הדיון הרשמי של האצוריני ושאר הבמביני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏29/7/08.

1. 亚历山大帕托 Member

:aa1: פיירלואיג'י קזיראגי האריך את חוזהו בשנתיים וידריך את האצוריני גם ביורו 2011 בדנמרק.

2. cazzo Il Capocuoco

צריך את פראנצ'סקו רוקה. זה עדיף אם ג'נטילה לא יכול, רוקה יתעסק בצמד נבחרות צעירות.

www.youtube.com/watch?v=W5cnwc-JfIk

למי שהפסיד יש תקציר, איטליה הייתה צריכה לנצח, כי תיקו היה מביא את יוון למפגש מול הטריפולטאים. איטליה שיחקה טוב מאוד לדעתי, בניגוד למה שספרו שקרה מול סוריה, שבה במחצית הראשונה פאביו פראנצ'סקו שאקה הבקיע בנגיחה ואז שחקן ההגנה של אל-קאראמה חומס ממש רבע שעה לפני הסוף, יאסר שאהין כבש בפנדל. יוון לא התקשתה מול סוריה וניצחה 4-0 בהנהגתו של החלוץ המוכשר מיחאליס פאבליס.
    באווצאנו, עיירה במחוז אברוצו הגיעו איזה 2000-3000 לאיצטדיון העירוני וניסו לעזור לאזוריני. במשחק המכריע הכחולים של איטליה לא פישלו, ולמרות הפיזיות והצפיפות במרכז השדה של 5 קשרים יוונים, בדקה ה26 מאתיה מוסטאקיו של סמפדוריה ניצל יציאה גרועה של השוער אפוסטולוס אנדרוצוס אחרי מסירה מצויינת של אלסנדרו קרשנצי, עקף אותו וגילגל לרשת. שער השיוויון הגיע 6 דקות אחר כך: גיורגיוס פית'ארוליס חטף כדור לאטורה מנדיצ'ינו {כנראה בעבירה ואולי בנגיעת יד}, הכדור הזה מגיע לאריסטיידיס סוליידיס מפציץ מ30 מטר, והכדור פוגע במיחאליס פאבליס שמטעה את וינצ'נזו פיורילו. בדקה ה54 אם אני לא טועה, זה היה מארקו קלדרוני שמרחיק כדור לאורך כל המגרש ומוצא את אי ההבנה בין אנדרוצוס השוער לברטוס הבלם, ומוסטאקיו שוב מנצל ומגלגל. בדקה ה72, התגלית החדשה של הנוער הסיציליאני, שאקה, עובר חצי מגרש ומעביר כדור בין 4 יוונים ואחר כך חותם את ה3-1. שער מדהים.

יום רביעי בערב מצפה לאזוריני בחצי הגמר באיצטדיון של קייטי, נבחרת לוב שעשתה צמד משחקים עם 0-0 נגד מונטנגרו וניצחה 4-2 בפנדלים. במגרש כנראה נראה את סעדי קדאפי, הבן של, לכו תדעו עם איזה דוגמנית גרמניה וכמה מאבטחות מהצבא של אבא. איטליה תפגוש ביום שישי את צרפת או ספרד במפגש על מדליית ארד/ביום שבת את צרפת או ספרד במפגש על מדליית הזהב.

נערך לאחרונה ב: ‏1/7/09
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איטליה בגמר!

נצחון של 0:1 על לוב, משער של סילבאנו ראג'יו גאריבלדי, מעלה את איטליה לגמר.

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/09
  4. cazzo Il Capocuoco

לצערי אף אחד ברשת לא העלה את תקציר המשחק בין איטליה לעבדים של משפחת קדאפי, וחשבתי אולי לצרף את התגובה שלי למשחק שראיתי עם עוד תקציר של youtube. אבל לא הפסדתם הרבה אני חייב להודות. באיצטדיון של קייטי עקב החום הנוראי והשעה המטומטמת ב17:00, לשחק בצהריים אחרי הארוחה, לא הגיעו הרבה אוהדים, והיציע היחיד המלא היה המרכזי, זה שיש לו גג מעל. אני מניח הגיעו 3000-4000 אוהדים.

בתחילת המשחק אלברטאצי כמעט עשה לי התקף לב, כמעט הוא כבש שער עצמי אבל תיקן את עצמו מהר ופיורילו לקח את הכדור. דקה אחר כך, בדקה השניה, איטליה הבקיעה את השער היחיד במשחק הרע הזה. צ'ירו אימובילה {צריך לקרוא לו מובילה} יוצא מהרחבה ומתחיל מהלך מעולה עם מסירת עומק מצויינת לקלאודיו דלה פנה שממשיך לתוך הרחבה, עוקף את השוער מוחי-א-דין אל-דאנוני ומוסר לרוחב לסילבאנו ראג'ו גאריבאלדי שדוחק לרשת. שער יפהפה וקבוצתי אבל שאר המשחק פשוט חושך. איטליה שיחקה רע {לפי השדרים והעיתונאים חרא מול סוריה ובזבזה מלא הזדמנויות, לא כמו נגד יוון} ולמזלה לוב לא הייתה יותר טובה, אלא אפילו לא הצליחה לסכן את פיורילו שבקושי עבד למשך המשחק. ולמוחיאדין אל-דאנוני הייתה יותר עבודה אבל גם הוא היה מובטל לפרקים. רוב המשחק היה במרכז המגרש, ובמחצית השניה איכות המשחק הייתה זוועה, מלא עבירות, כרטיסים ועצבים. הקשר עבדו-אלחקים אל-סודאני {באמת נראה סודאני ולא טריפולטאי} הורחק בשני צהובים. גם עבדול-ראוף גאגום, אחמד אקרוואה, השוער המחליף אחמד אידריס {שקילל את השופט היווני מהספסל} קיבל צהוב גם הוא. אצל האיטלקים פראנצ'סקו די טאקיו ומתאו דרמיאן גם הוזהרו עקב משחק אגרסיבי. בסוף המשחק לוב כמעט כבש, אבל פיורילו היה במקום.

http://www.uefa.com/multimediafiles/photo/competitions/under17/295756_bigportrait.Xxx
    מגלה הכשרונות עצבני על מנהלי ומאמני הקבוצות. קוואסאקי רוקה.

ממש בסוף המשחק, פראנצ'סקו רוקה המאמן, ששיחק ברומא כל הקריירה כמגן: "משחק קשה היה לנו, הגענו ממשחק נגד יוון שבו שיחקנו יפה אך הוצאנו הרבה אנרגיה. סבלנו נגד לוב אבל הבחורים היו יוצאים מהכלל. כבר 20 ימים שאנחנו עובדים קשה אבל אני גאה ושמח להגיע עם הבחורים לגמר. זה אושר גדול להגיע עם האזוריני לגמר של פסקרה עם הבחורים היוצאים מהכלל האלה שלפעמים בגלל שוק העברות שקרני ובוגד לא מקבלים דקות משחק בקבוצות שלהם ונאלצים לשבת על הספסל. המועדונים טועים שהם לא משתמשים בפירות של מחלקות הנוער, והם נותנים לאחרים לעשות את הקריירה, ולא למי שמגיע, כלומר לצעירים המוכשרים והיוצאים מהכלל. אני מסתכל רק על מי שעובד ולו מגיע דקות משחק. הילדים האלה עובדים שנים כדי להגיע לרמות הגבוהות אבל לצערי יש כאלה שלא מקבלים הזדמנויות ולפעמים גם לא מאומנים כראוי והכשרון מתבזבז. דבר שני, לגבי קאזיראגי שממשיך, אני כבר עובד כמאמן בפדרקאלצ'ו כבר 27 שנה, במשרדים בפירנצה יודעים את זה. אני לא מסתכל על ההחלטות שהנשיא עושה או השאר עושים שם. אני את התוצאות מביא." זה לשאלה שאולי הוא ציפה לתפוס את המקום של פיירלואיג'י קאזיראגי. בנוגע לצעירים אני חייב להסכים במקרים מסוימים.

חשוב מאוד לציין שהגמר מול ספרד הצעירה שניצחה את המקבילה הצרפתית 2-1, תפגוש את הנבחרת של פראנצ'סקו "קוואסאקי" רוקה ביום שבת ב22:00 בניגוד לתכנון הקודם, כלומר ב16:00 ביום ראשון. הקדמה חכמה של מארגני משחקי הים התיכון, כנראה שבאיטליה מבינים אותי גם מ3000 קילומטר דרך קריאות המחשבה בלבד בניגוד לכמה חברה פה בפורום. המשחק מול המקבילה האיברית יושחק באיצטדיון האדריאטי של פסקרה, זה שגם מארח את תחרויות האתלטיקה הקלה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/09
  5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: איטליה תסיים רק עם הכסף אחרי הפסד 2:1 בגמר לספרד.

6. cazzo Il Capocuoco

היה קשה לצפייה, 20 דקות ראשונה בשליטה בכדור של ספרד כמעט טוטאלית אבל הם לא הגיעו למצבים. התעייפו והמחצית הראשונה הסתיימה בלי הרבה הזדמנויות. רוב המשחק היה מאוד שקול והשחקנים היו מאוד תשושים לכן הסתגרו וניסו לא ליצור חורים בהגנה. זה לא עזר. רבע שעה לפני הסיום, החלוץ הספרדי ממוצא גינאי, אמיליו אנ'סוא מקבל כדור בתוך הרחבה אחרי כדור רוחב מאגף שמאל שפוגע בכמה שחקנים. הבעיטה שגם היא נהדפה, נכנסה איכשהו לרשת של פיורילו. בדקה ה88, המצטיין של הטורניר, מאתיה מוסטאקיו כובש שער שוויון שמקפיץ את האוהדים ביציע ובספסל. אני חוסך בתיאורים כי בדקה ה94, שכולם חשבו שתהיה הארכה מגיעה בעיטה חופשית סתמית שהייתה צריכה להסתיים בכדור שוער, בשער עצמי מביך של מארקו קאלדרוני מביא לאיברים מדליית זהב. הבחור התחיל לפרוץ בבכי וזה אומר הכל...

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אותו מאמן, דור אחר - הסגל החדש של קאזיראגי:

portieri: Fiorillo (Sampdoria), Seculin (Fiorentina); difensori: Ariaudo (Juventus), Brivio (Vicenza), De Silvestri (Lazio), Gentili (Varese), Ogbonna (Torino), Ranocchia (Bari), Rispoli (Brescia); centrocampisti: Barilla (Reggina), Bolzoni (Genoa), Mancosu (Empoli), Poli (Sampdoria), Signori (Sampdoria); attaccanti: Balotelli (Inter), Di Gennaro (Milan), Macheda (Manchester United), Mustacchio (Sampdoria), Paloschi (Parma), Tiboni (Atalanta).

רק לי מוזר לראות את מוסטאקיו בסגל ואת מארילונגו בחוץ?!

8. cazzo Il Capocuoco

את מוסטאקיו ראיתי {אתה יכול לקרוא הודעות קודמות}, את מארילונגו בקושי. אני מאמין שטורניר הים התיכון נתן לקאזיראגי כמה תשובות. אגב משחק הידידות הוא בפטרבורג נגד רוסיה ביום רביעי הקרוב.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

למארילונגו יש כבר נסיון בקבוצה הבוגרת שכולל 3 שערים בסריה A. מוסטאקיו יכול, בינתיים, להתפאר רק בהישגים שלו בפרימברה. נכון, שבמקרים רבים הייתי יכול לומר שהמאמן יודע מה הוא עושה, אבל במקרה של קאזיראגי... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/09
  10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: רוסיה 2:3 איטליה (פאלוסקי וריספולי)

Fiorillo (Seculin 46); De Silvestri (Rispoli 14), Ranocchia, Ariaudo, Ogbonna (Brivio 56); Poli, Di Gennaro (Bolzoni 57), Barilla (Mancosu 83); Balotelli, Paloschi (Signori 46), Macheda (Mustacchio 46)

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/09
  11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

המאמן פאסקוואל סאלרנו בחר את סגל איטליה עד 17 שיקח חלק בטורניר הידידות באנגליה בסוף החודש.

Portieri: Nunziata (Chievo Verona), Leali (Brescia);

Difensori: Arrigoni (Cesena), Dametto (Cagliari), Solini (Inter), Montresor (Chievo Verona), Cascione (Bari), Galimberti (Inter);

Centrocampisti: Valoti (AlbinoLeffe), Romano (Inter), Cristofari (Roma), Melis (Cagliari), Quaggiotto (Brescia), Pecorini (Inter);

Attaccanti: Iuliano (Napoli), Borlini (AlbinoLeffe), Magnaghi (Atalanta), Gammone (Bari).

26.8 נגד אנגליה
    28.8 נגד פורטוגל
    30.8 נגד טורקיה

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: אנגליה עד 17 1:1 איטליה עד 17 (סימונה מאניאגי)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/9/09
  13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

המוזמנים של קאזיראגי למשחק של איטליה מול לוקסמבורג (מוקדמות אליפות אירופה עד גיל 21):

שוערים: פיורילו (סמפדוריה), פרין (ג'נואה), סקולין (פיורנטינה)
    הגנה: אנג'לה (אמפולי), אריאודו (יובנטוס), בלושי (קטאניה), בריביו (ויצ'נזה), ג'נטילי (וארזה), ראנוקיה (בארי), ריזפולי (ברשיה), טויה (מונצה)
    קישור: בארילה (רג'ינה), בולצוני (פרוזינונה), קאסטיליה (צ'יטאדלה), קריסטיג (אינטר), מוסטאקיו (אנקונה), פולי (סמפדוריה), סוריאנו (סמפדוריה)
    התקפה: באלוטלי (אינטר), מאקדה (מנצ'סטר יונייטד), מארילונגו (סמפדוריה), פאלוסקי (פארמה), פסקוואטו (אמפולי)

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: איטליה עד 17 1:2 טורקיה עד 17 (בורליני ומאניאגי)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/9/09
  15. sandman Member

התקפה ממש חזקה יש לנבחרת,כל אחד יכול להחליף את יקווינטה האפס בבוגרת