הדיון הרשמי של האצוריני ושאר הבמביני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏29/7/08.

1. cazzo Il Capocuoco

הלו הלו, אני היחיד שראיתי את המשחק נגד רומניה ברזולוציה נורמלית.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמעט שכחתי שרציתי לענות לך על זה. לטכניקה יש משמעות הרבה יותר גדולה מגודל שריר בכל הקשור לעוצמת הבעיטה. בני האדם לעולם לא מגיעים למקסימום היכולת של השרירים שלהם, עקב מנגנון מסויים במוח שאמור לעזור לאדם לשלוט על גופנו ולמנוע פציעות ופגיעות. לכן גם אם תשים ליד ג'ובינקו את הבודי בילדר החזק בעולם ג'ובינקו בעזרת טכניקה עילאית ידע להוציא מהשריר הצנום שלו אחוזים גבוהים בהרבה ממה שיוצא השרירן.

3. cazzo Il Capocuoco

זה גם בגלל שהשרירן גם לא יודע איך נראה כדור. כאילו דה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

מה זה, מחקר ששמעת?

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

3 שנים בצבא, אגב נראה לי בדיוק היום לפני 4 שנים חתמתי על תופס השחרור בבקו"ם, התפקיד שלי, עליו גם קיבלתי מצטיין בה"ד 1, היה לעשות תוכניות חזרה לאימונים לצוערים שנפצעו וכן גם דיאטות ספורט לקצינים בכירים. לא שאני זוכר מכל זה משהו, אבל יש מצב שהפעם אני זוכר נכון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/8/08
  5. פרנקו בארזי Member

אמת.
    לפני שנה וחצי כשעוד התאמנתי בכדורגל היה לנו בקבוצה ילד 1.48 (בן 13, זה נמוך) ששקל 38 קילו, ומידת הנעל שלו היתה 36. לא היה לו בכלל שריר ברגל, ובאופן כללי הרגל שלו היתה ממש ממש דקה.
    אבל, כשהיינו מגיעים לאימוני בעיטות לשער, כל כדור שלו עד 25 מטר מהשער היה הולך לחיבורים. היתה לו פשוט טכניקת בעיטה מדהימה.
    לי לעומת זאת יש כף רגל גדולה (מידה 46) וגם שריר לא רע ברגל (ותודה לאימוני השחיה והאופניים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx), אבל מ30 מטר למשל אני בקושי מגיע לשער בלי שהכדור יגע ברצפה.
    טכניקה ומהירות לדעתי הן תכונות שהרבה יותר חשובות לדעתי מאשר שרירים ומבנה גוף גדול.
    אפשר לראות למה אני ואוריטוטי מתכוונים בגול של ג'ובינקו, איך אני מאוהב בילד... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיוני מה שאתם אומרים. תמיד מספרים על בניון שהוא למד מאבא שלו איך להוציא כדורי-חוץ כל כך ארוכים למרות החולשה הפיזית הבולטת שלו. ההסבר הקבוע היה שמדובר בטכניקה.

7. Il Bianconero Member

http://212.239.39.34/newsmem/tuttosport/prima/prima.Xxx

8. cazzo Il Capocuoco

הוא מזכיר לי את זולה הרבה יותר, מין קופסה קטנה וטכנית כזאת, כמו שאוהדי צ'לסי כינו אותו.

9. cazzo Il Capocuoco

טוב הלאה, עכשיו עולים רמה. הונדורס זאת לא תהיה הפעם, עם שוער ליצן ופוזאיסט, עם קהל מניפות שמתהלב רק מבעיטות מספרת, ועם חלוץ גרוע שאוהדי נאפולי לא רוצים לזכור. הפעם, איטליה תצטרך להתאמץ באמת מול השכנה של סין מחצי האי הקוראני. דרום קוראה או צפון קוראה לא מזכיר לנו ימים טובים במיוחד, במיוחד מתי שמשחקים במזרח הרחוק. נכון, הפעם משחקים בצ'ינהואנגדאו הלחה, הדביקה והחמה {מחר צפוי המזג האוויר להגיע ל30 מעלות ו100 אחוזי לחות}, אך לאיטליה אין אוהדים שהגיעו לאזור הזה, בניגוד לאוהדים קוראנים שהראו את נוכחותם הרבה במשחק הקודם מול קמרון שנגמר ב1-1, ויכל גם להגמר
    בניצחון על האפריקאים אם ז'ורז' מאנדג'ק לא היה מבקיע בדקות האחרונות.

http://images.gazzetta.it/Media/Foto/2008/08/09/2259027--346x212.Xxx

תומאזו רוקי שנפצע לפני המשחק מול הונדורס צפוי לפתוח במשחק במקום רוברט אקוואפרסקה אומר: "עכשיו אני מרגיש הרבה יותר, הכאבים בשוק הימנית לא מורגשים תמיד. אני אופטימי ומאוד מקווה שהמאמן יבחר בי ב11 הפותחים, אבל בעצם אשחק רק אם ארגיש ב100 אחוז טוב."
    סאלבאטורה בוקטי שהדאיג אותנו בסוף המשחק מול הונדורס, גם הוא החלים בלי בעיות וכנראה יפתח מול הקוראנים. קלאודיו מארקיזיו דווקא לא התאמן כמו שצריך עקב אותה בעיה שיש לתומאזו רוקי וישב על הספסל. נחכה מחר לשעה 14:30 ונדע הכל.

פיירלואיג'י קאזיראגי לא רוצה להשמע מרוצה: "אני מאוד פוחד מאופוריה ושמחת יתר בצד שלנו. אסור לנו לאבד את הריכוז אחרי משחק טוב ראשון, זאת טעות. חייבים לנצח את קוראה ולעלות לרבע הגמר. אין פה חישובים. נבחרת דרום קוראה היא מצויינת, הם בכושר מעולה, הם רגילים למזג האוויר הזה, הם רצים המון אבל גם מאוד מאורגנים טקטית. אסור לנו לזלזל בהם ואסור להרוס את מה שעשינו עד עכשיו." באיטליה פוחדים לסיים במקום שונה מברזיל, כי אם הנבחרות מסיימות במקום שונה, הם נפגשות ברבע הגמר.

זאת לא הפעם הראשונה שאיטליה פוגשת את דרום קוראה בטורניר אולימפי: באטלנטה ב1996, איטליה ניצחה 2 - 1 את הקוראנים מצמד של מארקו בראנקה, אותו בחור שהיום אחראי על הקניות של אינטר עושה.
    עם צפון קוראה, האזורי נפגשו רק פעם אחת אי פעם וזה נגמר בהפסד היסטורי במידלסבורו במונדיאל 66. עם נבחרת דרום קוראה, האזורי נפגשו פעמיים: פעם ראשונה במונדיאל 1986 בפואבלה וניצחו 3-2 מצמד של אלסנדרו אלטובלי. את המפגש האחרון במונדיאל 2002 כולם זוכרים ואין סיבה לתאר מה שהיה שם.
    במסגרת מונדיאל 1981 לנוער במלבורן, איטליה הפסידה 4 - 1 לדרום קוראה.
    במונדיאל under17 ב2005 בטרוחייו בפרו, האזוריני {לורנצו דה סילבסטרי קפטן} הוציאו מהצפון קוראנים תיקו 1 - 1 בדקה התשעים משער של סימונה פאלרמו. באותו מונדיאל של הקטינים, ב1987 טורונטו, איטליה ניצחה 2 - 0 את דרום קוראה ברבע הגמר {שערים של פאביו גאלו ומאסימיליאנו קאפליני}.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/08
  10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

דרום קוריאה::
    http://www.fifa.com/mm/photo/tournament/competition/84/16/36/841636%5ffull-lnd.Xxx
    הישג שיא בטורניר: רבע גמר (2004); 8 הופעות

מאמן: פארק סונג-האווה

סגל הנבחרת

שוערים:
    ז'ונג סונג-ריונג(סונגנאם אילווה), סונג יו-ג'ול(אינצ'ון יונייטד).

הגנה: *קים דונג-ג'ין (זניט סט פטרבורג, רוסיה), שין קוואנג הון (פוהאנג סטילרס), קאנג מין סון (ג'ונבוק היונדאי מוטורס), קים צ'אנג סו (בוסאן פארק), קים ז'ינקיו (סאול פוטבול קלאב), קים ג'ונג-הוואן (אוניברסיטת קיונג הי).

קישור: לי צ'ונג-יונג וקי סונג-יונג (סאול פוטבול קלאב), צ'ו יונג-צ'ול (יוקוהאמה פוטבול קלאב, יפן), קים סונג-יונג (גוואנגז'ו סאנגמו פיניקס), באק ג'י-הון (סוואנג סמסונג), *קים ג'ונג וו (סונגנאם אילווה), או ז'אנג און (אולסן היונדאי).

התקפה: שין יונג-רוק (סוואן סמסונג), פארק צ'ו יונג (סאול פוטבול קלאב), לי קאון-הו (דאאגו פוטבול קלאב).

בקוריאה, הספורט הכי פופולרי שהוא לא ממקור מקומי (לדוגמה טאקוואידו, ספורט אולימפי לכל דבר) הוא אכן הכדורגל. אבל שם במזרח אסיה יודעים היטב שאירופה היא ממלכת הכדורגל, כך אמר פארק ג'י סונג לאחד המגזינים של הכדורגל לפני מונדיאל 2002. עקב מדינות רבות באסיה שלא ממש מתעניינות בכדורגל, קוריאה היא אחת המעצמות האסיתיות עם 2 גביעי אסיה, 7 הופעות במונדיאל (היחידה והמוצלחת ב2002, כמה צפוי עם עזרה מפוקפקת של פיפ"א) ועוד 7 הופעות בטורניר האולימפי. באולימפיאדה הסינית הזאת קוריאה הדרומית תופיע בפעם השמינית והשישית ברציפות מאז סאול 1988 מתוך תקווה לשבור את השיא שנקבע לפני 4 שנים באתונה, רבע גמר. נכון, גם בלונדון 1948 קוריאה הגיעה לרבע הגמר {אך חטפה שם 0-12 משבדיה האגדית}, אבל הפעם יהיו מרוצים בדרום חצי האי בהעפלה נוספת משלב הבתים.

איש המפתח

קים דונג-ג'ין
    http://img99.imageshack.us/img99/7898/kimqq6.Xxx

המגן השמאלי הכי טוב של נבחרת קוראה בשנים האחרונות יהיה שם בשביל כולם. קים דונג ג'ין הוא מגן שמאלי שגדל בקבוצה של אניאנג ואחר כך בקבוצה של סאול שם נכנס לתודעה של האוהדים הקוראנים. הניסיון של המגן בן ה26 יעשה את ההבדל לנציגה האסיאתית בבית הזה, ניסיון שעבר בטורניר האולימפי באתונה והגיע לרבע הגמר, ניסיון שקיבל במונדיאל האחרון בגרמניה וניסיון כמובן עם זניט של דיק אדבוקט הרוסי שהצליחה גם בכדורגל המקומי וגם זכתה באותו גביע אופ"א. אין עוד שחקן קוראני בסגל עם נתונים כאלה. (נכתב על ידי יואב)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/8/08
  11. Il Bianconero Member

מחצית במשחק של ד.קוריאה - איטליה. איטליה מובילה 2-0 משערים של ג'וזפה רוסי, ותומאסו רוקי, דרך אגב בישול מצוין של מוטה. סה''כ איטליה מראה משחק טוב, חוץ מכמה טעויות שלומיאליות מצדו של נוצ'רינו בהגנה. איטליה מניעה את הכדור מצוין, גם משחק האגפים נראה מצוין. ג'יובינקו עם כמה מהלכים יפים. ג'וזפה, איזה שחקן, תענוג לראות את המשחק שלו. לקוריאנים היו גם כמה הזדמנויות מצוינות, ביניהן היה גם משקוף סמוך לסוף המחצית הראשונה. סך הכל איטליה מראה משחק טוב, נקווה שימשיכו את המשחק המצוין גם במחצית השניה.

http://images.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2008/08/10/0K5DXEGP--400x280.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/8/08
  12. פרנקו בארזי Member

כרגיל, הקוריאנים טובים בעיקר בלהרביץ.

13. Il Bianconero Member

שער יפה של מונטוליבו בדקה ה-90. לקח את הריבאונד לאחר קורה. משחק מצוין של איטליה, שהבטיחה את השתתפותה ברבע הגמר.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איטליה 0:3 ד.קוריאה (רוסי, רוקי, מונטוליבו)

Viviano; Motta, Coda, Criscito, Bocchetti; Montolivo, Cigarini, Nocerino; Giovinco (Abate 77), Rossi (Dessena 82); Rocchi (Acquafresca 58)

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

15. cazzo Il Capocuoco

למזלי, יש לי חבר {שכותב פה לעיתים רחוקות} שראיתי אצלו את המשחק של האזוריני היום מול לוחמי הטאיקוונדו בלי שדר {היו לי קצת צמרמורות ששמעתי את השיר הקוראני המונוטוני, האיצטדיון היה מפוצץ}.

טוב, ההרכב של קאזיראגי, עץ האשוח הולך מצויין, תומאזו רוקי בניגוד לציפיות שלי הצליח להבקיע שער, אך לא הבריק כמו התותחים שעומדים מאוחריו, הנמלה האטומית והקטנה, ביחד עם התיכוניסט מניו ג'רזי. שמסתכלים על מה שרוקי נתן בניגוד לאקוואפרסקה, לדעתי החלוץ של קליארי הרבה יותר אפקטיבי. אומנם כדי להבקיע נגד קוראה לא צריך להיות רוברטו באג'ו, אבל אקוואפרסקה עושה המון תנועה, מהיר, זריז, פיזי, בורח למלוכסני עינים והוא היה חילוף מצוין {עקב הפציעה של רוקי בשוק הוא שיחק רק שעה}.
    בנוסף, חשבתי שלורנצו דה סילבסטרי יפתח אבל עקב הפציעה טעיתי, מארקו מוטה {המצטיין במשחק} בהשוואה למגן של לאציו היה הרבה יותר טוב ממנו. הוא בישל את השער לרוקי וסידר לו מצב בטוח שאי אפשר להחטיא ממנו, לא איבד הרבה כדורים והיה מאוד החלטי. החילוף השלישי בהבדל נגד הונדורס, היא הפציעה של דה צ'לייה, ובמקומו קרישיטו שיחק. ככה קאזיראגי האמין שהוא יסגור את האגפים, אך לא תמיד הצליח. עדיין ויויאנו היה מצויין בשער ולא חטף שער {הקוראנים הגיעו להזדמנות אחת מעולה במשחק, דקה לפני המחצית. נגיחה למשקוף}.
    בקיצור, חלאס לדבר על הונאלדג'יניו גאושו, עכשיו יש לנו ג'וזפה רוסי שבשביל להראות שהוא יודע לפרפר שחקנים, הוא צריך ללכת למשרד הפנים ולהיקרא רוסיסיניו!

אגב - הטלויזיה הממלכתית של איטליה. בושה וחרפה. צריך לציין שבטלויזיה של אבו דאבי, אלבניה, בולגריה ועוד כמה מדינות "נידחות" שידרו את המשחק. בRAI שידרו שחייה בשידור לא ישיר. :aaaprot:

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/08