הדיון הרשמי של האזוריני ושאר הנבחרות הצעירות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏4/9/09.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יואב, הפסקה מאליפויות עולם.

יש משהו שמטריד אותי כבר כמה חודשים. אנחנו מבקרים את קאזיראגי לא מעט, ועל פי היכולת של האזוריני - בצדק. העניין הוא שיכול להיות שאנחנו שוכחים שהמטרה בנבחרות צעירות היא לגדל ולספק שחקנים לנבחרת הבוגרת, ולאו דווקא להצליח איתה ולקטוף את כל התארים. האם יכול להיות שקאזיראגי אכן מכין אותם טוב יותר לעתיד בבוגרת, על חשבון ההצלחה והיכולת בטורנירים השונים?

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זו השאלה שתמיד עומדת מעל הקאמפיינים של הנבחרות הצעירות, אני חושב שהתשובה ברורה - המטרה היא להכין שחקנים לבוגרים. אבל גם אם המטרה ברורה לי אני לא יודע להגיד בביטחון האם נצחונות ותארים בגילאים צעירים הם אולי האינדקציה הכי טובה להכנת הילדים לבוגרים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

בקשר לקאמפיין שאיטליה סיימה, היכולת לא הייתה משכנעת אך מבחינת התוצאות אני משער שיכולים להיות מרוצים שם. אלברטאצי שיחק בלי נחיתות עם ומול שחקנים שרובם מבוגרים ממנו בשנה-שנתיים, ואפשר לסמן אותו לעתיד, כמו גם מס' 16 (בואנאונטורה?) וכמה אחרים. את מוסטאקיו אני לא יודע איך לאכול, מהלכים אדירים לצד מהלכים בהם הוא נראה כמו שחקן מהנבחרת המקבילה של אנדורה...בכל מקרה שחקן מעניין.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איטליה 1:1 בוסניה והרצוגובינה (מארילונגו)

די! כמה אפשר?! שיפטרו אותו כבר!!! :aaaprot:

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל, היה לנו שם הרכב לא רע...

סקולין (לא מכיר את היכולות שלו); דה-סילבסטרי (אין צורך להציג), ראנוקיה (סחורה רותחת - מככב בבארי), בלושי (ילד מוכשר שקטאניה רכשה הקיץ), אוגבונה (טורינזי ממוצא ניגרי - ונגר דלוק עליו); סוריאנו (אמור להיות מוכשר, אבל אני לא מכיר אותו), פולי (אליל), קסטיליה (גם הוא לא מוכר לי); באלוטלי (ההוא מאינטר), מארילונגו (הילד המוכשר ששייך לסאמפ' וכבר הספיק לכבוש בעונה שעברה צמד בליגה), פאלוסקי (הגמד הסופר מוכשר שמוכר לכולנו)

5. cazzo Il Capocuoco

יותם, זה לא משנה איזה שם יש לשחקנים ואיזה סחורה לוהטת הם בעיני מאמנים כמו ארסן ונגר. כקבוצה, הם שווים משהו? המאמן שווה משהו? כיחידה אחת הם שווים משהו? אפשר לנתח שחקן אחד אחד, להגיד עד כמה בקבוצה לא נותנים לו מספיק דקות משחק, אפשר להגיד שקאזיראגי הוא מאמן ממש גרוע, נגיד גם כי הפקידים במשרדי הפדרציה בפירנצה הם מטומטמים, נגיד כי המנטליות בכדורגל האיטלקי היא לתת לזרים בינונים לשחק, נגיד שפראנצ'סקו רוקה צודק בזה שלשחקן הצעיר באיטליה אין הרבה הזדמנויות להוכיח את עצמו, הדבר היחיד שאני לא רוצה להגיד זה חבל. הדבר היחיד שיכול לצאת מהמשחקים הגרועים האלה זה פיטורים של החניך קאזיראגי, אני לא רואה סיבה טובה להופיע בדנמרק. כבר שלושה טורנירים בינונים של איטליה הצעירה באליפות אירופה {פעמיים מקום שלישי ועוד חצי גמר מאכזב}, ועוד הופעה בסין באוגוסט 2008. אין סיבה שזה ימשיך. צריך לתת את הנבחרות הצעירות למאמנים וותיקים שיודעים את העבודה שלהם ויודעים להרכיב קבוצה, לא רשימה של כוכבים מבטיחים.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כן חבל, כי הרשימה הזאת מראה שכן יש שם חבורה של שחקנים בעלי כישרון ואני לא אוהב לראות כישרון מתבזבז. האם בצורה עקיפה התיקו הזה טוב כי הוא יכול להוביל לפיטורים של קאזיראגי? יכול להיות, זה לא אומר שזה לא חבל שהחבורה הזאת יכולה לגמור מחוץ לאליפות אירופה. כמו שהליגה שלנו מנוהלת, האליפות הזאת יכולה להיות הטורניר המשמעותי היחיד שהילדים האלה יזכו אי פעם להשתתף בו. חבל לי שהם יאבדו את אותה ההזדמנות.

7. cazzo Il Capocuoco

עשינו תיקו מביך עם נבחרת שהפסידה לוולש וללוקסמבורג! אפילו ניצחון 2-0 לא היה מספק אותי איך שהם נראו על המגרש היום מבולבלים ומפורקים {לא יודע אם רק אני ראיתי את המשחק}. עכשיו בנובמבר האזוריני נוסעים להונגריה וללוקסמבורג, אני חושב שאם הם לא לוקחים את ה6 נקודות שמצופה מהם, אז קאזיראגי יצטרך הרבה מזל ויקווה שהרבה נבחרות בבתים האחרים לא ישיגו יותר נקודות ממנו. המקום הראשון של וולש רחוק ב3 נקודות במקרה שה6 נקודות האלו באמת יושגו.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לא מעט סימנים של כשרון אישי בנבחרת הזו, בעיקר הסימן הבוהק בזהב של פוסאטי, אבל כקבוצה עדיין אין חיבור והשחקנים מתקשים לשחק כדורגל שוטף שיוביל למצבים.

הנבחרת הזו, כמו כל הנבחרות הצעירות שלנו, משחקת כדורגל שמיועד לשחקנים בוגרים ומנוסים. כדורגל שפחות מבוסס על יכולת טכנית או פיזית אישית ויותר על בגרות, יציבות מנטלית, ריכוז, הבנת המשחק וחשיבה בתנועה עם, ובעיקר ללא, הכדור. כדורגל כזה מקשה על ההצלחה, מאידך אותם השחקנים גודלים להיות חלק מנבחרת בלתי מנוצחת. על כל מקרה, נקווה למחצית שניה פוריה יותר מצדינו.

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/09
  9. cazzo Il Capocuoco

ככה התחלתי את הדיון וככה לורנצו ממשיך אותו. מכל השחקנים שדווקא סומנו, הוא מי שהכין את הבישול לפדריקו קארארו, חלוצה של פיורנטינה. אבל ת'אמת, אני מתקשה להסיק מסקנות בכלל. עובדה שהיום נבחרת איטליה מתחת לגיל 17 שיחקה פעמיים. היום בצהריים היא שיחקה נגד יוון במוקדמות אליפות אירופה וסיימה ב0-0 ובערב היא שיחקה בניגריה נגד אלג'יריה וניצחה. ישנם צמד נבחרות ושחקנים שונים ואני מבולבל לגמרי איך זה אמור לעבוד. עושה רושם שלקחו כמה ילדים מוכשרים שבקושי שיחקו כמה משחקים ביחד וניסו ביניהם איזה ניסוי. לא יודע, הנבחרת האלג'יראית הרבה יותר טובה מאיך שציירו אותה, והתוצאה הייתה יכולה להיות הפוכה, רק בגלל מהלך אישי של איזה כדורגלן צעיר בפוטנציה. נראה את המשחקים הבאים ונראה איך זה מתפתח. ביום חמישי ב17:00 הצעירים הללו ישחקו מול דרום קוראה שהיום ניצחה 3-1 את אורוגוואי, ובטורנירים כאלה אין "על הנייר"....

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חצי ראשון של המחצית השניה היה רע של הנבחרת ורק יכולת פנומנלית של פרין השוער (עצר פעמיים ב 1 על 1) השאירה את הרשת שלנו נקיה. ועם זאת הנבחרת לא איבדה את הראש והמשיכה בתכנית, זה דרש סבלנות שמגיע מהחסינות המנטלית. העבודה המתונה השתלמה עם שער מהסרטים. אבל לא מסרטי הוליווד, כי אם מאלה שהמאמנים מראים לשחקנים באימונים. כמו שכתבתי לעיל "חשיבה בתנועה עם, ובעיקר ללא, הכדור".

נצחון חשוב שיקנה לנו שקט למשחקנים הבאים בבית.

11. cazzo Il Capocuoco

הנבחרת הצעירה של פאסקואלה סאלרנו מבטיחה בפעם השנייה בהיסטוריה את ההעפלה של הנאציונלה U17 לשלב הבא. ב1985, 1991, 1993, 2005 האזוריני לא הצליחו להעפיל אפילו לשלב הנוקאאוט, ורק ,ב1987 פאביו גאלו וג'אנלוקה פסוטו הובילו את איטליה למקום רביעי. היום הגיע הניצחון על דרום קוראה 2-1, אחרי מחצית ראשונה די רעה, שבה האלופים האסיאתים שלטו ללא עוררין במשחק ופנדל שלהם {ושני קורות} הביא אותם ליתרון עד הדקה ה55. קרן מצד ימין של פוסאטי והכדור הגיע לראש של מיקלה קאמפורזה, הקפטן והבלם של אפרוחי פיורנטינה. בפעם הראשונה זה פגע בקורה הימנית, ואז בקורה והשמאלית ונכנס. אחרי חמש דקות איטליה עולה ליתרון, כדור מהאוויר של פליצ'ה נטאלינו מגיע לפדריקו קארארו {שהבקיע נגד אלג'יריה}, והוא מכניס אותו לרחבה עם עקב לפייטרו יאמלו, חלוצה של פיורנטינה, שמכניע ללא בעיה את השוער הקוראני, קים ג'ינ-יונג. איטליה יכלה לסיים את המשחק ב3-1 אם המגן השמאלי של רומא סימונה סיני היה מנצל את ההזדמנות האדירה שלו לסיים את המשחק. אך הוא בעט לגוף השוער. המשחק השלישי על המקום בלבד יהיה נגד אורוגוואי והוא יתקיים בראשון ב20:00 {שידור ישיר ביורוספורט} במדינת קאנו, צפונה למדינת קאדונה, בה איטליה ניצחה את אלג'יריה וקוראה, ותצטרך להפרד כנראה מהאוהדים הניגרים החמים.

http://images2.gazzettaobjects.it/Media/Foto/2009/10/29/lapresse_alyvalgeria_u17_20--620x300.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/09
  12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו כאן ראה את המשחק שלנו בשמינית נגד האמריקאים?
    היינו הרבה יותר טובים, שיחקנו די טוב וניצחנו בצדק. ברטה הראה חוש מיקום טוב, למרות שהוא צריך לעבוד על הסיומת. אני אופטימי לגבי העתיד שלו במילאן. ההגנה גם סגרה טוב מאוד לעומת הדברים שקראתי על המשחקים בשלב הבתים. פוסאטי - אני לא יודע אם הוא יתפתח לשחקן ברמה עולמית, כי יש הרבה מקרים של שחקנים מאוד מוכשרים בגילאים האלה שלא מבטאים את הפוטנציאל שלהם, אבל אני באמת חושב שיש לנו עילוי בשחקן הזה. יש לו ראיית משחק נהדרת, דריבל לא רע, הוא יודע לחלץ כדורים במרכז השדה, אבל מעל הכל - יכולת המסירה שלו. טכניקת המסירה שלו היא מהטובות שראיתי (לא רק בשכבת הגילאים הזאת, אלא בכלל). הוא נותן בכדור מעין טפיחות רכות כאלה ששולחות את הכדור הישר לשחקן, לא משנה אם זאת מסירה קצרה למרחק 6 מטר, או כדור ארוך מדהים על 40 מטר. קררו, דה-ויטיס וקריסטיג עשו עבודה נהדרת כשבודדו אותו והצליחו להרחיק ממנו לחץ אמריקאי, מה שאיפשר לו לשלוח כדור אחר כדור אחר כדור לחלוצים שלרוב ביזבזו את ההזדמנויות. הילד אומן.

13. cazzo Il Capocuoco

ראיתי את המשחק, אבל חיכיתי להודעות. הטורניר לא מקבל את הסיקור הראוי לו וחבל כי תמיד מעניין לראות הבטחות שרואים מהם רק שלוש דקות מיוטיוב. איטליה אכן שיחקה טוב, אבל לא הראתה עליונות מוחלטת על ארצות הברית, בגילאים האלה אין כמעט פערים גדולים ולכן המשחק יכל גם להסתיים בהדחה. אך האיכות עשתה את שלה. שכחת להגיד שבין הקורות שיחק היום פראנצ'סקו בארדי, השוער של ליבורנו שהחליף את מאטיה פרין של ג'נואה שנפצע, והדף פנדל בדקה ה17, אחרי שפדריקו מאניני נגע ביד באמצע הרחבה. אותו מאניני לא ישחק ברבע הגמר עקב צהובים, בדיוק כמו אלסנדרו דה ויטיס.

אחרי ארבעה משחקים נגד יריבות מכל העולם, לדוגמה אלג'יריה, דרום קוראה, אורוגוואי וארצות הברית, ביום ראשון ב20:00 האזוריני של פאסקוואלה סאלרנו יפגשו את היריבה האירופאית הראשונה שלהם, מבחן אמיתי של ממש, שוויץ שהדיחה בטורניר עד כה את ברזיל ויפן. במאי האחרון, באליפות אירופה בגרמניה, השוויצרים ניצחו את איטליה 3-1 משערים של קופי נימליי, אנדרה גונסאלבש ויאניק קאמבר. אותו ג'אקומינו ברטה שהבקיע היום, גם הבקיע אז. בחצאי הגמר, הולנד הדיחה את שוויץ, שהיום כבר חזרה הביתה, וגרמניה המארחת הדיחה את איטליה. הערב, הגרמנים שזכו באותו טורניר, הודחו ע"י שוויץ במשחק מטורף שנגמר ב2-2 בסוף 90 הדקות וב4-3 אחרי שעתיים. הנבחרות מאוד דומות והמפגש יהיה שקול לגמרי. סביר להניח שיהיה שידור ישיר ביורוספורט.

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/09
  14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בזמן שהנבחרת עד גיל 17 מככבת באליפות העולם, הנבחרת עד גיל 21 של קאזיראגי תשחק מול הונגריה (13 לחודש) ולוקסמבורג (17 לחודש) במסגרת מוקדמות אליפות אירופה 2011.

המוזמנים:
    שוערים - פיורילו (סמפדוריה), מאנונה (ארסנל), סקולין (פיורנטינה)
    הגנה - אנג'לה (אמפולי), אריאודו (יובנטוס), בלושי (קטאניה), בריביו (ויצ'נזה), דה-סילבסטרי (פיורנטינה), אוגבונה (טורינו), ראנוקיה (בארי), רנצטי (פאדובה), סאנטון (אינטר)
    קישור - בארילה (רג'ינה), בולצוני (פרוזינונה), מארונה (יובנטוס), מוסטאקיו (אנקונה), פולי (סמפדוריה), שלוטו (צ'זנה), סוריאנו (סמפדוריה)
    התקפה - באלוטלי (אינטר), בוריני (צ'לסי), מארילונגו (לצ'ה), פאלוסקי (פארמה)
    זימון בכורה למאנונה שכבר פתח מספר פעמים בהרכב של ארסנל, אך לא ברור אם הוא מוזמן על תקן שוער שלישי או שני5 נציגים שמשחקים או שייכים לסמפדוריהסאנטון חוזר לצעירהשימו לב לשלוטו מצ'זנה - ילד שנולד בארגנטינה (ולכן שלוטו ולא סקלוטו) ומככב בקבוצה שנלחמת על העלייה לסרייה A

15. cazzo Il Capocuoco

Schelotto זה שם ליגורי טיפוסי, אני מניח שכמה משפחות עם השם סקלוטו היגרו לעולם החדש ושם הספרדים או הרשויות המקומיות שיבשו את ההגייה של השם. זה לא נראה לי שם גרמני, לכן זה לא שלוטו.

מצב נושא:
הנושא נעול.