הדיון הרשמי של האצוריני ושאר הבמביני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏29/7/08.

1. Il Bianconero Member

לומר את האמת CAZZO, הציניות שלך כלל לא מצחיקה. לוחמי טאיקוונדו? לא מעלה גיחוך אפילו, ושתדע אבו דאבי, היא לא עיר נידחת כלל. אז עדיף שלא תדבר שטויות. כי זה לא מצחיק כלל.

2. cazzo Il Capocuoco

*שואף אוויר*

אני רואה, תנסה להתקיל אותי בכל אמירה...אם היית מכיר אותי אישית, אני לא ציני בכלל.

1. לוחמי טאיקוונדו: נכון, אולי הגזמתי. אבל לא אהבתי לראות מרפקים ובעיטות לרגלים של האזוריני. חוצמזה יש שנאה ספורטיבית מאז 1966 וגם מאז הגנבה לפני שש של ביירון מורנו. אבל את מי אתה אוהד?

2. אמרתי נידחות עם גרשיים, כדי להבין עד כמה הטלויזיה האיטלקית מגיעה לשיאים נמוכים. אבו דאבי היא אחת הערים הכי יוקרתיות בעולם לחיות בה ולטייל בה {מלון בורג אל ערב 5 כוכבים ומלא זהב}. הכל בהשוואה, קח פרופורציות. בכלל הטלויזיות של האמירויות {אלגז'ירה, אבו דאבי, דובאי} מלאות בתוכן ספורטיבי.

3. Il Bianconero Member

אני לא מנסה לצאת נגדך או משהו כזה, לפעמים זה נחמד אני מודה. אבל לכל דבר יש גבול, והציניות בהודעה שכתבת, לא הצחיקה בכלל.

4. cazzo Il Capocuoco

מזל, חשבתי שאתה רוצה להרוג אותי משהו. בכל מקרה לא ניסיתי להצחיק, כתבתי הודעה עם קצת רגשות סובייקטיבים.

בכל המקרה, המצב ידוע. יום רביעי ברזיל תשחק מול המארחת סין, וככל הנראה זה ייסתים בניצחון. לכן איטליה כדי לא לשחק מול ברזיל ברבע הגמר, צריכה רק תיקו מול קמרון. קמרון גם תשמח לנצח את איטליה ולהימנע מהזהובים ירוקים. יהיה מעניין.

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/08
  5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: תומאסו רוקי נפצע בברך, הפעם הפציעה רצינית יותר וחלוץ לאציו סיים את דרכו באולימפיאדה. את מקומו בסגל יתפוס אנטוניו קאנדרבה, קשרה של ליבורנו.

http://www.corrieredellosport.it/images/68/C_3_Media_385268_immagine_npp.Xxx
    תודה!

6. cazzo Il Capocuoco

http://images.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2008/08/12/0K5E1H7R--346x212.Xxx

קאזיראגי ונבחרתו עוזבים את צ'ינהואנגדאו ויותר לא יחזרו לשם. האזוריני עכשיו בטיאנג'ין הענקית {עיר עם היסטוריה איטלקית גם}, אבל בלי זקן השבט, תומאזו רוקי. הבעיה אצלו הייתה המפגש הלא נעים באימון שלפני המשחק מול הונדורס, הבלם אנדראה ראנוקיה תיקל אותו ורוקי הרגיש רבים בשוק הימנית. ביום ראשון נדמה שהכל סודר, רוקי פתח, הבקיע גול מבישול יפהפה, נתן את כל מה שיכל והוחלף אחרי 60 דקות של משחק ע"י המחליף האידיאלי, רוברט אקוואפרסקה. רוקי נשבר אחרי שהבין את הבדיקה שעשו לו אתמול הרופאים, פציעה קשה בראש עצם הברך, חלק מאותה שוק ימנית שממנה סבל: "אני המום, אני לא מאמין שיכולתי לשחק טוב קודם והרגשתי טוב. קמתי בבוקר אחרי המשחק, הרגשתי כאבי תופת. הרופאים ואני ביקשנו לבדוק את העניין והבדיקות הרסו את התקוות שלי למדלייה. אבל עכשיו אני רוצה להשאר עם החברה האלה, לראות את המשחק כאן על הספסל, ואז אראה את רבע הגמר כבר באיטליה. אני ממש שבור, ניסיתי להחזיק את הדמעות אך זה לא עזר. לוטיטו לא מבין שאני רציתי את האולימפיאדה הזאת, בכל מחיר."

קלאודיו לוטיטו, אותו נשיא שכל כך שנוא ע"י אוהדי לאציו מדבר בכעס: "נבחרת איטליה הזמינה אותו בלי לדעת שהוא פצוע בכלל, ונתנה לו לשחק בלי אחריות, זה לא היה צריך לקרות. הגאווה של הנבחרת היא מעל הכל, אבל אנחנו משלמים מחיר מאוד גבוה בלאציו. עשו לו בדיקות, בהתחלה חשבו שמדובר באיזה שרירים תפוסים. בסוף מדובר בבעיה בעצם. יש שם רופאים שלא יודעים להעריך בעיות רפואיות של שחקנים, וככה הם חושבים שהכל בסדר."

ביינתים מגיע אנטוניו קאנדרבה כמו שצויין, ואם גם קלואדיו מארקיזיו ישבר בדמעות, אז כנראה אנדראה רוסוטו יחליף אותו. חבל שאוסבאלדו לא מגיע.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: גם קלאודיו מארקיזיו יעלה על המטוס ויצטרף לתומאסו רוקי עקב פציעה.

על פי הערכות, קאזירגי יעשה מספר שינויים לקראת קאמרון ויתן מנוחה לבלם מפרוזינונה סאלבטורה בוקטי, ולקשרים ריקארדו מונטוליבו וג'וזפה רוסי.

Viviano; De Silvestri, Coda, Criscito, De Ceglie; Dessena, Cigarini, Nocerino, Abate; Giovinco, Acquafresca

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/8/08
  8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בניגוד אליכם, אני חושב שהפציעה של רוקי עלולה לפגוע מעט בנבחרת מבחינה מקצועית. עם כמה שאקוופרסקה מחובר יותר לשאר הצעירים ו"חינני" יותר מרוקי, אני מאמין שבשלבים המתקדמים אם ניתקל בהגנות מנוסות יחסית כמו אלו של ארגנטינה וברזיל, רוקי יכול להשתלם יותר מאקוופרסקה שעדיין חסרה לו החדות שיש לרוקי ברחבה.

9. cazzo Il Capocuoco

יש משהו נכון מאוד במה שאתה אומר {הרי לברזיל וארחנטינה יש זקנים}. אבל אתה יודע, הנבואה ניתנה לשוטים.

נזכיר שוב, מחר פוגשים את קמרון ב12:00 שעון ישראל, באיצטדיון העצום של העיר טיאנג'ין, הידועה מאוד לעם האיטלקי.

ל'רפובליק דו קמרון
    http://cdmww.org/images_CDMWW/flag_Cameroon.Xxx

הישג שיא בטורניר: מדליית זהב (2000); 3 הופעות

מאמן: ז’ול פרדריק ניונגה

סגל הנבחרת

שוערים: אמור פטריק טינגיימב (טונאר יאונדה), ז’וסלן מאייבי (הכח עמידר ר"ג, ישראל).

הגנה: אנטוניו גומסי (מסינה, איטליה), פול רולאנד באביי קינגה (לה אסטרה דואלה), ניקולה אנ’קולו (מונאקו, צרפת), אלכסיס אנאם מנדומו (קלאב אפריקאן, טוניסיה), אלכסנדר סונג בילונג (ארסנל, אנגליה), אנדרה סטפן ביקיי (רידינג, אנגליה).

קישור: אלן ג’וניור אולה-אולה (פרייבורג, גרמניה), ג’ורג’ מאנדג’ק (שטוטגארט, גרמניה), פרנק סונגו (פורטסמות’, אנגליה), אלברט באנינג (סדאן, צרפת), סטפן אמ’בייה אטונדי (ראן, צרפת), אורליאן שדג’ו (ליל, צרפת), לאנדרי אנ’גוואמו (נאנסי, צרפת).

התקפה: מארק אמ’בואה (קאמבור, הולנד), כריסטיאן בקאמנגה (נאנט, צרפת), *גוסטאב בבה (אנקראגוצ'ו).

האריות של קמרון האולימפית רוצים לחקות את האריות של סידני 2000. סמואל אטו, ג'רמי, פייר וומה, פטריק אמ'בומה, לאורן וז'ואל אפאלה כבר עברו את גיל ההתבגרות, אבל הם למעשה היחידים שהצליחו להביא לאומה הענייה והמקופחת מדליית זהב אולימפית ראשונה (טוב, נו, מדליית הזהב השנייה של קמרון הגיעה באתונה עקב אתלט קופצני במיוחד). הסיכוי שנס סידני (זאת הייתה ההופעה השניה בסך הכל!) יקרה שוב הוא די קלוש עקב המצב של הנבחרת האולימפית שמנוהלת ע"י ניונגה במשחקי ההכנה האחרונים בסין. אבל עדיין לפי הכשרונות, השמות והפוטנציאל הטמון, נראה שקמרון אכן יכולה להגיע לרבע גמר ואולי להתחרות על מדלית, אבל זה יקרה רק אם נראה קבוצה ולא אוסף שכונתי של אתלטים צעירים ומוכשרים כמו אנדרה ביקיי, או האחיין של ריגוברט סונג האגדי, אלכסנדר. מי יודע האם הם מכינים לנו הפתעה?

איש המפתח

סטפן אמ’בייה אטונדי
    http://lyon.theoffside.com/files/2007/07/barosmbia.Xxx
    מילאן בארוש וסטפן מביה בתקרית מכוערת.

אם יש שחקן בנבחרת של הקמרונים שיודע מה זה קהל וניסיון בכדורגל האירופאי, זה הקשר המוכשר של ראן הצרפתית סטפן אמ'בייה, שאפילו הספיק לנצח את ליון לבד לפני שנתיים. סטפן הוא קשר אחורי חזק וחסון שמשחק כמה צפוי, בעמדת הקשר האחורי, ואפילו במקרה חירום יכול לשחק באחת מעמדות ההגנה. בקיץ 2004 שמלאו לו 18, הוא נקנה ע"י ראן מהאקדמיית הספורט של קאדג'י. רק שנה עברה ואז הוא פרץ, היום הוא אחד מהשחקנים הכי חשובים של המועדון הברטוני. הקיץ כמה קבוצות אנגליות וביניהם אברטון מאוד רצו אותו בשורותיהן. עד עכשיו בטורניר, סטפן הבקיע שער ניצחון מאוד מאוד חשוב נגד הונדורס במחצית השניה, בבעיטה שטוחה וחכמה מ20 מטר. מה שנותן להם סיכוי לנצח את איטליה ולהמנע מנבחרת ברזיל ברבע הגמר.

נכתב ע"י יואב (cazzo)

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/08
  10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע בנוגע לאחרים פה, אבל עצם העובדה שרציתי לראות את אקוואפרסקה בהרכב אינה אמורה לרמז על חוסר הערכה שלי לרוקי, מדובר בחלוץ נהדר ומנוסה שגם אם לא בהרכב יכל לתרום לנו בטורניר הזה, בוודאי ובוודאי שעכשיו עם עזיבתו רוברט נשאר חלוץ החוד היחיד בסגל ומשחק לא טוב שלו, או פציע, ישאיר אותנו בבעיה.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית: איטליה 0:0 קאמרון

חתכתי מהלימודים כדי לראות את המשחק, אבל לא נראה שזה נתן לאצוריני מוטיבציה. איטליה משחקת בלי יותר מדי חשק, אבל שולטת בקצב המשחק. קאמרון קיבלה פנדל שלא היה שוויאנו עצר, ג'ובינקו הוכשל ברחבה, אבל השופט לא נתן בעיטת מ-11 מטרים, אך בהמשך הביא לשחק קאמרון כרטיס אדום, שלא היה אמור להיות יותר מצהוב.
    אקוואפרסקה, אחרי שהבטיח לעצמו מקום בהרכב עם פצעתו של רוקי, נותן משחק מאוד חלש.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/8/08
  12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

משחק מגעיל ומאוד מאכזב אותי לראות שהאזוריני השתתפו במשחק אימון הזה, ביזבוז זמן כמעט מוחלט. כמובן שהתיקו הזה שירת את שתי הנבחרות שעולות לשלב הבא ואני רק מקווה שהקארמה לא תחזור לאיטליה בהמשך הטורניר. חבל מאוד.

לפחות ויויאנו עשה משהו. לשכוח מהר.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

היישר מוואן: (הותספות המודגשות הם שלי)

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/08
  14. cazzo Il Capocuoco

אף לא נקי פה. אם קמרון הייתה מבקיעה את הפנדל עוד לפני ההרחקה, המשחק היה נראה אחרת לגמרי ולא היו פה בוכים. בכל מקרה אני מרוצה שבלאטר בוכה ומתעצבן, ושדרום קוראה בחוץ. ב1982 במונדיאל הספרדי, באיצטדיון של סלטה ויגו נפגשו קמרון של רוז'ה מילה, ואיטליה של אז. המשחק נגמר 1-1 וצמד עיתונאים מאוד מפורסם באיטליה צעקו עד סוף הטורניר {שידוע איך נגמר} שקמרון ואיטליה סידרו ביניהם איזה קומבינה.

הקמרונים לא חסרים באשמה במשחק הזה, אחרי האדום והמשחק שלהם הם רצו תיקו והעדיפו לתת לאיטליה את השליטה בכדור. נכון, הכדורגל הפסיד, ה"רוח האולימפית" הפסידה {מי כבר לא מלוכלך תגידו לי?} קמרון ואיטליה ניצחו וקוראה בחוץ.

בכוונה אני אומר זה פה, אחרת בעולמי היו מחרימים אותי.

http://olymwandishi.files.wordpress.com/2006/11/blatter-cant-kick.Xxx
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/08
  15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחייך יואב, ראית איך הוא בעט את הפנדל? ההגנות שיחקו בהליכה ועדיין, איכשהו, כל מסירה קדימה הייתה קצת חזקה מדי.