הדיון הרשמי של ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏4/7/04.

1. Rudess Member

בדיוק.

2. KirkH Member

התלונה הוגשה נגד הנהלת צ'לסי וסוכנו של אשלי קול...

וכשהמנג'ר שלך אומר כל יום בתיקשורת שהוא לא בטוח לגבי המניעים שלך ולגבי המוטיבציה והמחוייבות שלך לקבוצה - זה לא בדיוק מעורר אמפתיה.

3. Y2G Member

נתחיל בכך שזה ממש רחוק מלהיות "כל יום". היתה בסה"כ התייחסות אחת של ונגר בתקשורת לעניינו של קול, שגם היא נופחה מעבר לכל פורופורציה. התקשורת האנגלית, שחגגה על הסיפור הזה, בדיוק כמו שהיא חוגגת על כל הגה שיוצא מפיו של גורם כלשהו בכדורגל האנגלי, ידועה ביכולת שלה לעקוץ ולהוציא דברים מהקשרם. אז הכי נוח לאוהדים של קבוצות יריבות לקפוץ עכשיו על הטרמפ הזה, וללעוג ללא שום סיבה מבוססת.

4. KirkH Member

שום סיבה מבוססת? תפקח את העיינים...

אם אשלי קול בא היום ואומר שהוא לא חושב שהוא ימשיך לשחק בארסנל בעונות הבאות כי ההנהלה לא נתנה לו גיבוי בזמן הפרשה - אז כנראה שזה קצת יותר מניפוח של התקשורת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

5. liunberg Member

יופי KirkH, קחו את אשלי קול ותמשיכו להרוס כל חלקה טובה בליגה האנגלית.
    השחצנות של צ'לסי, מוריניו ואוהדים שלה מגעילה.
    עד העונה האחרונה הייתם כמו מכבי פ"ת של הליגה האנגלית, השנה לקחתם דאבל רק בגלל המיליארדר שלכם, ואתם מדברים כאילו לקחתם אליפות 15 שנה ברציפות.
    אני בטוח שלא היית כזה גבר לפני שנה ושנתיים כשאתם הייתם נאבקים על מקום בצ'מפיונס ליג עם ניוקאסל וליברפול.

6. Y2G Member

כל מי שקצת מבין עניין יודע שמועדון הכדורגל של צ'לסקי מהווה עוד צעצוע בארגז המשחקים של הילד המפונק, רומן אברמוביץ'. אין זה מן הנמנע כי בשלב מסויים הצעצוע הזה יימאס לילד המפונק והוא ייזרוק אותו לכל השדים (האדומים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ), והנזק יהיה בלתי הפיך. לשמחתי, בארסנל זה לא יכול לקרות כי הניהול במועדון הצפון-לונדוני הוא מודל לחיקוי, גם אם ההוצאות הכספיות נמוכות בהרבה מאלה של צ'לסקי (מסיבות ברורות). גם עזיבה של שחקן בית כזה או אחר לא ישנו את העובדה שארסנל תמשיך להיות קבוצה גדולה כמו שהיא היתה במאה השנים האחרונות, ואילו צ'לסקי תהיה אך ורק אפיזודה חולפת בהסטוריית הכדורגל האנגלי, שמתעוררת פעם בחמישים שנה.

7. KirkH Member

האינטיליגנציה שלך מפתיעה אותי כל פעם מחדש, באמת.

בוא ילד קטן, בוא נבהיר כמה דברים. זה שמישהו אומר את דעתו, גם אם היא לא ממש מתיישבת עם שלך, אין בזה שמץ של שחצנות, קאפיש? כן, אני שונא את ארסנל. כן, אני אוהד את צ'לסי. סוו פאקינג וואט?!?
    במקום לזיין את השכל אני קורא לך שוב לבוא ולהוכיח לכולם כמה אתה צודק וכמה אני שחצן. בוא תמצא ציטוט אחד שלי שנובע משחצנות. וואלה, אני כמעט שלוש שנים בפורום - אני בטוח שיש מספיק חומר שתוכל לעבור עליו.

אין לך משהו חכם להגיד?!? סתום את המקלדת!!! זה שעל כל דבר אתה מגיב ב: "לקחתם דאבל, אז אתם שחצנים". רק מראה כמה נמוך אתה יורד.
    א) זה לא דאבל.

ב) אין לעובדה שצ'לסי לקחה או לא לקחה תואר שום קשר ישיר או עקיף לדיון הזה. עושה רושם שאתה אפילו לא טורח לקרוא מה נכתב כאן. אני כתבתי כבר אלף פעם שצ'לסי לא תיגע בקול גם עם מקל - אז מה, זה בכל זאת נראה כמו אחלה מקום לדחוף משפט כמו: "קחו את אשלי קול ותמשיכו להרוס כל חלקה טובה בליגה האנגלית"...

אבל עזוב אותי אני משוחד. בא אשלי קול ואומר שהוא לא ימשיך בארסנל בגלל ההנהלה שלה ובגלל שיש אנשים שלא רוצים לראות אותו במועדון - אותך זה לא מעניין, נביא אותה ב: "השחצנות של צ'לסי, מוריניו ואוהדים שלה מגעילה."... שכמובן מאוד מאוד קשור לעניין. מה גם שנימקת והסברת נהדר את דבריך...

אגב, עוד מעט קיץ אתה נוסע לסאמר סקול?!? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/gives.Xxx

8. liunberg Member

ואתה מפתיע כל פעם מחדש אם הירידה לרמות נמוכות כ"כ.
    תסתכל אל הנפש שלך ותשאל את עצמך אם את משתחצן או לא.
    אני חושב שהתשובה שלך תיהיה כן.
    לך לך לצ'לסקי שלך, אם הכסף הגדול והשקרי, בלעדיו אתם כלום.
    אולי אתם באמת סתם שעשוע בשביל אברמוביץ', ואני מתפלא איך אתם לא רואים את זה.

9. KirkH Member

איי רסט מיי קייס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

10. liunberg Member

יש חדש לגבי רוביניו או כל רכש פוטנציאלי אחר?

11. Gooner Member

עוד מעט וונגר חוזר מארה"ב,ואז אני מאמין שיהיו עוד התפתחויות.