כוחני ובעל שאיפות אימפריאליסטיות והתנהגות בהתאם, או איך הם מוצאים הערצה בטיפוסים כמו אלכס פרגוסון"

" אבל זו פשוט בדיחה להסתכל על אוהדי מנצ'סטר יונייטד מטיפים על "זהות" ו"מסורת", כשהמועדון שהם אוהדים הוא תאגיד מרצ'נדייז גרידי"

מילים מפוצצות ריקות מתוכן!!!
    הקינאה מעבירה אותך עך דעתך!!!

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אני בטוח שמאנצ'סטר קנו את דונג הסיני, בשביל שיהיה המחליף של ואן ניסטלרוי.

תגיד אתה מקיא את השטויות האלה? או שאתה באמת חושב כך?

8. Gooner Member

גם ארסנל מתמסחרת נו די..

http://img.villagephotos.com/p/2004-7/769251/Untouchableswatch.Xxx
    סתם זה הצחיק אותי.

9. ArsenalFan Member

מעניין מי מקנא. כן, אני מקנא בקבוצה שסיימנו לפניה ב-15 נקודות בטבלה בעונה שעברה. אולי מי שמוצא נקודת תורפה (עאלק) בקבוצה בכך שיש לה שחקנים זרים הוא זה שמקנא...?
    מילים ריקות מתוכן? טוב, נדמה לי שכבר אמרתי כמה מילות תוכן על זה, אבל לא חשוב.

ארסנל-מניה מדווח שהשוער הספרדי אלמוניה חתם בקבוצה תמורת חצי מיליון פאונד. אם זה נכון (כרגע אין אישור באתר הרשמי, אבל אנחנו כבר יודעים שיהיה. בד"כ הם לא טועים)- אנחנו לא יכולים להיות יותר מטומטמים. קבוצה שכל שנה עושה את אותה הטעות ומבזבזת מאות אלפי פאונדים על שוערים שאין להם צ'אנס להיכנס לקבוצה. וכך אלמוניה מצטרף לאלכס מאנינגר, לרמי שאבן ולריצ'רד רייט בתור "שוערים לעתיד" שהוחתמו ע"י ארסנל ואפילו הוכיחו שיש להם מה להציע, אבל בארסנל לא יצא מהם כלום.

אם זה נכון, אפשר להגיד שלום גם לגרהאם סטאק- שוער העתיד של אירלנד, שהוכיח שהוא שוער טוב בגביע הליגה, בוודאי ימצא לעצמו קבוצה אחרת. ועוד בשביל מי? בשביל שוער קריזיונר וחסר אחריות, ובחור בן 27 שלא הצליח למצוא מקום בהרכב של היורדת לליגה השנייה בספרד. גיום וארמוז מס' 2.

אה, וגם הסיכוי שנראה עכשיו את טרבלסי הוא קלוש. Good one, Arsene... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה משעשע. דיברו על ניימי או פריי, קיבלו את אלמונייה. :aaarofl:

מצטער לתקוע מקל בגלגלים של אוהדי הגאנרס (בעצם, לא ממש), אבל הלגלוג על היונייטד קצת תמוה. די, העונה האחרונה עברה מן העולם, ולהזכיר לכם שזו אותה יונייטד שב-12 השנים האחרונות לקחה, לא מעט על חשבונכם, 8 אליפויות. אז יפה - עונה אחת הצלחתם - אבל העונה הזו כבר מאחורינו.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדי אני מבקש באלבסטה הוא הצליח להשתלב בהרכב הפותח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

בכל מקרה לדעתי טוב יעשה ונגר אם ייתן לאלמוניה יותר ממשחק אחד בהרכב הפותח כדי להוכיח את עצמו, בניגוד למה שהוא עשה/עושה עם שאבן (שבמשחק היחיד שלו שאני זוכר בהרב הפותח הפסדנו 2-0 למנ. יונייטד אבל הוא היה בסדר גמור, סולידי ביותר. מאז בכל אופן נעלמו עקבותיו בעקבות שבר כפול ברגל, השאלה לווסטהאם שגם שם הוא ישב על הספסל וכו'), סטאק (קיבל הזדמנויות רק בגביע הליגה והיה ממש בסדר בעיני) , טיילור ועוד רבים וטובים (או בינוניים ליתר דיוק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx ). קשה לי להאמין שהוא יהיה יותר קריזיונר וחסר אחריות מינס, כך שאל לנו לדון את העיסקה הזו לכשלון מראש. מה שכן מרגיז אותי זה הזניחה של סטאק וטיילור שגדלו במועדון (ואל תחזירו לכאן שוב את הויכוח המאוס הזה!) והיו סבירים בקבוצה הבוגרת לטובת שוער זר, די מבוגר (או לפחות יותר מבוגר מסטאק וטיילור הצעירים) ולא ממש מוכח.

נקווה לטוב ולטראבלסי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

12. ScottishGunner Member

ברור לך שלא התכוונתי לשנת 94', למה אתה משחק אותה מטומטם. ווסלי בראון, ג'ון אושה, דארן פלטשר- לא נעים להגיד... פשוט לא שחקנים של קבוצת צמרת בפריימרליג. ולמה השאר עברו לקבוצות קטנות? כי הם שחקנים לא טובים.

אוי אוי אוי, חבל שלא היית איתי שם... (פחח לא).

זה לא איות נכון, כי אתה משמיט אותיות שאתה אמור לבטא ולא משנה באיזו שפה. שאני אקרא ל-VN ואן ניסטרלול???

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/04
  13. ArsenalFan Member

הדיבורים על ניימי הסתיימו לפני שהם התחילו, ולגבי פריי- מעולם לא התייחסתי אליהם גם ככה. אז דיברו. היה ברור מלכתחילה שונגר ימשיך עם יינס להמן גם השנה. הוא הכריז על זה עוד לפני חודש וחצי, אני רק קיוויתי שלא נעשה שוב את הטעות הקבועה עם החתמת שוער היסטרית ולא נחוצה. אגב, דבר מוזר: הידיעה על ההחתמה של אלמוניה הייתה כבר אתמול באיבנינג סטנדרד וב-Arsenal-Mania, אבל עוד לא היה שום אישור רשמי, בניגוד להחתמה של לופולי האיטלקי.

אנחנו יודעים טוב מאוד שזה לא יקרה- אולי בגביע הליגה. לגבי אלמוניה עצמו, מצטער- אין לי ציפיות משוער שלא עשה כלום בקריירה שלו- בספרד בקושי שמעו עליו, והוא כבר בן 27. פתאום להביא אותו לארסנל? בשביל מה? מבחינתי זה שווה ערך להחתמה של גיום וארמוז לפני שנה וחצי. לפחות אז היה היגיון מסוים בהחתמה שלו, כי לא היה לנו כיסוי עם הפציעות של שאבן וטיילור. אבל עכשיו? יותר משנה אני לא נותן לאלמוניה בקבוצה. פשוט חבל לעבור עוד עונה עם שוער שאין לו עתיד בקבוצה, ובעיקר עונה קריטית כמו העונה הקרובה, אם אנחנו רוצים בכלל ליצור דומיננטיות אמיתית בפרמיירשיפ.

האמת? כואב לי יותר על סטאק מאשר על טיילור. סטאק נראה לי שוער יותר מוכשר ממנו, והעונה הוא גם הוכיח את עצמו היטב בכל צ'אנס שהוא קיבל, בניגוד לטיילור שלצערנו הרב לא מפסיק לסבול מפציעות- שדי חיסלו לו את הצ'אנסים בארסנל.

תוקעים לעצמנו מקלות בגלגלים, שנה אחרי שנה. לא ייאמן.

14. THE STRETFORD END Member

ScottishGunner

כשאתה כותב 10 שנים לפחות זה כולל גם את 1994,תחשוב לפני שאתה כותב(אז מי מטומטם פה?)
    אושה,פלטשר וובראון לא ברמה של הפריימליג לדעתך ובכן זכותך לחשוב ככה,כדורגל אתה בטח לא מבין!!!

למה כשארסנל רכשה לפני כמה שנים שחקן יפני(את שמו אני לא זוכר,עבר לפולאהם)אף אחד לא קפץ ואמר זה בשביל למכור חולצות וכשיונייטד קונה שחקן סיני ומשאילה אותו לקבוצה בבלגיה על מנת לראות האם הוא מסוגל לשחק ברמות טובות יותר מאשר בסין לפני שיעבור ליונייטד(אם בכלל) כולם קופצים ואומרים הביאו אותו בכדי למכור חולצות?

מי שמכיר את פרגוסון יודע שהוא בחיים לא יביא שחקן לקבוצה שלו מטעמים שלא קשורים ליכולת מקצועית נטו
    ומי שחושב אחרת לא מבין כלום!!!

אושה אפשר לכתוב אושיי,קאנטונה אפשר לכתוב קנטונה,אואן אפשר לכתוב אוון!!!(הבנת את זה ברוך).

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראו לשחקן Inamoto.
    הוא סיים את העונה בפולהאם עם 2 שערים ובישול. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    http://stats.premierleague.com/images/players/player200235.Xxx

ושוב בני, אתה מחמיץ את הנקודה, אף אחד לא מתלונן שארסנל מביאה שחקנים כמו הנרי, פירס, ליונברג, ויירה או ברגקאמפ.
    התלונה היא לגבי שחקנים כמו להמן, סיגאן, ג'ילברטו סילבה, ולאורן, שבמקומם ארסנל יכלה להביא שחקנים אנגלים.
    ובבקשה, בקשר לשחקנים:

1. במקום להמן - ארסנל הייתה יכולה לרכוש את רובינסון שוערה של לידס.
    אם אתה קיואל לידס מכרה בקיץ שעבר ב5 מיליון ליש"ט, את רובינסון היא הייתה מוכרת בפחות.
    להמן עלה לארסנל 3 מיליון ליש"ט, אני בטוח שרובינסון היה עולה בסביבות אותו מחיר.

2. במקום לאורן - במקום למכור את אפסון במחיר עלוב של 150 אלף ליש"ט, ארסנל הייתה צריכה להשאיר את בלם הבית שלה, את הבלם האנגלי שלה, את בלם העתיד שלה בקבוצה.
    הצבת אפסון ליד סול והעברת טורה לאגף ימין הייתה נותת לארסנל הגנה יותר חזקה.

3. במקום ג'ילברטו - במחיר של ג'ילברטו ארסנל יכלה לרכוש את ג'ו קול.
    קול להזכיר לכולם הגיע לצ'לסי רק ממש לפני סוף העברות, פניה של ארסנל בפתיחת העברות הייתה מנחיתה את קול אצל ארסנל.
    ואני מבקש מאוהדי ארסנל לא לבכות שאין כסף, כי לא יכול להיות שיש כסף לזר ספרדי בשם רייס, ולא לשחקן הבא של אנגליה( כפי שקול נחשב בזמנו).
    ועם אתם טוענים שהיה כסף רק באמצע השנה, אז בסדר, ארסנל יכלה לקנות את שון רייט פיליפס ובכסף שנחסך להביא רכש נוסף הקיץ.

במילים אחרות, ארסנל יכלה לדאוג שבהרכב שלה יהיו 4 או 5 שחקנים אנגלים.
    אפסון, אשלי קול, סול, רובינסון, וג'ו קול/פיליפס.

ובנוגע להחתמה של אמוניה, כניראה שהחלומות של בני מתנפצים.
    נו, הוא ציפה לפריי וטרבלסי, וקיבל את אלמונייה ולאורן בעונה נוספת. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx